2020-06-02   13:55:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 42
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  16 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:06   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 lokakuu 2016         
 
 
 
Laji 42, 100m Sekauinti Naiset  Alkuerät (5) 
ME: Katinka HOSSZU (1989) 56.67 2015-12-04 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 58.86 2009-12-12 
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 1:00.73 2009-12-11 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    25m  1:12.13  1:12.13   
Rosa Sahlström  1997  97A446  SCV    25m  1:11.89  1:11.89   
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    25m  1:11.98  1:11.98   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    25m  1:11.76  1:11.76   
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    25m  1:11.51  1:11.51   
Fanny Vuollet  1999  99A356  VUS-VSS    25m  1:11.26  1:11.26   
Nea Lähdesmäki  1999  99A353  VUS-VSS    25m  1:10.94  1:10.94   
Katarina Korpinen  1993  93A413  Plaani    25m  1:11.14  1:11.14   
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    25m  1:11.38  1:11.38   
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  KoU    25m  1:11.71  1:11.71   
                 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Aura Lehtonen  1998  98A177  HSS    25m  1:09.73  1:09.73   
Emma Männikkö  1998  98A372  UiTa    25m  1:07.56  1:07.56   
Hilla Kortetjärvi  1996  96A676  RaisU    25m  1:06.34  1:06.34   
Kaisla Kollanus  1993  93A027  HSS    25m  1:03.94  1:03.94   
Sonja Pentti  1999  99A133  SWIM    25m  1:05.88  1:05.88   
Hanna Hammar  1998  98A182  UiTa    25m  1:07.02  1:07.02   
Ida Hulkko  1998  98B105  MiUS    25m  1:08.28  1:08.28   
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  1:10.63  1:10.63   

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Nea Virta  1996  96A141  UiTa    25m  1:09.38  1:09.38   
Sofia Risteelä  1993  93A676  OU    25m  1:07.25  1:07.25   
Carita Luukkanen  1996  96A246  UiTa    25m  1:06.33  1:06.33   
Veera Kivirinta  1995  95A668  OU    25m  1:03.31  1:03.31   
Suvi Huhtanen  1999  99A194  UiTa    25m  1:05.17  1:05.17   
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    25m  1:06.85  1:06.85   
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    25m  1:07.78  1:07.78   
Erika Ketola  2000  00A124  HSS    25m  1:10.23  1:10.23   

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Amanda Saari  2000  00A531  UiTa    25m  1:09.29  1:09.29   
Laura Oesch  1997  97A649  HSS    25m  1:07.05  1:07.05   
Milja Mielty  2000  00A790  VUS-VSS    25m  1:06.20  1:06.20   
Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  Cetus    25m  1:01.10  1:01.10   
Emma Nieminen  1996  96A009  UiTa    25m  1:05.13  1:05.13   
Emilia Flyckt  2001  01A649  Cetus    25m  1:06.47  1:06.47   
Ilona Jakonen  1998  98A588  SWIM    25m  1:07.67  1:07.67   
Nina Haltia  1999  99A009  Vanders    25m  1:10.18  1:10.18   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner