Program för UGP 4 2016, KARLSKOGA (SYDVÄST)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2016 |
|
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
08:45 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Happy Homes |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
176 |
2 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
|
12 |
3 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
26 |
4 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
53 |
5 |
Amanda Blom |
2004 |
BF9804 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
162 |
6 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Lovisa Grubb |
2000 |
AD1400 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
57 |
2 |
Anna Kumm |
2004 |
AH9604 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
39 |
3 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:42.34 |
9 |
4 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
145 |
5 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
|
56 |
6 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:24.68 |
25 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
11:58.22 |
106 |
3 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
50m |
11:35.64 |
3 |
4 |
Matilda Kristiansson |
2001 |
AP4401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
11:37.00 |
107 |
5 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
25m |
12:16.67 |
27 |
6 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:33.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
50m |
11:15.56 |
17 |
2 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
10:45.08 |
83 |
3 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:26.14 |
173 |
4 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
10:40.80 |
6 |
5 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
10:49.55 |
88 |
6 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
50m |
11:16.50 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:45 |
|