Startliste for Concordia Forsikring Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Victor B. Bromer, Aalborg, 0.55.03, 2014 |
Løbssponsor: Haaning Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.47 | ||
2 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:11.45 | ||
3 | 666 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:13.16 | |
4 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:14.02 | |
5 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:15.39 | |
6 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 669 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:16.34 | |
8 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:16.36 | |
9 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:16.45 | |
10 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:16.85 | |
11 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:17.46 | |
12 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:17.48 | |
13 | 670 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:17.97 | |
14 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:19.07 | |
15 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:19.25 | |
16 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.33 | ||
17 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:20.61 | |
18 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:21.12 | |
19 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:21.94 | |
20 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.08 | ||
21 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:22.33 | |
22 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:22.83 | |
23 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:24.11 | |
24 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:24.31 | |
25 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:24.31 | |
26 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:24.57 | |
27 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:24.63 | |
28 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 1:24.66 | ||
29 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:24.78 | |
30 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:25.07 | |
31 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:25.24 | ||
32 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:25.31 | ||
33 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:25.32 | |
34 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:26.18 | ||
35 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:27.08 | ||
36 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:27.92 | |
37 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:28.11 | |
38 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.45 | ||
39 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:28.75 | |
40 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:30.14 | |
41 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:31.43 | |
42 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:31.45 | |
43 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:32.08 | |
44 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:32.29 | |
45 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:34.06 | |
46 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:34.59 | ||
47 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:37.57 | |
48 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:39.07 | |
49 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:39.56 | |
50 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:43.99 | |
51 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:49.69 | |
52 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:50.44 | ||
53 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:53.57 | |
54 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:56.17 | |
55 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 1:56.43 | |
56 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 2:09.39 | |
57 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:04.01 | |
2 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:06.48 | |
3 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:06.76 | |
4 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:07.44 | ||
5 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:08.47 | |
6 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:08.54 | ||
7 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:09.20 | |
8 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:09.89 | ||
9 | 323 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:10.41 | |
10 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:10.78 | |
11 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:10.91 | |
12 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:12.26 | |
13 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:14.08 | |
14 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:15.30 | |
15 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:15.34 | |
16 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:15.59 | ||
17 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:17.66 | |
18 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:19.50 | |
19 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:20.30 | |
20 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:20.79 | |
21 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:22.48 | |
22 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:24.69 | ||
23 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:25.16 | |
24 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:32.45 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.92 | ||
2 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:03.04 | |
3 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:03.13 | |
4 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:03.52 | |
5 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:05.96 | |
6 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:06.42 | |
7 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:06.87 | |
8 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:07.52 | |
9 | 349 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:08.03 | |
10 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:08.99 | |
11 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:09.42 | |
12 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:09.61 | |
13 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:10.08 | |
14 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:12.43 | |
15 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 1:12.46 | |
16 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:13.34 | |
17 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:16.50 | |
18 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:17.49 | |
19 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 1:30.09 | ||
20 | 576 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 1:39.85 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:01.99 | |
2 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.66 | ||
3 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:02.94 | |
4 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:02.94 | |
5 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:03.95 | |
6 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:06.13 | |
7 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:08.01 | |
8 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:08.22 | |
9 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:08.74 | |
10 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.15 | ||
11 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.72 | ||
12 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:12.05 | |
13 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:14.57 | |
14 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:14.86 | |
15 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.30 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.97 | |
2 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 57.91 | |
3 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 58.63 | |
4 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 59.20 | |
5 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 59.52 | |
6 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:00.90 | |
7 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 1:01.89 | |
8 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:01.97 | |
9 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:02.23 | |
10 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:02.58 | |
11 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.96 | ||
12 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:04.96 | |
13 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:05.77 | ||
14 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:05.96 | |
15 | 24 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:09.53 |
Årg. 0-1997 |
1 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 53.99 | |
2 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 57.76 | |
3 | 426 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 58.22 | |
4 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 58.98 | |
5 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 59.00 | |
6 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.70 | |
7 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:01.89 | |
8 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:01.93 | |
9 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:02.08 | |
10 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:03.50 | |
11 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:05.96 | |
12 | 506 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:11.63 | |
13 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:19.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: Marens Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:19.70 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:22.48 | |
3 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:26.05 | |
4 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:29.45 | |
5 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:30.63 | |
6 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:30.95 | |
7 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:31.81 | |
8 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:36.97 | |
9 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:41.17 | |
10 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | |||
11 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:15.03 | |
2 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.92 | |
3 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:17.36 | |
4 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:17.59 | |
5 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:18.94 | |
6 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:20.00 | |
7 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:20.54 | |
8 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:20.72 | |
9 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:20.76 | |
10 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:21.07 | |
11 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:21.24 | |
12 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:21.46 | |
13 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:22.09 | |
14 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:22.55 | |
15 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:23.80 | |
16 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:24.56 | |
17 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:27.47 | |
18 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:28.06 | |
19 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:30.06 | |
20 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:31.99 | |
21 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:35.64 | |
22 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 1:36.45 | ||
23 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:37.20 | |
24 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:37.78 | |
25 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:39.00 | ||
26 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:39.50 | ||
27 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:39.78 | |
28 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:43.54 | |
29 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:45.90 | |
30 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:52.57 | |
31 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | ||
32 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:09.50 | |
2 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:11.12 | |
3 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:11.39 | |
4 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:13.47 | |
5 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:13.73 | |
6 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:13.91 | |
7 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:15.00 | |
8 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:17.09 | |
9 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:17.35 | |
10 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:17.80 | |
11 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.11 | ||
12 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:18.54 | |
13 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:18.89 | |
14 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:19.12 | |
15 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:19.25 | |
16 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:19.44 | |
17 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:19.94 | |
18 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:21.19 | |
19 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:21.51 | |
20 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:22.85 | |
21 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.28 | ||
22 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:23.28 | |
23 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:23.75 | |
24 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:25.97 | |
25 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:27.04 | ||
26 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:27.14 | |
27 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:27.46 | ||
28 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:28.78 | |
29 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:30.34 | |
30 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:37.52 | |
31 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:41.03 | ||
32 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:43.89 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:08.55 | |
2 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:10.41 | |
3 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:12.82 | |
4 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:13.75 | |
5 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:13.78 | |
6 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:14.39 | |
7 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:15.32 | |
8 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:16.17 | |
9 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:17.13 | |
10 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:17.27 | |
11 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:17.85 | |
12 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:17.95 | ||
13 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:18.28 | |
14 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:18.82 | ||
15 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:18.98 | |
16 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:20.45 | |
17 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:20.46 | |
18 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:21.12 | |
19 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.14 | |
20 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:22.62 | |
21 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:24.67 | |
22 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:26.74 | |
23 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:32.07 | |
24 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:02.84 | |
2 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:05.92 | |
3 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.93 | |
4 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:07.66 | |
5 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:08.27 | |
7 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:08.49 | |
8 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:09.06 | |
9 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:09.35 | |
10 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.60 | ||
11 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:09.98 | |
12 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:10.68 | |
13 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:10.98 | ||
14 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.23 | ||
15 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:11.94 | |
16 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.07 | ||
17 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:12.24 | |
18 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:12.28 | |
19 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.54 | ||
20 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:12.98 | |
21 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:13.01 | |
22 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 1:14.44 | ||
23 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 1:14.49 | ||
24 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:14.55 | ||
25 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:14.98 | |
26 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:15.31 | |
27 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:17.14 | |
28 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:17.21 | |
29 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:17.57 | |
30 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.91 | ||
31 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.84 | ||
32 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:20.83 | |
33 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:21.91 | |
34 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.27 | ||
35 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:23.68 | |
36 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:24.73 | ||
37 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:24.82 | ||
38 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:25.77 | |
39 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:28.61 | |
40 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:37.10 | |
41 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:38.72 | |
42 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 1:04.34 | |
3 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:04.36 | |
4 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:06.74 | |
5 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.54 | ||
6 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:09.40 | |
7 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:11.70 | ||
8 | 336 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 1:12.08 | |
9 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:13.57 | ||
10 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:14.04 | |
11 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:15.29 | |
12 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:16.21 | ||
13 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:18.19 | ||
14 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:20.82 | |
15 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:25.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, 0.27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Snedsted Turist |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 36.79 | |
2 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 37.26 | |
3 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 37.86 | |
4 | 669 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 38.06 | |
5 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 38.71 | |
6 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 39.84 | |
7 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 40.65 | ||
8 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 41.06 | |
9 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 41.33 | |
10 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 43.30 | |
11 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 43.46 | |
12 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 44.86 | |
13 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 45.36 | |
14 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 45.80 | |
15 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 46.16 | |
16 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 46.40 | |
17 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 47.02 | |
18 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 47.45 | |
19 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 48.41 | |
20 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 48.64 | |
21 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 51.84 | |
22 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 52.48 | |
23 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 52.50 | ||
24 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 52.87 | |
25 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 54.98 | |
26 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | 55.28 | |
27 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 55.29 | ||
28 | 584 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 56.44 | |
29 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:02.82 | |
30 | 585 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:09.78 | |
31 | 650 | Jensen Peder Grønås | 2007 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 34.11 | |
2 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 34.51 | |
3 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 35.75 | ||
4 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 36.30 | |
5 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 37.57 | ||
6 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 38.50 | ||
7 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 39.02 | ||
8 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 39.51 | ||
9 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 42.56 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 30.30 | |
2 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 30.78 | |
3 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 30.84 | |
4 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.42 | ||
5 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 32.70 | |
6 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.80 | ||
7 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 33.60 | |
8 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 33.85 | |
9 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.76 | |
10 | 349 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 35.49 | |
11 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 35.77 | |
12 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 37.55 | |
13 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 37.71 | |
14 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 39.36 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 32.45 | |
2 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 33.97 | |
3 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 35.44 | ||
4 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 36.30 | ||
5 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 36.63 | ||
6 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 42.68 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 29.57 | |
2 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 29.98 | |
3 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 30.20 | |
4 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 31.05 | |
5 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 31.22 | |
6 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 31.26 | |
7 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 31.58 | |
8 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 31.88 | |
9 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 32.13 | |
10 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.75 | ||
11 | 667 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 32.98 |
Årg. 0-1997 |
1 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 28.17 | |
2 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 28.38 | |
3 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 28.39 | |
4 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 30.52 | |
5 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 31.03 | |
6 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: 3N Lak - Lakeksperten Thisted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 40.53 | |
2 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 43.58 | |
3 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 45.21 | |
4 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 47.99 | ||
5 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 48.25 | |
6 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 50.91 | |
7 | 589 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 53.91 | |
8 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 53.95 | |
9 | 582 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 54.00 | |
10 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 54.57 | ||
11 | 356 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 38.43 | |
2 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 38.70 | |
3 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 39.42 | |
4 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 39.83 | |
5 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 40.54 | |
6 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 40.54 | |
7 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 40.55 | |
8 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 40.57 | |
9 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 48.04 | ||
10 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 48.08 | |
11 | 219 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 50.40 | |
12 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 51.83 | |
13 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 52.01 | |
14 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 53.13 | |
15 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 54.00 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 35.77 | |
2 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 35.83 | |
3 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 36.77 | |
4 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 36.81 | ||
5 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 37.35 | |
6 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 37.69 | |
7 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 38.45 | |
8 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 39.45 | |
9 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 40.00 | ||
10 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 40.66 | |
11 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 40.69 | ||
12 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 40.72 | ||
13 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 40.84 | |
14 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 40.97 | |
15 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 40.99 | ||
16 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 42.56 | ||
17 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 42.91 | |
18 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 43.97 | ||
19 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 44.83 | |
20 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 46.77 | |
21 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 48.87 | |
22 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 49.48 | |
23 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 49.83 | |
24 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 51.86 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 33.29 | |
2 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 34.60 | |
3 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 36.50 | |
4 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 36.97 | |
5 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 37.26 | |
6 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 37.74 | |
7 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 37.98 | |
8 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 38.71 | |
9 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 39.53 | |
10 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 39.97 | ||
11 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 40.56 | |
12 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 40.61 | |
13 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 40.69 | |
14 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 43.64 | |
15 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 44.50 | |
16 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 44.59 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 34.25 | |
2 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 34.60 | |
3 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 34.86 | |
4 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 35.29 | ||
5 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 35.29 | |
6 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 35.75 | ||
7 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 36.23 | |
8 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 36.55 | ||
9 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 37.11 | |
10 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 37.89 | |
11 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 38.17 | |
12 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 38.61 | ||
13 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 38.64 | |
14 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 39.38 | ||
15 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 39.71 | |
16 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 40.25 | |
17 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 40.60 | |
18 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 40.82 | ||
19 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 40.96 | |
20 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 41.14 | |
21 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 41.89 | ||
22 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 43.68 | |
23 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 43.92 | |
24 | 29 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 45.13 | ||
25 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 47.60 | ||
26 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 48.17 |
Årg. 0-1999 |
1 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 31.72 | |
2 | 394 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 31.91 | |
3 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 32.66 | |
4 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 33.63 | ||
5 | 339 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 33.96 | |
6 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 34.55 | |
7 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 34.60 | |
8 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 34.89 | ||
9 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 35.00 | |
10 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 35.48 | ||
11 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 35.90 | |
12 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 36.16 | |
13 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 36.17 | |
14 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 37.68 | |
15 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 38.19 | |
16 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 40.02 | ||
17 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.46 | |
18 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 41.39 | ||
19 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 42.72 | |
20 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 44.61 | ||
21 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 46.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 8.04.37, Esbjerg, 2012 |
Løbssponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2017 |
1 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 11:34.33 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 8:43.64 | |
2 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 9:08.86 | ||
3 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 9:15.63 | |
4 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 9:27.21 | |
5 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 9:53.20 | |
6 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 10:29.35 |
Årg. 0-1999 |
1 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 8:13.37 | |
2 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 8:15.99 | |
3 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 8:21.05 | |
4 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 8:23.86 | |
5 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 8:26.34 | |
6 | 363 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 8:37.33 | |
7 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 8:45.49 | |
8 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 8:46.34 | |
9 | 183 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 25 m | 9:25.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 8.34.56, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Global Windpower |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2017 |
1 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 10:48.44 | ||
2 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 14:21.56 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 9:34.40 | |
2 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 9:39.91 | |
3 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 9:44.28 | ||
4 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 10:02.45 | |
5 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 10:07.16 | |
6 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 10:12.77 | |
7 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 10:38.84 | |
8 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 12:09.77 |
Årg. 0-2001 |
1 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 8:55.90 | |
2 | 362 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 8:56.51 | |
3 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 8:59.23 | |
4 | 489 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLSTEBRO | 0112AJ | 25 m | 9:04.74 | |
5 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 9:18.05 | |
6 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 9:24.98 | |
7 | 372 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 9:31.19 | |
8 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 9:42.76 | |
9 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 9:49.28 | |
10 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 9:51.25 | |
11 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 9:54.64 | ||
12 | 339 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 10:03.82 | |
13 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 10:05.20 | |
14 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 10:14.12 | |
15 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 10:29.42 | RES | |
16 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 10:47.74 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Konpap |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 35.34 | |
2 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 35.64 | |
3 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 36.40 | |
4 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 37.44 | ||
5 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 37.53 | |
6 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 37.76 | |
7 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 37.97 | |
8 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 38.08 | |
9 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 38.10 | |
10 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 38.33 | ||
11 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 38.64 | |
12 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 38.73 | |
13 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 38.90 | |
14 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 39.00 | |
15 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 39.03 | ||
16 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 39.17 | |
17 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 39.46 | ||
18 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 40.07 | |
19 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 40.73 | ||
20 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 41.18 | |
21 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 42.07 | |
22 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 42.76 | |
23 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 43.25 | |
24 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 43.45 | |
25 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 43.54 | |
26 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 44.08 | |
27 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 44.28 | |
28 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 46.84 | |
29 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 47.10 | |
30 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 47.67 | |
31 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 48.54 | |
32 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 48.64 | |
33 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 49.14 | |
34 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | 51.38 | |
35 | 584 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 54.08 | |
36 | 650 | Jensen Peder Grønås | 2007 | Farsund SK | 25 m | |||
37 | 652 | Reinertsen Bjørn Andreas | 2005 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 30.25 | |
2 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 30.61 | |
3 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 31.68 | |
4 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 31.71 | ||
5 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 32.11 | |
6 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 33.95 | |
7 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 34.42 | |
8 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 34.57 | |
9 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 35.66 | ||
10 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 35.78 | ||
11 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 35.79 | |
12 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 36.56 | ||
13 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 37.12 | |
14 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 37.44 | |
15 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 37.52 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.69 | ||
2 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 30.15 | |
3 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 30.82 | |
4 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 30.85 | |
5 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 30.96 | |
6 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 31.39 | |
7 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.99 | |
8 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 32.05 | |
9 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 32.36 | |
10 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 34.55 | ||
11 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 35.09 | |
12 | 576 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 37.27 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 27.63 | |
2 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 28.69 | |
3 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 31.98 | |
4 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.01 | ||
5 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 34.22 | ||
6 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 36.35 | |
7 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 40.01 | ||
8 | 653 | Hagos Miki | 2000 | Farsund SK | 25 m | 44.05 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 26.14 | |
2 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 27.14 | |
3 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 28.08 | |
4 | 25 | Philipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.54 | ||
5 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 29.26 | |
6 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 29.44 | |
7 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 29.93 | |
8 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 29.98 | |
9 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.23 |
Årg. 0-1997 |
1 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 26.66 | |
2 | 426 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 27.01 | |
3 | 313 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 27.19 | |
4 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 27.36 | |
5 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 27.66 | |
6 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 28.12 | |
7 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 29.49 | |
8 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 30.67 | |
9 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 33.45 | |
10 | 506 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 33.55 | |
11 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 40.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 36.40 | |
2 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 36.46 | |
3 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 38.30 | |
4 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 38.94 | |
5 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 41.39 | |
6 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 43.25 | |
7 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 43.60 | |
8 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 45.16 | |
9 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 46.21 | |
10 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 49.48 | ||
11 | 582 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 49.67 | |
12 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 50.84 | |
13 | 656 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 52.44 | ||
14 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 57.77 | |
15 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | |||
16 | 356 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | ||
17 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 33.70 | |
2 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 35.71 | |
3 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 36.10 | |
4 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 36.78 | |
5 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 37.33 | |
6 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 37.56 | |
7 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 37.60 | ||
8 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 37.83 | |
9 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.25 | |
10 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 38.86 | |
11 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 39.06 | |
12 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 39.11 | ||
13 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 39.23 | |
14 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 39.64 | |
15 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 41.50 | |
16 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 41.67 | |
17 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 43.01 | |
18 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 44.69 | |
19 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 44.81 | ||
20 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 45.26 | |
21 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 46.61 | |
22 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 48.51 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.54 | |
2 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.53 | ||
3 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 33.81 | |
4 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 34.58 | |
5 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 34.72 | |
6 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 35.03 | |
7 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 35.41 | |
8 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 35.54 | ||
9 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 35.56 | |
10 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 35.86 | |
11 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 36.27 | |
12 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 36.86 | |
13 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.03 | ||
14 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 37.36 | ||
15 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.43 | ||
16 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 37.51 | ||
17 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 37.54 | ||
18 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 38.01 | |
19 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 38.19 | |
20 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 38.36 | |
21 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 38.59 | |
22 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 38.83 | ||
23 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 39.15 | |
24 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 39.30 | |
25 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 39.69 | |
26 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 40.70 | |
27 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 42.26 | ||
28 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 42.30 | |
29 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 42.43 | |
30 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 43.48 | |
31 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 44.10 | |
32 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 47.40 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 31.97 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 32.37 | |
3 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 32.92 | |
4 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 33.29 | |
5 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 33.44 | |
6 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.62 | |
7 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 33.97 | ||
8 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 34.84 | |
9 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 34.87 | |
10 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 35.20 | |
11 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 35.47 | |
12 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 35.92 | |
13 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 36.24 | |
14 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 36.89 | |
15 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 37.29 | |
16 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.42 | ||
17 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 37.56 | |
18 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 38.54 | |
19 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 38.82 | |
20 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 39.31 | |
21 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 39.57 | |
22 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 42.45 | |
23 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m | |||
24 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | ||
25 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 27.68 | |
2 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 30.99 | |
3 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 31.24 | |
4 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 31.40 | |
5 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 31.42 | |
6 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.70 | ||
7 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 32.01 | |
8 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.02 | |
9 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.03 | ||
10 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 32.33 | |
11 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.39 | ||
12 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 32.50 | |
13 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 32.61 | |
14 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 33.73 | ||
15 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 34.04 | |
16 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 34.06 | |
17 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.07 | |
18 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 34.19 | ||
19 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 34.22 | |
20 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 34.37 | |
21 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.38 | ||
22 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.57 | |
23 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.61 | |
24 | 290 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 34.76 | |
25 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 35.02 | |
26 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 35.08 | |
27 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 35.10 | |
28 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 35.22 | ||
29 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 37.12 | |
30 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 37.27 | ||
31 | 29 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 38.06 | ||
32 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 38.09 | |
33 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.32 | |
34 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 38.65 | |
35 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 38.66 | |
36 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 39.79 | |
37 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 40.22 | ||
38 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 40.83 | |
39 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 45.19 | |
40 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.87 | |
2 | 664 | Hansen Cecilie | 1995 | SMUT | 9512AJ | 25 m | 27.98 | |
3 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 31.31 | ||
4 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.34 | |
5 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 33.53 | ||
6 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 34.55 | |
7 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 34.62 | |
8 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 35.85 | ||
9 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 37.58 | |
10 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 38.29 | |
11 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 38.31 | |
12 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 40.12 | ||
13 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 41.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.52.82, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:06.14 | ||
2 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:08.57 | ||
3 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:11.81 | |
4 | 670 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:13.45 | |
5 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:13.64 | |
6 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:13.72 | |
7 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:14.53 | |
8 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:17.22 | |
9 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:18.13 | |
10 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:19.70 | |
11 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:19.84 | |
12 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:21.91 | |
13 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.33 | ||
14 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:23.56 | |
15 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:24.07 | ||
16 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:25.60 | |
17 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:26.74 | ||
18 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:28.45 | ||
19 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:28.67 | |
20 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:29.90 | |
21 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.43 | ||
22 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:31.77 | ||
23 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:40.50 | |
24 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:48.39 | |
25 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 1:50.99 | |
26 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:58.50 | ||
27 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | ||
28 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:04.71 | |
2 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:06.28 | |
3 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:06.75 | ||
4 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:06.98 | |
5 | 323 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:07.13 | |
6 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 1:08.70 | |
7 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:08.92 | |
8 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:09.90 | |
9 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:11.26 | ||
10 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:12.29 | |
11 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:14.90 | |
12 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:18.91 | |
13 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:18.92 | ||
14 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:24.10 | |
15 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:25.03 | ||
16 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:28.11 | |
17 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m |
Årg. 2001-2001 |
1 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 59.74 | |
2 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.86 | ||
3 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 1:02.91 | |
4 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.39 | ||
5 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 1:03.78 | |
6 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:05.04 | |
7 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 1:06.41 | |
8 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:06.42 | |
9 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:10.16 | |
10 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:11.11 | |
11 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:11.79 | |
12 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:12.45 | |
13 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:12.86 | |
14 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:15.92 | ||
15 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:17.03 | |
16 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:18.65 | |
17 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:19.37 | |
18 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 1:56.62 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 59.05 | |
2 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 59.87 | |
3 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:00.08 | ||
4 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:02.31 | |
5 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.44 | |
6 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:03.74 | |
7 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:04.36 | |
8 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:05.19 | ||
9 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:08.46 | ||
10 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.11 | ||
11 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 1:13.64 | |
12 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:19.05 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 56.12 | |
2 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 56.76 | |
3 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 57.13 | |
4 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 57.72 | |
5 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 58.25 | |
6 | 536 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:01.65 | ||
7 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.71 | ||
8 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 1:02.44 | |
9 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:02.62 | ||
10 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.81 | ||
11 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:03.85 | |
12 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 1:04.02 | |
13 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:04.21 | |
14 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:06.21 | |
15 | 24 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.30 |
Årg. 0-1997 |
1 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 51.38 | |
2 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 56.15 | |
3 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 57.17 | |
4 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:00.31 | |
5 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:00.53 | |
6 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:02.50 | |
7 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 0.59.62, Esbjerg, 20213 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:30.02 | |
2 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:36.02 | |
3 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 1:36.16 | ||
4 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:50.36 | ||
5 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:17.54 | |
2 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:18.18 | |
3 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:26.37 | |
4 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:31.38 | ||
5 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 1:34.24 | ||
6 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 1:38.54 | ||
7 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:39.15 | |
8 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:40.00 | |
9 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:07.32 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.08 | ||
2 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:12.83 | |
3 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:15.65 | |
4 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
5 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.08 | ||
6 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:18.49 | |
7 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:21.99 | |
8 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:24.50 | |
9 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:26.24 | |
10 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:27.69 | ||
11 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:28.11 | |
12 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:28.49 | |
13 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:32.58 | ||
14 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:44.49 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:07.11 | |
2 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:07.64 | ||
3 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 1:07.84 | |
4 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:08.95 | |
5 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:10.75 | |
6 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:11.01 | |
7 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:12.01 | |
8 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:13.40 | ||
9 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:13.92 | |
10 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:14.48 | |
11 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:16.81 | |
12 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:17.18 | |
13 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:20.84 | |
14 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:24.05 | |
15 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:35.10 | |
16 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 1:00.88 | |
2 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:02.52 | |
3 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:03.47 | |
4 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:04.19 | |
5 | 188 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 1:04.96 | |
6 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:06.34 | |
7 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:07.08 | |
8 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:07.31 | |
9 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:07.33 | |
10 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.18 | ||
11 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:10.15 | ||
12 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:11.65 | |
13 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:11.75 | |
14 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:12.99 | ||
15 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:15.12 | |
16 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.42 | ||
17 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:18.55 | |
18 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:18.97 | |
19 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 1:21.28 | |
20 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:22.67 | ||
21 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:25.00 | |
22 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:26.56 | |
23 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:42.97 | |
24 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:45.28 | |
25 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:54.33 | |
26 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 59.63 | |
2 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:00.27 | |
3 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:01.59 | |
4 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:08.35 | |
5 | 87 | Thorstensen Janne | 1966 | Sørlandet | 25 m | 1:08.50 | ||
6 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:08.58 | ||
7 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:10.28 | |
8 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:10.82 | |
9 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:14.23 | ||
10 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:16.51 | |
11 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:25.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 0.50.06, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:00.38 | |
2 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:01.86 | ||
3 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:01.89 | ||
4 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:02.96 | |
5 | 666 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:03.64 | |
6 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:03.71 | |
7 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:05.07 | |
8 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:05.52 | |
9 | 670 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:05.79 | |
10 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:06.22 | |
11 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:07.33 | |
12 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:08.38 | |
13 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.61 | ||
14 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:09.40 | |
15 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:09.46 | ||
16 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:09.47 | ||
17 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:09.62 | ||
18 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:10.05 | |
19 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:11.15 | |
20 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:11.23 | |
21 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:11.24 | |
22 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:11.57 | |
23 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:11.85 | ||
24 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:12.12 | |
25 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:12.85 | ||
26 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:13.43 | |
27 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:14.23 | |
28 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:14.98 | |
29 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:15.09 | |
30 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:15.16 | |
31 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:15.43 | |
32 | 414 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:15.74 | |
33 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m | 1:16.24 | |
34 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:16.38 | |
35 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:17.00 | |
36 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:17.31 | |
37 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:18.24 | |
38 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:18.86 | |
39 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:19.28 | |
40 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 1:20.23 | |
41 | 91 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:21.46 | |
42 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:25.95 | |
43 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.62 | ||
44 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 1:27.21 | |
45 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:27.54 | |
46 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:28.03 | |
47 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:28.14 | |
48 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:28.21 | |
49 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:28.83 | |
50 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.51 | ||
51 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:30.04 | |
52 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:31.97 | |
53 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:38.76 | |
54 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | 1:46.65 | |
55 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:53.57 | |
56 | 650 | Jensen Peder Grønås | 2007 | Farsund SK | 25 m | |||
57 | 652 | Reinertsen Bjørn Andreas | 2005 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 57.13 | |
2 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 57.72 | ||
3 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 58.52 | |
4 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 59.56 | |
5 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 59.74 | ||
6 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 59.95 | |
7 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:00.68 | ||
8 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:00.93 | |
9 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:02.38 | |
10 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:02.45 | |
11 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:03.14 | |
12 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:03.69 | ||
13 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:04.00 | |
14 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:04.92 | |
15 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:07.35 | |
16 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:07.99 | |
17 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:09.32 | |
18 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:09.66 | |
19 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:12.45 | |
20 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:12.69 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 53.92 | ||
2 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 54.39 | |
3 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 54.68 | |
4 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 55.89 | |
5 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 57.15 | |
6 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 57.48 | ||
7 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 57.51 | |
8 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 57.62 | |
9 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 57.82 | |
10 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 58.40 | |
11 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 58.85 | |
12 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 58.93 | |
13 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.61 | ||
14 | 349 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 59.68 | |
15 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 59.80 | |
16 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:00.19 | |
17 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:00.89 | |
18 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:00.91 | |
19 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:01.22 | |
20 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:02.42 | |
21 | 95 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:08.13 | |
22 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:10.15 | |
23 | 98 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:13.90 | |
24 | 576 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 1:13.91 | |
25 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 1:15.63 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 53.62 | |
2 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 54.50 | |
3 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 54.77 | |
4 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 55.35 | ||
5 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 56.56 | |
6 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 57.73 | ||
7 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 59.07 | ||
8 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
9 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 59.73 | |
10 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 59.85 | |
11 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:00.58 | |
12 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:02.11 | ||
13 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:02.22 | |
14 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:03.66 | ||
15 | 97 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:04.77 | |
16 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:04.98 | |
17 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.25 | ||
18 | 653 | Hagos Miki | 2000 | Farsund SK | 25 m | 1:14.75 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 50.25 | |
2 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 50.28 | |
3 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 51.00 | |
4 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 51.77 | |
5 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 51.85 | |
6 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 52.83 | |
7 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 53.76 | |
8 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 54.17 | |
9 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 54.22 | |
10 | 536 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 54.43 | ||
11 | 25 | Philipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 54.48 | ||
12 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 54.64 | |
13 | 24 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 55.01 | ||
14 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 56.47 | ||
15 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 56.75 | |
16 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 57.17 | ||
17 | 109 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 57.34 | |
18 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 57.97 | |
19 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:18.87 |
Årg. 0-1997 |
1 | 363 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 50.71 | |
2 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 53.59 | |
3 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 55.49 | |
4 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 55.64 | |
5 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 55.68 | |
6 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 55.87 | |
7 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 56.37 | |
8 | 426 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 56.99 | |
9 | 593 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 58.71 | |
10 | 506 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 59.78 | |
11 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.54.69, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:16.11 | |
2 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:19.45 | |
3 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:20.13 | |
4 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:21.28 | |
5 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 1:22.51 | ||
6 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:26.99 | |
7 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:28.81 | |
8 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:33.36 | |
9 | 356 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | ||
10 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 411 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:05.48 | |
2 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:08.78 | |
3 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:09.05 | |
4 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:10.74 | |
5 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:10.96 | |
6 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:11.00 | |
7 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:11.78 | |
8 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:11.84 | |
9 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:12.23 | |
10 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:13.52 | |
11 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:14.77 | |
12 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:15.16 | |
13 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:16.83 | |
14 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:20.05 | ||
15 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:20.36 | |
16 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:23.47 | |
17 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:24.24 | |
18 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:27.62 | |
19 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:27.76 | |
20 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 1:32.25 | |
21 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:33.41 | |
22 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:38.59 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:01.05 | |
2 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:03.11 | |
3 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:04.25 | |
4 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:04.39 | ||
5 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:04.45 | |
6 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:06.94 | |
7 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:07.06 | |
8 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:08.02 | |
9 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.79 | ||
10 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:08.90 | ||
11 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:09.86 | |
12 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:09.89 | |
13 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:10.56 | |
14 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:11.27 | |
15 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:12.10 | |
16 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:12.53 | |
17 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:12.85 | |
18 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:13.61 | |
19 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:14.99 | |
20 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:16.46 | |
21 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:17.49 | |
22 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:19.25 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:00.79 | |
2 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:00.88 | |
3 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:01.65 | |
4 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:01.85 | |
5 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:02.70 | |
6 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:03.22 | |
7 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:03.78 | ||
8 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:04.08 | |
9 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:05.15 | |
10 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:05.21 | |
11 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:06.66 | ||
12 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:07.01 | ||
13 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:07.81 | |
14 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:07.92 | ||
15 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:07.95 | |
16 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:08.35 | |
17 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:08.82 | |
18 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 1:09.44 | |
19 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:09.84 | |
20 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:11.83 | |
21 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:12.60 | |
22 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:13.54 | |
23 | 103 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:15.19 | |
24 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:15.54 | |
25 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:16.83 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 57.54 | |
2 | 362 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 58.15 | |
3 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
4 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 58.59 | |
5 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 59.24 | |
6 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 59.35 | |
7 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 59.63 | |
8 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 59.71 | |
9 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.06 | ||
10 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:00.07 | |
11 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:00.40 | |
12 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:00.76 | |
13 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:00.87 | |
14 | 188 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 1:01.23 | |
15 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 1:01.56 | |
16 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:01.71 | |
17 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.87 | ||
18 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:02.08 | |
19 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:02.58 | |
20 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:02.58 | |
21 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 1:03.08 | ||
22 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:03.80 | |
23 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.85 | ||
24 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:04.15 | ||
25 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:04.55 | |
26 | 290 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:04.60 | |
27 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:04.72 | |
28 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:04.75 | |
29 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:04.75 | ||
30 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:05.80 | ||
31 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:05.95 | |
32 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:06.19 | |
33 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 1:06.94 | ||
34 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:06.94 | |
35 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.05 | ||
36 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:07.18 | |
37 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:07.44 | |
38 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:08.81 | |
39 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 1:09.80 | |
40 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.27 | ||
41 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.64 | ||
42 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:11.03 | |
43 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.58 | ||
44 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:11.67 | |
45 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.71 | ||
46 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:13.98 | ||
47 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:14.52 | |
48 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:14.86 | |
49 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:22.42 | |
50 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:32.31 | |
51 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 57.39 | |
2 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 58.43 | |
3 | 543 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.29 | ||
4 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 59.69 | |
5 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:00.45 | ||
6 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:00.61 | ||
7 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:01.61 | ||
8 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:03.17 | |
9 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.60 | ||
10 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:06.91 | |
11 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:07.74 | |
12 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:08.65 | ||
13 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:15.69 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 2.11.44, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:55.28 | |
2 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:59.82 | |
3 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 3:00.86 | |
4 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 3:11.18 | |
5 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 3:14.43 | |
6 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 3:21.55 | |
7 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:36.58 | |
8 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 4:12.96 | ||
9 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 4:13.98 | |
10 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 4:22.58 | ||
11 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | ||
12 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | |||
13 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:36.20 | |
2 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:45.17 | |
3 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:45.86 | |
4 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 3:02.51 | ||
5 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 3:37.03 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:18.22 | |
2 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:23.59 | |
3 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:37.80 | |
4 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:41.41 | |
5 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:44.07 | |
6 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:45.97 | |
7 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 3:01.74 | |
8 | 98 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 3:30.88 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:30.47 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:16.68 | |
2 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:24.24 | |
3 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:26.29 | |
4 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:28.44 | |
5 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:32.04 | ||
6 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:34.24 |
Årg. 0-1997 |
1 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 2:12.67 | |
2 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.69 | |
3 | 183 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 25 m | 2:47.25 | |
4 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:11.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:14.53 | |
2 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:27.84 | |
3 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:36.24 | |
4 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:41.96 | ||
5 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 3:42.95 | ||
6 | 656 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 4:12.70 | ||
7 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 3:05.34 | |
2 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 3:07.52 | |
3 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:09.01 | |
4 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 3:11.29 | |
5 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 3:11.68 | |
6 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 3:16.93 | ||
7 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 3:19.55 | |
8 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 3:33.44 | ||
9 | 361 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 3:35.97 | |
10 | 219 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:46.88 | |
2 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:52.83 | |
3 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 2:53.49 | |
4 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:57.82 | |
5 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 3:00.60 | |
6 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 3:04.48 | |
7 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:06.53 | ||
8 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:07.52 | ||
9 | 101 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:10.70 | |
10 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:11.39 | |
11 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:17.63 | ||
12 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:23.99 | ||
13 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 3:25.96 | |
14 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 3:29.32 | |
15 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:31.57 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:41.97 | |
2 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 2:47.54 | |
3 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 3:08.08 | |
4 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:10.41 | |
5 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:12.77 | |
6 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 3:30.27 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:32.43 | |
2 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:44.56 | |
3 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:45.25 | |
4 | 489 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLSTEBRO | 0112AJ | 25 m | 2:46.31 | |
5 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:49.26 | ||
6 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:51.46 | |
7 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:56.32 | |
8 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 2:58.49 | ||
9 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 3:01.18 | |
10 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 3:03.52 | |
11 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:03.95 | |
12 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:48.79 |
Årg. 0-1999 |
1 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:40.30 | |
2 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 2:41.82 | |
3 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:46.86 | |
4 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 2:48.96 | |
5 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:59.89 | |
6 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 3:11.46 | |
7 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 3:11.89 | |
8 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:22.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 29.55 | ||
2 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 30.38 | |
3 | 666 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 30.91 | |
4 | 670 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 31.67 | |
5 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 31.76 | |
6 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 32.11 | |
7 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 32.16 | |
8 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 32.53 | |
9 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 33.00 | |
10 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 33.73 | |
11 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 34.05 | |
12 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 35.55 | |
13 | 669 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 35.78 | |
14 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 36.36 | ||
15 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 36.41 | |
16 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 36.41 | |
17 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 36.50 | ||
18 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 36.68 | ||
19 | 414 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 36.87 | |
20 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 37.37 | ||
21 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 37.51 | |
22 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 38.14 | ||
23 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 38.46 | |
24 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 38.47 | |
25 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 38.75 | |
26 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 40.26 | |
27 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 40.58 | |
28 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 40.81 | |
29 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 40.88 | |
30 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 40.90 | |
31 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 41.32 | |
32 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 41.48 | |
33 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 41.66 | |
34 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 42.02 | |
35 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 42.89 | |
36 | 91 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 44.36 | |
37 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m | 44.51 | |
38 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 48.42 | |
39 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 50.24 | ||
40 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 56.55 | |
41 | 584 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 59.38 | |
42 | 585 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:03.86 | |
43 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 27.15 | |
2 | 0 | Bojesen Frederik | 0 | A6 | 0281AB | 25 m | 28.29 | |
3 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 28.84 | |
4 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 29.26 | ||
5 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 29.43 | |
6 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 29.91 | |
7 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 30.15 | ||
8 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 30.47 | |
9 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 31.31 | |
10 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 31.79 | |
11 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 32.04 | |
12 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 32.35 | ||
13 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 33.35 | |
14 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 33.97 | ||
15 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 34.89 | |
16 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 35.30 | |
17 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 36.51 | |
18 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 37.42 | |
19 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 38.18 | |
20 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 45.25 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 27.19 | |
2 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.28 | ||
3 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 27.37 | |
4 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.73 | ||
5 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 29.25 | |
6 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 30.02 | |
7 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 30.86 | |
8 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 31.30 | |
9 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 31.57 | |
10 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 32.71 | |
11 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 32.92 | ||
12 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 33.16 | |
13 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 34.49 | |
14 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 37.18 | ||
15 | 95 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 38.18 | |
16 | 576 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 59.02 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 25.78 | |
2 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 27.14 | |
3 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 27.28 | |
4 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 28.44 | |
5 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 29.15 | |
6 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 29.17 | |
7 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 29.89 | |
8 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 30.32 | ||
9 | 97 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 30.64 | |
10 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 31.00 | ||
11 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 32.88 | ||
12 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 32.89 | |
13 | 653 | Hagos Miki | 2000 | Farsund SK | 25 m | 41.62 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 25.48 | |
2 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 25.69 | |
3 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 26.35 | |
4 | 536 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.76 | ||
5 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 26.86 | |
6 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 27.76 | |
7 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 28.10 | ||
8 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 28.27 | |
9 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.33 | ||
10 | 109 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.73 |
Årg. 0-1997 |
1 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 24.21 | |
2 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 25.07 | |
3 | 313 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 25.14 | |
4 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 26.29 | |
5 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 26.43 | |
6 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 26.77 | |
7 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 27.50 | |
8 | 593 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 27.77 | |
9 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 33.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.26.86, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.20 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 38.08 | |
3 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 38.18 | |
4 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 41.38 | |
5 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 44.79 | ||
6 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 47.83 | |
7 | 589 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 49.91 | |
8 | 582 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 1:06.94 | |
9 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 32.65 | |
2 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 33.25 | |
3 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 34.37 | |
4 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 34.46 | |
5 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 34.94 | |
6 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 36.21 | |
7 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 37.59 | |
8 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 41.80 | |
9 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 42.99 | |
10 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 45.39 | |
11 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 46.67 | |
12 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 52.78 | |
13 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | ||
14 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 30.54 | |
2 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 30.88 | ||
3 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 31.88 | |
4 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 31.97 | |
5 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 32.42 | ||
6 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 33.38 | |
7 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 33.87 | |
8 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 33.88 | |
9 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 34.08 | |
10 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 34.22 | |
11 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 34.74 | |
12 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 34.95 | ||
13 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 35.12 | ||
14 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 36.01 | ||
15 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 36.20 | ||
16 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 37.22 | |
17 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 38.05 | |
18 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 38.56 | |
19 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 38.61 | |
20 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 38.62 | |
21 | 101 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 38.80 | |
22 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 42.81 | ||
23 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 43.13 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 29.94 | |
2 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 30.60 | |
3 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 30.66 | |
4 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 30.79 | |
5 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 31.25 | ||
6 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 31.41 | |
7 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 31.52 | |
8 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 31.91 | |
9 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 32.35 | |
10 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 32.72 | |
11 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 33.32 | ||
12 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 33.38 | |
13 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 34.11 | |
14 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 34.11 | |
15 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.38 | |
16 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.25 | |
17 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 35.54 | |
18 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 35.95 | |
19 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 36.08 | |
20 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 37.89 | |
21 | 103 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 41.32 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 372 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 28.59 | |
2 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 28.60 | |
3 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.96 | ||
4 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 29.09 | |
5 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 29.09 | |
6 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 29.13 | |
7 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
8 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 29.63 | |
9 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 29.74 | |
10 | 188 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 29.76 | |
11 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 30.17 | |
12 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 30.20 | |
13 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.48 | ||
14 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 30.96 | ||
15 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 31.23 | |
16 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 31.59 | |
17 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 31.65 | ||
18 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.73 | ||
19 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 31.79 | |
20 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 32.47 | |
21 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 32.67 | |
22 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 32.79 | ||
23 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 32.95 | ||
24 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 33.03 | |
25 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 33.42 | ||
26 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 33.43 | |
27 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 33.51 | ||
28 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 33.99 | |
29 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 34.07 | |
30 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 34.63 | ||
31 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.99 | ||
32 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 35.05 | |
33 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 35.47 | |
34 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 35.70 | |
35 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 35.71 | |
36 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 36.39 | ||
37 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 36.99 | |
38 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 37.05 | |
39 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 38.11 | |
40 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 41.65 | |
41 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 45.30 | |
42 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 46.53 | |
43 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.25 | |
2 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 27.32 | |
3 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 27.79 | |
4 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 27.96 | ||
5 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 28.24 | |
6 | 336 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 28.80 | |
7 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 29.57 | |
8 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.37 | ||
9 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.67 | ||
10 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 30.78 | ||
11 | 87 | Thorstensen Janne | 1966 | Sørlandet | 25 m | 30.80 | ||
12 | 543 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.92 | ||
13 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.07 | ||
14 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 32.24 | |
15 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 32.63 | |
16 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 34.36 | |
17 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 34.38 | ||
18 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 35.03 | ||
19 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 37.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 3.51.98, West Swim, 2011 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2017 |
1 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 4:33.74 | ||
2 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 4:36.43 | |
3 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 4:40.50 | |
4 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 4:43.40 | ||
5 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:59.33 | |
6 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 5:13.97 | ||
7 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 5:20.01 | ||
8 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 5:21.77 | |
9 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 5:25.16 | |
10 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 5:47.34 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:06.28 | ||
2 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 4:13.31 | |
3 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 4:14.70 | |
4 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 4:22.93 | |
5 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 4:25.83 | |
6 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:26.10 | ||
7 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 4:27.30 | |
8 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 4:38.79 | |
9 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 4:42.14 | |
10 | 97 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 4:46.11 | |
11 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 4:48.74 | |
12 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 4:55.69 | ||
13 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 4:57.75 |
Årg. 0-1999 |
1 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 3:52.86 | |
2 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 3:59.52 | |
3 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 4:02.89 | |
4 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:03.54 | |
5 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 4:04.08 | |
6 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:04.41 | |
7 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 4:04.84 | |
8 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 4:08.14 | |
9 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 4:17.10 | |
10 | 25 | Philipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:18.43 | ||
11 | 183 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 25 m | 4:34.31 | |
12 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 6:12.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 4.11.37, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2017 |
1 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 5:09.24 | ||
2 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 5:37.50 | ||
3 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 5:42.17 | |
4 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 5:47.22 | ||
5 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 5:49.12 | |
6 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 5:49.45 | |
7 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 6:04.73 | ||
8 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 6:34.84 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 4:29.17 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 4:39.01 | |
3 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 4:44.75 | ||
4 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 4:52.09 | |
5 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 4:54.21 | |
6 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 4:58.87 | |
7 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 5:00.72 | |
8 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 5:02.32 | |
9 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 5:03.14 | |
10 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 5:04.66 | |
11 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 5:11.42 | |
12 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 5:12.75 | |
13 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 5:16.22 | |
14 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 5:40.57 |
Årg. 0-2001 |
1 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:19.77 | |
2 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 4:27.86 | |
3 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 4:30.54 | |
4 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 4:32.48 | |
5 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:38.25 | ||
6 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 4:42.20 | |
7 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 4:44.70 | |
8 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 4:44.71 | ||
9 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 4:45.05 | |
10 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 4:49.24 | |
11 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 4:49.93 | |
12 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 4:52.97 | |
13 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 4:58.39 | ||
14 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 5:00.29 | ||
15 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 5:02.63 | ||
16 | 339 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 5:08.42 | |
17 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 5:16.53 | ||
18 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 5:21.97 | ||
19 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 5:38.53 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, 1.59.80, Holstebro, 2013 |
Løbssponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:25.56 | ||
2 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 2:29.38 | ||
3 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:38.15 | |
4 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:42.09 | |
5 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:42.50 | |
6 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:43.43 | |
7 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 2:45.35 | |
8 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:45.40 | |
9 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:49.26 | |
10 | 669 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 2:50.70 | |
11 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:50.86 | |
12 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:55.89 | |
13 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:57.02 | ||
14 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:58.43 | |
15 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 3:00.79 | |
16 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 3:01.52 | |
17 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:02.60 | |
18 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 3:02.71 | |
19 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 3:05.87 | |
20 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 3:17.60 | ||
21 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 3:20.21 | |
22 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 3:26.18 | |
23 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:27.08 | |
24 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 3:36.91 | |
25 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 3:40.00 | |
26 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 4:22.32 | |
27 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m | ||
28 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 323 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:26.80 | |
2 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:30.01 | |
3 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:39.68 | |
4 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:43.34 | |
5 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:45.19 | ||
6 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:53.76 | |
7 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 3:16.30 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:20.63 | |
2 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:20.82 | |
3 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:21.12 | |
4 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:21.53 | |
5 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:22.00 | |
6 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:24.81 | |
7 | 349 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:24.99 | |
8 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:26.00 | |
9 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:27.02 | |
10 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:31.03 | |
11 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:33.48 | |
12 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:40.66 | |
13 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 2:44.55 | |
14 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:46.26 | ||
15 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 2:48.85 | |
16 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 2:56.79 | |
17 | 98 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 3:13.57 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:11.75 | |
2 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:16.21 | |
3 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:24.38 | |
4 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:26.61 | |
5 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 2:26.89 | ||
6 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:29.22 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 2:03.72 | |
2 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:06.07 | |
3 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:06.07 | |
4 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:08.88 | |
5 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 2:09.26 | |
6 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:12.89 | |
7 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:13.83 | |
8 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:14.47 | |
9 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:22.24 | ||
10 | 24 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 4:37.13 |
Årg. 0-1997 |
1 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:54.86 | |
2 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:01.48 | |
3 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:12.46 | |
4 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:15.36 | |
5 | 593 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:21.91 | |
6 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:59.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Garant Tæpper |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:55.11 | |
2 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:57.08 | |
3 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:57.97 | |
4 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:01.19 | |
5 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:09.82 | |
6 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:15.56 | |
7 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 3:16.62 | ||
8 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:20.03 | |
9 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | ||
10 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m | |||
11 | 656 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 411 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:46.17 | |
2 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:49.53 | |
3 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:51.94 | |
4 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:54.53 | |
5 | 668 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 2:55.07 | |
6 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:55.29 | |
7 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:57.51 | |
8 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 3:06.03 | ||
9 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 3:07.87 | ||
10 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:45.85 | |
11 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:46.44 | ||
12 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:50.15 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:37.60 | |
2 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:44.09 | |
3 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:45.84 | |
4 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:48.08 | ||
5 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:48.23 | |
6 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:48.64 | |
7 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:51.64 | |
8 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:52.73 | |
9 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:53.10 | |
10 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:56.56 | |
11 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:58.06 | |
12 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:59.48 | ||
13 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 3:01.99 | |
14 | 101 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:03.28 | |
15 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 3:03.80 | ||
16 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 3:03.98 | |
17 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 3:04.39 | |
18 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 3:06.07 | |
19 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 3:06.54 | |
20 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 3:17.21 | |
21 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:29.23 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:29.66 | |
2 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:34.20 | |
3 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:35.02 | |
4 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:37.02 | |
5 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:39.76 | ||
6 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:39.77 | |
7 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:40.03 | |
8 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:41.51 | |
9 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:44.48 | |
10 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:44.58 | |
11 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:47.24 | |
12 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:50.81 | |
13 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 2:52.49 | |
14 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 2:58.04 | |
15 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:59.74 | |
16 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 3:16.71 | |
17 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 2:14.76 | |
2 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:20.95 | |
3 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:22.01 | |
4 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:22.90 | |
5 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 2:24.41 | |
6 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:26.27 | |
7 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 2:30.54 | |
8 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:30.70 | |
9 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 2:31.50 | |
10 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 2:31.66 | |
11 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:31.85 | |
12 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:37.44 | |
13 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:39.54 | |
14 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:39.59 | |
15 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 2:41.01 | ||
16 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:46.08 | |
17 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:49.17 | |
18 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:54.07 | |
19 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 2:57.40 | |
20 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:58.23 | |
21 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.94 | ||
22 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:00.61 | ||
23 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 3:27.41 | |
24 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:33.20 |
Årg. 0-1999 |
1 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 2:26.50 | |
2 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:38.08 | |
3 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:40.79 | |
4 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:53.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, 0.22.94, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Den Bette Tømrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 27.71 | |
2 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 28.30 | ||
3 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 28.96 | ||
4 | 666 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 29.25 | |
5 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 29.46 | |
6 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 29.55 | |
7 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 29.58 | |
8 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 29.83 | |
9 | 670 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 29.95 | |
10 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 30.18 | |
11 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 30.81 | |
12 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 30.91 | |
13 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 30.99 | |
14 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 31.15 | ||
15 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 31.44 | ||
16 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 31.60 | |
17 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 31.71 | |
18 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 31.96 | |
19 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 32.00 | ||
20 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 32.11 | |
21 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 32.49 | |
22 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 32.67 | |
23 | 669 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 32.82 | |
24 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 33.15 | |
25 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 33.23 | ||
26 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 33.54 | ||
27 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 33.78 | |
28 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 34.08 | |
29 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 34.60 | |
30 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 34.63 | |
31 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 34.76 | |
32 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 34.94 | |
33 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 35.12 | ||
34 | 91 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 36.57 | |
35 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 36.74 | |
36 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 38.11 | |
37 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 38.99 | |
38 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 39.06 | |
39 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 39.09 | |
40 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 39.40 | |
41 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 39.62 | |
42 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 40.37 | |
43 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 40.79 | ||
44 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 41.88 | |
45 | 584 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 43.00 | |
46 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 43.42 | |
47 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 44.90 | |
48 | 585 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 46.85 | |
49 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | 48.75 | |
50 | 650 | Jensen Peder Grønås | 2007 | Farsund SK | 25 m | |||
51 | 652 | Reinertsen Bjørn Andreas | 2005 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 26.75 | ||
2 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.22 | |
3 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 27.67 | |
4 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 27.73 | |
5 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 27.76 | |
6 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 27.78 | ||
7 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 27.85 | |
8 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 27.88 | |
9 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 28.13 | ||
10 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 28.35 | |
11 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 28.94 | ||
12 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 28.98 | |
13 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 29.59 | |
14 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 30.29 | ||
15 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 30.69 | ||
16 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 30.88 | |
17 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.87 | |
18 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 31.96 | |
19 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 32.35 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 25.28 | |
2 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 25.57 | |
3 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 25.68 | |
4 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 25.84 | |
5 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 25.91 | |
6 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 26.95 | |
7 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 27.67 | |
8 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 27.77 | |
9 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.92 | ||
10 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 28.21 | |
11 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 28.43 | |
12 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 29.13 | |
13 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 30.42 | |
14 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 30.75 | ||
15 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 30.83 | |
16 | 95 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 31.48 | |
17 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 31.96 | |
18 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 32.08 | ||
19 | 576 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 32.82 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 24.65 | |
2 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 24.77 | |
3 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 25.89 | ||
4 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 26.15 | |
5 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 26.46 | |
6 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 26.49 | ||
7 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 26.78 | |
8 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.07 | |
9 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 28.35 | ||
10 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 28.51 | |
11 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 28.64 | |
12 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 28.75 | |
13 | 653 | Hagos Miki | 2000 | Farsund SK | 25 m | 33.44 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 23.16 | |
2 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 23.40 | |
3 | 536 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 23.78 | ||
4 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 24.38 | |
5 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 24.86 | |
6 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 24.95 | |
7 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 25.15 | |
8 | 24 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 25.32 | ||
9 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 25.38 | |
10 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.67 | ||
11 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 25.96 | ||
12 | 109 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
13 | 667 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 26.64 | |
14 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 27.20 | |
15 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 35.14 |
Årg. 0-1997 |
1 | 363 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 23.14 | |
2 | 313 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 23.45 | |
3 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 24.20 | |
4 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 24.53 | |
5 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 24.75 | |
6 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 24.94 | |
7 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 25.00 | |
8 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 25.03 | |
9 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 25.26 | |
10 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 25.47 | |
11 | 506 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 26.62 | |
12 | 593 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 26.75 | |
13 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Julie Levisen, 0.25.32, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Ejner Hessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 31.49 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 32.73 | |
3 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 32.89 | |
4 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 34.91 | |
5 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 35.69 | |
6 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 36.79 | ||
7 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 37.50 | |
8 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 38.84 | ||
9 | 589 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 40.58 | |
10 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 42.87 | |
11 | 582 | Eriksen Julie | 2005 | THISTED | 0552AP | 25 m | 49.08 | |
12 | 356 | Kellberg Cirkeline Ly | 2005 | SKIVE | 0584AU | 25 m | ||
13 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 31.53 | |
2 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 32.04 | |
3 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 32.16 | |
4 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 32.58 | |
5 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 32.65 | |
6 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 32.69 | |
7 | 178 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 32.93 | |
8 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 32.99 | |
9 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 33.15 | |
10 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 33.76 | |
11 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 34.14 | |
12 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 34.34 | |
13 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 34.89 | |
14 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 35.70 | ||
15 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 37.06 | |
16 | 222 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 38.02 | |
17 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 39.46 | |
18 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 39.82 | |
19 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 41.09 | |
20 | 361 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 42.27 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 28.02 | |
2 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 28.19 | |
3 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 29.34 | |
4 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 29.50 | ||
5 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 29.77 | ||
6 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 30.48 | |
7 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 30.90 | |
8 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 30.90 | |
9 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 31.06 | |
10 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 31.23 | |
11 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 31.27 | ||
12 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 31.87 | |
13 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 32.19 | |
14 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 32.42 | |
15 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 32.48 | |
16 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 32.74 | |
17 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 32.75 | ||
18 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 32.80 | |
19 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 32.81 | |
20 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 32.86 | |
21 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 32.86 | |
22 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 33.01 | |
23 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 33.04 | ||
24 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.15 | ||
25 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.65 | ||
26 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 33.85 | ||
27 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 34.19 | |
28 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 34.74 | |
29 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 35.30 | |
30 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 41.41 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 27.57 | |
2 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 27.97 | |
3 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 28.08 | |
4 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 28.38 | |
5 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 28.75 | |
6 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 28.85 | |
7 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 29.63 | ||
8 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 29.68 | |
9 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 29.85 | |
10 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 30.27 | |
11 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 30.84 | |
12 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 30.94 | |
13 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 31.11 | ||
14 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 31.22 | |
15 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 31.22 | |
16 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 31.67 | |
17 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 32.24 | |
18 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 32.40 | |
19 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 32.93 | |
20 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 35.52 | |
21 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 36.32 | |
22 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.45 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 25.01 | |
2 | 489 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLSTEBRO | 0112AJ | 25 m | 26.06 | |
3 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 26.71 | |
4 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 26.95 | |
5 | 372 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 27.52 | |
6 | 362 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 27.59 | |
7 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 27.79 | |
8 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 27.83 | |
9 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.88 | ||
10 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 27.89 | |
11 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 28.03 | |
12 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 28.06 | |
13 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 28.25 | |
14 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.25 | ||
15 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 28.32 | |
16 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 28.53 | ||
17 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 28.69 | ||
18 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 28.96 | ||
19 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 29.06 | |
20 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 29.09 | |
21 | 290 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 29.11 | |
22 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 29.12 | |
23 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 29.19 | |
24 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 29.22 | |
25 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 29.27 | ||
26 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 29.50 | |
27 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 29.61 | |
28 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 29.71 | |
29 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 29.85 | |
30 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 30.17 | ||
31 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 30.17 | |
32 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 30.19 | |
33 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 30.27 | ||
34 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 30.28 | ||
35 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 30.47 | |
36 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 30.52 | |
37 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 31.10 | ||
38 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 31.28 | ||
39 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 31.37 | |
40 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 31.45 | |
41 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 31.52 | |
42 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 31.57 | |
43 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 31.61 | ||
44 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 32.52 | |
45 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 33.28 | |
46 | 29 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 33.43 | ||
47 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 34.19 | |
48 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 34.65 | |
49 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 39.94 | |
50 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m | 40.87 |
Årg. 0-1999 |
1 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 26.23 | |
2 | 543 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.01 | ||
3 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 27.28 | |
4 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 27.39 | |
5 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 27.45 | |
6 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.46 | ||
7 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.74 | ||
8 | 336 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 28.16 | |
9 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 28.18 | |
10 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 28.25 | |
11 | 339 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 28.48 | |
12 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 28.54 | |
13 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 29.48 | ||
14 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 30.15 | |
15 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 30.37 | |
16 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 31.55 | ||
17 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 31.57 | ||
18 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 32.51 | |
19 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 33.62 | |
20 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 33.92 | |
21 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 34.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Victor B. Bromer, 1.59.89, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: LD Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:41.71 | |
2 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:45.32 | |
3 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:48.01 | ||
4 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 2:49.45 | |
5 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:50.74 | |
6 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:50.94 | ||
7 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:51.36 | ||
8 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 3:01.21 | |
9 | 414 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 3:02.31 | |
10 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 3:02.61 | |
11 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 3:13.54 | |
12 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 3:16.44 | |
13 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:21.27 | ||
14 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:31.02 | |
15 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 3:52.00 | |
16 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 4:02.28 | |
17 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:21.64 | |
2 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:26.52 | |
3 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 2:30.84 | |
4 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:31.61 | ||
5 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:33.35 | ||
6 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:39.89 | |
7 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:46.21 | |
8 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 2:54.49 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:02.03 | ||
2 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:09.73 | ||
3 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:15.64 | |
4 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:16.86 | |
5 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:20.18 | |
6 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:21.04 | |
7 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:23.13 | |
8 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:24.40 | |
9 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:24.64 | |
10 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:24.76 | |
11 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:25.12 | |
12 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:25.69 | |
13 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:31.97 | |
14 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:38.57 | ||
15 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 3:18.66 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:05.49 | |
2 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 2:11.50 | |
3 | 223 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:13.37 | |
4 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:23.83 | ||
5 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 2:33.12 | ||
6 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.14 | ||
7 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:40.55 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:08.58 | |
2 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:08.79 | |
3 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:10.04 | |
4 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:10.32 | |
5 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:17.75 | |
6 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:20.78 |
Årg. 0-1997 |
1 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:02.71 | |
2 | 426 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 2:04.30 | |
3 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:06.15 | |
4 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:14.90 | |
5 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 2:40.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Shell, Havnen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:44.35 | |
2 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 3:21.16 | ||
3 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:35.95 | |
4 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 2:38.76 | |
2 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 2:48.35 | ||
3 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:48.50 | |
4 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 2:51.01 | |
5 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 2:53.56 | |
6 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:56.72 | |
7 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 3:01.91 | ||
8 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:28.77 | |
9 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:30.55 | ||
10 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:35.00 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:27.09 | |
2 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:37.61 | |
3 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:46.50 | |
4 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:48.48 | |
5 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:54.89 | |
6 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:56.62 | ||
7 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:02.85 | ||
8 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 3:05.12 | |
9 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:12.98 | |
10 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 3:19.57 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:24.71 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:25.43 | |
3 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:28.14 | |
4 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:32.82 | |
5 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:35.66 | |
6 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:35.90 | |
7 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:36.08 | |
8 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:37.90 | ||
9 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
10 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:42.51 | |
11 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:42.64 | ||
12 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 2:59.21 | |
13 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:20.63 | |
2 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:24.95 | ||
3 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:30.22 | |
4 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:30.44 | |
5 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:31.25 | |
6 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.19 | ||
7 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:35.20 | |
8 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 2:40.62 | |
9 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:40.72 | |
10 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:42.97 | |
11 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:43.87 | |
12 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:48.88 | |
13 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:49.07 | ||
14 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:09.00 | ||
15 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 3:14.69 | |
16 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:14.56 | |
2 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:19.50 | ||
3 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:26.64 | |
4 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:28.46 | |
5 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:29.02 | ||
6 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:36.23 | ||
7 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:44.99 | ||
8 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 2:58.02 | |
9 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:10.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Aalborg, 1.44.36, 2015 |
Løbssponsor: Homeinstall |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2017 |
1 | 209 | Aarhus Swim Meanmachine 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:06.12 | ||
2 | 326 | A6 Drenge | 2002 | A6 | 25 m | 2:13.00 | ||
3 | 544 | Nord Drenge | 2002 | NORD | 25 m | 2:17.36 | ||
4 | 566 | Thisted Drenge 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 403 | Aalborg Herrer 5 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 405 | Aalborg Herrer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 496 | Odder Drenge | 2002 | ODDER | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 568 | Thisted Drenge 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:45.00 | ||
9 | 105 | Aabybro Thunder | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:47.00 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 207 | Aarhus Swim Meanmachine 1 | 2000 | AAS | 25 m | 1:50.45 | ||
2 | 399 | Aalborg Herrer 3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 401 | Aalborg Herrer 4 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 648 | Sks 2 Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 2:08.70 | ||
5 | 94 | Aabybro Destroyers | 2000 | AABYBRO | 25 m | 2:13.00 |
Årg. 0-1999 |
1 | 395 | Aalborg Herrer 1 | 1992 | AALBORG | 25 m | 1:44.36 | ||
2 | 299 | Rigtige Mænd | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:45.67 | ||
3 | 317 | Ørne Ungerne | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:45.68 | ||
4 | 397 | Aalborg Herrer 2 | 1992 | AALBORG | 25 m | 1:48.31 | ||
5 | 270 | Guld Drengen | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:53.57 | ||
6 | 132 | SK Team Sør Gr. 1 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:53.80 | ||
7 | 119 | Silkeborg Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:55.54 | ||
8 | 133 | SK Team Sør Gr. 2 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:56.58 | ||
9 | 478 | Hsc Kindergarden Blå Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:57.50 | ||
10 | 646 | Sks 1 Sønderborg | 1996 | SØNDERBORG | 25 m | 1:58.50 | ||
11 | 272 | Sølv Drengen | 0 | ESBJERG | 25 m | 1:59.99 | ||
12 | 470 | SK Poseidon | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:00.17 | ||
13 | 529 | Kristiansand | 0 | KristianSA | 25 m | 2:12.00 | ||
14 | 76 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 2:17.34 | ||
15 | 77 | Ullensakersvømmer G2 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 2:35.20 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 26, 4X50m Medley Damer |
Aalborg, 1.59.21, 2015 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2017 |
1 | 384 | Aalborg Damer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 197 | Aarhus Swim Girlpower 3 | 2004 | AAS | 25 m | 2:21.45 | ||
3 | 345 | A6 Piger | 2004 | A6 | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 622 | S68 - Gruppe 3 | 2004 | S 68 | 25 m | 2:31.00 | ||
5 | 386 | Aalborg Damer 7 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:34.00 | ||
6 | 574 | Thisted Piger 3 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:52.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 380 | Aalborg Damer 4 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
2 | 344 | A6 Piger | 2002 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 382 | Aalborg Damer 5 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 570 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:13.00 | ||
5 | 195 | Aarhus Swim Girlpower 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:13.92 | ||
6 | 572 | Thisted Piger 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 616 | S68 - Gruppe 2 | 2002 | S 68 | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 657 | Smuts Labre Larver | 2003 | SMUT | 25 m | 2:30.22 |
Årg. 0-2001 |
1 | 343 | A6 Piger | 1998 | A6 | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 374 | Aalborg Damer 1 | 1992 | AALBORG | 25 m | 1:59.21 | ||
3 | 310 | Peters Piger | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:00.99 | ||
4 | 134 | SK Team Sør Gr. 1 Hold 1 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:02.15 | ||
5 | 376 | Aalborg Damer 2 | 1992 | AALBORG | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 494 | Hsc Kindergarden Rød Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 117 | Silkeborg Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:05.09 | ||
8 | 471 | SK Poseidon 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:05.55 | ||
9 | 378 | Aalborg Damer 3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
10 | 483 | Hsc Kindergarde Grøn Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 193 | Aarhus Swim Girlpower 1 | 1999 | AAS | 25 m | 2:06.56 | ||
12 | 135 | SK Team Sør Gr. 1 Hold 2 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:06.59 | ||
13 | 277 | Sørins Fanklub | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:09.54 | ||
14 | 294 | Team Kris | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:12.62 | ||
15 | 546 | Nord Piger | 1997 | NORD | 25 m | 2:14.66 | ||
16 | 302 | Bjarkes Muskelbundte | 0 | ESBJERG | 25 m | 2:16.28 | ||
17 | 41 | Vågsbygd Damer | 0 | Vågsbygd | 25 m | 2:16.78 | ||
18 | 472 | SK Poseidon 2 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:18.13 | ||
19 | 99 | Aabybro Girl Power | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:21.00 | ||
20 | 524 | Kristiansand | 0 | KristianSA | 25 m | 2:23.28 | ||
21 | 85 | Lillesand | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:25.00 | ||
22 | 78 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 2:39.45 | ||
23 | 44 | Elverum Svømmin J1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | |||
24 | 160 | 1900 Piger | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 1.47.42, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.79 | ||
2 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:16.09 | |
3 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 2:18.36 | ||
4 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:21.59 | |
5 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:22.55 | |
6 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:27.69 | ||
7 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:30.00 | |
8 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 2:30.54 | |
9 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:30.94 | ||
10 | 643 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:31.87 | |
11 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:32.39 | |
12 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:32.70 | ||
13 | 38 | Oudalstøl Jonas | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:35.12 | ||
14 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 2:35.33 | ||
15 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 2:36.06 | ||
16 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 2:36.97 | |
17 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:37.13 | |
18 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:37.30 | |
19 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:37.59 | |
20 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:39.28 | |
21 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:39.70 | ||
22 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 2:39.81 | |
23 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:39.82 | |
24 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:40.00 | |
25 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:40.30 | |
26 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:40.46 | |
27 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:41.37 | |
28 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:41.48 | |
29 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:41.61 | |
30 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:44.07 | |
31 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:44.30 | ||
32 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:44.67 | |
33 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:45.19 | |
34 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:45.56 | |
35 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m | 2:47.58 | |
36 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:47.69 | |
37 | 414 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:48.21 | |
38 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 2:56.07 | |
39 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 2:58.21 | ||
40 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:01.19 | |
41 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 3:02.86 | |
42 | 91 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 3:03.11 | |
43 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 3:11.97 | |
44 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 3:20.19 | ||
45 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 3:34.76 | |
46 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 3:55.00 | |
47 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | ||
48 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | ||
49 | 650 | Jensen Peder Grønås | 2007 | Farsund SK | 25 m | |||
50 | 652 | Reinertsen Bjørn Andreas | 2005 | Farsund SK | 25 m | |||
51 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 2:06.58 | |
2 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:06.63 | |
3 | 323 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:09.01 | |
4 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:10.77 | ||
5 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:10.78 | ||
6 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:12.76 | |
7 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:12.86 | |
8 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:14.29 | |
9 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:15.49 | |
10 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 2:16.22 | |
11 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:17.45 | |
12 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 2:20.60 | |
13 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:23.92 | |
14 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:26.04 | |
15 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:26.91 | ||
16 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:27.28 | ||
17 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 2:28.71 | |
18 | 353 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 2:29.18 | |
19 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:34.75 | |
20 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 2:39.07 | |
21 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 2:58.44 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:00.11 | |
2 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:01.12 | |
3 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:01.24 | |
4 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:01.50 | |
5 | 419 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:02.15 | |
6 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:05.28 | |
7 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:06.73 | |
8 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:07.38 | |
9 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:07.56 | |
10 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:08.38 | |
11 | 449 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:08.80 | |
12 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 2:10.02 | |
13 | 349 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:11.10 | |
14 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:12.62 | |
15 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:14.84 | |
16 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:19.41 | |
17 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 2:19.89 | |
18 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 2:20.34 | |
19 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:25.74 | |
20 | 95 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:26.64 | |
21 | 98 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 2:42.21 | |
22 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2000 |
1 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:57.58 | ||
2 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:57.99 | |
3 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:58.60 | |
4 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:58.93 | |
5 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:59.29 | |
6 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:05.35 | ||
7 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:06.07 | |
8 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 2:06.66 | |
9 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:08.14 | |
10 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:12.54 | ||
11 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 2:14.14 | ||
12 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:15.72 | ||
13 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 2:19.14 | |
14 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 2:20.20 | |
15 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:20.88 | |
16 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 2:22.92 | ||
17 | 653 | Hagos Miki | 2000 | Farsund SK | 25 m | 2:41.78 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:50.69 | |
2 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 1:51.37 | |
3 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:51.84 | |
4 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 1:52.03 | |
5 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:52.30 | |
6 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:54.61 | |
7 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:56.06 | |
8 | 25 | Philipson Hadrian | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:57.52 | ||
9 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:58.82 | |
10 | 124 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 2:02.42 | |
11 | 169 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:02.75 | |
12 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:02.81 | |
13 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:02.86 | |
14 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:03.58 | ||
15 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:05.72 | |
16 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:09.27 | ||
17 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:15.87 | |
18 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 2:52.80 |
Årg. 0-1997 |
1 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:47.57 | |
2 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:48.42 | |
3 | 363 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:52.89 | |
4 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:56.22 | |
5 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:56.35 | |
6 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:59.40 | |
7 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:01.81 | |
8 | 593 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:05.83 | |
9 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 2:07.99 | |
10 | 183 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 25 m | 2:11.07 | |
11 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:34.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 658 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:37.28 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 2:39.84 | |
3 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:47.46 | |
4 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:48.94 | |
5 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:53.79 | |
6 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 2:54.17 | ||
7 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:56.01 | |
8 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:09.31 | |
9 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:15.60 | |
10 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:16.92 | |
11 | 656 | Hagen Alma van der | 2005 | Farsund SK | 25 m | 3:42.47 | ||
12 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 411 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:23.56 | |
2 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:29.23 | |
3 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 2:29.36 | |
4 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 2:30.94 | ||
5 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:32.20 | |
6 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 2:38.61 | |
7 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:40.96 | |
8 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:41.37 | |
9 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 2:41.61 | |
10 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 2:43.12 | ||
11 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:46.32 | |
12 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 2:46.70 | ||
13 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 2:46.77 | |
14 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 2:48.92 | |
15 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 2:56.05 | |
16 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 2:56.34 | |
17 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:58.97 | |
18 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:00.31 | |
19 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 3:10.63 | |
20 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:22.12 | ||
21 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:43.56 | |
22 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 4:00.59 | |
23 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:10.03 | |
2 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:19.53 | |
3 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:19.63 | |
4 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:21.66 | |
5 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:22.21 | |
6 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:22.57 | |
7 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:26.03 | |
8 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:26.23 | ||
9 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:26.94 | |
10 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:27.52 | |
11 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 2:27.57 | |
12 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:28.47 | |
13 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 2:29.17 | |
14 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:30.35 | |
15 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 2:30.68 | |
16 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:35.11 | |
17 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:35.29 | |
18 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:35.97 | |
19 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:36.11 | |
20 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 2:36.30 | ||
21 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:36.52 | |
22 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:42.81 | ||
23 | 523 | Madsen Maya | 2003 | KristianSA | 25 m | 2:44.28 | ||
24 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 2:46.24 | |
25 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 2:46.26 | |
26 | 660 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 2:47.40 | |
27 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:47.69 | ||
28 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:47.98 | |
29 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 2:48.23 | ||
30 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 2:51.34 | |
31 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 2:51.46 | |
32 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 2:53.07 | |
33 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 2:58.42 | |
34 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 3:16.49 | |
35 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:09.81 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:13.91 | |
3 | 443 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:14.96 | |
4 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:15.62 | ||
5 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:15.73 | |
6 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:16.11 | |
7 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:16.70 | |
8 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:18.05 | |
9 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:19.72 | |
10 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:20.03 | |
11 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:21.42 | |
12 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:22.46 | |
13 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:22.53 | ||
14 | 316 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:23.73 | |
15 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:24.70 | |
16 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:26.08 | |
17 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:26.37 | |
18 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:27.00 | ||
19 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:27.50 | |
20 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 2:27.80 | |
21 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:28.80 | |
22 | 600 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:31.24 | |
23 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:32.04 | |
24 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 2:32.22 | |
25 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 2:33.11 | |
26 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:34.54 | |
27 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:38.52 | |
28 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 2:44.09 | |
29 | 103 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 2:46.22 | |
30 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 2:48.81 | |
31 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 2:52.50 | |
32 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:53.20 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 489 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLSTEBRO | 0112AJ | 25 m | 1:59.75 | |
2 | 372 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:04.77 | |
3 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:05.27 | |
4 | 362 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:05.83 | |
5 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:06.48 | |
6 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:06.72 | |
7 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:09.10 | |
8 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:09.50 | |
9 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 2:11.05 | |
10 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:11.27 | |
11 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:12.56 | |
12 | 188 | Seehausen Mia | 2001 | AAS | 0186AH | 25 m | 2:13.27 | |
13 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:13.71 | ||
14 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:13.77 | |
15 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:14.04 | ||
16 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 2:14.08 | |
17 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:14.51 | |
18 | 424 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:16.02 | |
19 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 2:16.67 | |
20 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:17.29 | ||
21 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 2:18.39 | |
22 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:18.84 | ||
23 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:20.51 | |
24 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:21.35 | ||
25 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:22.30 | ||
26 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 2:23.49 | |
27 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 2:24.04 | ||
28 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:24.95 | |
29 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 2:26.32 | ||
30 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 2:26.80 | |
31 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:30.44 | |
32 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 2:31.75 | |
33 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:31.82 | |
34 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:34.63 | ||
35 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:35.42 | |
36 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 2:36.47 | |
37 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:36.66 | ||
38 | 459 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:36.89 | ||
39 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 2:41.38 | |
40 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 2:41.74 | |
41 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:42.00 | |
42 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:46.47 | ||
43 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 2:57.79 | |
44 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:27.24 | |
45 | 352 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m |
Årg. 0-1999 |
1 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:05.12 | |
2 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:07.88 | |
3 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:09.54 | |
4 | 541 | Næssen Nora | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.58 | ||
5 | 543 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.69 | ||
6 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:11.51 | |
7 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:12.46 | ||
8 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 2:16.36 | |
9 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:16.58 | ||
10 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:17.13 | ||
11 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:17.19 | |
12 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:22.19 | ||
13 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:22.71 | |
14 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:28.83 | |
15 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:30.45 | ||
16 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 2:30.90 | |
17 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:31.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, 4.18.56, Herning, 2015 |
Løbssponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2017 |
1 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 5:09.23 | |
2 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 5:14.71 | |
3 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:50.49 | |
4 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 5:54.60 | |
5 | 519 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 6:07.00 | |
6 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 6:07.50 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:54.06 | ||
2 | 367 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:59.59 | |
3 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 5:00.00 | ||
4 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 5:01.67 | |
5 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 5:06.66 | |
6 | 429 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 5:08.35 | |
7 | 97 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 5:24.80 | |
8 | 638 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 5:29.73 | |
9 | 641 | Kristiansen Christopher | 2000 | SØNDERBORG | 0045AR | 25 m | 6:15.66 |
Årg. 0-1999 |
1 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 4:18.88 | |
2 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 4:23.65 | |
3 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 4:24.23 | |
4 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 4:25.79 | |
5 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 4:38.49 | |
6 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:46.62 | |
7 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 5:08.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 4.46.67, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 5:09.59 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 5:15.98 | |
3 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 5:21.39 | |
4 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 5:41.14 | ||
5 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 5:42.43 | |
6 | 607 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 5:48.66 | |
7 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 5:57.54 | |
8 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 6:17.59 |
Årg. 0-2001 |
1 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 4:41.33 | |
2 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 4:53.22 | |
3 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 4:58.74 | |
4 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 5:06.72 | |
5 | 333 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 5:15.39 | |
6 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 5:17.38 | |
7 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 5:18.17 | |
8 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 5:18.51 | |
9 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 5:23.93 | |
10 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:25.14 | |
11 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 5:25.86 | |
12 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 5:27.00 | |
13 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 5:43.41 | |
14 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 5:46.63 | |
15 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 6:02.21 | |
16 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 6:08.89 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.55.00, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:11.68 | |
2 | 338 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:12.54 | |
3 | 611 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:13.60 | |
4 | 508 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:16.99 | |
5 | 68 | Farkas Oskar | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:18.04 | ||
6 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:18.05 | |
7 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:18.83 | |
8 | 654 | Holteberg Martin | 2003 | Farsund SK | 25 m | 1:19.48 | ||
9 | 579 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:19.98 | |
10 | 414 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:21.21 | |
11 | 655 | Paturel Lucas | 2004 | Farsund SK | 25 m | 1:21.40 | ||
12 | 504 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:21.81 | |
13 | 358 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:22.00 | |
14 | 331 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 25 m | 1:22.08 | ||
15 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:22.12 | |
16 | 415 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:22.88 | |
17 | 37 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.61 | ||
18 | 65 | Besenyi Istvan | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:26.55 | ||
19 | 75 | Rojas-Bigseth Stian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:26.67 | ||
20 | 516 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:27.24 | |
21 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:27.26 | |
22 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:27.55 | |
23 | 609 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:29.35 | |
24 | 588 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:29.70 | |
25 | 67 | Eriksen Sebastian | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:30.55 | ||
26 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:31.23 | |
27 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 1:33.25 | |
28 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:34.73 | |
29 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:37.77 | |
30 | 608 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:40.53 | |
31 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 1:40.77 | |
32 | 628 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | 1:43.73 | |
33 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:46.52 | |
34 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:50.10 | |
35 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | 2:27.70 | |
36 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | ||
37 | 652 | Reinertsen Bjørn Andreas | 2005 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 513 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:08.29 | |
3 | 206 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:09.34 | |
4 | 192 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:10.71 | |
5 | 216 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:11.65 | |
6 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:11.94 | |
7 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:13.72 | |
8 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:13.72 | ||
9 | 563 | Pedersen Mikkel Juul | 2002 | NORD | 0277AM | 25 m | 1:13.94 | |
10 | 454 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:15.74 | |
11 | 70 | Hammer Christoffer | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:16.06 | ||
12 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:16.51 | ||
13 | 224 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:17.32 | |
14 | 80 | Valentinas Tomas | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:17.42 | ||
15 | 501 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:19.49 | |
16 | 502 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:22.97 | |
17 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:35.20 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 58.34 | ||
2 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:03.72 | |
3 | 181 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:04.23 | |
4 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:04.36 | |
5 | 283 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:06.06 | |
6 | 279 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:06.31 | |
7 | 642 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:06.52 | |
8 | 293 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:08.13 | |
9 | 125 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:08.16 | |
10 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:09.30 | |
11 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:11.31 | |
12 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:14.95 | ||
13 | 172 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:15.81 | |
14 | 286 | Hosini Parsa | 2001 | ESBJERG | 0189AC | 25 m | 1:17.99 | |
15 | 95 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:19.39 | |
16 | 72 | Huuse Sigurd | 2001 | Ullensaker | 25 m | 1:29.01 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 490 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:00.19 | |
2 | 174 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:00.59 | |
3 | 269 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:04.59 | |
4 | 461 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.60 | ||
5 | 555 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:10.79 | |
6 | 49 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:11.44 | ||
7 | 97 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:12.85 | |
8 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.11 | |
9 | 175 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:15.59 | |
10 | 458 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m |
Årg. 1998-1999 |
1 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.20 | |
2 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 58.72 | |
3 | 422 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 59.66 | |
4 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 59.79 | |
5 | 591 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:01.78 | |
6 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:05.27 | |
7 | 109 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:08.96 | |
8 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:39.08 |
Årg. 0-1997 |
1 | 426 | Mowinckel Johan Markus | 1995 | AALBORG | 9525AS | 25 m | 57.62 | |
2 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 58.47 | |
3 | 127 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 58.53 | |
4 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 58.79 | |
5 | 363 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 59.79 | |
6 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:01.87 | |
7 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:02.72 | |
8 | 552 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 1:02.89 | |
9 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:03.97 | |
10 | 645 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:07.00 | |
11 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:25.35 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.59.78, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 447 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:19.96 | |
2 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:22.07 | |
3 | 412 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:28.13 | |
4 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:33.04 | |
5 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:36.35 | ||
6 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:37.80 | |
7 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:38.04 | ||
8 | 632 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:38.86 | |
9 | 390 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:41.79 | |
10 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:51.01 | |
11 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:12.66 | |
2 | 437 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:18.02 | |
3 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:18.42 | |
4 | 329 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:18.83 | |
5 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 1:19.01 | ||
6 | 515 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:19.86 | |
7 | 337 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:21.14 | |
8 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:21.56 | |
9 | 335 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:21.78 | |
10 | 214 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:21.98 | |
11 | 171 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:23.53 | |
12 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:23.65 | |
13 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:24.32 | |
14 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:24.89 | ||
15 | 674 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:26.04 | |
16 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:26.42 | |
17 | 625 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:26.76 | |
18 | 623 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:32.74 | |
19 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 1:33.15 | ||
20 | 164 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 25 m | 1:34.51 | |
21 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:39.58 | |
22 | 671 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:46.71 | ||
23 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 1:47.21 | |
24 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:59.69 | |
25 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 347 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:12.53 | |
2 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:13.61 | |
3 | 34 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.76 | ||
4 | 215 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:13.99 | |
5 | 341 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:14.16 | |
6 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:16.74 | |
7 | 617 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:16.95 | |
8 | 63 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:20.11 | ||
9 | 184 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:22.30 | |
10 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:23.02 | |
11 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:23.03 | |
12 | 325 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:23.62 | |
13 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:24.29 | |
14 | 71 | Hammerseth Margrethe | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:25.80 | ||
15 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 1:26.82 | |
16 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:27.76 | ||
17 | 324 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:30.22 | |
18 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:30.40 | |
19 | 101 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:35.70 | |
20 | 590 | Jensen Julie Nyvang | 2003 | THISTED | 0394AX | 25 m | 1:35.76 | |
21 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:39.01 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 477 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.56 | |
2 | 612 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:09.51 | |
3 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:12.70 | ||
4 | 308 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 1:13.37 | |
5 | 512 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:13.51 | |
6 | 517 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:13.58 | |
7 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:13.63 | |
8 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:13.74 | |
9 | 598 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:14.77 | |
10 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:15.61 | |
11 | 505 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:17.64 | |
12 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:17.95 | |
13 | 81 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:19.32 | ||
14 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:20.58 | |
15 | 610 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:21.40 | |
16 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:23.65 | |
17 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:26.16 | |
18 | 103 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:28.41 | |
19 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:29.02 | |
20 | 69 | Hagen Martine | 2002 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 330 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:00.25 | |
2 | 482 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.40 | |
3 | 438 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:07.08 | |
4 | 305 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:07.88 | |
5 | 203 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:08.82 | |
6 | 199 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:08.99 | |
7 | 489 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLSTEBRO | 0112AJ | 25 m | 1:09.39 | |
8 | 540 | Svege Dina | 2000 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.44 | ||
9 | 539 | Ruenes Othine | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.70 | ||
10 | 417 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
11 | 121 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 1:10.06 | |
12 | 457 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.23 | ||
13 | 217 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:11.40 | |
14 | 460 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.47 | ||
15 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.56 | |
16 | 452 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:12.74 | |
17 | 562 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:13.08 | |
18 | 290 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:13.69 | |
19 | 288 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:13.72 | |
20 | 599 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:13.73 | |
21 | 111 | Aakre Marit | 2000 | Bergkam. | 25 m | 1:13.75 | ||
22 | 30 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.91 | ||
23 | 100 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:14.20 | |
24 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:14.89 | ||
25 | 360 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:15.00 | |
26 | 46 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:15.15 | ||
27 | 122 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:15.44 | |
28 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:16.09 | |
29 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:16.22 | ||
30 | 185 | Olesen Mathilde Hvass | 2001 | AAS | 0126AO | 25 m | 1:16.96 | |
31 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 1:17.16 | ||
32 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:17.97 | |
33 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:18.73 | |
34 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:19.21 | |
35 | 226 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:22.82 | |
36 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 1:23.55 | |
37 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 1:25.23 | |
38 | 227 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:26.15 | |
39 | 28 | Pavljuk Katrine L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.89 | ||
40 | 631 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:33.21 | |
41 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:40.06 | |
42 | 114 | Gundersen Rosa | 2001 | AAS | 0132BE | 25 m | 1:41.86 |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 59.92 | |
2 | 664 | Hansen Cecilie | 1995 | SMUT | 9512AJ | 25 m | 1:02.13 | |
3 | 23 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.89 | ||
4 | 462 | Karlberg Stine | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.92 | ||
5 | 486 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:08.08 | |
6 | 606 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:10.12 | |
7 | 466 | Nordbø Rannei | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.68 | ||
8 | 336 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 1:13.25 | |
9 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:13.27 | |
10 | 42 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:16.02 | ||
11 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:19.73 | |
12 | 161 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:22.76 | |
13 | 467 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:24.05 | ||
14 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:27.16 | ||
15 | 520 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:28.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 1.54.47, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 531 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:30.16 | ||
2 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:50.97 | |
3 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:51.67 | |
4 | 348 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:57.22 | |
5 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 3:00.18 | |
6 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:12.35 | |
7 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:54.74 | |
8 | 205 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | ||
9 | 556 | Kleist Markus Vang | 2003 | NORD | 0313AM | 25 m | ||
10 | 557 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 31 | Philipson Titus | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:31.98 | ||
2 | 351 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:34.20 | |
3 | 323 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:44.16 | |
4 | 278 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 3:11.92 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 262 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:12.56 | |
2 | 532 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:21.17 | ||
3 | 481 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 2:24.49 | |
4 | 537 | Lohne Christoffer | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:25.34 | ||
5 | 319 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:31.18 | |
6 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:51.48 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 465 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:12.29 | ||
2 | 346 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:18.51 | |
3 | 301 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:19.68 | |
4 | 431 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:21.04 | |
5 | 463 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:25.37 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:02.52 | |
2 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 2:03.32 | |
3 | 453 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 2:12.28 | |
4 | 492 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:21.45 | |
5 | 535 | Klausen Fredrik H. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:25.50 | ||
6 | 536 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:27.96 | ||
7 | 469 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:32.02 |
Årg. 0-1997 |
1 | 370 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:51.62 | |
2 | 366 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:00.31 | |
3 | 183 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 25 m | 2:32.52 | |
4 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:07.51 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.12.72, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:34.65 | |
2 | 52 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 445 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:33.36 | |
2 | 35 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:48.44 | ||
3 | 594 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:56.81 | |
4 | 514 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:59.60 | |
5 | 36 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.79 | ||
6 | 619 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 3:22.74 | |
7 | 510 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 3:26.02 | |
8 | 328 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | ||
9 | 636 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:28.42 | |
2 | 488 | Lausten Sascha | 2002 | HOLSTEBRO | 0202AJ | 25 m | 2:29.69 | |
3 | 577 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:30.34 | |
4 | 413 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:35.88 | |
5 | 48 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:36.87 | ||
6 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:38.77 | |
7 | 284 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:45.97 | |
8 | 672 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:51.21 | ||
9 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:52.10 | |
10 | 307 | Pederse Frederikke Møller | 2002 | ESBJERG | 0248AS | 25 m | 3:15.83 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 451 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 2:11.63 | |
2 | 476 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:13.51 | |
3 | 372 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:19.03 | |
4 | 292 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:31.11 | |
5 | 282 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:32.40 | |
6 | 559 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 2:51.43 | |
7 | 27 | Pavljuk Elin L. | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:53.63 | ||
8 | 102 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 3:05.98 |
Årg. 0-1999 |
1 | 446 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:10.21 | |
2 | 392 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:27.62 | |
3 | 665 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:38.35 | |
4 | 542 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:42.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 1.00.52, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2017 |
1 | 558 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:19.73 | |
2 | 369 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:24.17 | |
3 | 211 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:25.57 | |
4 | 180 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:26.26 | |
5 | 190 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:26.34 | |
6 | 440 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:30.93 | |
7 | 189 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:31.82 | |
8 | 373 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:32.39 | |
9 | 350 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:33.31 | |
10 | 602 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:35.31 | |
11 | 416 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:35.49 | |
12 | 583 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:37.07 | |
13 | 421 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:37.34 | |
14 | 614 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:37.79 | |
15 | 112 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:37.99 | |
16 | 410 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:38.00 | |
17 | 186 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:40.00 | |
18 | 595 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:40.05 | |
19 | 507 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:40.17 | |
20 | 553 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:40.52 | |
21 | 92 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:40.98 | |
22 | 551 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:40.98 | |
23 | 509 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:41.32 | |
24 | 40 | Erklev Oskar | 2005 | Vågsbygd | 25 m | 1:42.56 | ||
25 | 90 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:42.81 | |
26 | 115 | Gunnlaugsson Máni Snær | 2004 | AAS | 0481AL | 25 m | 1:43.68 | |
27 | 436 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:45.46 | |
28 | 592 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:46.06 | |
29 | 91 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:46.46 | |
30 | 167 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 25 m | 1:49.92 | |
31 | 228 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:52.69 | |
32 | 93 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:52.81 | |
33 | 39 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:56.43 | ||
34 | 560 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 2:12.01 | |
35 | 633 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 2:15.35 | |
36 | 603 | Mikkelsen William | 2004 | THISTED | 0485AI | 25 m | 2:15.66 | |
37 | 613 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:28.75 | |
38 | 168 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 25 m | ||
39 | 673 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m |
Årg. 2002-2002 |
1 | 644 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:13.69 | |
2 | 391 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:14.82 | |
3 | 267 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:16.17 | |
4 | 526 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:19.75 | ||
5 | 528 | Busteru Sander Trondsen | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:20.25 | ||
6 | 596 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:20.72 | |
7 | 173 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 1:21.40 | |
8 | 430 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:24.09 | |
9 | 166 | Bjørnestad Markus | 2002 | ÅRHUS 1900 | 0253AM | 25 m | 1:24.32 | |
10 | 527 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:24.93 | ||
11 | 74 | Kokkim Vetle Støten | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:26.87 | ||
12 | 604 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:34.38 | |
13 | 663 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:38.97 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 213 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:05.01 | |
2 | 212 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:06.49 | |
3 | 533 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:06.51 | ||
4 | 640 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:10.52 | |
5 | 442 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:13.92 | |
6 | 274 | Eenberg Anders | 2001 | ESBJERG | 0177AJ | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 303 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:16.48 | |
8 | 586 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:18.30 | |
9 | 439 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:19.09 | |
10 | 493 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 1:21.95 | |
11 | 50 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:26.87 | ||
12 | 637 | Hymøller Peter | 2001 | SØNDERBORG | 0151AH | 25 m | 1:32.37 | |
13 | 98 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:33.15 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 96 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.88 | |
2 | 455 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:14.50 | |
3 | 128 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:16.01 | |
4 | 47 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:16.78 |
Årg. 1998-1999 |
1 | 281 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:02.90 | |
2 | 312 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:03.51 | |
3 | 309 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 1:04.99 | |
4 | 434 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:06.03 | |
5 | 275 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:06.41 | |
6 | 296 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:07.06 | |
7 | 428 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:07.21 | |
8 | 287 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 1:08.34 | |
9 | 487 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:08.38 | |
10 | 306 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 1:09.25 | |
11 | 534 | Solås Julius S. Klok | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.84 | ||
12 | 291 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:13.11 | |
13 | 264 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:14.44 | |
14 | 109 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:23.13 | |
15 | 110 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:34.48 |
Årg. 0-1997 |
1 | 425 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 1:00.80 | |
2 | 423 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.33 | |
3 | 368 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:03.15 | |
4 | 580 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:05.88 | |
5 | 503 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 25 m | 1:06.36 | |
6 | 320 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:11.01 | |
7 | 295 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:12.85 | |
8 | 315 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:16.68 | |
9 | 225 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:29.34 | |
10 | 506 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:30.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, 1.07.49, Aalborg, 2003 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2017 |
1 | 624 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:29.89 | |
2 | 639 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:33.61 | |
3 | 578 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:36.20 | |
4 | 587 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:38.68 | |
5 | 73 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:40.78 | ||
6 | 433 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:43.02 | |
7 | 357 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:48.25 | |
8 | 45 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 1:50.22 | ||
9 | 66 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:53.46 | ||
10 | 626 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:53.59 | |
11 | 364 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | ||
12 | 651 | Nilsen Jessy Ann | 2006 | Farsund SK | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 355 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:27.16 | |
2 | 177 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:27.41 | |
3 | 327 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:27.83 | |
4 | 340 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:28.38 | |
5 | 200 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:28.62 | |
6 | 191 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:30.04 | |
7 | 450 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:30.44 | |
8 | 64 | Øyen Sina Ingedotter | 2004 | Elverum | 25 m | 1:32.99 | ||
9 | 179 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:33.88 | |
10 | 361 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 0476AX | 25 m | 1:38.81 | |
11 | 176 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:43.14 | |
12 | 388 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:43.14 | |
13 | 51 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:43.56 | ||
14 | 411 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:44.63 | |
15 | 219 | Bach Else | 2004 | STRUER | 0422AZ | 25 m | 1:46.66 | |
16 | 232 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:51.11 | |
17 | 597 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:54.57 | |
18 | 581 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:56.07 | |
19 | 564 | Pihl Emilie | 2004 | NORD | 0468AT | 25 m | 2:00.50 | |
20 | 550 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 2:02.89 | |
21 | 231 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 2:13.06 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 334 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:16.54 | |
2 | 113 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:17.63 | |
3 | 332 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:18.11 | |
4 | 263 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:20.57 | |
5 | 432 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:20.70 | |
6 | 32 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.75 | ||
7 | 182 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:23.21 | |
8 | 187 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 1:25.14 | |
9 | 418 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:26.94 | |
10 | 101 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:27.54 | |
11 | 661 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:28.41 | |
12 | 620 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:28.83 | |
13 | 659 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:29.75 | |
14 | 409 | Iversen Matilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:32.66 | |
15 | 33 | Refstie Kristine | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:33.49 | ||
16 | 521 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 25 m | 1:33.66 | ||
17 | 79 | Valentinaite Ieva | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:33.94 | ||
18 | 634 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:34.75 | |
19 | 354 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:35.28 | |
20 | 629 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:36.02 | |
21 | 448 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:36.59 | |
22 | 511 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:37.18 | |
23 | 221 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:38.07 | |
24 | 393 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:40.29 | |
25 | 107 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:41.14 | |
26 | 630 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 1:43.04 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 435 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:14.37 | |
2 | 204 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:16.64 | |
3 | 304 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:18.33 | |
4 | 365 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:19.26 | |
5 | 371 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:21.08 | |
6 | 635 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:24.22 | |
7 | 83 | Fagge Cathrine Emile | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:27.04 | ||
8 | 268 | Christensen Cecilie | 2002 | ESBJERG | 0208AV | 25 m | 1:27.14 | |
9 | 289 | Jensen Rikke Vagtborg | 2002 | ESBJERG | 0234AX | 25 m | 1:28.20 | |
10 | 108 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:28.91 | |
11 | 548 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:30.64 | |
12 | 554 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:31.53 | |
13 | 230 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:31.99 | |
14 | 202 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:33.24 | |
15 | 605 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:35.23 | |
16 | 389 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:35.64 | |
17 | 618 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:38.72 | |
18 | 116 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:42.15 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 129 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:13.03 | |
2 | 123 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:16.82 | |
3 | 441 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:17.37 | |
4 | 464 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.87 | ||
5 | 276 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:17.94 | |
6 | 480 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:18.10 | |
7 | 362 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:18.35 | |
8 | 322 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:18.85 | |
9 | 26 | Elefsen Julie Elise | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.78 | ||
10 | 408 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:19.90 | |
11 | 321 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:20.26 | |
12 | 126 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:20.94 | |
13 | 342 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:21.14 | |
14 | 468 | Pflug Jonette Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:21.87 | ||
15 | 298 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:24.77 | |
16 | 86 | Bjørnestad Thea | 2000 | Farsund SK | 25 m | 1:25.17 | ||
17 | 88 | Knutsen Kristine Fellingsfors | 2000 | Arendal SK | 25 m | 1:25.98 | ||
18 | 170 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:26.52 | |
19 | 220 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:27.08 | |
20 | 601 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:27.95 | |
21 | 485 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:29.86 | |
22 | 82 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:29.95 | ||
23 | 130 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:30.42 | |
24 | 565 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 1:31.55 | |
25 | 84 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:35.34 | ||
26 | 218 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:35.34 | |
27 | 163 | Almvig Anne | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0148AV | 25 m | 1:37.49 | |
28 | 229 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:46.21 |
Årg. 0-1999 |
1 | 407 | Hole Elida Marie Folkedal | 1996 | AALBORG | 9622BA | 25 m | 1:09.72 | |
2 | 297 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:10.55 | |
3 | 394 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 1:10.93 | |
4 | 201 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:14.99 | |
5 | 266 | Barkardottir Nanna Bjørk | 1998 | ESBJERG | 9846BE | 25 m | 1:15.32 | |
6 | 265 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:15.73 | |
7 | 131 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:16.37 | |
8 | 339 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:16.95 | |
9 | 444 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:17.17 | |
10 | 491 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:17.21 | |
11 | 162 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:20.48 | |
12 | 543 | Tørnkvist Malene | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:20.87 | ||
13 | 538 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:21.69 | ||
14 | 662 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:21.73 | |
15 | 561 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:27.63 | |
16 | 522 | Moen Alma | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:28.40 | ||
17 | 549 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:29.86 | |
18 | 456 | Matsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:35.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 37, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg, 3.48.09, 2012 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2017 |
1 | 210 | Aarhus Swim Meanmachine 2 | 2002 | AAS | 25 m | 4:31.67 | ||
2 | 404 | Aalborg Herrer 5 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:50.00 | ||
3 | 567 | Thisted Drenge 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 4:56.00 | ||
4 | 406 | Aalborg Herrer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 5:00.00 | ||
5 | 545 | Nord Drenge | 2002 | NORD | 25 m | 5:02.92 | ||
6 | 497 | Odder Drenge | 2002 | ODDER | 25 m | 5:06.00 | ||
7 | 498 | Odder Drenge 2 | 2002 | ODDER | 25 m | 5:35.00 | ||
8 | 569 | Thisted Drenge 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 5:40.00 | ||
9 | 89 | Aabybro Baboons | 2003 | AABYBRO | 25 m | 6:13.00 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 208 | Aarhus Swim Meanmachine 1 | 2000 | AAS | 25 m | 4:00.45 | ||
2 | 400 | Aalborg Herrer 3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 4:16.00 | ||
3 | 402 | Aalborg Herrer 4 | 2000 | AALBORG | 25 m | 4:21.00 | ||
4 | 104 | Aabybro Rockets | 2000 | AABYBRO | 25 m | 4:53.00 | ||
5 | 649 | Sks 2 Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 5:04.80 |
Årg. 0-1999 |
1 | 396 | Aalborg Herrer 1 | 1992 | AALBORG | 25 m | 3:46.27 | ||
2 | 300 | Rigtige Mænd | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:49.86 | ||
3 | 318 | Ørne Ungerne | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:49.87 | ||
4 | 398 | Aalborg Herrer 2 | 1992 | AALBORG | 25 m | 3:52.99 | ||
5 | 271 | Guld Drengen | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:06.69 | ||
6 | 273 | Sølv Drengen | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:08.06 | ||
7 | 136 | SK Team Sør Gr. 1 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:09.60 | ||
8 | 120 | Silkeborg Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 4:09.65 | ||
9 | 137 | SK Team Sør Gr. 2 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:10.10 | ||
10 | 479 | Hsc Kindergarden Blå Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:12.50 | ||
11 | 473 | SK Poseidon | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 4:20.76 | ||
12 | 647 | Sks 1 Sønderborg | 1996 | SØNDERBORG | 25 m | 4:24.50 | ||
13 | 530 | Kristiansand | 0 | KristianSA | 25 m | 4:51.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |
Løb 38, 4X100m Medley Damer |
Aalborg, 4.06.34, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2017 |
1 | 198 | Aarhus Swim Girlpower 3 | 2004 | AAS | 25 m | 5:09.87 | ||
2 | 385 | Aalborg Damer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 5:10.00 | ||
3 | 387 | Aalborg Damer 7 | 2005 | AALBORG | 25 m | 5:25.00 | ||
4 | 627 | S68 - Gruppe 3 | 2004 | S 68 | 25 m | 5:45.00 | ||
5 | 575 | Thisted Piger 3 | 2004 | THISTED | 25 m | 6:00.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 381 | Aalborg Damer 4 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:28.00 | ||
2 | 383 | Aalborg Damer 5 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:38.00 | ||
3 | 571 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 4:49.00 | ||
4 | 196 | Aarhus Swim Girlpower 2 | 2002 | AAS | 25 m | 4:51.36 | ||
5 | 500 | Odder Piger 2 | 2002 | ODDER | 25 m | 5:04.10 | ||
6 | 573 | Thisted Piger 2 | 2002 | THISTED | 25 m | 5:25.00 | ||
7 | 621 | S68 - Gruppe 2 | 2002 | S 68 | 25 m | 5:35.00 | ||
8 | 106 | Aabybro Wildcats | 2002 | AABYBRO | 25 m | 5:42.00 |
Årg. 0-2001 |
1 | 314 | Island Styrer | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:19.20 | ||
2 | 375 | Aalborg Damer 1 | 1992 | AALBORG | 25 m | 4:19.64 | ||
3 | 495 | Hsc Kindergarden Rød Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:22.00 | ||
4 | 377 | Aalborg Damer 2 | 1992 | AALBORG | 25 m | 4:24.00 | ||
5 | 379 | Aalborg Damer 3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 4:28.00 | ||
6 | 285 | Hup Holland Hup | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:28.65 | ||
7 | 118 | Silkeborg Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 4:29.62 | ||
8 | 138 | SK Team Sør Gr. 1 Hold 1 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:30.62 | ||
9 | 484 | Hsc Kindergarde Grøn Stue | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:31.00 | ||
10 | 311 | Peter På Landsholdet | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:32.26 | ||
11 | 261 | Færøerne | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:35.68 | ||
12 | 194 | Aarhus Swim Girlpower 1 | 1999 | AAS | 25 m | 4:37.29 | ||
13 | 474 | SK Poseidon 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 4:37.57 | ||
14 | 139 | SK Team Sør Gr. 1 Hold 2 | 0 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:43.03 | ||
15 | 547 | Nord Piger | 1997 | NORD | 25 m | 4:51.93 | ||
16 | 475 | SK Poseidon 2 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 5:09.13 | ||
17 | 499 | Odder Piger | 2000 | ODDER | 25 m | 5:15.00 | ||
18 | 525 | Kristiansand | 0 | KristianSA | 25 m | 5:28.20 | ||
19 | 165 | 1900 Piger | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 30 september 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:17 |