Ohjelma IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | 117 | Kuitunen Magnus | 2004 | OU | 04A088 | 25 m | 2:47.22 | 2:47.22 | |
2 | 67 | Ijäs Veikka | 2004 | OuLo | 04A233 | 50 m | 2:57.72 | 2:52.72 | |
3 | 200 | Kuulasmaa Elmeri | 2004 | SCR | 04A090 | 50 m | 3:06.10 | 3:01.10 | |
4 | 111 | Kenttälä Jami | 2004 | OU | 04A726 | 25 m | |||
5 | 112 | Kenttälä Jimi | 2004 | OU | 04A724 | 25 m | |||
6 | 115 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 25 m | |||
7 | 232 | Kunnari Aatu | 2004 | RoiUS | 04A026 | 25 m |
13 v |
1 | 100 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 2:32.74 | 2:32.74 | |
2 | 131 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 25 m | 2:36.38 | 2:36.38 | |
3 | 206 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 50 m | 2:43.18 | 2:38.18 | |
4 | 49 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 2:45.01 | 2:45.01 | |
5 | 81 | Ryynänen Mikael | 2003 | OuLo | 03A344 | 50 m | 3:03.35 | 2:58.35 | |
6 | 158 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 25 m | 2:59.44 | 2:59.44 | |
7 | 82 | Saarela Lauri | 2003 | OuLo | 03A056 | 25 m | 3:00.69 | 3:00.69 | |
8 | 220 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 3:02.56 | 3:02.56 | |
9 | 213 | Ratiu Tudor | 2003 | SCR | 03A703 | 50 m | 3:11.06 | 3:06.06 | |
10 | 183 | Sipilä Leevi | 2003 | KemPy | 03A733 | 25 m | 3:09.72 | 3:09.72 | |
11 | 176 | Korhonen Eemeli | 2003 | KemPy | 03A319 | 50 m | 3:18.17 | 3:13.17 | |
12 | 23 | Hyvärinen Roope | 2003 | KemTU | 03A201 | 25 m | 3:25.11 | 3:25.11 |
14 v |
1 | 21 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 50 m | 2:22.27 | 2:17.27 | |
2 | 132 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 2:19.40 | 2:19.40 | |
3 | 116 | Kuitunen Julius | 2002 | OU | 02A043 | 50 m | 2:31.24 | 2:26.24 | |
4 | 148 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 50 m | 2:31.30 | 2:26.30 | |
5 | 53 | Romsi Aleksi | 2002 | KemUS | 02B091 | 25 m | 2:38.48 | 2:38.48 | |
6 | 199 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 25 m | 2:40.89 | 2:40.89 | |
7 | 55 | Siltari Henrik | 2002 | KemUS | 02A355 | 25 m | 2:50.15 | 2:50.15 | |
8 | 198 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 2:51.99 | 2:51.99 | |
9 | 215 | Setälä Valtteri | 2002 | SCR | 02B252 | 50 m | 3:21.71 | 3:16.71 |
15 v |
1 | 126 | Moilanen Atte | 2001 | OU | 01A253 | 25 m | 2:15.43 | 2:15.43 | |
2 | 147 | Taskila Tiitus | 2001 | OU | 01A402 | 25 m | 2:18.73 | 2:18.73 | |
3 | 27 | Karhunen Kalle | 2001 | KemTU | 01A813 | 50 m | 2:42.88 | 2:37.88 | |
4 | 28 | Leskelä Jani | 2001 | KemTU | 01A480 | 25 m | 2:38.21 | 2:38.21 | |
5 | 33 | Pirneskoski Aatu | 2001 | KemTU | 01A409 | 25 m | 2:39.13 | 2:39.13 | |
6 | 207 | Maijala Petteri | 2001 | SCR | 01B180 | 25 m | 2:42.59 | 2:42.59 | |
7 | 29 | Luokkala Otto | 2001 | KemTU | 01A072 | 25 m | 3:14.19 | 3:14.19 |
16 v |
1 | 129 | Nygård Topias | 2000 | OU | 00A602 | 25 m | 2:16.64 | 2:16.64 | |
2 | 153 | Ukkola Anton | 2000 | OU | 00A217 | 50 m | 2:26.30 | 2:21.30 | |
3 | 1 | Hirvonen Antti | 2000 | KaUS | 00A684 | 50 m | 2:35.49 | 2:30.49 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 28 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:04 |