Program för Septemberssim Knatte + Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 114 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 1:03.24 | |
2 | 20 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:08.49 | |
3 | 122 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:13.09 | |
4 | 215 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 1:13.29 | |
5 | 14 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:13.42 | |
6 | 121 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:14.46 | |
7 | 166 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 1:15.01 | |
8 | 210 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 1:18.79 | |
9 | 119 | Poldahl Axel | 2003 | SKURU IK | AU2703 | 25 m | 1:24.45 | |
10 | 18 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:25.63 | |
11 | 33 | Halldin Adam | 2004 | JÄRFÄLLA S | AN2304 | 25 m | 1:27.18 | |
12 | 91 | Araskog Martin | 2004 | SKURU IK | AJ4704 | 25 m | 1:29.31 | |
13 | 24 | Abeyratne Jerren | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB9304 | 25 m | 1:29.74 | |
14 | 184 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:34.70 | |
15 | 96 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:37.55 | |
16 | 47 | Parsa Arvin | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB7106 | 25 m | 1:37.85 | |
17 | 41 | Ljungström Victor | 2005 | JÄRFÄLLA S | AN0505 | 25 m | 1:38.78 | |
18 | 110 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:41.64 | |
19 | 95 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 50 m | 1:41.77 | |
20 | 32 | Erneholm William | 2006 | JÄRFÄLLA S | AD5506 | 25 m | 1:45.96 | |
21 | 40 | Lind Anton | 2006 | JÄRFÄLLA S | AB1906 | 25 m | 1:46.22 | |
22 | 192 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 25 m | 1:47.39 | |
23 | 51 | Strand Axel | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE7706 | 25 m | 1:49.22 | |
24 | 113 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 1:50.45 | |
25 | 111 | Lekander Gabriel | 2005 | SKURU IK | AO6505 | 25 m | 2:08.16 | |
26 | 7 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | ||
27 | 15 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | ||
28 | 17 | Salamon Aron Leon | 2006 | DANDERYD | AL2706 | 25 m | ||
29 | 37 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | ||
30 | 42 | Löf Martin | 2008 | JÄRFÄLLA S | 25 m | |||
31 | 44 | Mustefa Bilal | 2004 | JÄRFÄLLA S | 25 m | |||
32 | 52 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | ||
33 | 77 | Hvenmark Ivan | 2006 | SALTSJÖB | AI4706 | 25 m | ||
34 | 85 | Stenport Emil | 2007 | SALTSJÖB | AB3107 | 25 m | ||
35 | 103 | Haner Albin | 2005 | SKURU IK | AR0705 | 25 m | ||
36 | 169 | Dahlstedt Simon | 2005 | TYRESÖ SS | AP1105 | 25 m | ||
37 | 179 | Kanth Anton | 2004 | TYRESÖ SS | AV8304 | 25 m | ||
38 | 242 | Alsered Fällman Emil | 2006 | JÄRFÄLLA S | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 24 september 2016 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 06:50 |