2020-04-02   16:03:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25 m

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

15_S
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ME: Ranomi KROMOWIDJOJO (1990) 23.24 2013-08-07 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 24.38 2008-12-14 
Nuorten SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 25.04 2001-12-13 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
59  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis    50 m  25.64  24.64   
143  Seppälä Hanna-Maria  1984  Cetus    25 m  24.80  24.80   
377  Niemi Marlene  1992  Plaani    50 m  25.86  24.86   
277  Kanervo Reetta  1999  OU    50 m  26.10  25.10   
26  Kollanus Kaisla  1993  HSS    50 m  26.47  25.47   
112  Koivu Sini  1999  Cetus    50 m  26.53  25.53   
342  Norismaa Nea  1995  UiTa    50 m  26.68  25.68   
182  Bruneau Julia  1999  LaUS    50 m  26.71  25.71   
123  Nenonen Sohvi  1999  Cetus    50 m  26.84  25.84   
10  278  Kivirinta Veera  1995  OU    50 m  26.99  25.99   
11  134  Riihinen Ronja  2000  Cetus    50 m  27.19  26.19   
12  170  Venäläinen Veera  1995  JoUS    50 m  27.27  26.27   
13  31  Lappalainen Erika  1996  HSS    50 m  27.37  26.37   
14  252  Kazi Sara  1999  RaisU    50 m  27.49  26.49   
15  261  Puomila Aino  1992  TaTU    50 m  27.55  26.55   
16  144  Siirtola Peppi  2002  Cetus    50 m  27.59  26.59   
17  213  Pentti Sonja  1999  SWIM    50 m  27.59  26.59   
18  325  Huhtanen Suvi  1999  UiTa    25 m  26.59  26.59   
19  209  Lampi Jenni  2000  SWIM    50 m  27.65  26.65   
20  283  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU    25 m  26.73  26.73   
21  40  Oesch Laura  1997  HSS    50 m  27.78  26.78   
22  349  Saari Amanda  2000  UiTa    25 m  26.80  26.80   
23  363  Haltia Nina  1999  Vanders    25 m  26.83  26.83   
24  356  Virta Nea  1996  UiTa    25 m  27.01  27.01   
25  96  Flyckt Emilia  2001  Cetus    25 m  27.02  27.02   
26  91  Angelva Noora  1999  Cetus    50 m  28.32  27.32   
27  249  Koivuluoma Heta  1999  PTU    50 m  28.33  27.33   
28  322  Grönvall Fanny  2000  UiTa    50 m  28.33  27.33   
29  282  Risteelä Sofia  1993  OU    50 m  28.37  27.37   
30  196  Pajari Peppi  1997  LrU    50 m  28.41  27.41   
31  343  Pirhonen Fanni  2000  UiTa    50 m  28.41  27.41   
32  20  Ketola Erika  2000  HSS    50 m  28.44  27.44   
33  324  Hammar Heini  1999  UiTa    50 m  28.49  27.49   
34  305  Einiö Siiri  2003  Gladius    50 m  28.58  27.58   
35  56  Saarela Emmi  2001  JUK    25 m  27.62  27.62   
36  201  Hulkko Ida  1998  MiUS    50 m  28.71  27.71   
37  60  Laihonen Annika  1997  NumKis    50 m  28.74  27.74   
38  121  Mustonen Sara  2002  Cetus    50 m  28.74  27.74   
39  193  Härkönen Tytti  2001  LrU    50 m  28.74  27.74   
40  208  Jakonen Ilona  1998  SWIM    50 m  28.79  27.79   
41  74  Ingberg Emma  1999  SiWa    50 m  28.85  27.85   
42  175  Rautiainen Emmiina  2000  KoU    50 m  28.85  27.85   
43  308  Lehtolainen Sara  1996  Gladius    25 m  27.87  27.87   
44  298  Lehtola Emma  1997  SCV    25 m  27.88  27.88   
45  338  Mäkinen Roosa  1999  UiTa    50 m  28.95  27.95   
46  327  Jussila Aino  2000  UiTa    50 m  28.96  27.96   
47  30  Kölhi Emmi  2000  HSS    50 m  29.06  28.06   
48  39  Nummi Daniela  2000  HSS    50 m  29.06  28.06   
49  177  Rönkkö Sofia  1999  KuUS    25 m  28.06  28.06   
50  15  Hirvo Anni  2001  HSS    50 m  29.09  28.09   
51  44  Perkiö Anniina  1999  HSS    50 m  29.09  28.09   
52  304  Suihkonen Venla  2002  Octopus    50 m  29.11  28.11   
53  82  Venäläinen Vilma  1996  SiWa    50 m  29.15  28.15   
54  58  Vartiainen Vera  2002  JUK    50 m  29.16  28.16   
55  153  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus    25 m  28.20  28.20   
56  216  Sihvonen Iida  1998  SWIM    25 m  28.22  28.22   
57  151  Tossavainen Helmi  2002  Cetus    25 m  28.23  28.23   
58  300  Korva Julia  1999  Octopus    50 m  29.23  28.23   
59  152  Wacklin Cia  2001  Cetus    50 m  29.24  28.24   
60  299  Sahlström Rosa  1997  SCV    50 m  29.24  28.24   
61  94  Auvinen Siri  2002  Cetus    50 m  29.28  28.28   
62  110  Kellberg Laura  2003  Cetus    50 m  29.36  28.36   
63  230  Haglund Emma  2003  VUS-VSS    50 m  29.41  28.41   
64  318  Vesa Saara  1999  ORCA    25 m  28.42  28.42   
65  306  Himanto Iiris  2001  Gladius    50 m  29.43  28.43   
66  332  Lahtinen Erika  1998  UiTa    50 m  29.44  28.44   
67  381  Österlund Tea  1998  Plaani    25 m  28.44  28.44   
68  244  Viitanen Janina  1997  VUS-VSS    50 m  29.45  28.45   
69  132  Päiviö Peppi  1999  Cetus    25 m  28.50  28.50   
70  355  Tahvanainen Ida  1997  UiTa    50 m  29.51  28.51   
71  237  Lähdesmäki Nea  1999  VUS-VSS    25 m  28.57  28.57   
72  80  Taskinen Suvi  1998  SiWa    50 m  29.59  28.59   
73  242  Pulkkinen Karoliina  1998  VUS-VSS    25 m  28.59  28.59   
74  373  Koivuniemi Kerttu  1998  NU    50 m  29.60  28.60   
75  139  Salminen Venla  2002  Cetus    50 m  29.63  28.63   
76  168  Siilin Jonna  1997  JoUS    25 m  28.63  28.63   
77  366  Louhikoski Lilli  2002  Vanders    50 m  29.67  28.67   
78  188  Ikonen Sanni  1998  LaUS    25 m  28.70  28.70   
79  340  Määttä Enni  1999  UiTa    25 m  28.72  28.72   
80  372  Kallas Merili  2001  NU    25 m  28.75  28.75   
81  210  Lampi Sanni  2001  SWIM    25 m  28.88  28.88   
82  191  Uuttu Vilma  2001  LaUS    50 m  29.94  28.94   
83  93  Auvinen Lotta  2001  Cetus    25 m  29.02  29.02   
84  131  Pratsch Hanni  1999  Cetus    50 m  30.02  29.02   
85  76  Miettinen Juuli  2000  SiWa    25 m  29.03  29.03   
86  127  Ohvo Nelli  2001  Cetus    25 m  29.08  29.08   
87  156  Vasara Jonna  2002  Cetus    50 m  30.13  29.13   
88  367  Lyyra Emilia  2003  Vanders    50 m  30.15  29.15   
89  281  Rajaniemi Anni  2000  OU    50 m  30.16  29.16   
90  81  Uusikumpu Petra  2001  SiWa    50 m  30.20  29.20   
91  124  Norja Vilma  2002  Cetus    50 m  30.31  29.31   
92  352  Sinisalo Kastehelmi  2001  UiTa    25 m  29.32  29.32   
93  202  Jämsä Siiri  2002  MiUS    50 m  30.35  29.35   
94  292  Niemelä Venla  1999  SCR    50 m  30.44  29.44   
95  284  Ylihannu Sofia  1997  OU    50 m  30.46  29.46   
96  167  Partinen Pinja  1999  JoUS    50 m  30.54  29.54   
97  197  Rita Jenna  2000  LrU    50 m  30.55  29.55   
98  73  Hottinen Vilma  2002  SiWa    50 m  30.56  29.56   
99  254  Kuusjärvi Eerica  1999  RaisU    25 m  29.64  29.64   
100  365  Louhikoski Liia  2001  Vanders    25 m  29.65  29.65   
101  85  Karell Saana  2002  TuUS    50 m  30.66  29.66   
102  269  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS    25 m  29.68  29.68   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  10 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner