Ohjelma Tampereen Joulukisat
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Lähtölista Laji 3
|
Kilpailu |
Tampereen Joulukisat |
|
Tulostuspäivämäärä |
10 joulukuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:25 |
|
|
Järjestäjä |
UiTa ja TaTU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
10 joulukuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 3, 100m PU P-12,-14,M |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lenni Lehtonen |
2004 |
04A478 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
4 |
Sami Peltonen |
2001 |
01A498 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
5 |
Elias Kouvo |
1994 |
94A902 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
Ui Ta |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
25m |
1:37.40 |
1:37.40 |
2 |
Konsta Kallio |
2004 |
04A610 |
Ui Ta |
|
50m |
1:31.88 |
1:29.88 |
3 |
Topi Raitalaakso |
2003 |
03A825 |
Ui Ta |
|
25m |
1:21.98 |
1:21.98 |
4 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
1:21.59 |
1:21.59 |
5 |
Samu Hatakka |
2003 |
03A451 |
RaUS |
|
25m |
1:21.61 |
1:21.61 |
6 |
Valtteri Salmela |
2003 |
03A774 |
Ui Ta |
|
25m |
1:26.07 |
1:26.07 |
7 |
Samuel Sainio |
2005 |
05A041 |
Ui Ta |
|
25m |
1:32.55 |
1:32.55 |
8 |
Juho Päivinen |
1996 |
96B112 |
JUK |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuukka Jaakola |
2001 |
01A719 |
Ui Ta |
|
25m |
1:20.02 |
1:20.02 |
2 |
Matias Ola |
2002 |
02B103 |
ORCA |
|
25m |
1:14.61 |
1:14.61 |
3 |
Victor Vardeka |
2001 |
01B290 |
ORCA |
|
25m |
1:11.74 |
1:11.74 |
4 |
Mio Harju |
2002 |
02A064 |
TaTU |
|
25m |
1:10.19 |
1:10.19 |
5 |
Atte-Mikael Ahonpää |
2001 |
01A336 |
TaTU |
|
25m |
1:11.71 |
1:11.71 |
6 |
Kasperi Koskinen |
2001 |
01A710 |
KeuTo |
|
25m |
1:13.46 |
1:13.46 |
7 |
Aapo Puikkonen |
2001 |
01A245 |
TaTU |
|
25m |
1:19.26 |
1:19.26 |
8 |
Tino Vehkalahti |
2001 |
01A439 |
TaTU |
|
25m |
1:21.11 |
1:21.11 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
02A811 |
NU |
|
25m |
1:08.77 |
1:08.77 |
2 |
Eetu Nyman |
1999 |
99A620 |
VeUS |
|
50m |
1:03.95 |
1:01.95 |
3 |
Antti Rantanen |
1992 |
92A482 |
PLAANI |
|
50m |
1:02.43 |
1:00.43 |
4 |
Kalle Pyykkönen |
1996 |
96A549 |
Ui Ta |
|
50m |
57.00 |
55.00 |
5 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
50m |
1:02.11 |
1:00.11 |
6 |
Artturi Kaarlenkaski |
1997 |
97A304 |
Ui Ta |
|
25m |
1:01.92 |
1:01.92 |
7 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
1:04.67 |
1:02.67 |
8 |
Eetu Nyrhinen |
2000 |
00A005 |
Ui Ta |
|
25m |
1:09.88 |
1:09.88 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
10 joulukuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:25 |
|