2020-03-31   16:35:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndagen 13/11 2016 kl. 16.00 (Insim kl. 15.00)

44_S
Gren 44, 100m Frisim F 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
320  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  59.92   
81  Lannhard Frida  2000  FALUN  AB6800  25 m  59.99   
295  Åberg Victoria  2001  VÄSTERÅS  AL7201  25 m  1:00.13   
51  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:00.89   
269  Eklund Malin  2001  VÄSTERÅS  AL9201  25 m  1:01.71   
75  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:02.17   
325  Wennerberg Wilma  2001  STRÄNGNÄS  AG3201  50 m  1:02.32   
125  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:02.85   
308  Rääf Sandra  2000  ÖSA  AW8200  25 m  1:02.98   
10  86  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:03.00   
11  306  Momats Clara  2000  ÖSA  AG9800  25 m  1:03.09   
12  49  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:04.34   
13  193  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:05.01   
14  35  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:05.20   
15  45  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:05.20   
16  50  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:05.23   
17  323  Lönnberg Clara  2001  STRÄNGNÄS  AF9801  25 m  1:05.27   
18  126  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  50 m  1:05.45   
19  146  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:05.63   
20  254  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:06.22   
21  77  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:06.52   
22  131  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:06.67   
23  316  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:06.77   
24  313  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:06.78   
25  328  Cen Michelle  2000  ÖSA  BM3200  25 m  1:07.25   
26  36  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:07.48   
27  331  Gabot Salma  2001  ÖSA  AN1801  25 m  1:07.57   
28  237  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:07.76   
29  28  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:07.96   
30  226  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.05   
31  143  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:08.08   
32  326  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  1:08.14   
33  275  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:08.47   
34  42  Jonsson Walda  2001  ESKILSTUNA  AC2601  25 m  1:08.74   
35  63  Thorsén Matilda  2001  ESKILSTUNA  BF0801  25 m  1:09.38   
36  43  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:09.78   
37  182  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.37   
38  135  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  1:10.44   
39  120  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:10.67   
40  202  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  1:12.64   
41  261  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  1:13.13   
42  332  Juhler Mikaela  2000  ÖSA  BM7200  25 m  1:13.59   
43  278  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  50 m  1:14.96   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 november 2016 
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb  Utskriftstid  17:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner