2020-02-29   14:23:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  1:14.79   
153  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  50 m  1:15.35   
138  Lindskog Hugo  2002  SKURU IK  AG8102  25 m  1:15.84   
78  Gipperth Simon  1998  SALTSJÖB  AF1798  25 m  1:19.33   
116  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
140  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  1:20.14   
40  Andersson Gustav  2001  NORRTÄLJE  AK2301  25 m  1:21.79   
188  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:21.88   
150  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:21.91   
10  321  Eknor Tobias  2000  SS04  AL1300  50 m  1:21.96   
11  314  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:23.93   
12  79  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  1:24.41   
13  46  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:24.69   
14  127  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  1:24.81   
15  56  Säfström Elias  2002  NORRTÄLJE  AP5102  25 m  1:27.06   
16  44  Folkesson Elias  1999  NORRTÄLJE  AO6599  25 m  1:27.94   
17  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:28.71   
18  317  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:29.70   
19  98  Sjöqvist Gustav  2001  SALTSJÖB  AD2701  25 m  1:30.67   
20  91  Neuman Rasmus  2002  SALTSJÖB  AI2302  25 m  1:32.69   
21  332  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:33.05   
22  130  Grape Glennhage Ludvig  2001  SKURU IK  AI3701  25 m  1:33.12   
23  55  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:33.32   
24  348  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:33.41   
25  335  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:33.53   
26  146  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:33.62   
27  361  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  1:34.35   
28  124  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:36.16   
29  301  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m  1:37.88   
30  89  Moshref Sahel  2001  SALTSJÖB  AR1501  25 m  1:38.45   
31  20  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  1:43.99   
32  334  Larsson Marcus  2003  SS04  AM0903  25 m  1:49.56   
33  17  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:50.62   
34  298  Berggren Linus  2001  ÄLVSJÖ AIK  AK6101  25 m  1:51.01   
35  126  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AU7702  25 m  1:51.06   
36  144  Poldahl Axel  2003  SKURU IK  AU2703  25 m  1:51.84   
37  275  Edenberg William  2003  TYRESÖ SS  AZ1103  25 m     
38  356  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner