2020-02-29   14:59:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Saltis-Cup 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

9_S
Gren 9, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
222  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  2:37.31   
77  Gipperth Linnea  2003  SALTSJÖB  AA6403  25 m  2:37.32   
154  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  2:39.40   
152  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:43.17   
193  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:43.25   
288  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  2:48.53   
119  Belin Andrea  2000  SKURU IK  BR9800  25 m  2:48.56   
224  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  2:50.28   
75  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  2:50.70   
10  66  Burmeister Mira  2003  SALTSJÖB  AD8803  25 m  2:51.02   
11  179  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  2:51.35   
12  65  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  2:52.14   
13  311  Berndtson Frida  2000  SS04  BC3600  25 m  2:52.18   
14  315  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  2:52.92   
15  172  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  2:53.17   
16  54  Sjöberg Tova  2001  NORRTÄLJE  BC3401  25 m  2:53.58   
17  300  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  2:53.58   
18  134  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  2:55.73   
19  338  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  2:56.05   
20  117  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:56.25   
21  51  Pettersson Emma  2001  NORRTÄLJE  AV2201  25 m  2:58.09   
22  45  Ingemarson Bonnie  2002  NORRTÄLJE  BU6202  25 m  2:58.46   
23  135  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  2:59.00   
24  71  Cyrus Alma  2003  SALTSJÖB  AN4603  25 m  3:00.43   
25  155  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  3:02.91   
26  329  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  3:03.77   
27  133  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  3:05.81   
28  343  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m  3:07.39   
29  372  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  3:09.37   
30  187  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  3:09.58   
31  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  3:15.03   
32  12  Mörfelt Stella  2000  GUSTAVSBER  BS9200  25 m     
33  24  Wendt Emma  2002  GUSTAVSBER  BU8602  25 m     
34  41  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m     
35  278  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m     
36  324  Forghani Maryam  2002  SS04  BW3602  25 m     
37  331  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m     
38  349  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m     
39  362  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m     
40  375  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  05 november 2016 
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening  Utskriftstid  18:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner