2020-03-29   06:09:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:08   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 lokakuu 2016         
 
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset  Alkuerät (4) 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 54.61 2014-12-07 
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 57.64 2013-02-03 
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 58.66 2009-12-12 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
                 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  1:09.45  1:09.45   
Iida Sihvonen  1998  98A850  SWIM    50m  1:11.25  1:09.25   
Karoliina Pulkkinen  1998  98A234  VUS-VSS    50m  1:11.39  1:09.39   
                 
                 
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Ida Tahvanainen  1997  97A253  UiTa    25m  1:07.40  1:07.40   
Kiira Mauranen  1999  99B133  HSS    50m  1:07.69  1:05.69   
Vilma Ruotsalainen  1996  96A597  HSS    25m  1:05.22  1:05.22   
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  Cetus    50m  1:03.16  1:01.16   
Aino Puomila  1992  92A782  TaTU    50m  1:06.10  1:04.10   
Heini Hammar  1999  99A148  UiTa    25m  1:05.37  1:05.37   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  1:06.35  1:06.35   
Essi-Maria Lillman  2000  00A057  LaUS    50m  1:11.14  1:09.14   

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Julia Bruneau  1999  99A066  LaUS    25m  1:06.71  1:06.71   
Sanna-Riikka Räihä  1998  98A096  OU    25m  1:05.53  1:05.53   
Moona Koski  1999  99A609  HSS    25m  1:04.71  1:04.71   
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  1:03.01  1:01.01   
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  1:04.41  1:02.41   
Armi Auvinen  2000  00A811  UiTa    50m  1:07.32  1:05.32   
Erika Lahtinen  1998  98A082  UiTa    50m  1:08.15  1:06.15   
Jenni Kylkisalo  1999  99B122  VUS-VSS    50m  1:10.57  1:08.57   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Denize Korkiakoski  1999  99A474  VUS-VSS    50m  1:08.64  1:06.64   
Salla Puhtimäki  1998  98A628  VeUS    50m  1:07.52  1:05.52   
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    50m  1:06.55  1:04.55   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    25m  1:00.23  1:00.23   
Mirva Kallström  1999  99A128  Cetus    50m  1:03.57  1:01.57   
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    50m  1:07.25  1:05.25   
Carita Luukkanen  1996  96A246  UiTa    50m  1:07.74  1:05.74   
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    25m  1:08.47  1:08.47   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner