Program for UGP 4 2016, Staffanstorp
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 36 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:33.82 | |
2 | 129 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK TRITON | AE4603 | 25 m | 2:34.30 | |
3 | 32 | Norell Dahlqvist Kajsa | 2001 | HÖGANÄS SS | AV2401 | 25 m | 2:38.63 | |
4 | 29 | Jöhnke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | AN5699 | 25 m | 2:39.96 | |
5 | 81 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:41.47 | |
6 | 35 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 2:43.34 | |
7 | 4 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 2:45.68 | |
8 | 9 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 2:47.32 | |
9 | 78 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 2:47.90 | |
10 | 108 | Ohlsson Wilma | 2000 | SK TRITON | AC6800 | 25 m | 2:48.68 | |
11 | 86 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 2:48.79 | |
12 | 37 | Winberg Heidi | 1999 | HÖGANÄS SS | AW4899 | 25 m | 2:49.36 | |
13 | 122 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 2:51.63 | |
14 | 69 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:51.75 | |
15 | 118 | Pålsson Malin | 2002 | SK TRITON | AO6402 | 25 m | 2:52.88 | |
16 | 132 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 2:53.90 | |
17 | 116 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 2:54.90 | |
18 | 46 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 2:55.27 | |
19 | 130 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 2:57.22 | |
20 | 105 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | AG1204 | 25 m | 2:58.10 | |
21 | 14 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 2:58.39 | |
22 | 13 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 2:58.46 | |
23 | 79 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 2:59.23 | |
24 | 28 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 3:00.43 | |
25 | 24 | Elming Anna | 2002 | HÖGANÄS SS | AX8602 | 25 m | 3:02.75 | |
26 | 56 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 3:02.77 | |
27 | 126 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 3:06.17 | |
28 | 44 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 3:06.77 | |
29 | 80 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 3:07.31 | |
30 | 71 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 50 m | 3:08.59 | |
31 | 57 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 3:08.87 | |
32 | 68 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 3:17.17 | |
33 | 70 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 3:17.39 | |
34 | 39 | Böhme Angelica | 2003 | SS IDEN | AR3603 | 25 m | 3:17.82 | |
35 | 64 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 3:18.89 | |
36 | 123 | Schmidt Matilda | 2002 | SK TRITON | AO4402 | 25 m | 3:19.27 | |
37 | 133 | Pålsson Amanda | 2005 | SK TRITON | AV6805 | 25 m | 3:20.12 | |
38 | 51 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 3:20.50 | |
39 | 120 | Ramic Emma | 2004 | SK TRITON | AJ2804 | 25 m | 3:24.35 | |
40 | 45 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 25 m | 3:41.11 | |
41 | 53 | Eliasson Thowe | 2006 | LANDSKRONA | AF6206 | 25 m | ||
42 | 54 | Gustavsson Nelly | 2004 | LANDSKRONA | BD7804 | 25 m | ||
43 | 127 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2016 |
Licensierad till: Simklubben Triton | Utskriftstid | 18:07 |