2020-02-27   09:37:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
65  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:08.26   
77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:10.06   
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:11.05   
152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:11.29   
342  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:11.69   
75  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:14.12   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:17.24   
134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:17.34   
155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:17.37   
10  54  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:17.58   
11  48  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:17.63   
12  338  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:19.21   
13  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:19.38   
14  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:20.04   
15  311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:20.63   
16  288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:20.73   
17  320  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:21.28   
18  93  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m  1:21.64   
19  96  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:22.68   
20  224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:22.99   
21  193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:23.29   
22  349  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:24.06   
23  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:25.28   
24  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:25.40   
25  343  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m  1:26.02   
26  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:26.15   
27  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:26.73   
28  312  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:27.79   
29  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:28.95   
30  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:29.03   
31  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:30.45   
32  344  Preste Sofia  2003  SS04  CA7403  25 m  1:30.71   
33  319  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:31.35   
34  372  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:31.88   
35  323  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  25 m  1:33.88   
36  278  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  1:35.81   
37  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m  1:36.62   
38  333  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:37.88   
39  365  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:41.61   
40  296  Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  1:42.04   
41  363  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  1:49.26   
42  302  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m  1:49.29   
43  297  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m  1:49.82   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
2_S
Gren 2, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:06.33   
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  1:08.34   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:08.77   
116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:08.98   
127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:10.82   
126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:11.76   
335  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:13.45   
56  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:14.13   
79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:14.19   
10  325  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:15.26   
11  140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:15.97   
12  130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m  1:16.16   
13  321  Eknor Tobias  2000  SS04  AL1300  25 m  1:17.02   
14  314  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:17.49   
15  150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:19.41   
16  91  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:21.33   
17  151  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:21.34   
18  132  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  1:21.49   
19  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:22.28   
20  332  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:22.69   
21  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:22.92   
22  348  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:23.77   
23  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:23.99   
24  73  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  1:24.01   
25  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  1:26.38   
26  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:26.47   
27  303  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  50 m  1:26.69   
28  124  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:27.27   
29  47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:27.50   
30  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  25 m  1:30.80   
31  260  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  1:32.17   
32  305  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  1:35.73   
33  144  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  1:35.87   
34  17  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:37.17   
35  20  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  1:37.49   
36  298  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  1:46.80   
37  Etsare Fredrik  2003  SKURU IK  AW6703  25 m     
38  16  Rydkvist Niklas  2001  GUSTAVSBER  AZ1301  25 m     
39  40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m     
40  356  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  34.81   
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  36.92   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  37.23   
218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  38.92   
170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  39.12   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  39.13   
57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  40.28   
50  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  40.32   
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  40.72   
10  123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  40.82   
11  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  40.82   
12  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  40.92   
13  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  41.32   
14  186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  41.52   
15  367  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  41.78   
16  128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  42.22   
17  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  42.26   
18  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  42.28   
19  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  42.43   
20  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  42.44   
21  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  42.46   
22  337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  42.77   
23  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  43.46   
24  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  50 m  43.56   
25  53  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  43.64   
26  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  43.65   
27  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  50 m  43.77   
28  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  43.78   
29  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  43.83   
30  194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  44.49   
31  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  44.60   
32  309  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  50 m  44.81   
33  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  45.36   
34  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  45.56   
35  141  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  45.58   
36  52  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  45.65   
37  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  45.71   
38  290  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m  45.89   
39  74  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  46.02   
40  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  50 m  46.73   
41  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  46.90   
42  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  47.03   
43  328  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  47.87   
44  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  48.07   
45  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  48.18   
46  145  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m  48.22   
47  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  48.44   
48  14  Orre Lova  2005  GUSTAVSBER  BK6605  25 m  48.53   
49  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  48.59   
50  322  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m  48.67   
51  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  48.74   
52  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  49.22   
53  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  49.44   
54  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  49.49   
55  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  49.75   
56  255  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  50.12   
57  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  50.31   
58  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m  50.54   
59  369  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  50.60   
60  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  50.78   
61  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  50.97   
62  245  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m  51.02   
63  204  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  51.10   
64  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  51.29   
65  351  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  51.66   
66  143  Nordgren Alexandra  2004  SKURU IK  BN6804  25 m  51.94   
67  274  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  51.98   
68  346  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  52.36   
69  120  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m  52.51   
70  83  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  52.53   
71  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  52.80   
72  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  53.56   
73  358  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  53.92   
74  258  Sahin Selin  2005  TUREBERG  AO8405  25 m  56.40   
75  86  Leira Hagberg Alva  2006  SALTSJÖB  AS2606  25 m  57.70   
76  237  Andersson Isabell  2007  TUREBERG  AG3407  25 m  58.10   
77  280  Jaksetic Mimmi  2005  TYRESÖ SS  BB9605  25 m  1:00.52   
78  261  Wiman Agnes  2006  TUREBERG  AQ1406  25 m  1:00.53   
79  256  Omazic Ella  2007  TUREBERG  AG2407  25 m  1:01.97   
80  64  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  1:02.54   
81  87  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:07.20   
82  62  Abler Elina  2004  SALTSJÖB  BH9804  25 m  1:07.76   
83  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER    25 m     
84  11  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m     
85  101  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m     
86  122  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m     
87  129  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m     
88  206  Broddvall Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BC5406  25 m     
89  213  Holmerin Matilda  2007  SÖDERTÄLJE  AO7807  25 m     
90  238  Araya Pimentel Emelie  2005  TUREBERG  BL9805  25 m     
91  239  Broms Klara  2006  TUREBERG  BC8206  25 m     
92  244  Hermelin Tea  2008  TUREBERG  AD8208  25 m     
93  248  Klingenstierna Maria  2006  TUREBERG  AS7606  25 m     
94  259  Tiselius Matilda  2005  TUREBERG  BM1205  25 m     
95  283  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m     
96  293  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  38.30   
226  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  38.37   
189  Mattson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  38.98   
250  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  42.01   
178  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  42.84   
Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  43.40   
215  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  43.52   
350  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  44.61   
80  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  44.66   
10  310  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  45.18   
11  284  Lundwall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  45.54   
12  177  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  45.89   
13  182  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m  45.96   
14  209  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  48.11   
15  316  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  48.17   
16  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  48.53   
17  262  Wiman Lukas  2004  TUREBERG  AI3904  25 m  48.84   
18  289  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  49.22   
19  253  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  49.41   
20  210  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  52.12   
21  214  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  53.35   
22  176  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  53.59   
23  219  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  55.33   
24  364  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m  55.83   
25  264  Wu Daniel  2007  TUREBERG  AC7307  25 m  1:02.15   
26  167  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:05.70   
27  21  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER    25 m     
28  81  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m     
29  102  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:20.02   
119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:20.34   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:21.73   
172  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:23.03   
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:23.28   
315  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:23.41   
342  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:24.06   
311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:24.59   
179  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.97   
10  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:25.33   
11  224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:27.43   
12  66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:28.17   
13  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:28.50   
14  365  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:29.15   
15  77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:29.89   
16  96  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:30.41   
17  45  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:30.85   
18  48  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:31.28   
19  134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:31.74   
20  152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:33.47   
21  93  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m  1:34.43   
22  288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:34.61   
23  349  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:35.04   
24  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  50 m  1:35.30   
25  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:36.73   
26  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:36.94   
27  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:36.97   
28  187  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:37.79   
29  372  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:38.39   
30  323  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  25 m  1:38.44   
31  296  Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  1:40.87   
32  362  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m  1:41.15   
33  302  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m  1:41.65   
34  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:41.73   
35  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:42.00   
36  363  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  1:42.06   
37  324  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  25 m  1:43.04   
38  320  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  50 m  1:43.61   
39  312  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:43.92   
40  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:44.28   
41  375  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m  1:46.98   
42  49  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m  1:48.31   
43  24  Wendt Emma  2002  GUSTAVSBER  BU8602  25 m  1:49.27   
44  357  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m  1:51.22   
45  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m  1:54.56   
46  294  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:55.30   
47  297  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m  2:03.51   
48  43  Eriksson Emma  2001  NORRTÄLJE    25 m     
49  333  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:14.79   
153  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  1:15.35   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:15.84   
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  1:19.33   
116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:20.14   
40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:21.79   
188  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:21.88   
150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:21.91   
10  321  Eknor Tobias  2000  SS04  AL1300  50 m  1:21.96   
11  314  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:23.93   
12  79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:24.41   
13  46  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:24.69   
14  127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:24.81   
15  56  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:27.06   
16  44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:27.94   
17  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:28.71   
18  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:29.70   
19  98  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  1:30.67   
20  91  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:32.69   
21  332  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:33.05   
22  130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m  1:33.12   
23  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:33.32   
24  348  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:33.41   
25  335  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:33.53   
26  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:33.62   
27  361  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  1:34.35   
28  124  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:36.16   
29  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m  1:37.88   
30  89  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:38.45   
31  20  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  1:43.99   
32  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:49.56   
33  17  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:50.62   
34  298  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  1:51.01   
35  126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:51.06   
36  144  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  1:51.84   
37  275  Edenberg William  2003  TYRESÖ SS  AZ1103  25 m     
38  356  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
7_S
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  40.06   
194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  40.41   
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  42.69   
128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  43.18   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  43.40   
337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  43.53   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  43.88   
218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  43.92   
192  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  44.12   
10  170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  44.50   
11  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  44.61   
12  123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  44.69   
13  340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  44.80   
14  367  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  45.86   
15  186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  46.05   
16  57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  46.60   
17  328  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  46.87   
18  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  47.12   
19  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  47.18   
20  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  47.68   
21  322  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m  47.79   
22  58  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  48.11   
23  358  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  48.14   
24  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  48.22   
25  279  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  48.34   
26  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  48.63   
27  52  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  48.72   
28  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  48.76   
29  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  49.03   
30  274  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  49.04   
31  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  49.77   
32  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  50.19   
33  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  50.72   
34  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  50.92   
35  369  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  51.27   
36  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  51.28   
37  309  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  51.31   
38  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  51.60   
39  352  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  51.76   
40  22  Trennevik Linnea  2004  GUSTAVSBER  BS4404  25 m  52.01   
41  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  25 m  52.04   
42  11  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  52.15   
43  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  52.19   
44  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  52.32   
45  145  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m  52.33   
46  351  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  52.63   
47  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  52.70   
48  141  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  52.73   
49  346  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  53.75   
50  83  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  25 m  53.80   
51  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  53.89   
52  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  54.57   
53  248  Klingenstierna Maria  2006  TUREBERG  AS7606  25 m  54.64   
54  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  54.71   
55  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  54.71   
56  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  54.92   
57  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  55.16   
58  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  55.44   
59  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  55.62   
60  255  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  55.70   
61  92  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  56.13   
62  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m  56.20   
63  100  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  56.29   
64  82  Johnson Amalia  2005  SALTSJÖB  AQ6805  25 m  56.81   
65  206  Broddvall Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BC5406  25 m  57.06   
66  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  57.21   
67  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  57.29   
68  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  58.03   
69  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  59.04   
70  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  59.54   
71  86  Leira Hagberg Alva  2006  SALTSJÖB  AS2606  25 m  59.97   
72  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  59.97   
73  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  1:01.00   
74  120  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m  1:02.32   
75  213  Holmerin Matilda  2007  SÖDERTÄLJE  AO7807  25 m  1:03.16   
76  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  1:03.75   
77  259  Tiselius Matilda  2005  TUREBERG  BM1205  25 m  1:03.80   
78  129  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m  1:04.59   
79  143  Nordgren Alexandra  2004  SKURU IK  BN6804  25 m  1:04.64   
80  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  1:04.76   
81  62  Abler Elina  2004  SALTSJÖB  BH9804  25 m  1:04.80   
82  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  1:05.10   
83  95  Pantzar Linnea  2005  SALTSJÖB  BE9405  25 m  1:05.19   
84  256  Omazic Ella  2007  TUREBERG  AG2407  25 m  1:05.79   
85  237  Andersson Isabell  2007  TUREBERG  AG3407  25 m  1:06.97   
86  64  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  1:08.53   
87  261  Wiman Agnes  2006  TUREBERG  AQ1406  25 m  1:08.58   
88  101  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m  1:09.63   
89  87  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:17.39   
90  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER    25 m     
91  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER    25 m     
92  14  Orre Lova  2005  GUSTAVSBER  BK6605  25 m     
93  204  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m     
94  236  Ahadova Sofia  2007  TUREBERG  AO1807  25 m     
95  238  Araya Pimentel Emelie  2005  TUREBERG  BL9805  25 m     
96  239  Broms Klara  2006  TUREBERG  BC8206  25 m     
97  244  Hermelin Tea  2008  TUREBERG  AD8208  25 m     
98  258  Sahin Selin  2005  TUREBERG  AO8405  25 m     
99  272  Arvidsson Matilda  2004  TYRESÖ SS  BU7804  25 m     
100  273  Bergvall Tilde  2004  TYRESÖ SS    25 m     
101  282  Krigsman Milla  2004  TYRESÖ SS  BU8804  25 m     
102  283  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m     
103  293  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m     
104  326  Fritioff Torun  2004  SS04  BP5204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
8_S
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  42.58   
350  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  42.74   
226  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  43.99   
Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  46.81   
177  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  47.77   
189  Mattson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  48.19   
250  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  49.56   
215  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  50.14   
167  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  50.35   
10  214  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  52.09   
11  284  Lundwall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  53.35   
12  178  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  53.59   
13  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  54.83   
14  176  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  55.00   
15  316  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  55.74   
16  209  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  55.89   
17  262  Wiman Lukas  2004  TUREBERG  AI3904  25 m  55.92   
18  364  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m  56.35   
19  310  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  56.53   
20  182  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m  56.98   
21  80  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  57.77   
22  289  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  59.07   
23  219  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:01.14   
24  104  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  1:09.90   
25  21  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER    25 m     
26  84  Kosiec-Gomez Ricardo Daniel  2005  SALTSJÖB  AN8705  25 m     
27  97  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB    25 m     
28  102  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
9_S
Gren 9, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  2:37.31   
77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  2:37.32   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:39.40   
152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:43.17   
193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:43.25   
288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  2:48.53   
119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  2:48.56   
224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  2:50.28   
75  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  2:50.70   
10  66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  2:51.02   
11  179  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  2:51.35   
12  65  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  2:52.14   
13  311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:52.18   
14  315  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  2:52.92   
15  172  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  2:53.17   
16  54  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  2:53.58   
17  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  2:53.58   
18  134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  2:55.73   
19  338  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  2:56.05   
20  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:56.25   
21  51  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  2:58.09   
22  45  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  2:58.46   
23  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  2:59.00   
24  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  3:00.43   
25  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  3:02.91   
26  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  3:03.77   
27  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  3:05.81   
28  343  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m  3:07.39   
29  372  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  3:09.37   
30  187  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:09.58   
31  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  3:15.03   
32  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m     
33  24  Wendt Emma  2002  GUSTAVSBER  BU8602  25 m     
34  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m     
35  278  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m     
36  324  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  25 m     
37  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m     
38  349  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m     
39  362  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m     
40  375  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
10_S
Gren 10, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  2:29.83   
40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  2:29.89   
47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  2:30.31   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  2:31.43   
116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:33.44   
44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  2:36.48   
127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  50 m  2:37.07   
140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  2:37.84   
132  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  2:39.20   
10  188  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  2:39.91   
11  130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m  2:42.18   
12  150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  2:42.96   
13  79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  2:45.26   
14  139  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  50 m  2:48.35   
15  46  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  2:49.77   
16  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:51.30   
17  321  Eknor Tobias  2000  SS04  AL1300  25 m  2:53.24   
18  325  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  2:56.29   
19  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  2:59.04   
20  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  2:59.26   
21  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  3:01.06   
22  348  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  3:01.10   
23  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  3:01.88   
24  303  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  50 m  3:01.90   
25  305  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  3:05.25   
26  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  25 m  3:05.67   
27  124  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  3:06.29   
28  89  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  3:07.80   
29  16  Rydkvist Niklas  2001  GUSTAVSBER  AZ1301  25 m     
30  42  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m     
31  126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m     
32  144  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m     
33  330  Jantunen Sacke  2001  SS04  AV4301  25 m     
34  332  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m     
35  361  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
16_S
Gren 16, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  31.05   
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  31.08   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  32.16   
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  32.28   
218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  32.48   
367  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  32.58   
371  Tshibanda Emilia  2004  STRÄNGNÄS  AL2404  25 m  32.65   
174  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  32.78   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  32.87   
10  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  33.61   
11  170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  33.65   
12  128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  34.27   
13  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  34.35   
14  123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  34.56   
15  57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  34.57   
16  53  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  34.86   
17  50  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  50 m  35.18   
18  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  35.40   
19  186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  35.54   
20  194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  35.82   
21  337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  35.86   
22  327  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  35.95   
23  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  36.08   
24  192  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  36.13   
25  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  36.27   
26  52  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  36.40   
27  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  25 m  36.52   
28  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  36.77   
29  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  36.91   
30  290  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m  37.17   
31  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  37.34   
32  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  37.51   
33  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  50 m  37.63   
34  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  37.86   
35  309  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  37.99   
36  295  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  38.04   
37  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  38.08   
38  277  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m  38.24   
39  58  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  38.37   
40  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  38.47   
41  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  38.50   
42  22  Trennevik Linnea  2004  GUSTAVSBER  BS4404  25 m  38.64   
43  274  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m  38.69   
44  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  38.84   
45  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  38.92   
46  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  39.11   
47  370  Tshibanda Elina  2007  STRÄNGNÄS  AB7407  25 m  39.13   
48  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  39.14   
49  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  39.19   
50  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  39.24   
51  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  39.48   
52  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  39.83   
53  74  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  40.17   
54  76  Frantzich Ella  2004  SALTSJÖB  BD6204  25 m  40.24   
55  328  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  40.27   
56  279  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m  40.35   
57  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  40.73   
58  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  40.94   
59  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  41.07   
60  145  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m  41.47   
61  255  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  41.48   
62  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  41.49   
63  23  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m  41.72   
64  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  41.74   
65  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  50 m  41.95   
66  252  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m  42.04   
67  92  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  42.15   
68  18  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  42.19   
69  185  Jonsson Filippa  2004  SKK  AQ9404  25 m  42.21   
70  204  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  42.40   
71  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  42.65   
72  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  42.68   
73  347  Solomon Isabel  2004  SS04  BU4804  25 m  42.79   
74  293  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m  42.86   
75  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  43.05   
76  352  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  43.11   
77  322  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m  43.13   
78  240  Buchgeister Emilia  2006  TUREBERG  AQ5406  25 m  43.35   
79  83  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  43.59   
80  14  Orre Lova  2005  GUSTAVSBER  BK6605  25 m  43.68   
81  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  44.10   
82  82  Johnson Amalia  2005  SALTSJÖB  AQ6805  25 m  44.92   
83  Egholt Nova  2005  GUSTAVSBER  AY7205  25 m  45.03   
84  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m  45.08   
85  351  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  45.22   
86  358  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  45.41   
87  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  45.86   
88  248  Klingenstierna Maria  2006  TUREBERG  AS7606  25 m  46.00   
89  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  46.17   
90  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  46.54   
91  346  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  47.30   
92  206  Broddvall Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BC5406  25 m  47.64   
93  95  Pantzar Linnea  2005  SALTSJÖB  BE9405  25 m  48.07   
94  245  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m  48.30   
95  129  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m  48.85   
96  237  Andersson Isabell  2007  TUREBERG  AG3407  25 m  49.37   
97  86  Leira Hagberg Alva  2006  SALTSJÖB  AS2606  25 m  49.52   
98  120  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m  49.65   
99  100  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  50.53   
100  280  Jaksetic Mimmi  2005  TYRESÖ SS  BB9605  25 m  51.34   
101  256  Omazic Ella  2007  TUREBERG  AG2407  25 m  53.70   
102  213  Holmerin Matilda  2007  SÖDERTÄLJE  AO7807  25 m  55.78   
103  241  Elmqvist Kajsa  2007  TUREBERG  AO6807  25 m  56.94   
104  70  Cunningham Helena  2007  SALTSJÖB  AN3407  25 m  56.95   
105  64  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  57.38   
106  244  Hermelin Tea  2008  TUREBERG  AD8208  25 m  57.47   
107  259  Tiselius Matilda  2005  TUREBERG  BM1205  25 m  1:01.00   
108  87  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:04.42   
109  101  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m  1:09.09   
110  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER    25 m     
111  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER    25 m     
112  62  Abler Elina  2004  SALTSJÖB  BH9804  25 m     
113  72  Dahlberg Emma  2008  SALTSJÖB    25 m     
114  122  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m     
115  171  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  25 m     
116  236  Ahadova Sofia  2007  TUREBERG  AO1807  25 m     
117  283  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m     
118  286  Mattson Emma  2006  TYRESÖ SS  BB0806  25 m     
119  287  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  25 m     
120  341  Muhic Melissa  2004  SS04  BT6404  25 m     
121  360  Nathorst-Böös Ingrid  2005  HELLAS SK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
17_S
Gren 17, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  31.23   
257  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  32.61   
226  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  34.32   
Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  34.83   
189  Mattson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  35.00   
178  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  35.93   
350  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  36.10   
215  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  36.89   
177  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  36.97   
10  80  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  50 m  37.76   
11  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  38.25   
12  250  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  38.40   
13  176  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  39.13   
14  182  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m  40.23   
15  284  Lundwall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  40.80   
16  210  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  40.83   
17  310  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  41.14   
18  364  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m  41.28   
19  289  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  42.72   
20  167  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  42.89   
21  214  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  43.08   
22  209  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m  43.12   
23  316  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  44.71   
24  103  Trygg Oskar  2006  SALTSJÖB  AK9906  25 m  44.72   
25  263  Wohrne Linus  2005  TUREBERG  AH6505  25 m  45.40   
26  253  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  45.55   
27  84  Kosiec-Gomez Ricardo Daniel  2005  SALTSJÖB  AN8705  25 m  47.06   
28  219  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  48.74   
29  264  Wu Daniel  2007  TUREBERG  AC7307  25 m  49.87   
30  81  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  52.90   
31  276  Falk Samuel  2007  TYRESÖ SS  AD9507  25 m  53.00   
32  136  Lekander Gabriel  2005  SKURU IK  AO6505  25 m  55.17   
33  104  Willquist Frans  2005  SALTSJÖB  AQ5905  25 m  55.39   
34  21  Svanström Emil  2006  GUSTAVSBER    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
18_S
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:02.26   
119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:03.65   
65  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:03.76   
193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:03.98   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:05.47   
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:05.56   
75  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m  1:05.83   
152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:06.27   
300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:06.59   
10  48  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:06.67   
11  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  50 m  1:06.85   
12  66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:07.71   
13  54  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:08.07   
14  288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:08.30   
15  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:08.42   
16  311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:08.91   
17  172  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:09.18   
18  224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:09.18   
19  318  Dagberg Rebecka  2000  SS04  BI9600  25 m  1:09.32   
20  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:09.60   
21  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:09.86   
22  338  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:09.99   
23  134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:10.03   
24  67  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:11.33   
25  96  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:11.80   
26  320  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  25 m  1:12.02   
27  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:12.95   
28  45  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:13.29   
29  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:13.62   
30  93  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m  1:13.76   
31  51  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:13.90   
32  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:13.91   
33  246  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  1:14.61   
34  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:14.66   
35  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:16.60   
36  296  Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  1:17.76   
37  312  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:18.06   
38  343  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m  1:18.75   
39  324  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  25 m  1:19.53   
40  242  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m  1:19.65   
41  363  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  1:21.58   
42  319  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:22.68   
43  306  Wallering Maja  2002  ÄLVSJÖ AIK  BV9802  25 m  1:23.32   
44  344  Preste Sofia  2003  SS04  CA7403  25 m  1:23.52   
45  323  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  50 m  1:23.68   
46  375  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m  1:24.78   
47  24  Wendt Emma  2002  GUSTAVSBER  BU8602  25 m  1:28.29   
48  49  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m  1:28.76   
49  278  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  1:29.06   
50  362  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m  1:29.60   
51  302  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m  1:31.27   
52  297  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m  1:34.84   
53  294  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:35.22   
54  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m     
55  43  Eriksson Emma  2001  NORRTÄLJE    25 m     
56  168  Asp Thea  2001  SKK    25 m     
57  357  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m     
58  359  Liwendahl Ebba  2002  HELLAS SK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
19_S
Gren 19, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
63  Altman Elias  1998  SALTSJÖB  AH6998  25 m  52.07   
47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  57.50   
132  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  57.54   
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  57.86   
127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  58.72   
130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m  1:00.07   
153  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:00.44   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:00.47   
140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:00.55   
10  44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:00.85   
11  150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:01.21   
12  376  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  25 m  1:01.43   
13  98  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  1:02.69   
14  126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:02.78   
15  40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:02.86   
16  188  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:03.96   
17  91  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:04.15   
18  116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:04.18   
19  314  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:05.16   
20  139  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:05.28   
21  79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:05.52   
22  305  Wahlin David  2001  ÄLVSJÖ AIK  AQ4501  25 m  1:05.86   
23  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:06.62   
24  56  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:07.87   
25  335  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:07.88   
26  46  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:08.01   
27  348  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:08.54   
28  332  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:09.07   
29  89  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:09.50   
30  151  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:09.58   
31  356  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  1:09.64   
32  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:09.99   
33  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:10.53   
34  303  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  50 m  1:10.88   
35  68  Can Köymen Baris  2002  SALTSJÖB  AI1302  25 m  1:11.29   
36  42  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  1:11.46   
37  330  Jantunen Sacke  2001  SS04  AV4301  25 m  1:11.81   
38  313  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  1:11.96   
39  260  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  1:12.57   
40  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:12.71   
41  106  Ziganshin Timur  2001  SALTSJÖB  AX6301  25 m  1:12.73   
42  325  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:13.29   
43  73  Dahlberg Gustav  2002  SALTSJÖB  AQ4502  25 m  1:16.16   
44  361  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  1:17.02   
45  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  50 m  1:17.35   
46  298  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  1:18.26   
47  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m  1:18.69   
48  17  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:19.15   
49  20  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  1:22.07   
50  190  Pettersson Erik  2002  SKK  AP2302  25 m  1:22.34   
51  144  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  1:22.74   
52  Etsare Fredrik  2003  SKURU IK  AW6703  25 m     
53  16  Rydkvist Niklas  2001  GUSTAVSBER  AZ1301  25 m     
54  285  Lönnkvist Helmer  2002  TYRESÖ SS  AZ2302  25 m     
55  291  Svensson Melvin  2003  TYRESÖ SS  AZ5103  25 m     
56  336  Lindewald Gustaf  2002  SS04  AY0702  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
20_S
Gren 20, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  33.82   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  35.04   
174  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  35.32   
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  35.75   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  36.15   
340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  36.21   
186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  37.55   
128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  37.94   
123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  38.17   
10  170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  38.18   
11  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  38.38   
12  50  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  38.56   
13  371  Tshibanda Emilia  2004  STRÄNGNÄS  AL2404  25 m  38.56   
14  337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  38.81   
15  218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  39.08   
16  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  39.28   
17  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  39.28   
18  57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  39.38   
19  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  41.07   
20  53  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  41.38   
21  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  41.93   
22  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  25 m  42.84   
23  194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  43.14   
24  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  43.39   
25  277  Fürst Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX0404  25 m  43.67   
26  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  43.77   
27  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  44.04   
28  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  44.05   
29  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  44.57   
30  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  44.78   
31  185  Jonsson Filippa  2004  SKK  AQ9404  25 m  45.40   
32  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  45.46   
33  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  45.78   
34  58  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  45.96   
35  252  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m  46.04   
36  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  46.49   
37  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  47.38   
38  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  47.55   
39  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  49.00   
40  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  49.70   
41  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  49.98   
42  295  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  50.15   
43  22  Trennevik Linnea  2004  GUSTAVSBER  BS4404  25 m  50.20   
44  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  50.24   
45  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  51.95   
46  11  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  51.95   
47  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  52.48   
48  341  Muhic Melissa  2004  SS04  BT6404  25 m  52.85   
49  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  52.87   
50  370  Tshibanda Elina  2007  STRÄNGNÄS  AB7407  25 m  54.44   
51  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  54.95   
52  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  55.11   
53  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  55.66   
54  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  1:03.07   
55  18  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
56  23  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m     
57  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m     
58  74  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m     
59  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m     
60  92  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m     
61  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m     
62  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m     
63  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m     
64  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m     
65  255  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m     
66  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m     
67  327  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m     
68  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
21_S
Gren 21, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  50 m  34.92   
257  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  36.38   
189  Mattson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  38.61   
80  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  40.62   
215  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  41.60   
226  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  42.03   
Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  42.63   
178  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  43.52   
177  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  50 m  44.83   
10  176  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  46.86   
11  289  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m  48.70   
12  284  Lundwall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m  51.76   
13  316  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  56.39   
14  219  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:07.20   
15  167  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:19.16   
16  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m     
17  182  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m     
18  350  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m     
19  364  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
22_S
Gren 22, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:12.56   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:15.02   
288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:16.07   
65  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  1:16.30   
318  Dagberg Rebecka  2000  SS04  BI9600  25 m  1:16.36   
66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:18.30   
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:18.42   
315  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:20.17   
134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:20.18   
10  77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:21.25   
11  119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:21.45   
12  246  Iwarsson Kajsa  2003  TUREBERG  BA9403  25 m  1:21.50   
13  51  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  1:22.32   
14  179  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:22.38   
15  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:22.73   
16  224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:22.99   
17  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:23.01   
18  345  Reiman Alexandra  2002  SS04  BS9602  25 m  1:24.80   
19  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:24.99   
20  54  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  1:26.45   
21  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:27.80   
22  187  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:31.03   
23  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:33.16   
24  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  1:39.39   
25  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  50 m  1:46.96   
26  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m     
27  48  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m     
28  193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
23_S
Gren 23, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:03.27   
127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:05.00   
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  1:09.78   
79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:10.11   
40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:10.36   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:10.62   
44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:10.70   
140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:12.43   
132  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  1:12.61   
10  139  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:12.90   
11  150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:13.36   
12  188  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  50 m  1:21.12   
13  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:22.22   
14  106  Ziganshin Timur  2001  SALTSJÖB  AX6301  25 m  1:23.71   
15  89  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:24.02   
16  325  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:26.04   
17  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:26.47   
18  126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:26.60   
19  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:28.21   
20  303  Jernberg Nicolas  2001  ÄLVSJÖ AIK  AU4301  50 m  1:28.37   
21  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:28.51   
22  260  Westlund Filip  2003  TUREBERG  AL9703  25 m  1:28.85   
23  313  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  1:29.47   
24  68  Can Köymen Baris  2002  SALTSJÖB  AI1302  25 m  1:29.81   
25  116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:30.21   
26  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:31.62   
27  42  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  1:34.72   
28  46  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m     
29  130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m     
30  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
24_S
Gren 24, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  1:17.70   
174  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  1:19.05   
340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  1:19.50   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:21.08   
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:22.17   
170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  1:23.43   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  1:23.87   
128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:24.15   
218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  1:25.25   
10  123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:25.47   
11  186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:25.90   
12  371  Tshibanda Emilia  2004  STRÄNGNÄS  AL2404  25 m  1:25.92   
13  337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  1:27.28   
14  367  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  1:27.92   
15  194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:29.75   
16  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  1:29.83   
17  57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  1:29.92   
18  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  1:30.23   
19  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  1:30.60   
20  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:31.46   
21  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:33.52   
22  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  25 m  1:34.76   
23  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  1:34.88   
24  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  1:35.47   
25  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  1:35.58   
26  52  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:35.65   
27  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  1:35.75   
28  295  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  25 m  1:36.04   
29  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  1:37.61   
30  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  1:38.47   
31  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  1:38.48   
32  58  Åhlén Lova  2004  NORRTÄLJE  AW0804  25 m  1:38.51   
33  53  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:40.31   
34  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  1:41.09   
35  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  25 m  1:41.62   
36  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:41.82   
37  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  1:42.26   
38  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  1:42.61   
39  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  1:42.82   
40  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  1:43.07   
41  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  1:43.75   
42  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  1:43.92   
43  22  Trennevik Linnea  2004  GUSTAVSBER  BS4404  25 m  1:44.79   
44  328  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  1:45.39   
45  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:46.76   
46  74  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  1:47.27   
47  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  1:47.59   
48  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  1:47.97   
49  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  1:49.62   
50  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  1:49.69   
51  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  1:49.86   
52  370  Tshibanda Elina  2007  STRÄNGNÄS  AB7407  25 m  1:49.87   
53  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  1:51.70   
54  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  1:53.86   
55  11  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  1:54.05   
56  351  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  1:54.82   
57  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  1:58.00   
58  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  25 m  2:03.46   
59  206  Broddvall Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BC5406  25 m  2:03.85   
60  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  2:08.10   
61  18  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m     
62  23  Wahlström Nicole  2005  GUSTAVSBER  AN3405  25 m     
63  92  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m     
64  101  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m     
65  120  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m     
66  171  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  25 m     
67  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m     
68  204  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m     
69  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m     
70  274  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  25 m     
71  279  Jacobsson Alva  2005  TYRESÖ SS  AJ1605  25 m     
72  290  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m     
73  309  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m     
74  322  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m     
75  327  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m     
76  341  Muhic Melissa  2004  SS04  BT6404  25 m     
77  347  Solomon Isabel  2004  SS04  BU4804  25 m     
78  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 
25_S
Gren 25, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
366  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:17.47   
257  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  1:22.43   
226  Vrbanus Valentino  2006  SÖDERTÄLJE  AG9106  25 m  1:27.88   
Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  1:28.47   
189  Mattson Carl  2005  SKK  AF4305  25 m  1:29.97   
250  Larsson Henrik  2006  TUREBERG  AF4106  25 m  1:32.58   
177  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:34.83   
350  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  1:36.33   
178  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:36.95   
10  80  Hallenborg Axel  2004  SALTSJÖB  AO5504  25 m  1:38.62   
11  215  Karlström - Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AF0504  25 m  1:39.34   
12  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:44.69   
13  176  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:52.88   
14  289  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  1:53.03   
15  284  Lundwall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:53.30   
16  364  Arvidsson Elias  2005  STRÄNGNÄS  AN7705  25 m  1:53.84   
17  316  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:54.82   
18  167  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:55.86   
19  219  Selander Sixten  2006  SÖDERTÄLJE  AF3906  25 m  1:57.00   
20  214  Johansson Joakim  2005  SÖDERTÄLJE  AK7105  25 m  1:59.61   
21  182  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m     
22  209  Engqvist Arvid  2005  SÖDERTÄLJE  AM6505  25 m     
23  210  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner