Program för Tensta cup 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Tensta cup 6 |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Tensta simhall |
|
Utskriftstid |
15:37 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 13, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Carla Rollvén |
2006 |
BA4406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:02.94 |
99 |
3 |
Astrid Öhlén |
2006 |
AV5206 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:00.78 |
21 |
4 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:01.43 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Matilda Karlsson |
2007 |
AD4807 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.20 |
89 |
2 |
Agnes Thunberg |
2007 |
AD8807 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
57.94 |
62 |
3 |
Maja Lindgren |
2005 |
BI8205 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
53.93 |
32 |
4 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
56.59 |
44 |
5 |
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
AI8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
58.04 |
55 |
6 |
Theodora Kidane |
2005 |
BG7205 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
59.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.65 |
45 |
2 |
Ella Holmberg |
2006 |
AK7406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.07 |
40 |
3 |
Alva Hellenius |
2006 |
AB3806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.56 |
30 |
4 |
Alina Färm |
2005 |
AV3605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.97 |
20 |
5 |
Kristina Chiuarzzo Åström |
2004 |
BG1204 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
48.56 |
73 |
6 |
Karolina Nivenius |
2005 |
BC8405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
50.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.92 |
34 |
2 |
Johanna Granhällen |
2002 |
BO5202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.93 |
15 |
3 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.87 |
88 |
4 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.96 |
31 |
5 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.38 |
48 |
6 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.25 |
67 |
2 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.95 |
18 |
3 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.95 |
1 |
4 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
40.22 |
97 |
5 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.02 |
65 |
6 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
37.80 |
87 |
2 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.93 |
29 |
3 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.52 |
13 |
4 |
Julia Augustsson |
2000 |
BC9200 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
35.84 |
36 |
5 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.07 |
76 |
6 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.59 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2016 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
15:37 |
|