2020-02-25   02:18:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
340  Montes Elvira  2004  SS04  AS3804  25 m  34.81   
137  Lindskog Filippa  2004  SKURU IK  AL6404  25 m  36.92   
339  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  37.23   
218  Mardo Jennifer  2005  SÖDERTÄLJE  AW1405  25 m  38.92   
170  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  39.12   
225  Tossavainen Sofia  2005  SÖDERTÄLJE  AJ2805  25 m  39.13   
57  Zetterström Moa  2005  NORRTÄLJE  AA9805  25 m  40.28   
50  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  40.32   
131  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  40.72   
10  123  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  40.82   
11  191  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  40.82   
12  247  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  40.92   
13  125  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  41.32   
14  186  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  41.52   
15  367  Logander Elin  2005  STRÄNGNÄS  AS8605  25 m  41.78   
16  128  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  42.22   
17  19  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  42.26   
18  142  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  42.28   
19  205  Berg Moa  2006  SÖDERTÄLJE  AC7206  25 m  42.43   
20  281  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRESÖ SS  AW9405  25 m  42.44   
21  175  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  42.46   
22  337  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  42.77   
23  183  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  43.46   
24  251  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  50 m  43.56   
25  53  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  43.64   
26  90  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  43.65   
27  207  Bäckstrand Cheyenne  2005  SÖDERTÄLJE  AY8205  50 m  43.77   
28  121  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  43.78   
29  292  Söderlind Alicia  2005  TYRESÖ SS  AQ5805  25 m  43.83   
30  194  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  44.49   
31  304  Söderberg Emma  2005  ÄLVSJÖ AIK  AQ8405  25 m  44.60   
32  309  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  50 m  44.81   
33  243  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  45.36   
34  299  Björklund Elin  2005  ÄLVSJÖ AIK  AS7205  25 m  45.56   
35  141  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  45.58   
36  52  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  45.65   
37  166  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  45.71   
38  290  Rybring Hanna  2004  TYRESÖ SS  AX4404  25 m  45.89   
39  74  Dahlén Cornelia  2004  SALTSJÖB  AX1404  25 m  46.02   
40  85  Kristiansson Anna  2007  SALTSJÖB  AB5807  50 m  46.73   
41  208  Englund Alice  2005  SÖDERTÄLJE  AS4205  25 m  46.90   
42  223  Teljstedt Clara  2006  SÖDERTÄLJE  AL7806  25 m  47.03   
43  328  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  47.87   
44  173  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  48.07   
45  221  Teglöf Emilia  2005  SÖDERTÄLJE  AQ3205  25 m  48.18   
46  145  Salmi Agnes  2006  SKURU IK  AL2606  25 m  48.22   
47  69  Carlsson Ebba  2005  SALTSJÖB  AG9805  25 m  48.44   
48  14  Orre Lova  2005  GUSTAVSBER  BK6605  25 m  48.53   
49  13  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  48.59   
50  322  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m  48.67   
51  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  48.74   
52  184  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  49.22   
53  227  Zander Angelina  2005  SÖDERTÄLJE  AS7405  25 m  49.44   
54  94  Palmborg Britta  2005  SALTSJÖB  AQ7805  25 m  49.49   
55  180  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  49.75   
56  255  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m  50.12   
57  249  Krejci Maria  2006  TUREBERG  AC6606  25 m  50.31   
58  254  Molin Emma  2006  TUREBERG  AI2206  25 m  50.54   
59  369  Roshag Thilde  2006  STRÄNGNÄS  AH3806  25 m  50.60   
60  10  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  50.78   
61  118  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  50.97   
62  245  Holfve Lilian  2007  TUREBERG  AC3207  25 m  51.02   
63  204  Adielsson Cecilia  2006  SÖDERTÄLJE  BC6406  25 m  51.10   
64  88  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  51.29   
65  351  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  51.66   
66  143  Nordgren Alexandra  2004  SKURU IK  BN6804  25 m  51.94   
67  274  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m  51.98   
68  346  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  52.36   
69  120  Berg Elisia  2006  SKURU IK  AL4606  25 m  52.51   
70  83  Karén Alva  2005  SALTSJÖB  BE3605  50 m  52.53   
71  15  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  52.80   
72  368  Lundgren Thea  2006  STRÄNGNÄS  AP7806  25 m  53.56   
73  358  Karlsson Moa  2005  HELLAS SK  BE8205  25 m  53.92   
74  258  Sahin Selin  2005  TUREBERG  AO8405  25 m  56.40   
75  86  Leira Hagberg Alva  2006  SALTSJÖB  AS2606  25 m  57.70   
76  237  Andersson Isabell  2007  TUREBERG  AG3407  25 m  58.10   
77  280  Jaksetic Mimmi  2005  TYRESÖ SS  BB9605  25 m  1:00.52   
78  261  Wiman Agnes  2006  TUREBERG  AQ1406  25 m  1:00.53   
79  256  Omazic Ella  2007  TUREBERG  AG2407  25 m  1:01.97   
80  64  Björkholm Linnea  2008  SALTSJÖB  AD7408  25 m  1:02.54   
81  87  Löwenthal Sophie  2007  SALTSJÖB  AM3607  25 m  1:07.20   
82  62  Abler Elina  2004  SALTSJÖB  BH9804  25 m  1:07.76   
83  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER    25 m     
84  11  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m     
85  101  Svensson Lova  2007  SALTSJÖB  AB6807  25 m     
86  122  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m     
87  129  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m     
88  206  Broddvall Ellen  2006  SÖDERTÄLJE  BC5406  25 m     
89  213  Holmerin Matilda  2007  SÖDERTÄLJE  AO7807  25 m     
90  238  Araya Pimentel Emelie  2005  TUREBERG  BL9805  25 m     
91  239  Broms Klara  2006  TUREBERG  BC8206  25 m     
92  244  Hermelin Tea  2008  TUREBERG  AD8208  25 m     
93  248  Klingenstierna Maria  2006  TUREBERG  AS7606  25 m     
94  259  Tiselius Matilda  2005  TUREBERG  BM1205  25 m     
95  283  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m     
96  293  Söderlind Wilma  2007  TYRESÖ SS  AH7207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner