2020-02-28   01:04:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:20.02   
119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  1:20.34   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  1:21.73   
172  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:23.03   
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  1:23.28   
315  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:23.41   
342  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  1:24.06   
311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  1:24.59   
179  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.97   
10  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:25.33   
11  224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:27.43   
12  66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  1:28.17   
13  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:28.50   
14  365  Haglund Louise  2003  STRÄNGNÄS  AY6803  25 m  1:29.15   
15  77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  1:29.89   
16  96  Petré Selma  2002  SALTSJÖB  AX3202  25 m  1:30.41   
17  45  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  1:30.85   
18  48  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:31.28   
19  134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:31.74   
20  152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:33.47   
21  93  Palmborg Astrid  2003  SALTSJÖB  BH0803  25 m  1:34.43   
22  288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:34.61   
23  349  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:35.04   
24  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  50 m  1:35.30   
25  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  1:36.73   
26  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:36.94   
27  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:36.97   
28  187  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:37.79   
29  372  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  1:38.39   
30  323  Engström Ronja  2002  SS04  BJ7802  25 m  1:38.44   
31  296  Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  1:40.87   
32  362  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m  1:41.15   
33  302  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ AIK  BS2602  25 m  1:41.65   
34  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:41.73   
35  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:42.00   
36  363  Rosengart Rebecka  2001  HELLAS SK  AJ2601  25 m  1:42.06   
37  324  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  25 m  1:43.04   
38  320  Edlundh Jessica  2002  SS04  BC3402  50 m  1:43.61   
39  312  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:43.92   
40  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:44.28   
41  375  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m  1:46.98   
42  49  Malmström Mathilda  2002  NORRTÄLJE  BQ9202  25 m  1:48.31   
43  24  Wendt Emma  2002  GUSTAVSBER  BU8602  25 m  1:49.27   
44  357  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m  1:51.22   
45  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m  1:54.56   
46  294  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:55.30   
47  297  Araya Deborah  2002  ÄLVSJÖ AIK  BU9802  25 m  2:03.51   
48  43  Eriksson Emma  2001  NORRTÄLJE    25 m     
49  333  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner