Ohjelma Nääsuinnit UiTa
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 28
|
Kilpailu |
Nääs-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 lokakuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:19 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Tampere ry |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 lokakuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 28, 100m PU N, T13 |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aino Hinkka |
2005 |
05A066 |
UKK |
|
25m |
|
|
3 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
99A563 |
HäUS |
|
25m |
|
|
4 |
Soile Auvinen |
2002 |
02A259 |
UiTa |
|
25m |
1:38.16 |
1:38.16 |
5 |
Enni Halttunen |
2005 |
05A482 |
UiTa |
|
25m |
|
|
6 |
Aada Taiponen |
2004 |
04A449 |
STRiksu |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nelli Lehmijoki |
2005 |
05A030 |
NoPy |
|
50m |
1:39.03 |
1:37.03 |
2 |
Julie Nikkilä |
2003 |
03A256 |
Vanders |
|
25m |
1:31.00 |
1:31.00 |
3 |
Frida Ekman |
2004 |
04A550 |
UiTa |
|
50m |
1:31.40 |
1:29.40 |
4 |
Milla Salminen |
2003 |
03A609 |
HäUS |
|
25m |
1:28.51 |
1:28.51 |
5 |
Siiri Reinonen |
2004 |
04A278 |
HäUS |
|
50m |
1:31.04 |
1:29.04 |
6 |
Veera Skinnari |
2003 |
03A090 |
LaUS |
|
25m |
1:29.74 |
1:29.74 |
7 |
Ella Suominen |
2004 |
04A354 |
UKK |
|
50m |
1:34.97 |
1:32.97 |
8 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
50m |
1:39.65 |
1:37.65 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Venla Lindström |
2004 |
04A263 |
LaUS |
|
50m |
1:29.40 |
1:27.40 |
2 |
Liisa Siikala |
2003 |
03A292 |
UiTa |
|
50m |
1:26.23 |
1:24.23 |
3 |
Nea Mustonen |
2004 |
04A265 |
LaUS |
|
25m |
1:21.19 |
1:21.19 |
4 |
Kiia Kinnunen |
2003 |
03A368 |
UiTa |
|
25m |
1:20.19 |
1:20.19 |
5 |
Viivi Jokiniemi |
2001 |
01A795 |
UiTa |
|
50m |
1:23.14 |
1:21.14 |
6 |
Viivi Hakamäki |
2002 |
02B053 |
HäUS |
|
50m |
1:25.43 |
1:23.43 |
7 |
Tessa Kirjonen |
2003 |
03A080 |
UiTa |
|
50m |
1:26.87 |
1:24.87 |
8 |
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
04A363 |
UiTa |
|
50m |
1:29.70 |
1:27.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni-Maria Laakso |
2003 |
03A207 |
PLAANI |
|
25m |
1:18.44 |
1:18.44 |
2 |
Aino Paju |
2003 |
03A053 |
Vanders |
|
50m |
1:17.05 |
1:15.05 |
3 |
Eveliina Koivula |
2003 |
03A192 |
UiTa |
|
25m |
1:13.98 |
1:13.98 |
4 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
50m |
1:12.64 |
1:10.64 |
5 |
Jenni Moisio |
2002 |
02A607 |
UiTa |
|
25m |
1:13.18 |
1:13.18 |
6 |
Hilla Nieminen |
2001 |
01A109 |
UiTa |
|
25m |
1:14.95 |
1:14.95 |
7 |
Venla Pesu |
2002 |
02A174 |
TaTU |
|
25m |
1:16.28 |
1:16.28 |
8 |
Anni Matikainen |
2001 |
01A629 |
NoPy |
|
25m |
1:19.53 |
1:19.53 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roosa Mäkinen |
1999 |
99B038 |
UiTa |
|
50m |
1:12.21 |
1:10.21 |
2 |
Iida Sihvonen |
1998 |
98A850 |
SWIM |
|
25m |
1:07.47 |
1:07.47 |
3 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
50m |
1:07.74 |
1:05.74 |
4 |
Ina Pollari |
2002 |
02A035 |
UiTa |
|
50m |
1:06.80 |
1:04.80 |
5 |
Sonja Pentti |
1999 |
99A133 |
SWIM |
|
25m |
1:05.16 |
1:05.16 |
6 |
Nea Reunanen |
2001 |
01A298 |
HäUS |
|
50m |
1:09.13 |
1:07.13 |
7 |
Sofia Nieminen |
2002 |
02A478 |
HäUS |
|
50m |
1:11.11 |
1:09.11 |
8 |
Suvi Kurth |
2001 |
01A009 |
UiTa |
|
25m |
1:10.56 |
1:10.56 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
22 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:19 |
|