Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2016 |
|
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
Malou Nabe |
2006 |
0684AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
301 |
3 |
Latisha Asomaning |
2004 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
144 |
4 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
2 |
Mette Gade Nielsen |
2002 |
0258AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
283 |
3 |
Sofia Mohammadi |
2005 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
318 |
4 |
Sophie Nøddebo Kabel |
2007 |
0766AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
37 |
5 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Amalie Møller |
2007 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
170 |
2 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
|
302 |
3 |
Elise Bengtsson |
2002 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
218 |
4 |
Sofie Marie Kofoed-Hansen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
|
306 |
5 |
Mille Høiby Jørgensen |
2004 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
2 |
6 |
Frida Frost Dunker |
2006 |
0634AL |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
244 |
2 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:04.00 |
312 |
3 |
Caroline Lego Berg |
2004 |
0404AX |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:59.38 |
171 |
4 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
50m |
1:59.39 |
235 |
5 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:05.00 |
311 |
6 |
Siff Øhlenschlæger |
2003 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:55.26 |
242 |
2 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:52.89 |
316 |
3 |
Amalie Helfelt |
2006 |
0652AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:50.74 |
251 |
4 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:52.12 |
116 |
5 |
Victoria Xin Ai Liu Carst |
2006 |
0698AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:55.18 |
36 |
6 |
Freja Johanna Kepser |
2005 |
0544AS |
AIF |
|
25m |
1:58.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
364 |
1 |
Maja Raalund |
2003 |
0316BB |
VORDINGB |
|
25m |
1:49.00 |
45 |
2 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
1:46.61 |
233 |
3 |
Laila Elliks |
2005 |
0568AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:43.34 |
284 |
4 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:43.46 |
175 |
5 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:48.98 |
240 |
6 |
Lilya Oregan |
2005 |
0522AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:49.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Amalie-Victoria Kaae |
2005 |
0526AI |
GENTOFTE |
|
25m |
1:42.48 |
7 |
2 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:40.31 |
315 |
3 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
0598AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:35.78 |
68 |
4 |
Vilja Meinert Jacobsen |
2005 |
0546AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.25 |
153 |
5 |
Maise Trærup Tychsen |
2006 |
0614AD |
GLADSAXE |
|
50m |
1:40.57 |
21 |
6 |
Laura Kall |
2005 |
0594AO |
VI39 |
|
25m |
1:43.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:33.89 |
35 |
2 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
1:30.62 |
221 |
3 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:27.15 |
374 |
4 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.32 |
291 |
5 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:30.97 |
361 |
6 |
Charlotte W. Jørgensen |
2000 |
0048BF |
VORDINGB |
|
50m |
1:35.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
VAT CPH |
|
25m |
1:26.49 |
367 |
2 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
1:25.97 |
356 |
3 |
Emilie Ferslev Christians |
2002 |
0296BA |
VORDINGB |
|
25m |
1:25.81 |
372 |
4 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.94 |
106 |
5 |
Norah Szczepanski |
2003 |
0354AY |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.40 |
375 |
6 |
Louisa Lykkesfelt Thomsen |
2004 |
0454AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:26.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Laura Rasmussen |
2004 |
0432AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.57 |
93 |
2 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.53 |
323 |
3 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
0396AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:21.41 |
379 |
4 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:23.09 |
381 |
5 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:23.95 |
355 |
6 |
Léa Zoé Bingler |
2000 |
0082AX |
VORDINGB |
|
25m |
1:25.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
322 |
1 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:16.17 |
314 |
2 |
Ida Holm Hansen |
2002 |
0268AN |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:13.85 |
339 |
3 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.19 |
357 |
4 |
Volena Dimitrova |
1999 |
9942BE |
VORDINGB |
|
25m |
1:13.70 |
334 |
5 |
Xenia Huryn |
2000 |
0088AW |
VAT CPH |
|
50m |
1:14.83 |
201 |
6 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
0274AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 |
Udskriftsdato |
29 oktober 2016 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
09:06 |
|