Startliste for Køge Open 2016 Køge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Damer |
Sponsor: Trykportalen |
Årg. 2006-2017: Schastine Skifter Tabor (2005) 1:20.44 2015-11-27 |
Årg. 2004-2005: Amanda Duus (2000) 1:14.16 2011-11-25 |
Årg. 2002-2003: Alberte Kjærsgaard (2001) 1:08.71 2014-11-22 |
Årg. 1918-2001: Henriette Brekker (1988) 1:02.89 2013-11-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022ag | 25 m | 1:06.36 | |
2 | 100 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:09.47 | |
3 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:09.66 | |
4 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.24 | |
5 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:10.30 | |
6 | 84 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:11.91 | |
7 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:12.00 | |
8 | 83 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:12.57 | |
9 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:13.04 | |
10 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:13.70 | |
11 | 65 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:13.90 | |
12 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.36 | |
13 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:14.41 | |
14 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:14.51 | |
15 | 106 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:14.57 | |
16 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:15.15 | |
17 | 102 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:16.06 | |
18 | 80 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:16.62 | |
19 | 154 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:16.83 | |
20 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:17.00 | |
21 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:17.49 | |
22 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:17.91 | |
23 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:17.93 | |
24 | 35 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:18.94 | |
25 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:19.14 | |
26 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:19.42 | |
27 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:19.72 | |
28 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:20.00 | |
29 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:20.73 | |
30 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:20.90 | |
31 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:21.02 | |
32 | 146 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:21.03 | |
33 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:21.12 | |
34 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:21.16 | |
35 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:21.17 | |
36 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:21.94 | |
37 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:22.00 | |
38 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:22.00 | |
39 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:22.07 | |
40 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:23.05 | |
41 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:23.40 | |
42 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:25.29 | |
43 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:25.88 | |
44 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:26.00 | |
45 | 290 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:26.53 | |
46 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:27.44 | |
47 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:27.90 | |
48 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 1:27.97 | |
49 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:29.16 | |
50 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:29.40 | |
51 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:29.99 | |
52 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:30.07 | |
53 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:30.69 | |
54 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:30.69 | |
55 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:30.74 | |
56 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:30.87 | ||
57 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:31.34 | |
58 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:31.39 | |
59 | 211 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:31.93 | |
60 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:32.12 | |
61 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:32.13 | |
62 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:33.02 | |
63 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:33.08 | ||
64 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:33.37 | |
65 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:33.41 | |
66 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:33.59 | |
67 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:34.14 | |
68 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:35.30 | |
69 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:35.77 | |
70 | 248 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:36.20 | |
71 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:37.07 | |
72 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:37.13 | |
73 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:37.37 | |
74 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:38.21 | |
75 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:39.25 | |
76 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:39.36 | |
77 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 1:42.02 | |
78 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:42.10 | |
79 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:42.18 | |
80 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:43.50 | |
81 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:44.03 | |
82 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:46.89 | |
83 | 220 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:48.09 | ||
84 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:48.39 | |
85 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:48.46 | |
86 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:48.90 | ||
87 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:50.41 | |
88 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:53.78 | ||
89 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:54.28 | ||
90 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:55.00 | |
91 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:55.36 | |
92 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:57.66 | |
93 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:57.72 | |
94 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:59.49 | |
95 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 2:04.33 | |
96 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
97 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | ||
98 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:18 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Køge Bugt Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:01.72 | |
2 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:03.26 | |
3 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:04.54 | |
4 | 38 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:05.11 | |
5 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.23 | |
7 | 410 | Ajken David | 1999 | LYNGBY | 9965AI | 25 m | 1:06.29 | |
8 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:06.52 | |
9 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:06.52 | |
10 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:07.36 | |
11 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:09.25 | |
12 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:09.52 | |
13 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:09.68 | |
14 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:10.00 | |
15 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 1:10.00 | |
16 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:10.74 | |
17 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:10.76 | |
18 | 98 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:10.86 | |
19 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:10.97 | |
20 | 96 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:11.23 | |
21 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:11.92 | |
22 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:12.56 | |
23 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:12.68 | |
24 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:12.91 | |
25 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:13.18 | |
26 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:13.38 | |
27 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:13.51 | |
28 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:13.72 | |
29 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:14.21 | |
30 | 152 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:14.68 | |
31 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:14.78 | |
32 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:15.00 | |
33 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:15.00 | |
34 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:16.15 | |
35 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:16.93 | |
36 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:16.95 | |
37 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:17.28 | |
38 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 1:17.56 | |
39 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:18.75 | |
40 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 1:18.75 | |
41 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:19.07 | |
42 | 82 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:19.20 | |
43 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:19.87 | |
44 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:21.38 | |
45 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:21.59 | |
46 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:21.60 | |
47 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:21.81 | |
48 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:22.12 | |
49 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:22.33 | |
50 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:23.81 | |
51 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:24.28 | |
52 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:24.40 | |
53 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:26.36 | |
54 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:26.54 | |
55 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:26.83 | |
56 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:27.51 | |
57 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:27.53 | |
58 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:27.96 | ||
59 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 1:28.26 | |
60 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:28.80 | |
61 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:29.00 | |
62 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:29.09 | |
63 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:30.53 | |
64 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:31.05 | |
65 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 1:32.21 | |
66 | 286 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:33.26 | |
67 | 255 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:34.24 | |
68 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:34.25 | |
69 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:34.65 | |
70 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:35.30 | |
71 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:35.81 | |
72 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:35.95 | |
73 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:36.47 | |
74 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:37.11 | |
75 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:38.49 | |
76 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:40.11 | |
77 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:40.86 | |
78 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:42.78 | |
79 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:43.02 | |
80 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:46.50 | |
81 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:47.44 | |
82 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | 1:47.67 | |
83 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:48.16 | |
84 | 214 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:49.30 | |
85 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:51.15 | |
86 | 246 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | ||
87 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | ||
88 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | ||
89 | 407 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575aj | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: HTH Køkken Øst A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:24.04 | |
2 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:27.86 | |
3 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:32.84 | |
4 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:32.87 | |
5 | 71 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:33.61 | |
6 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:38.81 | |
7 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:39.24 | |
8 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:41.64 | |
9 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:43.18 | |
10 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:45.89 | |
11 | 89 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 2:46.44 | |
12 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:47.35 | |
13 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:53.69 | |
14 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:56.42 | |
15 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:59.45 | |
16 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 3:01.49 | |
17 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:03.56 | |
18 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 3:05.03 | |
19 | 153 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 3:05.31 | |
20 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 3:10.06 | |
21 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 3:10.80 | ||
22 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:21.65 | |
23 | 155 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 3:25.00 | |
24 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:35.37 | |
25 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | ||
26 | 5 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
27 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | ||
28 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | ||
29 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:21.60 | |
2 | 37 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:24.40 | |
3 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 2:24.44 | |
4 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:24.54 | |
5 | 36 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:29.19 | |
6 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:29.97 | |
7 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:32.01 | |
8 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:32.69 | |
9 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 2:34.79 | |
10 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:35.15 | |
11 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:35.39 | |
12 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:43.78 | |
13 | 289 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 2:44.10 | |
14 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:45.27 | |
15 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:46.81 | |
16 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:48.87 | |
17 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 2:48.93 | |
18 | 411 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:49.02 | |
19 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 2:49.79 | |
20 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:56.05 | |
21 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 3:00.66 | |
22 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 3:03.71 | |
23 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:12.27 | |
24 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 3:29.20 | |
25 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 3:31.59 | |
26 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 2:08.45 | |
2 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 2:09.95 | |
3 | 2 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 2:12.61 | |
4 | 106 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:15.72 | |
5 | 64 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 2:17.14 | |
6 | 95 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 2:18.66 | |
7 | 105 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:19.21 | |
8 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 2:19.34 | |
9 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 2:20.82 | |
10 | 65 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 2:23.59 | |
11 | 109 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:23.59 | |
12 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:24.51 | |
13 | 148 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:25.28 | |
14 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 2:25.89 | |
15 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 2:26.16 | |
16 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:26.27 | |
17 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:28.39 | |
18 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:29.21 | |
19 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:29.50 | |
20 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:30.34 | |
21 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:31.06 | |
22 | 102 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:31.16 | |
23 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 2:31.65 | |
24 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:31.93 | |
25 | 103 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:35.87 | |
26 | 47 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 2:37.14 | |
27 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:38.02 | |
28 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 2:38.96 | |
29 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:42.50 | |
30 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 2:43.05 | |
31 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:44.18 | |
32 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:44.46 | |
33 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 2:44.91 | |
34 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 2:48.61 | |
35 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 2:50.42 | |
36 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:50.55 | |
37 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:50.75 | |
38 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:52.60 | ||
39 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 2:52.72 | |
40 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:54.87 | ||
41 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:55.22 | |
42 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 2:55.82 | |
43 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:56.00 | |
44 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:56.82 | |
45 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:57.37 | |
46 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:58.30 | |
47 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 2:58.73 | |
48 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:00.19 | |
49 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:00.87 | |
50 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 3:03.18 | |
51 | 145 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 3:04.49 | |
52 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:04.87 | |
53 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 3:06.18 | |
54 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 3:08.80 | |
55 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:09.84 | |
56 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 3:14.48 | |
57 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:14.63 | |
58 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 3:15.55 | ||
59 | 165 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 3:15.77 | |
60 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 3:17.34 | |
61 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 3:17.42 | |
62 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:17.87 | |
63 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:24.00 | |
64 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 3:28.02 | |
65 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 3:30.68 | |
66 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 3:34.17 | ||
67 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 3:37.51 | |
68 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 3:40.00 | |
69 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 3:40.19 | |
70 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:41.57 | |
71 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:57.06 | |
72 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 4:00.66 | |
73 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 4:11.19 | |
74 | 5 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
75 | 211 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | ||
76 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
77 | 223 | Justinussen Krista T | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:56.11 | |
2 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 1:57.89 | |
3 | 107 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:59.49 | |
4 | 33 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:03.63 | |
5 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:04.85 | |
6 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:05.19 | |
7 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 2:05.87 | |
8 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:08.11 | |
9 | 128 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:08.15 | |
10 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:08.39 | |
11 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 2:08.96 | |
12 | 34 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:12.30 | |
13 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:12.31 | |
14 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:13.01 | |
15 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:13.94 | |
16 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:14.37 | |
17 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:14.66 | |
18 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:15.00 | |
19 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:17.85 | |
20 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:17.97 | |
21 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:20.16 | |
22 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:21.57 | |
23 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:21.58 | |
24 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:23.31 | |
25 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:25.05 | |
26 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 2:26.19 | |
27 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 2:27.16 | |
28 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 2:27.53 | |
29 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 2:29.01 | |
30 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 2:30.47 | |
31 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:31.04 | |
32 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:31.46 | |
33 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:33.19 | |
34 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:33.59 | |
35 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:33.87 | |
36 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:34.74 | |
37 | 287 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:35.86 | |
38 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 2:35.87 | |
39 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:41.91 | |
40 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 2:42.17 | ||
41 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 2:43.75 | |
42 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:45.00 | |
43 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:45.84 | |
44 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:46.04 | |
45 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:46.65 | |
46 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:48.46 | |
47 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:52.71 | |
48 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:52.90 | |
49 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:54.05 | |
50 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 2:54.43 | |
51 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:55.72 | |
52 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 3:02.08 | |
53 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 3:03.49 | |
54 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 3:03.88 | |
55 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 3:13.17 | |
56 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 3:14.39 | |
57 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 3:14.77 | |
58 | 214 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:15.52 | |
59 | 246 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 3:22.83 | |
60 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:22.86 | |
61 | 252 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:28.89 | |
62 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 3:39.89 | |
63 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 3:43.74 | |
64 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 3:54.07 | |
65 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | ||
66 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | ||
67 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 7, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 5:14.05 | |
2 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:29.00 | |
3 | 35 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 5:30.34 | |
4 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 5:32.99 | |
5 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:41.14 | |
6 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:44.85 | |
7 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:48.31 | |
8 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:48.91 | |
9 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:50.98 | |
10 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:55.50 | |
11 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 5:58.98 | |
12 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 6:02.99 | |
13 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 6:04.00 | |
14 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 6:08.11 | |
15 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 6:30.00 | |
16 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 6:47.20 | |
17 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | ||
18 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | ||
19 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | ||
20 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 8, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 4:45.55 | |
2 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 5:06.22 | |
3 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 5:24.58 | |
4 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 5:34.56 | |
5 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 5:35.54 | |
6 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:39.76 | |
7 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 5:43.88 | |
8 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 6:13.29 | |
9 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | ||
10 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | ||
11 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 9, 4X50m Medley Mix |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Stigs Køge Mix 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:59.79 | ||
2 | 343 | Køge Mix Årg1, 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 93 | Hils Mix | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
4 | 359 | Stigs Køge Mix 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:04.79 | ||
5 | 406 | Hils Mix 2 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
6 | 119 | Rønne Mix 1 | 2000 | RØNNE | 25 m | 2:08.00 | ||
7 | 360 | Stigs Køge Mix 3 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:09.79 | ||
8 | 344 | Køge Mix Årg1, 2 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 142 | Vordingborg Mix 1 | 1997 | VORDINGB | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 143 | Vordingborg Mix 2 | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 10, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: HTH Køkken Øst A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 29.81 | |
2 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 29.88 | |
3 | 83 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 30.85 | |
4 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 31.01 | |
5 | 125 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 31.04 | |
6 | 405 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022ag | 25 m | 31.16 | |
7 | 84 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 31.30 | |
8 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 31.52 | |
9 | 65 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 31.66 | |
10 | 80 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 32.05 | |
11 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 32.05 | |
12 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 32.07 | |
13 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 32.12 | |
14 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
15 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 32.32 | |
16 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 32.43 | |
17 | 109 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 32.72 | |
18 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.73 | |
19 | 102 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.75 | |
20 | 87 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 32.77 | |
21 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 32.89 | |
22 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 33.07 | |
23 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 33.09 | |
24 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 33.24 | |
25 | 153 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.33 | |
26 | 35 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 33.47 | |
27 | 105 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 33.50 | |
28 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 33.53 | |
29 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 33.83 | |
30 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 34.02 | |
31 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 34.17 | |
32 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.37 | |
33 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 34.37 | |
34 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 34.55 | |
35 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 34.60 | |
36 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 34.63 | |
37 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 34.81 | |
38 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 35.27 | |
39 | 89 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 35.28 | |
40 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 35.41 | |
41 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 35.43 | |
42 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 35.68 | |
43 | 7 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 36.06 | |
44 | 114 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 36.09 | |
45 | 191 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 36.63 | |
46 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 36.76 | |
47 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 36.78 | |
48 | 124 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 36.95 | |
49 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 37.66 | |
50 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 37.86 | |
51 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 37.98 | |
52 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 38.00 | |
53 | 91 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 38.90 | |
54 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 38.92 | |
55 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 39.20 | |
56 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 39.38 | |
57 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 39.57 | ||
58 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 39.59 | |
59 | 145 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 39.73 | |
60 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 39.80 | |
61 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 40.00 | |
62 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 40.00 | |
63 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 40.34 | |
64 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 40.58 | |
65 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 40.79 | |
66 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 40.81 | |
67 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 40.85 | |
68 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 40.96 | |
69 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 41.19 | |
70 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 41.42 | |
71 | 151 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | 41.43 | |
72 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 41.54 | |
73 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 41.80 | |
74 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 41.87 | |
75 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 42.13 | |
76 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 42.72 | |
77 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 42.89 | |
78 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 43.70 | |
79 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 44.99 | |
80 | 144 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 0358BC | 25 m | 45.09 | |
81 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 45.35 | |
82 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 45.65 | |
83 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 46.09 | |
84 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 46.11 | |
85 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 47.04 | |
86 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 48.48 | |
87 | 165 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 48.53 | |
88 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 48.80 | |
89 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 49.33 | |
90 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 50.04 | |
91 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 50.32 | |
92 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 50.42 | |
93 | 207 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 50.46 | |
94 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 51.89 | |
95 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 55.00 | |
96 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 55.11 | |
97 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 55.41 | |
98 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 55.78 | |
99 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 57.61 | |
100 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 58.50 | |
101 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:05.60 | |
102 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:05.75 | |
103 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:10.09 | |
104 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:13.28 | |
105 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | ||
106 | 215 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
107 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
108 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | ||
109 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | ||
110 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | ||
111 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 11, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Trykportalen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 27.01 | |
2 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 27.57 | |
3 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 27.65 | |
4 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 27.94 | |
5 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 28.29 | |
6 | 107 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 28.54 | |
7 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 28.91 | |
8 | 34 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 29.04 | |
9 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 29.06 | |
10 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 29.09 | |
11 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 29.16 | |
12 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 29.19 | |
13 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 29.28 | |
14 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 29.45 | |
15 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 29.45 | |
16 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 29.48 | |
17 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 29.96 | |
18 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 29.98 | |
19 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 30.01 | |
20 | 410 | Ajken David | 1999 | LYNGBY | 9965AI | 25 m | 30.11 | |
21 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 30.29 | |
22 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 30.35 | |
23 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 30.54 | |
24 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 30.57 | |
25 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 30.61 | |
26 | 415 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 30.94 | |
27 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 31.26 | |
28 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 31.35 | |
29 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 31.42 | |
30 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 31.43 | |
31 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 31.72 | |
32 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 31.88 | |
33 | 33 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 31.98 | |
34 | 128 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 32.14 | |
35 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 32.22 | |
36 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.30 | |
37 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 32.37 | |
38 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 32.37 | |
39 | 150 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 32.57 | |
40 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 33.12 | |
41 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 33.14 | |
42 | 285 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 33.33 | |
43 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 33.64 | |
44 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 33.89 | |
45 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.08 | |
46 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 35.12 | |
47 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 35.17 | |
48 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 35.34 | |
49 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 35.49 | |
50 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 35.60 | |
51 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 36.25 | |
52 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 36.29 | |
53 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 36.33 | |
54 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 36.40 | |
55 | 210 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 36.50 | |
56 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 36.74 | |
57 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 36.76 | |
58 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 37.08 | |
59 | 292 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 37.31 | |
60 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 37.35 | |
61 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 37.71 | |
62 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 38.39 | |
63 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 38.51 | |
64 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 38.61 | |
65 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 39.25 | |
66 | 287 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 39.39 | |
67 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 40.28 | |
68 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 40.76 | |
69 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 41.36 | ||
70 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 41.49 | |
71 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 41.62 | |
72 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 42.50 | |
73 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 42.55 | |
74 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 42.91 | |
75 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 42.97 | |
76 | 156 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 43.41 | |
77 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 43.47 | |
78 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 44.91 | |
79 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 45.45 | |
80 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 45.89 | |
81 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 45.96 | |
82 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 46.28 | |
83 | 255 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 46.85 | |
84 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 49.80 | |
85 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 50.79 | |
86 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 51.30 | |
87 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 51.71 | |
88 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 51.89 | |
89 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 52.45 | |
90 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 56.47 | |
91 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 57.20 | |
92 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 58.04 | |
93 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 59.89 | |
94 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:01.14 | |
95 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:02.28 | |
96 | 291 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:02.51 | |
97 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
98 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | ||
99 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | ||
100 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
101 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.15 | |
2 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 34.41 | |
3 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 36.33 | |
4 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 36.34 | |
5 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 36.53 | |
6 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 38.47 | |
7 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 38.79 | |
8 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 39.13 | |
9 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 39.17 | |
10 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 39.52 | |
11 | 154 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 39.70 | |
12 | 87 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 40.33 | |
13 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 40.45 | |
14 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 40.63 | |
15 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 41.05 | |
16 | 146 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.78 | |
17 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 42.00 | |
18 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 42.90 | |
19 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 43.43 | |
20 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 43.53 | |
21 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 43.66 | |
22 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 45.45 | |
23 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 45.57 | |
24 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 45.60 | |
25 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 46.68 | |
26 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 46.79 | |
27 | 409 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412aq | 25 m | 46.80 | |
28 | 124 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 46.87 | |
29 | 122 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 47.01 | |
30 | 47 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 47.02 | |
31 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 47.03 | |
32 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 47.29 | |
33 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 47.45 | |
34 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 47.56 | |
35 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 47.93 | |
36 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 48.00 | |
37 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 49.17 | ||
38 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 49.20 | |
39 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 49.70 | |
40 | 248 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 50.02 | |
41 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 50.45 | |
42 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 50.51 | |
43 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 50.91 | |
44 | 224 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 51.04 | ||
45 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 51.25 | |
46 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 51.29 | |
47 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 51.30 | |
48 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 51.38 | |
49 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 51.45 | |
50 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 51.72 | |
51 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 53.33 | |
52 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 53.73 | |
53 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 54.01 | |
54 | 225 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 54.03 | ||
55 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 54.42 | |
56 | 223 | Justinussen Krista T | 2005 | REYSTI | 25 m | 54.62 | ||
57 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 54.63 | ||
58 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 54.73 | ||
59 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 55.92 | |
60 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 56.50 | ||
61 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 56.52 | |
62 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 57.97 | |
63 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 58.16 | |
64 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 59.45 | |
65 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:00.72 | |
66 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:01.21 | |
67 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:02.88 | |
68 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:03.06 | |
69 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:05.01 | ||
70 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:08.02 | |
71 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | ||
72 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
73 | 251 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | ||
74 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
75 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
76 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Køge Bugt Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 31.16 | |
2 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 31.27 | |
3 | 101 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 31.41 | |
4 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 32.90 | |
5 | 69 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 32.98 | |
6 | 421 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927ap | 25 m | 32.99 | |
7 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 33.56 | |
8 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 33.95 | |
9 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 34.20 | |
10 | 38 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 34.71 | |
11 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 35.67 | |
12 | 98 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 35.84 | |
13 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 36.25 | |
14 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 36.26 | |
15 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 36.32 | |
16 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 37.43 | |
17 | 82 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 37.58 | |
18 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 37.91 | |
19 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 39.58 | |
20 | 152 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 40.35 | |
21 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 40.61 | |
22 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 40.72 | |
23 | 413 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 41.57 | |
24 | 292 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 41.88 | |
25 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 41.97 | |
26 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 42.40 | |
27 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 42.64 | |
28 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 43.72 | |
29 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 43.74 | |
30 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 43.84 | |
31 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 44.53 | |
32 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 45.16 | |
33 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 45.21 | |
34 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 45.27 | |
35 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 45.87 | |
36 | 88 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 46.04 | |
37 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 46.50 | |
38 | 286 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 46.51 | |
39 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 47.52 | ||
40 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 48.72 | |
41 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 49.58 | |
42 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 50.59 | |
43 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 50.69 | |
44 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 51.83 | |
45 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 52.24 | |
46 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | 53.11 | |
47 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 53.32 | |
48 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 54.70 | |
49 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | 55.02 | |
50 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 55.59 | |
51 | 161 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 55.73 | |
52 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 56.47 | |
53 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 58.89 | |
54 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 59.31 | |
55 | 407 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575aj | 25 m | 1:00.11 | |
56 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:03.36 | |
57 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:04.67 | |
58 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:05.92 | |
59 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:08.56 | |
60 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | 1:17.42 | |
61 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | ||
62 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | ||
63 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
64 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | ||
65 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 14, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 9:32.43 | |
2 | 95 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 9:42.14 | |
3 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 9:50.39 | |
4 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 9:56.98 | |
5 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 9:56.98 | |
6 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 9:56.99 | |
7 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 10:00.21 | |
8 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 10:20.65 | |
9 | 126 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 10:33.39 | |
10 | 125 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 11:00.00 | |
11 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 11:31.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 15, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Super Brugsen Herfølge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:17.51 | |
2 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:20.32 | |
3 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:26.35 | |
4 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 2:27.92 | |
5 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:28.47 | |
6 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:33.84 | |
7 | 415 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:35.39 | |
8 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 2:36.57 | |
9 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:37.00 | |
10 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:40.66 | |
11 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:41.21 | |
12 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:46.10 | |
13 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:46.40 | |
14 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:47.35 | |
15 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:47.51 | |
16 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:48.07 | |
17 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:51.23 | |
18 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:52.21 | |
19 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 2:54.72 | |
20 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 2:58.18 | |
21 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 3:00.71 | |
22 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 3:02.56 | |
23 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 3:03.13 | |
24 | 213 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:03.72 | |
25 | 411 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:07.36 | |
26 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:10.00 | |
27 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 3:10.00 | |
28 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 3:10.46 | ||
29 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 3:10.52 | |
30 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:11.20 | |
31 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 3:13.00 | |
32 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 3:15.00 | |
33 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:32.94 | |
34 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 3:35.71 | |
35 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 3:36.00 | |
36 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 3:38.38 | |
37 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:56.04 | |
38 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 4:09.40 | |
39 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | ||
40 | 214 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
41 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | ||
42 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | ||
43 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
44 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | ||
45 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
46 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:07.73 | |
2 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:09.47 | |
3 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:09.72 | |
4 | 102 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:10.97 | |
5 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:11.96 | |
6 | 71 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 1:12.12 | |
7 | 148 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:13.70 | |
8 | 416 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:14.11 | |
9 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:14.27 | |
10 | 420 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088aw | 25 m | 1:14.83 | |
11 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:15.09 | |
12 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:15.85 | |
13 | 104 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:15.89 | |
14 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:16.10 | |
15 | 106 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:16.22 | |
16 | 89 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:16.53 | |
17 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:16.62 | |
18 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:17.00 | |
19 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:17.08 | |
20 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:17.20 | |
21 | 7 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:19.41 | |
22 | 114 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:19.83 | |
23 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:20.00 | |
24 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:20.09 | |
25 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:20.46 | |
26 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:21.23 | |
27 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:21.45 | |
28 | 6 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:21.61 | |
29 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:22.00 | |
30 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:22.20 | |
31 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:23.14 | |
32 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:23.48 | |
33 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:23.87 | |
34 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:23.93 | |
35 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:25.81 | |
36 | 290 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:25.97 | |
37 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:26.11 | |
38 | 122 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:26.33 | |
39 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:26.49 | |
40 | 207 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:27.10 | |
41 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:27.44 | |
42 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:27.54 | |
43 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:27.95 | |
44 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:28.64 | |
45 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:28.72 | |
46 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:29.44 | ||
47 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:29.48 | |
48 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:30.00 | |
49 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:30.00 | |
50 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:30.24 | |
51 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:31.04 | |
52 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:31.54 | |
53 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:32.40 | |
54 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:32.50 | |
55 | 211 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:33.48 | |
56 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:33.75 | |
57 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:34.08 | |
58 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:34.44 | |
59 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:35.04 | |
60 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:35.17 | |
61 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:35.22 | |
62 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:35.34 | |
63 | 155 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 1:35.50 | |
64 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:35.76 | |
65 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:36.21 | |
66 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:36.55 | |
67 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:40.57 | |
68 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:40.68 | |
69 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:40.76 | |
70 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:40.81 | |
71 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:42.09 | |
72 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:43.21 | |
73 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:43.34 | |
74 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:43.35 | |
75 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 1:43.75 | |
76 | 5 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:46.42 | |
77 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:48.71 | |
78 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:49.58 | |
79 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 1:51.83 | |
80 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 1:52.06 | |
81 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:52.08 | |
82 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:53.02 | |
83 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:53.58 | ||
84 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:53.67 | ||
85 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:55.26 | |
86 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:57.59 | |
87 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:57.83 | |
88 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:58.79 | |
89 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | 1:58.90 | |
90 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:11.64 | |
91 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
92 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
93 | 215 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | ||
94 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
95 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
96 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Trykportalen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 1:01.66 | |
2 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:03.55 | |
3 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:04.07 | |
4 | 37 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:05.95 | |
5 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 1:05.97 | |
6 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.06 | |
7 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:06.10 | |
8 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:06.27 | |
9 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:06.72 | |
10 | 36 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:06.87 | |
11 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:07.16 | |
12 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 1:07.24 | |
13 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:09.07 | |
14 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:09.36 | |
15 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:09.37 | |
16 | 96 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:10.49 | |
17 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:10.61 | |
18 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:10.78 | |
19 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:12.88 | |
20 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:13.29 | |
21 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:13.68 | |
22 | 413 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:14.19 | |
23 | 289 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:14.38 | |
24 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:14.51 | |
25 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:14.88 | |
26 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:14.97 | |
27 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.35 | |
28 | 208 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:17.76 | |
29 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:18.41 | |
30 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:18.75 | |
31 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:18.77 | |
32 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:19.25 | |
33 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:20.32 | |
34 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:20.39 | |
35 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:20.48 | |
36 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:20.64 | |
37 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:21.70 | |
38 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:21.88 | |
39 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:21.98 | |
40 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:22.44 | |
41 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:22.47 | |
42 | 213 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:23.11 | |
43 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:24.20 | |
44 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:24.42 | |
45 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:24.72 | |
46 | 210 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:24.93 | |
47 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:28.29 | |
48 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:29.01 | |
49 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:29.99 | ||
50 | 161 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:31.14 | |
51 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 1:31.57 | |
52 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 1:33.65 | |
53 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:35.37 | |
54 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:35.43 | |
55 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 1:35.53 | |
56 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:37.78 | |
57 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:38.73 | |
58 | 214 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:38.94 | |
59 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:39.69 | |
60 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:41.49 | |
61 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:42.21 | |
62 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:42.48 | |
63 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:46.31 | |
64 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 1:50.62 | |
65 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:50.66 | |
66 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:52.15 | |
67 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:56.69 | |
68 | 252 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:57.61 | |
69 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:24.43 | |
70 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | 2:54.14 | |
71 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | ||
72 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
73 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | ||
74 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:35.56 | |
2 | 100 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:37.88 | |
3 | 64 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 2:48.19 | |
4 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:51.24 | |
5 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:51.72 | |
6 | 414 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:53.62 | |
7 | 35 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:55.85 | |
8 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:58.33 | |
9 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:01.38 | |
10 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 3:04.95 | |
11 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 3:05.83 | |
12 | 103 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:10.78 | |
13 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:11.88 | |
14 | 146 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 3:14.09 | |
15 | 6 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 3:15.67 | |
16 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:22.11 | |
17 | 5 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:25.97 | |
18 | 47 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 3:27.88 | |
19 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 3:31.16 | |
20 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:34.45 | |
21 | 409 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412aq | 25 m | 3:34.80 | |
22 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:38.88 | |
23 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 3:39.39 | |
24 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:43.60 | |
25 | 211 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 3:49.68 | |
26 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 3:53.06 | |
27 | 224 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 4:14.16 | ||
28 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:24.36 | |
2 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:32.75 | |
3 | 101 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 2:34.55 | |
4 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:42.03 | |
6 | 69 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 2:43.61 | |
7 | 421 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927ap | 25 m | 2:44.09 | |
8 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:50.42 | |
9 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:50.50 | |
10 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:56.75 | |
11 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:01.94 | |
12 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 3:02.30 | |
13 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 3:11.49 | |
14 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 3:19.83 | |
15 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 3:22.48 | |
16 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:23.82 | |
17 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 3:27.36 | |
18 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:27.51 | |
19 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 3:27.93 | |
20 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:28.39 | |
21 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | 3:45.21 | |
22 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 3:50.91 | |
23 | 292 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 20, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Køge Bugt Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 59.72 | |
2 | 130 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:00.42 | |
3 | 405 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022ag | 25 m | 1:00.80 | |
4 | 2 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:01.55 | |
5 | 84 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:02.07 | |
6 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:03.00 | |
7 | 83 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:03.31 | |
8 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:03.37 | |
9 | 109 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.78 | |
10 | 65 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:03.88 | |
11 | 80 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 1:04.38 | |
12 | 420 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088aw | 25 m | 1:04.39 | |
13 | 95 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:04.42 | |
14 | 125 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:04.83 | |
15 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:04.84 | |
16 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:04.86 | |
17 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:05.00 | |
18 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:05.35 | |
19 | 105 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:05.52 | |
20 | 104 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:05.56 | |
21 | 154 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:05.56 | |
22 | 148 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:06.01 | |
23 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:06.18 | |
24 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:06.28 | |
25 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:06.30 | |
26 | 126 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:06.33 | |
27 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:06.74 | |
28 | 416 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:06.94 | |
29 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:07.47 | |
30 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:07.66 | |
31 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 1:07.86 | |
32 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:07.90 | |
33 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:08.01 | |
34 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:08.34 | |
35 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:08.38 | |
36 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:08.40 | |
37 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:08.41 | |
38 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:08.50 | |
39 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:08.76 | |
40 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:09.09 | |
41 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:09.30 | |
42 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:09.59 | |
43 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:09.98 | |
44 | 191 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:10.01 | |
45 | 207 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:10.46 | |
46 | 6 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:10.52 | |
47 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:10.91 | |
48 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:12.10 | |
49 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:12.44 | |
50 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:12.98 | |
51 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:13.23 | |
52 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:13.67 | |
53 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:13.85 | |
54 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:14.05 | |
55 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:14.05 | |
56 | 124 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 1:14.35 | |
57 | 91 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:14.48 | |
58 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:14.69 | |
59 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 1:14.93 | |
60 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:15.00 | |
61 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:15.24 | |
62 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:15.51 | |
63 | 290 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:15.65 | |
64 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:16.00 | |
65 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:16.05 | |
66 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:16.74 | |
67 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:17.06 | |
68 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:17.15 | |
69 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:17.30 | |
70 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 1:17.37 | |
71 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:17.90 | |
72 | 151 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | 1:18.10 | |
73 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 1:18.12 | |
74 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:18.25 | |
75 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:18.39 | |
76 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:18.75 | |
77 | 122 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:19.73 | |
78 | 144 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 0358BC | 25 m | 1:19.94 | |
79 | 409 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412aq | 25 m | 1:20.25 | |
80 | 155 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 1:20.49 | |
81 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:20.57 | |
82 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:20.77 | |
83 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:20.78 | |
84 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:21.00 | |
85 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:21.16 | |
86 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:21.38 | ||
87 | 145 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:21.52 | |
88 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:21.69 | |
89 | 211 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:22.34 | |
90 | 220 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:22.57 | ||
91 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:22.62 | |
92 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:22.85 | |
93 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:23.12 | |
94 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:23.55 | |
95 | 5 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:24.19 | |
96 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:24.21 | |
97 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:24.38 | |
98 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:25.05 | |
99 | 223 | Justinussen Krista T | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:25.54 | ||
100 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:25.70 | |
101 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:26.49 | |
102 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:26.50 | |
103 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:27.25 | |
104 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:27.31 | |
105 | 165 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:27.32 | |
106 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:27.39 | |
107 | 7 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:27.53 | |
108 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:28.49 | |
109 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:28.50 | ||
110 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:29.37 | |
111 | 225 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:29.55 | ||
112 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:29.72 | |
113 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:29.97 | |
114 | 248 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:30.10 | |
115 | 212 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:30.14 | |
116 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:30.39 | |
117 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:30.73 | |
118 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:31.89 | |
119 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:32.77 | ||
120 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:32.90 | |
121 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 1:33.05 | |
122 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 1:34.90 | |
123 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:35.10 | |
124 | 215 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:35.40 | |
125 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 1:36.00 | ||
126 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:36.17 | |
127 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:36.64 | |
128 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:37.61 | |
129 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:40.54 | |
130 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:40.76 | |
131 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 1:41.96 | |
132 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:43.20 | |
133 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:43.41 | |
134 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:44.37 | |
135 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 1:46.56 | |
136 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:46.81 | |
137 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | 1:51.05 | |
138 | 251 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:53.57 | |
139 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:59.70 | |
140 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 2:16.34 | |
141 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
142 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
143 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
144 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 54.21 | |
2 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 55.01 | |
3 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 55.64 | |
4 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 56.09 | |
5 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 56.27 | |
6 | 38 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 56.69 | |
7 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 56.74 | |
8 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 57.66 | |
9 | 36 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 57.69 | |
10 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 57.71 | |
11 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 57.86 | |
12 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 57.95 | |
13 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 58.17 | |
14 | 33 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 58.19 | |
15 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 58.32 | |
16 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 58.45 | |
17 | 34 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 58.49 | |
18 | 410 | Ajken David | 1999 | LYNGBY | 9965AI | 25 m | 58.95 | |
19 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 59.20 | |
20 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 59.21 | |
21 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 59.73 | |
22 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 59.77 | |
23 | 37 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:00.02 | |
24 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:00.06 | |
25 | 98 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:00.37 | |
26 | 128 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:00.40 | |
27 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:00.79 | |
28 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:00.83 | |
29 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:00.87 | |
30 | 415 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:01.52 | |
31 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:01.90 | |
32 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:02.86 | |
33 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.89 | |
34 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:04.10 | |
35 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:04.16 | |
36 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:04.68 | |
37 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 1:04.99 | |
38 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:05.16 | |
39 | 150 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:05.46 | |
40 | 152 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:05.64 | |
41 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:06.17 | |
42 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:06.69 | |
43 | 289 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:06.77 | |
44 | 82 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:06.95 | |
45 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:07.09 | |
46 | 208 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 1:07.52 | |
47 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:07.67 | |
48 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:07.89 | |
49 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:08.10 | |
50 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:08.29 | |
51 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:08.30 | |
52 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:08.34 | |
53 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:08.34 | |
54 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:08.84 | |
55 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:09.78 | |
56 | 413 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:10.11 | |
57 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:10.31 | |
58 | 285 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:10.34 | |
59 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:10.42 | |
60 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:10.89 | |
61 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:11.26 | |
62 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:11.77 | |
63 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:11.92 | |
64 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:12.49 | |
65 | 287 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:12.59 | |
66 | 210 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:12.84 | |
67 | 213 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:12.87 | |
68 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:13.70 | |
69 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:13.74 | |
70 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.10 | |
71 | 88 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:14.34 | |
72 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:14.39 | ||
73 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:15.17 | |
74 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:15.77 | |
75 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:17.34 | |
76 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:18.37 | |
77 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:18.82 | |
78 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:19.27 | |
79 | 286 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:20.12 | |
80 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:20.31 | |
81 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:20.34 | |
82 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:21.07 | |
83 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:21.17 | |
84 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:21.21 | |
85 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.49 | |
86 | 255 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:24.06 | |
87 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:24.22 | |
88 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:25.45 | |
89 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:25.58 | |
90 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:26.14 | |
91 | 156 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:26.56 | |
92 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:28.01 | |
93 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 1:30.60 | |
94 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:30.89 | |
95 | 214 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:31.08 | |
96 | 291 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:31.67 | |
97 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:34.09 | |
98 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | 1:34.92 | |
99 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:35.43 | |
100 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:36.10 | |
101 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:36.64 | |
102 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:37.51 | |
103 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:37.55 | |
104 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:38.66 | |
105 | 252 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:40.15 | |
106 | 246 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 1:42.84 | |
107 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:42.89 | |
108 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:45.20 | |
109 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | 1:59.69 | |
110 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:01.25 | |
111 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | 2:05.11 | |
112 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | 2:20.90 | |
113 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:23.74 | |
114 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | 2:33.56 | |
115 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 3:03.37 | |
116 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
117 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | ||
118 | 407 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575aj | 25 m | ||
119 | 417 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 22, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Super Brugsen Herfølge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:35.74 | |
2 | 416 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:36.56 | |
3 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:37.84 | |
4 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:40.45 | |
5 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:46.61 | |
6 | 153 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:51.75 | |
7 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:54.63 | |
8 | 414 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:55.86 | |
9 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:18.34 | |
10 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 3:34.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 23, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 2:22.22 | |
2 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 2:26.27 | |
3 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:26.69 | |
4 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:31.29 | |
5 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:41.23 | |
6 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 2:55.43 | |
7 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 3:07.98 | |
8 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | ||
9 | 411 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Lf Piger 2 :-) | 2001 | LF-SWIM | 25 m | 2:03.50 | ||
2 | 345 | Køge Piger Årg 1, 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 94 | Hils Piger | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
4 | 53 | Lf Piger 1 :-) | 2002 | LF-SWIM | 25 m | 2:05.30 | ||
5 | 361 | Stigs Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:08.45 | ||
6 | 346 | Køge Piger Årg 1, 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 362 | Stigs Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:15.54 | ||
8 | 10 | Gti 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:18.60 | ||
9 | 137 | Piger 1 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:20.57 | ||
10 | 110 | Hvidover Piger | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:21.45 | ||
11 | 120 | Rønne Piger 1 | 2000 | RØNNE | 25 m | 2:28.00 | ||
12 | 354 | Køge Årg. Piger | 2004 | KØGE | 25 m | 2:37.93 | ||
13 | 11 | Gti 3 | 2005 | GTI | 25 m | 2:44.00 | ||
14 | 139 | Vordingborg Piger 2 | 2002 | VORDINGB | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 402 | United Girls | 2004 | VI39 | 25 m | 2:52.00 | ||
16 | 355 | Regip Grå Egøk | 2004 | KØGE | 25 m | 3:05.64 | ||
17 | 350 | Køge Talentpiger 1 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
18 | 351 | Køge Talentpiger 2 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
19 | 352 | Køge Talentpiger 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Hils Drenge | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:52.01 | ||
2 | 356 | Stigs Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:54.56 | ||
3 | 9 | Gti 2 | 2002 | GTI | 25 m | 1:59.80 | ||
4 | 357 | Stigs Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:02.65 | ||
5 | 342 | Køge Drenge Årg 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 51 | Lf Drenge 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 22 | Gti 2 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:09.40 | ||
8 | 17 | Gti 3 | 2004 | GTI | 25 m | 2:11.00 | ||
9 | 111 | Hvidovre Drenge | 2002 | HVIDOVRE | 25 m | 2:11.26 | ||
10 | 52 | Lf Drenge 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 2:16.50 | ||
11 | 138 | Vordingborg Drenge | 1997 | VORDINGB | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 401 | United Boys | 2003 | VI39 | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 353 | Køge Årg Drenge | 2003 | KØGE | 25 m | 2:43.84 | ||
14 | 341 | Egnerd Grå Egøk | 2003 | KØGE | 25 m | 2:50.61 | ||
15 | 347 | Køge Talentdrenge 1 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
16 | 348 | Køge Talentdrenge 2 | 2005 | KØGE | 25 m | |||
17 | 349 | Køge Talentdrenge 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Trykportalen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 28.25 | |
2 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 29.51 | |
3 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 29.81 | |
4 | 77 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 29.99 | |
5 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 30.24 | |
6 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 30.46 | |
7 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 30.62 | |
8 | 37 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 31.15 | |
9 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 31.19 | |
10 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 31.33 | |
11 | 410 | Ajken David | 1999 | LYNGBY | 9965AI | 25 m | 31.73 | |
12 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 31.95 | |
13 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.25 | |
14 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 32.55 | |
15 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 32.77 | |
16 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 32.85 | |
17 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 33.39 | |
18 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 33.67 | |
19 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 33.94 | |
20 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 33.97 | |
21 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 34.02 | |
22 | 152 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 34.06 | |
23 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 34.10 | |
24 | 413 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 34.29 | |
25 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 34.46 | |
26 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 34.60 | |
27 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 35.25 | |
28 | 289 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 35.31 | |
29 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 35.61 | |
30 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 36.22 | |
31 | 88 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 36.38 | |
32 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 36.48 | |
33 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 36.59 | |
34 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 37.03 | |
35 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 37.44 | |
36 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 37.44 | |
37 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 37.74 | |
38 | 208 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 38.24 | |
39 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 38.27 | |
40 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 38.27 | |
41 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 38.46 | |
42 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 39.01 | |
43 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 39.09 | |
44 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 39.43 | |
45 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 39.47 | |
46 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 39.81 | |
47 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 39.86 | |
48 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 39.92 | |
49 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 40.00 | |
50 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 40.36 | |
51 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 40.53 | |
52 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 40.60 | |
53 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 41.07 | |
54 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 41.27 | |
55 | 210 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 41.42 | |
56 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 41.47 | |
57 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 41.53 | ||
58 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 41.55 | |
59 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 42.00 | |
60 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 42.00 | |
61 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 43.23 | |
62 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 43.89 | |
63 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 44.03 | |
64 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 44.13 | |
65 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 44.21 | |
66 | 202 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 25 m | 44.42 | |
67 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 45.00 | |
68 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 45.18 | |
69 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 45.72 | |
70 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 46.09 | |
71 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 46.18 | |
72 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 46.99 | |
73 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 46.99 | |
74 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 47.18 | |
75 | 255 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 47.55 | |
76 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 47.65 | |
77 | 291 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 48.33 | |
78 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 48.53 | |
79 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 48.66 | |
80 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 50.26 | |
81 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 50.28 | |
82 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 50.50 | |
83 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 51.33 | |
84 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 51.90 | |
85 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 52.06 | |
86 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 52.62 | |
87 | 252 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 53.00 | |
88 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 54.16 | |
89 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 55.83 | |
90 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 57.69 | |
91 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | 1:03.26 | |
92 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | ||
93 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | ||
94 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | ||
95 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | ||
96 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | ||
97 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
98 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | ||
99 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | ||
100 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | ||
101 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | ||
102 | 407 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575aj | 25 m | ||
103 | 417 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022ag | 25 m | 30.95 | |
2 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 31.36 | |
3 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 32.12 | |
4 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 32.18 | |
5 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.59 | |
6 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 32.70 | |
7 | 84 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 32.85 | |
8 | 420 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088aw | 25 m | 33.07 | |
9 | 80 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 33.08 | |
10 | 102 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 33.20 | |
11 | 71 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 33.81 | |
12 | 148 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 34.06 | |
13 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 35.38 | |
14 | 89 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 35.49 | |
15 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 35.83 | |
16 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 35.88 | |
17 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 36.00 | |
18 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 36.42 | |
19 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 37.00 | |
20 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 37.06 | |
21 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 37.18 | |
22 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 37.44 | |
23 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 37.75 | |
24 | 114 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 38.11 | |
25 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 38.18 | |
26 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 38.29 | |
27 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 38.93 | |
28 | 191 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 38.97 | |
29 | 290 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 39.05 | |
30 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 39.15 | |
31 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 39.24 | |
32 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 39.66 | |
33 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 40.06 | |
34 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 40.30 | |
35 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 40.36 | |
36 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 40.79 | |
37 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 40.87 | |
38 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 40.90 | |
39 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 41.39 | |
40 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 41.48 | |
41 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 41.52 | |
42 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 41.55 | |
43 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 41.71 | |
44 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 41.74 | |
45 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 41.85 | ||
46 | 124 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 41.86 | |
47 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 42.06 | |
48 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 42.17 | |
49 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 42.88 | |
50 | 155 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 42.93 | |
51 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 43.04 | |
52 | 151 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | 43.15 | |
53 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 44.03 | |
54 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 44.10 | |
55 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 44.25 | |
56 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 44.26 | |
57 | 144 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 0358BC | 25 m | 44.54 | |
58 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 44.63 | |
59 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 44.78 | |
60 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 45.18 | |
61 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 45.21 | |
62 | 165 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 45.58 | |
63 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 46.04 | |
64 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 46.83 | |
65 | 220 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 47.07 | ||
66 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 47.85 | |
67 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 48.07 | |
68 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 48.52 | |
69 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 48.53 | |
70 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 48.59 | |
71 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 48.64 | ||
72 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 48.70 | |
73 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 48.90 | ||
74 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 48.91 | |
75 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 48.98 | |
76 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 49.29 | |
77 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 49.46 | |
78 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 49.59 | |
79 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 50.76 | |
80 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 50.77 | |
81 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 51.12 | |
82 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | 51.46 | |
83 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 51.63 | |
84 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 51.78 | |
85 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 51.81 | |
86 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 52.55 | |
87 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 52.65 | |
88 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 53.01 | |
89 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 53.07 | |
90 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 53.12 | |
91 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 54.23 | |
92 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 55.11 | |
93 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 55.91 | |
94 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | 58.90 | |
95 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:00.80 | |
96 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
97 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | ||
98 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
99 | 251 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | ||
100 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
101 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
102 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Super Brugsen Herfølge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 24.48 | |
2 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 24.99 | |
3 | 149 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 25.13 | |
4 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 25.21 | |
5 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 25.35 | |
6 | 38 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 25.51 | |
7 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 26.12 | |
8 | 48 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 25 m | 26.40 | |
9 | 36 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 26.47 | |
10 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 26.51 | |
11 | 37 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 26.59 | |
12 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 26.67 | |
13 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 26.79 | |
14 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 26.84 | |
15 | 33 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 26.92 | |
16 | 98 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 27.03 | |
17 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 27.12 | |
18 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 27.14 | |
19 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.19 | |
20 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | 27.23 | |
21 | 34 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 27.29 | |
22 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 27.68 | |
23 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 27.70 | |
24 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 27.71 | |
25 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 27.75 | |
26 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 27.81 | |
27 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 27.86 | |
28 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 27.92 | |
29 | 415 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 27.93 | |
30 | 421 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927ap | 25 m | 27.97 | |
31 | 96 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 28.05 | |
32 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 28.08 | |
33 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 28.21 | |
34 | 69 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 28.36 | |
35 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 28.43 | |
36 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 28.43 | |
37 | 76 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 28.55 | |
38 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 28.58 | |
39 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 28.65 | |
40 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 28.82 | |
41 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 28.94 | |
42 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.97 | |
43 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 29.07 | |
44 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 29.16 | |
45 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 29.16 | |
46 | 150 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 29.21 | |
47 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 29.40 | |
48 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 29.82 | |
49 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 29.93 | |
50 | 208 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 29.99 | |
51 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 29.99 | |
52 | 70 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 25 m | 30.04 | |
53 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 30.16 | |
54 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 30.23 | |
55 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 30.26 | |
56 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 30.43 | |
57 | 289 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 30.58 | |
58 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 30.73 | |
59 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 31.05 | |
60 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 31.11 | |
61 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 31.51 | |
62 | 88 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 31.61 | |
63 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 31.69 | |
64 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 31.71 | |
65 | 285 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 31.76 | |
66 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 31.85 | |
67 | 411 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 31.86 | |
68 | 287 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 32.08 | |
69 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 32.39 | |
70 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 32.39 | |
71 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 32.57 | |
72 | 82 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 32.87 | |
73 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 33.06 | |
74 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.12 | |
75 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 33.26 | |
76 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 33.28 | |
77 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 33.35 | |
78 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 33.41 | |
79 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 33.51 | |
80 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 33.59 | |
81 | 247 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 33.60 | |
82 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 33.61 | ||
83 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 33.87 | |
84 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 33.90 | |
85 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.19 | |
86 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 34.24 | |
87 | 292 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 34.33 | |
88 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 34.60 | |
89 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 34.79 | |
90 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 34.97 | |
91 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 35.00 | |
92 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 35.53 | |
93 | 255 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 35.54 | |
94 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 36.08 | |
95 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 36.26 | |
96 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 36.30 | |
97 | 286 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 36.32 | |
98 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 36.35 | |
99 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 36.72 | |
100 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 36.96 | |
101 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 36.97 | |
102 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 37.26 | |
103 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 37.33 | |
104 | 202 | Ølykke Johan Rothaus | 2004 | HVIDOVRE | 0471AK | 25 m | 37.66 | |
105 | 156 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 37.78 | |
106 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 37.82 | |
107 | 161 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 38.18 | |
108 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 38.30 | |
109 | 291 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 38.36 | |
110 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 38.40 | |
111 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 38.41 | |
112 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 38.85 | |
113 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 39.13 | |
114 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 39.41 | |
115 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 39.59 | |
116 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 39.88 | |
117 | 246 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 39.91 | |
118 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 40.17 | |
119 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | 40.45 | |
120 | 252 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 40.46 | |
121 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 40.48 | |
122 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | 41.13 | |
123 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 41.60 | |
124 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 42.08 | |
125 | 407 | Nielsen Isak | 2005 | NAKSKOV | 0575aj | 25 m | 43.18 | |
126 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 43.33 | |
127 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 43.43 | |
128 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 44.12 | |
129 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 46.06 | |
130 | 417 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 46.53 | |
131 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 49.42 | |
132 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 50.02 | |
133 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 51.85 | |
134 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | 54.23 | |
135 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | 59.95 | |
136 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:14.88 | |
137 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | 1:30.09 | |
138 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | 1:40.67 | |
139 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | ||
140 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Køge Bugt Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 84 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 27.80 | |
2 | 80 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 28.16 | |
3 | 65 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 28.23 | |
4 | 2 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 28.30 | |
5 | 130 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 28.36 | |
6 | 100 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.67 | |
7 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 28.92 | |
8 | 83 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 28.99 | |
9 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 29.00 | |
10 | 420 | Huryn Xenia | 2000 | VATCPH-STT | 0088aw | 25 m | 29.00 | |
11 | 95 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 29.01 | |
12 | 126 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 29.14 | |
13 | 125 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 29.21 | |
14 | 109 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 29.26 | |
15 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.39 | |
16 | 154 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 29.61 | |
17 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.71 | |
18 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 29.85 | |
19 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 29.86 | |
20 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 29.93 | |
21 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 30.13 | |
22 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 30.17 | |
23 | 104 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.36 | |
24 | 87 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 30.53 | |
25 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 30.53 | |
26 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 30.58 | |
27 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 30.61 | |
28 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 30.62 | |
29 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 30.67 | |
30 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 30.67 | |
31 | 416 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 30.71 | |
32 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 30.83 | |
33 | 153 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 30.91 | |
34 | 114 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 30.94 | |
35 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 30.97 | |
36 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 30.97 | |
37 | 71 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 30.99 | |
38 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 31.04 | |
39 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 31.10 | |
40 | 191 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 31.14 | |
41 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 31.16 | |
42 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.19 | |
43 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 31.24 | |
44 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 31.31 | |
45 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 31.34 | |
46 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 31.41 | |
47 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 31.42 | |
48 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 31.87 | |
49 | 47 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 31.93 | |
50 | 73 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 31.95 | |
51 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 32.72 | |
52 | 103 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 32.76 | |
53 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 32.86 | |
54 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 32.91 | |
55 | 207 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 33.15 | |
56 | 124 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 33.32 | |
57 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 33.47 | |
58 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.58 | |
59 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 33.65 | |
60 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 33.67 | |
61 | 91 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 33.95 | |
62 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 34.05 | |
63 | 144 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 0358BC | 25 m | 34.12 | |
64 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 34.17 | |
65 | 50 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 25 m | 34.29 | |
66 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 34.31 | |
67 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 34.53 | |
68 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 34.59 | ||
69 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | 34.68 | ||
70 | 122 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 34.76 | |
71 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 35.04 | |
72 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 35.20 | |
73 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 35.22 | |
74 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 35.33 | |
75 | 151 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 25 m | 35.34 | |
76 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 35.34 | |
77 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 35.42 | |
78 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 35.45 | |
79 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 35.50 | |
80 | 16 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 35.61 | |
81 | 155 | Raalund Maja | 2003 | VORDINGB | 0316BB | 25 m | 35.61 | |
82 | 409 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412aq | 25 m | 35.77 | |
83 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 35.98 | ||
84 | 256 | Ullerup Mille Marie | 2004 | SK-SYD | 0428AT | 25 m | 36.05 | |
85 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 36.09 | |
86 | 223 | Justinussen Krista T | 2005 | REYSTI | 25 m | 36.47 | ||
87 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 36.51 | |
88 | 220 | Leo Sunniva | 2005 | REYSTI | 25 m | 36.60 | ||
89 | 145 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 36.81 | |
90 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 36.99 | |
91 | 165 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 37.26 | |
92 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 37.37 | |
93 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 37.42 | |
94 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 37.44 | |
95 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 37.63 | |
96 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 37.63 | |
97 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 37.68 | |
98 | 134 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 37.97 | |
99 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 37.99 | |
100 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 38.05 | |
101 | 248 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 38.22 | |
102 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 38.33 | |
103 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 38.64 | |
104 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 38.73 | |
105 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 38.77 | |
106 | 225 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 38.79 | ||
107 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 38.88 | |
108 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 39.17 | ||
109 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 39.32 | ||
110 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 39.33 | |
111 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 39.58 | |
112 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 39.67 | |
113 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 39.94 | |
114 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 40.00 | |
115 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 40.16 | |
116 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 40.31 | |
117 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.71 | |
118 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 40.90 | |
119 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 41.76 | |
120 | 216 | Hansen Rósa | 2006 | REYSTI | 25 m | 42.16 | ||
121 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 42.49 | |
122 | 224 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 42.76 | ||
123 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 42.87 | |
124 | 251 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 42.96 | |
125 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 44.20 | |
126 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 44.71 | |
127 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | 45.54 | |
128 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 46.60 | |
129 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 47.46 | |
130 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 48.86 | |
131 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 50.62 | |
132 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | 51.10 | |
133 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 52.21 | |
134 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 53.71 | |
135 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 58.42 | |
136 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 9:07.17 | |
2 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 9:55.65 | |
3 | 85 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 25 m | 10:11.52 | |
4 | 46 | Madsen Gustav T | 2001 | NAKSKOV | 0149AO | 25 m | ||
5 | 78 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | ||
6 | 81 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 31, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:29.45 | |
2 | 381 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:31.37 | |
3 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:33.54 | |
4 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:35.85 | |
5 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:36.42 | |
6 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:38.10 | |
7 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:38.63 | |
8 | 106 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:40.57 | |
9 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:40.97 | |
10 | 414 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:42.00 | |
11 | 126 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:43.29 | |
12 | 148 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:43.39 | |
13 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:43.80 | |
14 | 31 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:43.93 | |
15 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:44.88 | |
16 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:48.44 | |
17 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:50.00 | |
18 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:50.00 | |
19 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:50.86 | |
20 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:51.12 | |
21 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:53.27 | |
22 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:54.25 | |
23 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:55.01 | |
24 | 103 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:55.51 | |
25 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:55.58 | |
26 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:56.85 | |
27 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:57.35 | |
28 | 146 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 2:58.09 | |
29 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 2:59.18 | |
30 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:01.23 | |
31 | 207 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 3:03.62 | |
32 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 3:06.02 | |
33 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:07.02 | |
34 | 290 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:08.50 | |
35 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 3:08.55 | |
36 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:09.60 | |
37 | 180 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:11.57 | |
38 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:11.71 | |
39 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 3:12.27 | |
40 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:14.89 | |
41 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:15.59 | |
42 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 3:15.61 | |
43 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:15.86 | |
44 | 366 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 3:15.95 | |
45 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:17.81 | |
46 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 3:17.96 | |
47 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:18.63 | |
48 | 187 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 3:21.84 | |
49 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:22.00 | |
50 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:24.44 | |
51 | 340 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:25.00 | |
52 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 3:28.61 | |
53 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 3:32.34 | |
54 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 3:33.94 | |
55 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 3:36.47 | |
56 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 3:36.53 | |
57 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 3:38.09 | |
58 | 231 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 3:45.00 | |
59 | 228 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 3:50.00 | |
60 | 230 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 3:50.00 | |
61 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 4:04.11 | |
62 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 4:08.76 | |
63 | 327 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 0654AJ | 25 m | 4:10.61 | |
64 | 323 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 4:20.09 | |
65 | 188 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
66 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
67 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
68 | 308 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | ||
69 | 335 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | ||
70 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
71 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | ||
72 | 388 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | ||
73 | 390 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Trykportalen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:00.21 | |
2 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 1:02.67 | |
3 | 44 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 25 m | 1:02.94 | |
4 | 408 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | LYNGBY | 9697AB | 25 m | 1:03.24 | |
5 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:03.67 | |
6 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:03.77 | |
7 | 99 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:04.93 | |
8 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:05.28 | |
9 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:05.71 | |
10 | 418 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089au | 25 m | 1:06.00 | |
11 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:06.40 | |
12 | 371 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:07.43 | |
13 | 36 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:07.55 | |
14 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:07.73 | |
15 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:08.09 | |
16 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:08.68 | |
17 | 34 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:09.10 | |
18 | 415 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:10.18 | |
19 | 49 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:10.95 | |
20 | 410 | Ajken David | 1999 | LYNGBY | 9965AI | 25 m | 1:11.39 | |
21 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:11.41 | |
22 | 72 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:11.44 | |
23 | 30 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:11.77 | |
24 | 57 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:12.00 | |
25 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:12.13 | |
26 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:13.07 | |
27 | 117 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:13.24 | |
28 | 55 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:13.47 | |
29 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:14.31 | |
30 | 150 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:15.02 | |
31 | 172 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:15.68 | |
32 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:16.93 | |
33 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:19.12 | |
34 | 397 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:19.20 | |
35 | 334 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:20.95 | |
36 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:20.96 | |
37 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:22.11 | |
38 | 399 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:22.44 | |
39 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:23.48 | |
40 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:24.48 | |
41 | 386 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:25.76 | |
42 | 210 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 25 m | 1:25.96 | |
43 | 197 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:27.21 | |
44 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:27.34 | |
45 | 241 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:30.00 | |
46 | 242 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:30.00 | |
47 | 43 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:30.49 | |
48 | 204 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:33.19 | |
49 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:35.99 | |
50 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:36.57 | |
51 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:38.69 | ||
52 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:42.07 | |
53 | 279 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:50.01 | |
54 | 156 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:50.43 | |
55 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:52.57 | |
56 | 273 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:11.21 | |
57 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | ||
58 | 205 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
59 | 303 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | ||
60 | 314 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
61 | 332 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | ||
62 | 396 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | ||
63 | 398 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 25 m | 1:05.79 | |
2 | 86 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:08.98 | |
3 | 125 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:09.33 | |
4 | 83 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:09.76 | |
5 | 35 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:09.98 | |
6 | 229 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:10.98 | |
7 | 108 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:11.40 | |
8 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:11.65 | |
9 | 416 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:12.31 | |
10 | 40 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:12.68 | |
11 | 105 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:13.71 | |
12 | 414 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:14.04 | |
13 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:14.07 | |
14 | 104 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:14.18 | |
15 | 153 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:15.58 | |
16 | 412 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:16.76 | |
17 | 182 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:17.05 | |
18 | 281 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:19.42 | |
19 | 87 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:19.50 | |
20 | 245 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:20.00 | |
21 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:21.87 | |
22 | 14 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:26.82 | |
23 | 395 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:29.29 | |
24 | 339 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:30.85 | |
25 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:33.90 | ||
26 | 145 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:35.00 | |
27 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 1:35.02 | |
28 | 89 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:35.85 | |
29 | 260 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:41.88 | |
30 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:43.83 | |
31 | 275 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | VATCPH-STT | 0646AD | 25 m | 2:01.78 | |
32 | 270 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:09.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Køge Bugt Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:07.06 | |
2 | 101 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:09.53 | |
3 | 59 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:10.25 | |
4 | 373 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:11.23 | |
5 | 4 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:11.61 | |
6 | 421 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927ap | 25 m | 1:13.78 | |
7 | 422 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:14.23 | |
8 | 69 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 1:14.73 | |
9 | 38 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:14.89 | |
10 | 121 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:15.04 | |
11 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:19.06 | |
12 | 113 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:19.78 | |
13 | 116 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:20.13 | |
14 | 379 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:20.86 | |
15 | 98 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:21.04 | |
16 | 19 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:23.24 | |
17 | 282 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:24.35 | |
18 | 186 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:24.43 | |
19 | 123 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:25.72 | |
20 | 171 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:27.46 | |
21 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:27.52 | |
22 | 152 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:27.56 | |
23 | 413 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:28.51 | |
24 | 292 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 25 m | 1:30.07 | |
25 | 41 | George Colins Anthony | 2001 | NAKSKOV | 0111AN | 25 m | 1:30.56 | |
26 | 115 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 25 m | 1:31.06 | |
27 | 259 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:31.27 | |
28 | 82 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 25 m | 1:33.50 | |
29 | 337 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:33.51 | |
30 | 394 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:33.84 | |
31 | 203 | Grænge Lucas | 2004 | NAKSKOV | 0479AH | 25 m | 1:34.48 | |
32 | 253 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:35.11 | |
33 | 411 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:35.16 | |
34 | 258 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:35.17 | |
35 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:35.53 | |
36 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:35.66 | |
37 | 400 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:36.80 | |
38 | 189 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:36.98 | |
39 | 222 | Steinhólm Marius | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:40.73 | ||
40 | 306 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:43.73 | |
41 | 286 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:44.02 | |
42 | 274 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:44.92 | |
43 | 272 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:45.66 | |
44 | 118 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | 1:45.92 | |
45 | 232 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:50.00 | |
46 | 235 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:50.00 | |
47 | 278 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:51.00 | |
48 | 233 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:52.00 | |
49 | 276 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:52.03 | |
50 | 250 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:52.16 | |
51 | 184 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:52.72 | |
52 | 269 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:53.51 | |
53 | 266 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:53.79 | |
54 | 312 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:55.75 | |
55 | 198 | Sander Christoffer | 2005 | HVIDOVRE | 0593AC | 25 m | 2:06.12 | |
56 | 268 | Hayatzaki Jonas | 2007 | VATCPH-STT | 0779AA | 25 m | 2:08.55 | |
57 | 298 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 2:08.69 | |
58 | 185 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:10.90 | |
59 | 320 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:18.34 | |
60 | 192 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 2:18.69 | |
61 | 193 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:21.41 | |
62 | 328 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 2:24.15 | |
63 | 271 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:35.52 | |
64 | 300 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 0671AH | 25 m | 3:26.03 | |
65 | 305 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | ||
66 | 319 | Kahr Alexander | 2006 | KØGE | 0615AJ | 25 m | ||
67 | 324 | Larsen David | 2007 | KØGE | 0753AE | 25 m | ||
68 | 325 | Lynge Oskar | 2007 | KØGE | 0723AE | 25 m | ||
69 | 333 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
70 | 336 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | ||
71 | 338 | Westh Anton Ammitzbøll | 2007 | KØGE | 0703AF | 25 m | ||
72 | 403 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Super Brugsen Herfølge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:13.47 | |
2 | 369 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.57 | |
3 | 64 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:18.05 | |
4 | 39 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:18.11 | |
5 | 127 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 1:18.13 | |
6 | 363 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:19.61 | |
7 | 316 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:20.93 | |
8 | 384 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:20.97 | |
9 | 382 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:22.13 | |
10 | 112 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:24.01 | |
11 | 133 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 25 m | 1:24.34 | |
12 | 58 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:24.49 | |
13 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:25.00 | |
14 | 166 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:26.76 | |
15 | 195 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:26.82 | |
16 | 63 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:26.87 | |
17 | 147 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:28.44 | |
18 | 146 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:28.85 | |
19 | 103 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:29.08 | |
20 | 3 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 25 m | 1:29.51 | |
21 | 154 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:30.08 | |
22 | 32 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:30.69 | |
23 | 168 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:30.86 | |
24 | 378 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:30.88 | |
25 | 317 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:30.94 | |
26 | 79 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:31.79 | |
27 | 370 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:32.14 | |
28 | 177 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:33.83 | |
29 | 283 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:33.98 | |
30 | 179 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:36.06 | |
31 | 409 | Stoltz Alberte | 2004 | RØNNE | 0412aq | 25 m | 1:37.33 | |
32 | 163 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:37.72 | |
33 | 47 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 25 m | 1:37.85 | |
34 | 374 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:38.39 | |
35 | 238 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:38.73 | |
36 | 122 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 25 m | 1:39.46 | |
37 | 419 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596ac | 25 m | 1:41.04 | |
38 | 194 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:41.47 | |
39 | 288 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:41.90 | |
40 | 389 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:42.14 | |
41 | 13 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:45.26 | |
42 | 15 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:45.32 | |
43 | 380 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 1:46.79 | |
44 | 12 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:47.28 | |
45 | 248 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:48.44 | |
46 | 299 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:48.44 | |
47 | 239 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:50.00 | |
48 | 387 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:50.19 | |
49 | 190 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:50.51 | |
50 | 176 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:51.12 | |
51 | 196 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:51.49 | |
52 | 167 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:52.61 | |
53 | 224 | Thomsen Sára | 2005 | REYSTI | 25 m | 1:53.04 | ||
54 | 261 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:53.42 | |
55 | 225 | Gil Birita Við | 2004 | REYSTI | 25 m | 1:54.72 | ||
56 | 329 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:54.89 | |
57 | 234 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:55.00 | |
58 | 200 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:56.96 | |
59 | 181 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:59.25 | |
60 | 1 | Hansen Kristina K. | 2003 | Ægir | 25 m | 1:59.60 | ||
61 | 237 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 326 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 2:01.10 | |
63 | 331 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 0452AW | 25 m | 2:01.59 | |
64 | 264 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:01.68 | |
65 | 219 | Sørensen Bjørk L | 2004 | REYSTI | 25 m | 2:03.82 | ||
66 | 322 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 2:10.23 | |
67 | 267 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 2:11.65 | |
68 | 263 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 2:11.75 | |
69 | 302 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:16.27 | |
70 | 277 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:24.77 | |
71 | 201 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | ||
72 | 221 | Nagurset Emma | 2004 | REYSTI | 25 m | |||
73 | 223 | Justinussen Krista T | 2005 | REYSTI | 25 m | |||
74 | 313 | Hartmann Ida | 2006 | KØGE | 25 m | |||
75 | 315 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
76 | 321 | Kjærholt Astrid Foldberg | 2005 | KØGE | 0578AU | 25 m | ||
77 | 330 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | ||
78 | 391 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | ||
79 | 392 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:09.93 | |
2 | 365 | Christensen Mads Emil | 1999 | KØGE | 9977AE | 25 m | 4:15.94 | |
3 | 107 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:19.07 | |
4 | 33 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:26.96 | |
5 | 368 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 4:27.93 | |
6 | 367 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 4:28.45 | |
7 | 45 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 4:28.69 | |
8 | 128 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 4:29.08 | |
9 | 372 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 4:29.13 | |
10 | 376 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 4:29.43 | |
11 | 404 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 4:33.50 | |
12 | 249 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:44.91 | |
13 | 383 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 4:45.58 | |
14 | 26 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 4:49.69 | |
15 | 25 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 4:56.23 | |
16 | 309 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:01.82 | |
17 | 244 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 5:06.87 | |
18 | 183 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 5:07.48 | |
19 | 27 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 5:18.93 | |
20 | 21 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 5:20.51 | |
21 | 310 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 5:25.23 | |
22 | 284 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 5:29.16 | |
23 | 169 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 5:36.73 | |
24 | 208 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 5:38.38 | |
25 | 287 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 5:42.75 | |
26 | 199 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 5:51.11 | |
27 | 265 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 5:53.03 | |
28 | 20 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 5:58.35 | |
29 | 29 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 5:59.05 | |
30 | 132 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 6:02.35 | |
31 | 18 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 6:12.83 | |
32 | 246 | Bendsen Esben Errebo | 2004 | SK-SYD | 0401AQ | 25 m | 6:55.42 | |
33 | 161 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 7:22.69 | |
34 | 304 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 7:32.60 | |
35 | 170 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | ||
36 | 173 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
37 | 175 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | ||
38 | 178 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | ||
39 | 385 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 37, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 4:38.63 | |
2 | 64 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 4:38.87 | |
3 | 106 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:42.21 | |
4 | 95 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 4:43.02 | |
5 | 375 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:43.34 | |
6 | 62 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:54.41 | |
7 | 129 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 4:56.79 | |
8 | 42 | Hansen Julie Galsgaard | 2000 | NAKSKOV | 0022AC | 25 m | 5:03.95 | |
9 | 126 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 5:06.37 | |
10 | 60 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 5:07.65 | |
11 | 301 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 5:07.72 | |
12 | 74 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 5:08.03 | |
13 | 109 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 5:09.79 | |
14 | 226 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 5:13.00 | |
15 | 243 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 5:15.63 | |
16 | 236 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:18.12 | |
17 | 61 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 5:23.20 | |
18 | 135 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 25 m | 5:36.06 | |
19 | 227 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 5:40.00 | |
20 | 240 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 5:40.00 | |
21 | 307 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 5:40.02 | |
22 | 164 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:46.45 | |
23 | 162 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:48.60 | |
24 | 218 | Jóhansdóttir Malan | 2004 | REYSTI | 25 m | 5:54.40 | ||
25 | 91 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 6:00.80 | |
26 | 90 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 6:07.06 | |
27 | 311 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 6:07.70 | |
28 | 217 | Joensen Jonna | 2005 | REYSTI | 25 m | 6:17.07 | ||
29 | 393 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 6:18.36 | |
30 | 131 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 6:20.11 | |
31 | 254 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 6:21.47 | |
32 | 174 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Hils Piger | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:52.01 | ||
2 | 361 | Stigs Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:52.45 | ||
3 | 53 | Lf Piger 1 :-) | 2002 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 345 | Køge Piger Årg 1, 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 362 | Stigs Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:58.54 | ||
6 | 346 | Køge Piger Årg 1, 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:02.00 | ||
7 | 10 | Gti 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:03.03 | ||
8 | 137 | Piger 1 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:03.17 | ||
9 | 120 | Rønne Piger 1 | 2000 | RØNNE | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 54 | Lf Piger 2 :-) | 2001 | LF-SWIM | 25 m | 2:07.50 | ||
11 | 11 | Gti 3 | 2005 | GTI | 25 m | 2:18.80 | ||
12 | 140 | Vordingborg Piger 2 | 2002 | VORDINGB | 25 m | 2:22.00 | ||
13 | 402 | United Girls | 2004 | VI39 | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 355 | Regip Grå Egøk | 2004 | KØGE | 25 m | 2:36.45 | ||
15 | 354 | Køge Årg. Piger | 2004 | KØGE | 25 m | 2:41.36 | ||
16 | 350 | Køge Talentpiger 1 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
17 | 351 | Køge Talentpiger 2 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
18 | 352 | Køge Talentpiger 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: TG-Clean |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Stigs Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:39.56 | ||
2 | 136 | Comeback Kings | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:41.74 | ||
3 | 92 | Hils Drenge | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:42.01 | ||
4 | 357 | Stigs Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:45.65 | ||
5 | 51 | Lf Drenge 1 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:47.00 | ||
6 | 23 | Gti 2 2002 | 2002 | GTI | 25 m | 1:47.50 | ||
7 | 342 | Køge Drenge Årg 1 | 2002 | KØGE | 25 m | 1:53.00 | ||
8 | 24 | Gti 2 2003 | 2002 | GTI | 25 m | 1:55.11 | ||
9 | 52 | Lf Drenge 2 :-) | 2000 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.50 | ||
10 | 17 | Gti 3 | 2004 | GTI | 25 m | 2:01.30 | ||
11 | 401 | United Boys | 2003 | VI39 | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 353 | Køge Årg Drenge | 2003 | KØGE | 25 m | 2:15.52 | ||
13 | 141 | Vordingborg Drenge 2 | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:18.00 | ||
14 | 341 | Egnerd Grå Egøk | 2003 | KØGE | 25 m | 2:20.27 | ||
15 | 347 | Køge Talentdrenge 1 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
16 | 348 | Køge Talentdrenge 2 | 2005 | KØGE | 25 m | |||
17 | 349 | Køge Talentdrenge 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |
Løb 109, 4X50m Medley Mix Herfølge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Køge Mix Årg. 1, 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:10.00 | ||
2 | 295 | Køge Årg. Mix | 2003 | KØGE | 25 m | 2:10.54 | ||
3 | 294 | Køge Mix Årg. 1, 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 206 | Rønne Mix 2 | 2004 | RØNNE | 25 m | 2:28.00 | ||
5 | 280 | Guderne Fra Vallensbfk | 2003 | VI39 | 25 m | 2:29.80 | ||
6 | 257 | Taastrup Mix | 2004 | VATCPH-STT | 25 m | 2:31.71 | ||
7 | 297 | Xim Grå Egøk | 2003 | KØGE | 25 m | 2:36.45 | ||
8 | 296 | Mix Ksk | 2003 | KØGE | 25 m | 2:37.72 | ||
9 | 262 | Taastrup Mix 2 | 2004 | VATCPH-STT | 25 m | 2:44.71 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 17 november 2016 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:00 |