2020-02-24   23:09:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Saltis Cup 2016    Utskriftsdatum  06 november 2016   
  Tävlingsort  Saltsjöbaden    Utskriftstid  08:50   
  Arrangör  Saltsjöbadens IF Simning         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 november 2016         
 
 
 
Gren 9, 200m Medley Damer  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
375  Jocelyn Sepp  2002  BW3402  SKURU IK    25m   
349  Sofia Voigt  2003  BF0803  SS04    25m   
41  Linn Andersson  1999  BS3299  NORRTÄLJE    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
362  Eleonor Rosengart  2000  AS3200  HELLAS SK    25m   
12  Stella Mörfelt  2000  BS9200  GUSTAVSBER    25m   
331  Anna Jonsson  2002  BP6602  SS04    25m   
278  Ebba Hedman  2003  BL3203  TYRESÖ SS    25m   
324  Maryam Forghani  2002  BW3602  SS04    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Emma Wendt  2002  BU8602  GUSTAVSBER    25m   
372  Lovis Westman  2003  BA1403  STRÄNGNÄS    25m  3:09.37 
133  Klara Hjalt  2003  BL4603  SKURU IK    25m  3:05.81 
343  Agnes Nyberg  2002  BP8602  SS04    25m  3:07.39 
187  Sara Kärvestedt  2003  AO0403  SKK    25m  3:09.58 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Olivia Östlund  2003  AZ9203  SKURU IK    25m  3:02.91 
135  Ella Langell Högblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  2:59.00 
51  Emma Pettersson  2001  AV2201  NORRTÄLJE    25m  2:58.09 
45  Bonnie Ingemarson  2002  BU6202  NORRTÄLJE    25m  2:58.46 
71  Alma Cyrus  2003  AN4603  SALTSJÖB    25m  3:00.43 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Josefin Almgren  2002  AX0602  SKURU IK    25m  2:56.25 
134  Matilda Högberg-Klang  2000  AU3600  SKURU IK    25m  2:55.73 
300  Sophie Dellmark  2001  AO8801  ÄLVSJÖ AIK    25m  2:53.58 
54  Tova Sjöberg  2001  BC3401  NORRTÄLJE    25m  2:53.58 
338  Andrea Mitrovic  2002  BC7802  SS04    25m  2:56.05 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
172  Hilma Brunnberg  2003  BI0603  SKK    25m  2:53.17 
311  Frida Berndtson  2000  BC3600  SS04    25m  2:52.18 
179  Julia Gunneriusson  2002  AX7402  SKK    25m  2:51.35 
65  Thea Boij Du Rietz  2002  AC9602  SALTSJÖB    25m  2:52.14 
315  Lisa Candelius  2003  AT9803  SS04    25m  2:52.92 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
66  Mira Burmeister  2003  AD8803  SALTSJÖB    25m  2:51.02 
224  Linnéa Teljstedt  2003  AZ6203  SÖDERTÄLJE    25m  2:50.28 
288  Matilda Ringbom  2003  AX6803  TYRESÖ SS    25m  2:48.53 
119  Andrea Belin  2000  BR9800  SKURU IK    25m  2:48.56 
75  Louise Ericsson  2001  AN8601  SALTSJÖB    50m  2:50.70 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Nora Segerström  2002  BM0802  SKK    25m  2:43.25 
154  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  2:39.40 
222  Isabel Teglöf  2003  AZ3203  SÖDERTÄLJE    25m  2:37.31 
77  Linnea Gipperth  2003  AA6403  SALTSJÖB    25m  2:37.32 
152  Anna Westborg  2002  AE0402  SKURU IK    25m  2:43.17 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  06 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  08:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner