Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Pass2
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:15 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 30, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1879 |
3 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
50.22 |
2027 |
4 |
Michelle Silberstein-Kantor |
2001 |
AF1200 |
HELLAS SK |
|
25m |
48.72 |
2025 |
5 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
AS3200 |
HELLAS SK |
|
25m |
48.37 |
2050 |
6 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
48.46 |
1700 |
7 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
50m |
50.14 |
1937 |
8 |
Moa Nyberg |
2001 |
AR4401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
50.24 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1898 |
2 |
Kelsey Bailey |
2001 |
BK4401 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
46.88 |
1508 |
3 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
44.55 |
1585 |
4 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.45 |
1866 |
5 |
Tilda Kjeldsen |
2001 |
BK6401 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.13 |
1601 |
6 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
43.55 |
1500 |
7 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
44.50 |
1699 |
8 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
45.70 |
1962 |
9 |
Alicia Ullbrand |
2001 |
BW4801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
47.31 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1922 |
2 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
42.83 |
2033 |
3 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
42.45 |
1606 |
4 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
41.85 |
2077 |
5 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
41.68 |
2029 |
6 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SPIF SF |
|
25m |
41.79 |
2012 |
7 |
Ida Rudin |
2001 |
AO5801 |
SS04 |
|
50m |
42.10 |
1867 |
8 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
42.59 |
1881 |
9 |
Lisa Schubert |
2001 |
BA6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.92 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1754 |
2 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
40.26 |
1621 |
3 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.40 |
1891 |
4 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.41 |
1955 |
5 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
37.92 |
1874 |
6 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.20 |
2066 |
7 |
Tova Wagenius |
2001 |
BK9801 |
SPIF SF |
|
25m |
38.88 |
1602 |
8 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.75 |
1763 |
9 |
Saga Skarin |
2000 |
AP3400 |
SKK |
|
25m |
40.96 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1978 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
37.76 |
1684 |
3 |
Andrea Belin |
2000 |
BR9800 |
SKURU IK |
|
25m |
36.66 |
2043 |
4 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
35.90 |
2067 |
5 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SPIF SF |
|
50m |
34.16 |
1732 |
6 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
35.80 |
1864 |
7 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.09 |
1751 |
8 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
37.69 |
1680 |
9 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
37.85 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:15 |
|