Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:29 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 8, 100m Medley Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1883 |
4 |
Oliver Simic |
1998 |
AY0198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.23 |
1612 |
5 |
Walter Forsberg Meinhart |
1999 |
AQ0399 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.64 |
2057 |
6 |
Christian Norberg |
1998 |
AD6398 |
SPIF SF |
|
25m |
1:09.04 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1626 |
3 |
Mattias Huss |
1999 |
AV8999 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.78 |
1991 |
4 |
Frederick Holmer Fann |
1998 |
AD3998 |
SS04 |
|
25m |
1:06.49 |
1836 |
5 |
Olle Sköld |
1999 |
AK4599 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:05.24 |
1786 |
6 |
Zack Abelsson |
1998 |
AD4398 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:05.39 |
1590 |
7 |
Simon Blom |
1999 |
AQ9199 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:06.88 |
2072 |
8 |
Alfred Åström |
1997 |
AP0197 |
SPIF SF |
|
25m |
1:07.95 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1569 |
2 |
Simon Linnér |
1999 |
AE1999 |
LASS |
|
25m |
1:04.49 |
1795 |
3 |
Marcus Stridfäldt |
1995 |
AY9195 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.05 |
2092 |
4 |
Aaro Tähtivuori |
1998 |
AY7798 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:04.00 |
1755 |
5 |
Lukas Peterson |
1998 |
AG8198 |
SKK |
|
25m |
1:03.09 |
1917 |
6 |
Oscar Gullberg |
1999 |
AF8799 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:03.85 |
2037 |
7 |
Jacob Danielsson |
1998 |
AB9798 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.03 |
2071 |
8 |
Dennis Wilkman |
1998 |
AE6198 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.42 |
1725 |
9 |
Olof Askling |
1999 |
AM7799 |
SKK |
|
25m |
1:05.01 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1613 |
2 |
Simon Frank |
1990 |
AS2590 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.55 |
1616 |
3 |
Karl Gustav Gérnyi |
1999 |
AG9599 |
SK NEPTUN |
|
25m |
59.68 |
2054 |
4 |
Martin Nilsson |
1993 |
AL6793 |
SPIF SF |
|
25m |
58.59 |
1655 |
5 |
Alexander Nyström |
1990 |
AG1590 |
SK NEPTUN |
|
25m |
53.20 |
1798 |
6 |
Christoffer Andersson |
1994 |
AM3594 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
58.25 |
2079 |
7 |
Matti Myllyaho |
1995 |
BD7195 |
SK NEPTUN |
|
25m |
59.10 |
2060 |
8 |
Joakim Q Hammarlind |
1993 |
AM7593 |
SPIF SF |
|
25m |
59.95 |
2041 |
9 |
Martin Falk |
1999 |
AC1199 |
SPIF SF |
|
25m |
1:02.30 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:29 |
|