Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen 12/11 2016 kl. 16.00 (Insim kl. 15.00)
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Sum-Sim region 2 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
13:32 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 20, 200m Frisim P 15-16 |
Finaler (3) |
Beräknad start 16:49 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:00.20 |
6 |
2 |
Leo Henry Örtlund |
2001 |
AY9701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:25.26 |
101 |
3 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:21.28 |
333 |
4 |
Elias Landström |
2000 |
AM5700 |
ÖSA |
|
25m |
2:19.59 |
149 |
5 |
Filip Myringby |
2001 |
AS6901 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:21.18 |
152 |
6 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:22.16 |
176 |
7 |
Hampus Bjärud |
2001 |
AF6301 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:33.72 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
0 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
2:19.04 |
173 |
1 |
Filip Rautiainen |
2001 |
AO3501 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:15.58 |
271 |
2 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:14.59 |
30 |
3 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:13.21 |
180 |
4 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:12.14 |
212 |
5 |
Daniel Lithner |
2001 |
AJ9701 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:12.16 |
189 |
6 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
SALA SS |
|
25m |
2:13.94 |
273 |
7 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:15.32 |
4 |
8 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:16.93 |
107 |
9 |
Niels Herrmann |
2001 |
AV7901 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
2:19.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
0 |
Adam Carlsson |
2001 |
AK1901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:11.31 |
66 |
1 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:10.05 |
194 |
2 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
2:07.26 |
139 |
3 |
David Albringer |
2001 |
AF2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:04.15 |
151 |
4 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:54.40 |
163 |
5 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:02.11 |
239 |
6 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
2:07.19 |
133 |
7 |
Alexander Nylén |
2000 |
AD4300 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:08.06 |
78 |
8 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
2:10.82 |
147 |
9 |
August Mathisen |
2001 |
AF5901 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:11.76 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
13:32 |
|