2020-03-31   16:03:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Septemberssim Knatte + Septembersim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

13_S
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
114  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:03.24   
20  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  1:08.49   
122  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:13.09   
215  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:13.29   
14  Novacic Filip  2003  DANDERYD  AQ5703  25 m  1:13.42   
121  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:14.46   
166  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:15.01   
210  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  1:18.79   
119  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  1:24.45   
10  18  Sundström Curstedt Erik  2005  DANDERYD  AN5905  25 m  1:25.63   
11  33  Halldin Adam  2004  JÄRFÄLLA S  AN2304  25 m  1:27.18   
12  91  Araskog Martin  2004  SKURU IK  AJ4704  25 m  1:29.31   
13  24  Abeyratne Jerren  2004  JÄRFÄLLA S  AB9304  25 m  1:29.74   
14  184  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:34.70   
15  96  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  1:37.55   
16  47  Parsa Arvin  2006  JÄRFÄLLA S  AB7106  25 m  1:37.85   
17  41  Ljungström Victor  2005  JÄRFÄLLA S  AN0505  25 m  1:38.78   
18  110  Lanestrand Mikael  2005  SKURU IK  AI7705  25 m  1:41.64   
19  95  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  50 m  1:41.77   
20  32  Erneholm William  2006  JÄRFÄLLA S  AD5506  25 m  1:45.96   
21  40  Lind Anton  2006  JÄRFÄLLA S  AB1906  25 m  1:46.22   
22  192  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  1:47.39   
23  51  Strand Axel  2006  JÄRFÄLLA S  AE7706  25 m  1:49.22   
24  113  Malmfors Isak  2005  SKURU IK  AI8705  25 m  1:50.45   
25  111  Lekander Gabriel  2005  SKURU IK  AO6505  25 m  2:08.16   
26  Gvozdev Leon  2004  DANDERYD  AV7104  25 m     
27  15  Poehler Benjamin  2005  DANDERYD  AN7905  25 m     
28  17  Salamon Aron Leon  2006  DANDERYD  AL2706  25 m     
29  37  Israelsson Henry  2006  JÄRFÄLLA S  AK9706  25 m     
30  42  Löf Martin  2008  JÄRFÄLLA S    25 m     
31  44  Mustefa Bilal  2004  JÄRFÄLLA S    25 m     
32  52  Söderberg Simon  2006  JÄRFÄLLA S  AE9706  25 m     
33  77  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m     
34  85  Stenport Emil  2007  SALTSJÖB  AB3107  25 m     
35  103  Haner Albin  2005  SKURU IK  AR0705  25 m     
36  169  Dahlstedt Simon  2005  TYRESÖ SS  AP1105  25 m     
37  179  Kanth Anton  2004  TYRESÖ SS  AV8304  25 m     
38  242  Alsered Fällman Emil  2006  JÄRFÄLLA S    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  24 september 2016 
Licensierad till: Västerås Simsällskap  Utskriftstid  06:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner