Ohjelma SyysTyrskyt LrU
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1_S
Laji 1, 50 Bifins (räpylät) M |
|
TYR |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
2_S
Laji 2, 50 Sukellus (räpylät) N |
|
K-Rauta |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
52 |
Kauppinen Ida |
2005 |
LrU |
05A319 |
25 m |
15.65 |
15.65 |
|
2 |
17 |
Leppä Emma |
2000 |
KoU |
00A562 |
25 m |
24.16 |
24.16 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
3_S
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
4_S
Laji 4, 100m Vu N masters |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
133 |
Höfling Imke |
1970 |
AQUILA |
70A116 |
50 m |
1:15.79 |
1:13.79 |
|
2 |
69 |
Matela Aija |
1977 |
LrU |
77A099 |
25 m |
1:15.85 |
1:15.85 |
|
3 |
34 |
Tirkkonen Liisa |
1963 |
LrKT |
63A044 |
25 m |
1:18.38 |
1:18.38 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
5_S
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
116 |
Roiko-Jokela Tapio |
1996 |
SWIM |
96A016 |
50 m |
54.45 |
52.45 |
|
2 |
156 |
Vorobtsov Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
54.30 |
54.30 |
|
3 |
159 |
Skryabin Alexandr |
2000 |
SKA |
|
25 m |
54.40 |
54.40 |
|
4 |
155 |
Pushkin Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
55.30 |
55.30 |
|
5 |
160 |
Kochetov Nikita |
2003 |
SKA |
|
25 m |
56.50 |
56.50 |
|
6 |
154 |
Rusakov Alexandr |
2000 |
SKA |
|
25 m |
56.70 |
56.70 |
|
7 |
157 |
Korobchenko Alexandr |
2001 |
SKA |
|
25 m |
57.30 |
57.30 |
|
8 |
151 |
Khodzhoyan Erick |
2000 |
SKA |
|
25 m |
57.90 |
57.90 |
|
9 |
104 |
Toitturi Jussi |
1999 |
LrU |
99A857 |
50 m |
1:01.43 |
59.43 |
|
10 |
150 |
Glazkov Vladislav |
2003 |
SKA |
|
25 m |
59.80 |
59.80 |
|
11 |
38 |
Hautaniemi Aleksi |
2000 |
LrU |
00A677 |
25 m |
1:00.36 |
1:00.36 |
|
12 |
54 |
Kettunen Lauri |
2002 |
LrU |
02B225 |
50 m |
1:03.07 |
1:01.07 |
|
13 |
2 |
Kangas Benjamin |
2002 |
HaUS |
02A659 |
50 m |
1:03.46 |
1:01.46 |
|
14 |
99 |
Soljasalo Hugo |
2001 |
LrU |
01A438 |
50 m |
1:04.91 |
1:02.91 |
|
15 |
158 |
Papkov Kirill |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:03.00 |
1:03.00 |
|
16 |
153 |
Muraviev Danila |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:03.20 |
1:03.20 |
|
17 |
26 |
Ursin Manu |
2002 |
KoU |
02A800 |
50 m |
1:06.18 |
1:04.18 |
|
18 |
11 |
Laihinen Aleksander |
2000 |
KoU |
00B091 |
50 m |
1:06.55 |
1:04.55 |
|
19 |
71 |
Matela Niko |
2003 |
LrU |
03A039 |
50 m |
1:06.71 |
1:04.71 |
|
20 |
41 |
Hietanen Juuso |
2001 |
LrU |
01A979 |
25 m |
1:05.60 |
1:05.60 |
|
21 |
120 |
Issakainen Antti |
2001 |
UI |
01B010 |
50 m |
1:08.19 |
1:06.19 |
|
22 |
7 |
Ankudinov Dmitrii |
1998 |
KoU |
98B340 |
50 m |
1:08.76 |
1:06.76 |
|
23 |
5 |
Tolvanen Lauri |
2003 |
HaUS |
03A686 |
50 m |
1:09.00 |
1:07.00 |
|
24 |
129 |
Tanttu Arto |
2001 |
UI |
01B009 |
25 m |
1:08.23 |
1:08.23 |
|
25 |
53 |
Kautto Panu |
2003 |
LrU |
03A679 |
50 m |
1:10.67 |
1:08.67 |
|
26 |
22 |
Salo Eetu |
2004 |
KoU |
04A413 |
50 m |
1:11.66 |
1:09.66 |
|
27 |
51 |
Kauppinen Aleksi |
2003 |
LrU |
03A839 |
25 m |
1:10.75 |
1:10.75 |
|
28 |
3 |
Korhonen Akseli |
2001 |
HaUS |
01B359 |
50 m |
1:14.80 |
1:12.80 |
|
29 |
106 |
Uusimäki Niklas |
2001 |
LrU |
01B216 |
25 m |
1:12.81 |
1:12.81 |
|
30 |
72 |
Matela Nooa |
2005 |
LrU |
05A069 |
50 m |
1:21.27 |
1:19.27 |
|
31 |
61 |
Laine Jesperi |
2001 |
LrU |
01B288 |
25 m |
1:20.39 |
1:20.39 |
|
32 |
94 |
Sarvilahti Anton |
2005 |
LrU |
05A279 |
50 m |
1:27.19 |
1:25.19 |
|
33 |
63 |
Laitinen Onni |
2001 |
LrU |
01B327 |
25 m |
1:26.03 |
1:26.03 |
|
34 |
107 |
Valtonen Luka |
2006 |
LrU |
06A114 |
25 m |
1:33.10 |
1:33.10 |
|
35 |
58 |
Kuparinen Akseli |
2004 |
LrU |
04B043 |
50 m |
1:38.36 |
1:36.36 |
|
36 |
108 |
Veikkolainen Petteri |
2004 |
LrU |
04A631 |
50 m |
1:39.93 |
1:37.93 |
|
37 |
62 |
Laitinen Aaro |
2003 |
LrU |
03B040 |
25 m |
1:38.78 |
1:38.78 |
|
38 |
83 |
Perepelkin Viktor |
2003 |
LrU |
03B066 |
25 m |
1:40.91 |
1:40.91 |
|
39 |
97 |
Sikiö Anttoni |
2004 |
LrU |
04B065 |
25 m |
1:56.55 |
1:56.55 |
|
40 |
84 |
Pessi Daniel |
2004 |
LrU |
04B144 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
6_S
Laji 6, 100m Vu M masters |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Johansson Jari |
1977 |
LrU |
77A047 |
50 m |
1:00.04 |
58.04 |
|
2 |
46 |
Iivonen Juha |
1959 |
LrU |
59A042 |
50 m |
1:02.78 |
1:00.78 |
|
3 |
32 |
Ratava Juho |
1983 |
LrKT |
83A047 |
50 m |
1:05.22 |
1:03.22 |
|
4 |
134 |
Nihtilä Mikko |
1985 |
AQUILA |
85A161 |
25 m |
1:05.15 |
1:05.15 |
|
5 |
70 |
Matela Mika |
1975 |
LrU |
75A092 |
25 m |
1:14.68 |
1:14.68 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
7_S
Laji 7, 50m Su T-11, N |
|
Lappeenrannan energia oy |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
8_S
Laji 8, 50m Su P-12, M |
|
Scandic PATRIA |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
9_S
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
121 |
Issakainen Emma |
2002 |
UI |
02A714 |
25 m |
2:46.15 |
2:46.15 |
|
2 |
143 |
Karpenko Tatjana |
2003 |
SKA |
|
25 m |
2:51.60 |
2:51.60 |
|
3 |
55 |
Kinnunen Silja |
2003 |
LrU |
03A683 |
25 m |
3:30.93 |
3:30.93 |
|
4 |
67 |
Lohi Sara-sofia |
2003 |
LrU |
03A842 |
25 m |
3:40.28 |
3:40.28 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
10_S
Laji 10, 200m Pu P-15, M |
|
Lappeenranta University of Technology |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
157 |
Korobchenko Alexandr |
2001 |
SKA |
|
25 m |
2:18.00 |
2:18.00 |
|
2 |
10 |
Kleimola Ossi |
2001 |
KoU |
01A663 |
25 m |
2:33.91 |
2:33.91 |
|
3 |
16 |
Lekander Joonatan |
2002 |
KoU |
02A674 |
25 m |
3:11.81 |
3:11.81 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
11_S
Laji 11, 100m Sku T-12, N |
|
TYR |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
140 |
Tumyantseva Irina |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:07.80 |
1:07.80 |
|
2 |
145 |
Kharisova Elizaveta |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:08.90 |
1:08.90 |
|
3 |
135 |
Pobutskaya Natalia |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:10.00 |
1:10.00 |
|
4 |
109 |
Åvist Claudia |
1997 |
LrU |
97A007 |
25 m |
1:10.54 |
1:10.54 |
|
5 |
56 |
Kivimäki Saima |
1997 |
LrU |
97A584 |
25 m |
1:11.53 |
1:11.53 |
|
6 |
138 |
Borisova Anastasia |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:12.10 |
1:12.10 |
|
7 |
45 |
Härkönen Tytti |
2001 |
LrU |
01A287 |
25 m |
1:12.81 |
1:12.81 |
|
8 |
81 |
Pajari Peppi |
1997 |
LrU |
97A656 |
25 m |
1:14.02 |
1:14.02 |
|
9 |
137 |
Polyakova Alisa |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:14.90 |
1:14.90 |
|
10 |
88 |
Rita Jenna |
2000 |
LrU |
00B144 |
25 m |
1:16.78 |
1:16.78 |
|
11 |
143 |
Karpenko Tatjana |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:17.00 |
1:17.00 |
|
12 |
21 |
Rautiainen Emmiina |
2000 |
KoU |
00A257 |
25 m |
1:17.64 |
1:17.64 |
|
13 |
136 |
Chernyshova Alina |
2001 |
SKA |
|
25 m |
1:18.10 |
1:18.10 |
|
14 |
117 |
Heikkinen Iida |
2004 |
UI |
04A273 |
25 m |
1:18.38 |
1:18.38 |
|
15 |
60 |
Kuuva Hilla |
2003 |
LrU |
03A513 |
25 m |
1:18.72 |
1:18.72 |
|
16 |
142 |
Boyko Valeria |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:18.90 |
1:18.90 |
|
17 |
76 |
Mäki-Hokkonen Ida |
2004 |
LrU |
04A394 |
25 m |
1:22.96 |
1:22.96 |
|
18 |
86 |
Pitkänen Siiri |
2003 |
LrU |
03A665 |
25 m |
1:29.82 |
1:29.82 |
|
19 |
23 |
Sjöblom Jenna |
2001 |
KoU |
01A952 |
25 m |
1:32.24 |
1:32.24 |
|
20 |
103 |
Tikka Vilma |
2003 |
LrU |
03A660 |
25 m |
1:35.79 |
1:35.79 |
|
21 |
59 |
Kurvinen Anniina |
2006 |
LrU |
06A281 |
25 m |
1:36.40 |
1:36.40 |
|
22 |
36 |
Aalto Onna |
2004 |
LrU |
04A551 |
25 m |
1:40.23 |
1:40.23 |
|
23 |
124 |
Lehtonen Anna |
2003 |
UI |
03A865 |
25 m |
1:41.07 |
1:41.07 |
|
24 |
95 |
Seppänen Päivä-kaisla |
2006 |
LrU |
06A323 |
25 m |
1:52.48 |
1:52.48 |
|
25 |
73 |
Meintjes Ankia |
2005 |
LrU |
05A649 |
25 m |
1:53.93 |
1:53.93 |
|
26 |
57 |
Krouvi Riina |
2004 |
LrU |
04A546 |
25 m |
1:55.77 |
1:55.77 |
|
27 |
80 |
Ovaska Erin |
2006 |
LrU |
06A242 |
25 m |
1:59.38 |
1:59.38 |
|
28 |
35 |
Turunen Juulia |
2006 |
LrKT |
06A569 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
12_S
Laji 12, 100m Sku N masters |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
34 |
Tirkkonen Liisa |
1963 |
LrKT |
63A044 |
25 m |
1:31.69 |
1:31.69 |
|
2 |
133 |
Höfling Imke |
1970 |
AQUILA |
70A116 |
25 m |
1:41.39 |
1:41.39 |
|
3 |
69 |
Matela Aija |
1977 |
LrU |
77A099 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
13_S
Laji 13, 100m Sku P-13, M |
|
K-Rauta |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
156 |
Vorobtsov Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:01.40 |
1:01.40 |
|
2 |
116 |
Roiko-Jokela Tapio |
1996 |
SWIM |
96A016 |
25 m |
1:02.00 |
1:02.00 |
|
3 |
155 |
Pushkin Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:02.30 |
1:02.30 |
|
4 |
154 |
Rusakov Alexandr |
2000 |
SKA |
|
25 m |
1:06.00 |
1:06.00 |
|
5 |
162 |
Svetkov Pavel |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:06.50 |
1:06.50 |
|
6 |
38 |
Hautaniemi Aleksi |
2000 |
LrU |
00A677 |
25 m |
1:07.64 |
1:07.64 |
|
7 |
153 |
Muraviev Danila |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:12.10 |
1:12.10 |
|
8 |
161 |
Lyapin Vladimir |
2003 |
SKA |
|
25 m |
1:13.80 |
1:13.80 |
|
9 |
71 |
Matela Niko |
2003 |
LrU |
03A039 |
25 m |
1:15.95 |
1:15.95 |
|
10 |
99 |
Soljasalo Hugo |
2001 |
LrU |
01A438 |
25 m |
1:18.13 |
1:18.13 |
|
11 |
26 |
Ursin Manu |
2002 |
KoU |
02A800 |
25 m |
1:18.20 |
1:18.20 |
|
12 |
129 |
Tanttu Arto |
2001 |
UI |
01B009 |
25 m |
1:19.50 |
1:19.50 |
|
13 |
39 |
Hautaniemi Leevi |
2003 |
LrU |
03A562 |
25 m |
1:35.73 |
1:35.73 |
|
14 |
61 |
Laine Jesperi |
2001 |
LrU |
01B288 |
25 m |
1:36.29 |
1:36.29 |
|
15 |
72 |
Matela Nooa |
2005 |
LrU |
05A069 |
25 m |
1:38.08 |
1:38.08 |
|
16 |
108 |
Veikkolainen Petteri |
2004 |
LrU |
04A631 |
25 m |
1:46.82 |
1:46.82 |
|
17 |
94 |
Sarvilahti Anton |
2005 |
LrU |
05A279 |
25 m |
1:49.46 |
1:49.46 |
|
18 |
54 |
Kettunen Lauri |
2002 |
LrU |
02B225 |
25 m |
|
|
|
19 |
58 |
Kuparinen Akseli |
2004 |
LrU |
04B043 |
25 m |
|
|
|
20 |
83 |
Perepelkin Viktor |
2003 |
LrU |
03B066 |
25 m |
|
|
|
21 |
126 |
Oinonen Antti |
2003 |
UI |
03B081 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
14_S
Laji 14, 100m Sku M masters |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
48 |
Johansson Jari |
1977 |
LrU |
77A047 |
25 m |
1:08.53 |
1:08.53 |
|
2 |
46 |
Iivonen Juha |
1959 |
LrU |
59A042 |
25 m |
1:10.05 |
1:10.05 |
|
3 |
70 |
Matela Mika |
1975 |
LrU |
75A092 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
15_S
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
140 |
Tumyantseva Irina |
2000 |
SKA |
|
25 m |
30.40 |
30.40 |
|
2 |
147 |
Smirnova Sofia |
2004 |
SKA |
|
25 m |
31.00 |
31.00 |
|
3 |
66 |
Lempinen Laura |
2001 |
LrU |
01A928 |
50 m |
32.68 |
31.68 |
|
4 |
19 |
Pulkkinen Jenna |
2004 |
KoU |
04A155 |
50 m |
32.98 |
31.98 |
|
5 |
146 |
Tromifova Maria |
2003 |
SKA |
|
25 m |
32.10 |
32.10 |
|
6 |
135 |
Pobutskaya Natalia |
2000 |
SKA |
|
25 m |
32.30 |
32.30 |
|
7 |
143 |
Karpenko Tatjana |
2003 |
SKA |
|
25 m |
34.60 |
34.60 |
|
8 |
9 |
Kalenius Sandra |
2003 |
KoU |
03A126 |
50 m |
35.76 |
34.76 |
|
9 |
100 |
Tamminen Aino |
2005 |
LrU |
05A292 |
50 m |
38.77 |
37.77 |
|
10 |
18 |
Mäkinen Milja |
2004 |
KoU |
04A192 |
25 m |
37.79 |
37.79 |
|
11 |
55 |
Kinnunen Silja |
2003 |
LrU |
03A683 |
25 m |
38.40 |
38.40 |
|
12 |
75 |
Mäki-Hokkonen Anni |
2007 |
LrU |
07A064 |
25 m |
43.63 |
43.63 |
|
13 |
49 |
Jäkärä Aino |
2005 |
LrU |
05A186 |
50 m |
45.87 |
44.87 |
|
14 |
102 |
Terävä Ronja |
2005 |
LrU |
05A658 |
50 m |
46.05 |
45.05 |
|
15 |
67 |
Lohi Sara-sofia |
2003 |
LrU |
03A842 |
50 m |
46.42 |
45.42 |
|
16 |
80 |
Ovaska Erin |
2006 |
LrU |
06A242 |
25 m |
55.58 |
55.58 |
|
17 |
95 |
Seppänen Päivä-kaisla |
2006 |
LrU |
06A323 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
16_S
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
155 |
Pushkin Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
25.80 |
25.80 |
|
2 |
157 |
Korobchenko Alexandr |
2001 |
SKA |
|
25 m |
28.10 |
28.10 |
|
3 |
151 |
Khodzhoyan Erick |
2000 |
SKA |
|
25 m |
28.80 |
28.80 |
|
4 |
154 |
Rusakov Alexandr |
2000 |
SKA |
|
25 m |
29.15 |
29.15 |
|
5 |
162 |
Svetkov Pavel |
2003 |
SKA |
|
25 m |
29.20 |
29.20 |
|
6 |
134 |
Nihtilä Mikko |
1985 |
AQUILA |
85A161 |
50 m |
30.34 |
29.34 |
|
7 |
44 |
Härkönen Taneli |
1997 |
LrU |
97A950 |
50 m |
30.43 |
29.43 |
|
8 |
32 |
Ratava Juho |
1983 |
LrKT |
83A047 |
50 m |
31.00 |
30.00 |
|
9 |
158 |
Papkov Kirill |
2003 |
SKA |
|
25 m |
31.00 |
31.00 |
|
10 |
161 |
Lyapin Vladimir |
2003 |
SKA |
|
25 m |
31.10 |
31.10 |
|
11 |
104 |
Toitturi Jussi |
1999 |
LrU |
99A857 |
25 m |
31.95 |
31.95 |
|
12 |
148 |
Zozulya Yaroslav |
2001 |
SKA |
|
25 m |
33.70 |
33.70 |
|
13 |
5 |
Tolvanen Lauri |
2003 |
HaUS |
03A686 |
50 m |
35.90 |
34.90 |
|
14 |
51 |
Kauppinen Aleksi |
2003 |
LrU |
03A839 |
25 m |
37.45 |
37.45 |
|
15 |
106 |
Uusimäki Niklas |
2001 |
LrU |
01B216 |
50 m |
42.87 |
41.87 |
|
16 |
85 |
Pessi Leo |
2002 |
LrU |
02A940 |
25 m |
46.24 |
46.24 |
|
17 |
107 |
Valtonen Luka |
2006 |
LrU |
06A114 |
25 m |
47.84 |
47.84 |
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
17_S
Laji 17, 100m Ru T-13, N |
|
Lappeenrannan energia oy |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
18_S
Laji 18, 100m Ru P-14, M |
|
Scandic PATRIA |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
19_S
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
20_S
Laji 20, 400m Vu P-13, M |
|
Lappeenranta University of Technology |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
21_S
Laji 21, 50 Bifins (räpylät) N |
|
TYR |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
23_S
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
24_S
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
25_S
Laji 25, 50m VU T-10, T-13, N |
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
26_S
Laji 26, 50m VU P-11, 14, M |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
156 |
Vorobtsov Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
24.95 |
24.95 |
|
2 |
134 |
Nihtilä Mikko |
1985 |
AQUILA |
85A161 |
25 m |
25.36 |
25.36 |
|
3 |
155 |
Pushkin Denis |
2000 |
SKA |
|
25 m |
25.60 |
25.60 |
|
4 |
38 |
Hautaniemi Aleksi |
2000 |
LrU |
00A677 |
50 m |
27.41 |
26.41 |
|
5 |
10 |
Kleimola Ossi |
2001 |
KoU |
01A663 |
25 m |
26.66 |
26.66 |
|
6 |
160 |
Kochetov Nikita |
2003 |
SKA |
|
25 m |
26.70 |
26.70 |
|
7 |
151 |
Khodzhoyan Erick |
2000 |
SKA |
|
25 m |
26.76 |
26.76 |
|
8 |
154 |
Rusakov Alexandr |
2000 |
SKA |
|
25 m |
26.85 |
26.85 |
|
9 |
99 |
Soljasalo Hugo |
2001 |
LrU |
01A438 |
50 m |
28.23 |
27.23 |
|
10 |
150 |
Glazkov Vladislav |
2003 |
SKA |
|
25 m |
27.30 |
27.30 |
|
11 |
104 |
Toitturi Jussi |
1999 |
LrU |
99A857 |
25 m |
27.51 |
27.51 |
|
12 |
54 |
Kettunen Lauri |
2002 |
LrU |
02B225 |
25 m |
27.58 |
27.58 |
|
13 |
41 |
Hietanen Juuso |
2001 |
LrU |
01A979 |
50 m |
28.96 |
27.96 |
|
14 |
7 |
Ankudinov Dmitrii |
1998 |
KoU |
98B340 |
50 m |
29.77 |
28.77 |
|
15 |
153 |
Muraviev Danila |
2003 |
SKA |
|
25 m |
28.90 |
28.90 |
|
16 |
2 |
Kangas Benjamin |
2002 |
HaUS |
02A659 |
50 m |
30.34 |
29.34 |
|
17 |
158 |
Papkov Kirill |
2003 |
SKA |
|
25 m |
29.35 |
29.35 |
|
18 |
161 |
Lyapin Vladimir |
2003 |
SKA |
|
25 m |
30.00 |
30.00 |
|
19 |
71 |
Matela Niko |
2003 |
LrU |
03A039 |
25 m |
30.04 |
30.04 |
|
20 |
125 |
Lönnqvist Roni |
2000 |
UI |
00B291 |
50 m |
31.21 |
30.21 |
|
21 |
51 |
Kauppinen Aleksi |
2003 |
LrU |
03A839 |
50 m |
32.06 |
31.06 |
|
22 |
148 |
Zozulya Yaroslav |
2001 |
SKA |
|
25 m |
31.20 |
31.20 |
|
23 |
53 |
Kautto Panu |
2003 |
LrU |
03A679 |
50 m |
33.65 |
32.65 |
|
24 |
126 |
Oinonen Antti |
2003 |
UI |
03B081 |
25 m |
32.71 |
32.71 |
|
25 |
3 |
Korhonen Akseli |
2001 |
HaUS |
01B359 |
25 m |
33.64 |
33.64 |
|
26 |
123 |
Laapio Kasper |
2002 |
UI |
02B212 |
25 m |
34.44 |
34.44 |
|
27 |
85 |
Pessi Leo |
2002 |
LrU |
02A940 |
50 m |
36.80 |
35.80 |
|
28 |
61 |
Laine Jesperi |
2001 |
LrU |
01B288 |
25 m |
35.82 |
35.82 |
|
29 |
47 |
Immonen Topi |
2003 |
LrU |
03A437 |
50 m |
37.78 |
36.78 |
|
30 |
149 |
Gartsuev Vladimir |
2003 |
SKA |
|
25 m |
37.00 |
37.00 |
|
31 |
62 |
Laitinen Aaro |
2003 |
LrU |
03B040 |
25 m |
37.27 |
37.27 |
|
32 |
58 |
Kuparinen Akseli |
2004 |
LrU |
04B043 |
25 m |
37.36 |
37.36 |
|
33 |
63 |
Laitinen Onni |
2001 |
LrU |
01B327 |
25 m |
38.26 |
38.26 |
|
34 |
39 |
Hautaniemi Leevi |
2003 |
LrU |
03A562 |
50 m |
40.03 |
39.03 |
|
35 |
107 |
Valtonen Luka |
2006 |
LrU |
06A114 |
25 m |
39.30 |
39.30 |
|
36 |
96 |
Seppänen Veikko |
2007 |
LrU |
07A202 |
25 m |
41.13 |
41.13 |
|
37 |
97 |
Sikiö Anttoni |
2004 |
LrU |
04B065 |
50 m |
48.12 |
47.12 |
|
38 |
68 |
Lyashenko Matvey |
2007 |
LrU |
07A346 |
25 m |
|
|
|
39 |
84 |
Pessi Daniel |
2004 |
LrU |
04B144 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
27_S
Laji 27, 4X50m SKUV T13/P13 |
|
Lappeenrannan energia oy |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
110 |
Lru Iku [2003] |
2003 |
LrU |
|
25 m |
2:23.65 |
2:23.65 |
|
2 |
113 |
Lru Seka [2003] |
2003 |
LrU |
|
25 m |
2:55.23 |
2:55.23 |
|
3 |
114 |
Lru Seka [2004] |
2003 |
LrU |
|
25 m |
2:57.11 |
2:57.11 |
|
4 |
163 |
Ska T13/p13 |
2003 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
5 |
171 |
Ska2 |
2003 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
28_S
Laji 28, 4X50m SKUV T-14, N |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
27 |
Kou Naiset |
2000 |
KoU |
|
25 m |
2:12.76 |
2:12.76 |
|
2 |
132 |
Ui Naiset [2002] |
2002 |
UI |
|
25 m |
2:22.39 |
2:22.39 |
|
3 |
164 |
Ska N |
2002 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
4 |
166 |
Ska Girls 13 |
2003 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
5 |
168 |
Lru N |
1997 |
LrU |
|
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|
29_S
Laji 29, 4X50m SKUV P-15, M |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
165 |
Ska M |
2001 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
2 |
167 |
Ska Boys 13 |
2003 |
SKA |
|
25 m |
|
|
|
3 |
169 |
Kou M |
1998 |
KoU |
|
25 m |
|
|
|
4 |
170 |
Lru M |
1959 |
LrU |
|
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.07 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
12:09 |
|