2020-07-08   12:10:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Äggadoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  33.26   
134  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  36.69   
211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  38.65   
50  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  40.86   
158  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  41.32   
52  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  41.54   
205  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  42.31   
198  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  43.71   
121  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  44.01   
10  140  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  45.06   
11  183  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  45.27   
12  126  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  47.15   
13  109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  49.36   
14  11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  54.13   
15  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m     
16  33  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m     
17  194  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m     
18  218  Behlic Leila  2006  ÖSTERLEN  AB9706  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  42.64   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  45.15   
89  Söderberg Arvid  2006  MKK  AC0306  25 m  45.88   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  48.28   
31  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  48.91   
35  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  50.89   
87  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  1:00.55   
51  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:01.08   
112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:03.85   
10  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m     
11  42  Causevic Davit  2006  MKK  AL0506  25 m     
12  71  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  25 m     
13  260  Sörum Hugo  2006  MKK    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
3_S
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  17.59   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  18.56   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  18.92   
219  Gummesson Alma  2008  ÖSTERLEN  AG1808  25 m  19.85   
125  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  19.89   
155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  20.01   
63  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  20.38   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  20.38   
199  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  25 m  21.38   
10  43  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  21.60   
11  65  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  22.12   
12  77  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  22.18   
13  47  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  22.37   
14  113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  23.80   
15  188  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  24.24   
16  76  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  24.44   
17  200  Lundstedt Elsa  2007  YSTADS SS  AN1607  25 m  25.31   
18  36  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  29.69   
19  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m  30.26   
20  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
21  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m     
22  161  Larsson Vilda  2008  SJÖBO SS  AJ0408  25 m     
23  220  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m     
24  258  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
4_S
Gren 4, 25m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
237  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY  AA5707  25 m  16.94   
79  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  19.64   
99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  20.03   
111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m  23.61   
55  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  25.10   
98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  25.91   
102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  26.72   
141  Zhang Alexander  2007  S 71  AG3707  25 m  26.94   
44  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m     
10  45  Dolinski Lindgren Lukas  2008  MKK  AE2908  25 m     
11  69  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
12  72  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m     
13  103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
5_S
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
160  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  30.42   
154  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  33.71   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  35.27   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  35.61   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  36.54   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  37.24   
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  37.44   
13  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  40.38   
60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  40.59   
10  148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  40.86   
11  132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  41.45   
12  48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  41.48   
13  84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  42.05   
14  174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  43.76   
15  124  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  44.55   
16  86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  45.12   
17  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  25 m  48.86   
18  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
6_S
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  30.35   
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  30.92   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  33.50   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  34.26   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  37.11   
75  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  39.57   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  41.28   
Thurn Max  2002  SS DELFIN  AX0902  25 m  41.65   
20  Stojkovic Kristian  2000  ESLÖVS SS  BA7500  25 m  45.37   
10  163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  46.11   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
7_S
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  32.79   
121  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  34.88   
158  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  35.30   
126  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  35.40   
140  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  35.41   
50  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  35.95   
211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  35.99   
194  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  37.82   
202  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  39.71   
10  183  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  40.38   
11  96  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  41.89   
12  109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  42.15   
13  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  43.32   
14  15  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m  43.39   
15  11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  43.86   
16  94  Wemlén Saga  2006  MKK  AQ2806  25 m  46.58   
17  106  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  46.65   
18  184  Angelsmark Agnes  2006  YSTADS SS  AE5606  25 m  46.83   
19  222  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m  47.01   
20  196  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  48.30   
21  58  Jörgensen Astrid  2006  MKK  BJ4406  25 m     
22  83  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  25 m     
23  114  Schelin Klara  2006  SK RAN  BI8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
8_S
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  34.23   
23  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  34.93   
57  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  35.83   
89  Söderberg Arvid  2006  MKK  AC0306  25 m  36.01   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  38.81   
71  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  25 m  40.44   
42  Causevic Davit  2006  MKK  AL0506  25 m  40.55   
95  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  40.57   
123  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  41.36   
10  51  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  42.26   
11  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  43.24   
12  40  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  43.71   
13  49  Fahim Youssef  2006  MKK  AO9506  25 m  44.43   
14  136  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m  45.23   
15  17  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  46.30   
16  87  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  46.73   
17  164  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m  47.23   
18  112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  50.28   
19  34  Becarevic Enid  2006  MKK  AQ4906  25 m  56.89   
20  41  Carlund Möllerström Adrian  2006  MKK  AQ6906  25 m     
21  61  Kruk Philip  2006  MKK  AQ3906  25 m     
22  67  Lödeborg Nicholas  2006  MKK  AR3706  25 m     
23  108  Malmgren Linus  2006  SK RAN  AR4106  25 m     
24  260  Sörum Hugo  2006  MKK    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
9_S
Gren 9, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  35.18   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  36.00   
46  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  36.53   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  36.65   
125  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  37.83   
63  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  38.71   
155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  39.57   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  39.62   
77  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  41.73   
10  199  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  25 m  41.74   
11  113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  42.31   
12  65  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  42.32   
13  122  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  42.73   
14  139  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  43.78   
15  43  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  44.96   
16  47  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  45.69   
17  76  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  46.69   
18  168  Olsson Signe  2007  SJÖBO SS  AS5807  25 m  48.43   
19  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  48.85   
20  220  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  51.44   
21  161  Larsson Vilda  2008  SJÖBO SS  AJ0408  25 m  52.19   
22  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m  52.27   
23  204  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  52.50   
24  36  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  54.03   
25  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  54.74   
26  201  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  55.63   
27  151  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  55.81   
28  212  Stenberg Olivia  2008  YSTADS SS  AE3808  25 m  55.99   
29  224  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  56.85   
30  39  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  58.52   
31  149  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m     
32  162  Malmberg Emma  2008  SJÖBO SS  AK3608  25 m     
33  259  Mårtensson-Strömqvist Michaela  2007  SJÖBO SS  AX1207  25 m     
34  258  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
10_S
Gren 10, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
237  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY  AA5707  25 m  36.33   
79  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  37.65   
99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  40.03   
102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  44.32   
111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m  45.27   
55  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  46.46   
73  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  46.66   
146  Berild Andersen Isak  2007  SJÖBO SS  AI1307  25 m  46.76   
98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  47.33   
10  141  Zhang Alexander  2007  S 71  AG3707  25 m  47.73   
11  190  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m  47.82   
12  186  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  50.31   
13  203  Martinsson Eric  2007  YSTADS SS  AI5907  25 m  53.73   
14  72  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  54.45   
15  45  Dolinski Lindgren Lukas  2008  MKK  AE2908  25 m  57.31   
16  90  Söderberg Nils  2009  MKK  AB3509  25 m  58.41   
17  44  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  58.68   
18  210  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  1:07.53   
19  69  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
20  91  Thalin Melker  2008  MKK  AF2308  25 m     
21  103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
22  214  Walters Melvin  2008  YSTADS SS  AE7308  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
11_S
Gren 11, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:24.28   
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:26.52   
14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:27.81   
174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  1:39.04   
124  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  1:46.11   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
12_S
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
159  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  1:11.65   
167  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  1:20.45   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  1:32.50   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:33.39   
163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  1:37.10   
30  Al-Sheesh Leith  2003  MKK  AQ3303  25 m  1:50.68   
75  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  2:26.30   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
13_S
Gren 13, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:17.58   
121  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  1:26.62   
211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:26.90   
134  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  1:28.43   
158  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  1:29.14   
126  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  1:32.90   
140  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  1:35.48   
198  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:37.04   
205  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:37.25   
10  218  Behlic Leila  2006  ÖSTERLEN  AB9706  25 m  1:37.72   
11  52  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:39.63   
12  109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:43.47   
13  183  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  1:44.00   
14  202  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  1:46.58   
15  222  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m  1:50.55   
16  96  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:50.62   
17  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  1:51.87   
18  33  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  2:02.22   
19  106  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  2:02.34   
20  194  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  2:06.08   
21  94  Wemlén Saga  2006  MKK  AQ2806  25 m  2:07.90   
22  11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m     
23  114  Schelin Klara  2006  SK RAN  BI8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
14_S
Gren 14, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:32.77   
23  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  1:33.48   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:40.70   
35  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:45.12   
31  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:47.51   
51  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:53.16   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:59.35   
112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  2:02.26   
40  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  2:11.37   
10  57  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m     
11  95  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m     
12  108  Malmgren Linus  2006  SK RAN  AR4106  25 m     
13  123  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m     
14  136  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
15_S
Gren 15, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:30.21   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  1:30.92   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  1:39.65   
63  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  1:40.07   
155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  1:41.68   
46  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  1:41.92   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  1:50.75   
188  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  1:53.28   
113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  1:59.85   
10  219  Gummesson Alma  2008  ÖSTERLEN  AG1808  25 m  2:00.59   
11  77  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  2:01.86   
12  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
13  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m     
14  125  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m     
15  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m     
16  201  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
16_S
Gren 16, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
237  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY  AA5707  25 m  1:29.21   
99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  1:54.50   
73  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  1:55.73   
98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m     
102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m     
103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
17_S
Gren 17, 4X50m Frisim Mixed 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
25  Eslövs SS Mix [2006]  2006  ESLÖVS SS    25 m     
117  SK Ran Mixed A  2006  SK RAN    25 m     
119  SK Ran Mixed B  2006  SK RAN    25 m     
120  SK Ran Mixed C  2006  SK RAN    25 m     
246  Sjöbo SS Lag 1  SJÖBO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
18_S
Gren 18, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  2:09.58   
144  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  25 m  2:12.44   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:14.42   
160  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m  2:14.47   
154  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:14.51   
181  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  2:20.04   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:20.50   
14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:34.04   
13  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  2:38.68   
10  148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  2:52.75   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
19_S
Gren 19, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
159  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  2:00.86   
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  2:04.86   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  2:21.18   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:21.42   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  2:24.48   
167  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  2:28.47   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  2:32.97   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
20_S
Gren 20, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
50  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  38.14   
134  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  39.69   
121  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  39.87   
158  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  41.93   
52  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  42.20   
194  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  42.27   
140  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  42.41   
183  Alstierna Tindra  2006  YSTADS SS  AO4606  25 m  43.93   
126  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  44.07   
10  211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  45.01   
11  11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  45.60   
12  109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  46.71   
13  15  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m  47.15   
14  33  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  49.26   
15  96  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  50.80   
16  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  52.75   
17  106  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  54.90   
18  94  Wemlén Saga  2006  MKK  AQ2806  25 m  57.05   
19  58  Jörgensen Astrid  2006  MKK  BJ4406  25 m     
20  83  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  25 m     
21  114  Schelin Klara  2006  SK RAN  BI8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
21_S
Gren 21, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  42.31   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  42.65   
89  Söderberg Arvid  2006  MKK  AC0306  25 m  44.04   
35  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  46.26   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  46.48   
31  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  47.69   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  48.29   
123  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  48.41   
71  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  25 m  49.24   
10  51  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  51.09   
11  17  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  51.92   
12  136  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m  53.09   
13  112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  53.45   
14  61  Kruk Philip  2006  MKK  AQ3906  25 m  54.10   
15  34  Becarevic Enid  2006  MKK  AQ4906  25 m  54.18   
16  40  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  55.44   
17  42  Causevic Davit  2006  MKK  AL0506  25 m  55.63   
18  49  Fahim Youssef  2006  MKK  AO9506  25 m  56.05   
19  164  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m  58.48   
20  41  Carlund Möllerström Adrian  2006  MKK  AQ6906  25 m     
21  67  Lödeborg Nicholas  2006  MKK  AR3706  25 m     
22  108  Malmgren Linus  2006  SK RAN  AR4106  25 m     
23  260  Sörum Hugo  2006  MKK    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
22_S
Gren 22, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  41.15   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  43.46   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  43.57   
46  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  44.33   
63  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  45.77   
155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  46.58   
65  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  47.79   
77  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  48.33   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  48.68   
10  47  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  50.30   
11  113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  50.65   
12  122  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  51.10   
13  200  Lundstedt Elsa  2007  YSTADS SS  AN1607  25 m  51.72   
14  188  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  52.23   
15  43  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  53.13   
16  76  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  53.21   
17  204  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  53.36   
18  168  Olsson Signe  2007  SJÖBO SS  AS5807  25 m  56.61   
19  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  56.65   
20  179  Stoltz Isabella  2008  SJÖBO SS  AI1208  25 m  57.84   
21  224  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  58.30   
22  36  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  58.32   
23  220  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  59.36   
24  139  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  1:00.67   
25  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  1:00.97   
26  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m  1:03.42   
27  39  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  1:03.74   
28  149  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m     
29  161  Larsson Vilda  2008  SJÖBO SS  AJ0408  25 m     
30  212  Stenberg Olivia  2008  YSTADS SS  AE3808  25 m     
31  258  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
23_S
Gren 23, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
237  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY  AA5707  25 m  43.06   
99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  44.74   
79  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  45.21   
98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  51.37   
102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m  51.39   
55  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  51.80   
111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m  53.15   
146  Berild Andersen Isak  2007  SJÖBO SS  AI1307  25 m  55.41   
73  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  55.85   
10  141  Zhang Alexander  2007  S 71  AG3707  25 m  57.85   
11  45  Dolinski Lindgren Lukas  2008  MKK  AE2908  25 m  58.76   
12  186  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  59.37   
13  72  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  1:00.58   
14  210  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  1:03.40   
15  44  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  1:08.35   
16  69  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
17  90  Söderberg Nils  2009  MKK  AB3509  25 m     
18  91  Thalin Melker  2008  MKK  AF2308  25 m     
19  103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
20  214  Walters Melvin  2008  YSTADS SS  AE7308  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
24_S
Gren 24, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
175  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  28.04   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  28.45   
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  28.61   
181  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  29.63   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  29.80   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  30.34   
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  30.81   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  32.41   
14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  32.68   
10  13  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  34.03   
11  48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  34.04   
12  84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  34.40   
13  60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  34.77   
14  148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  34.90   
15  132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  35.76   
16  174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  37.90   
17  124  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  37.95   
18  86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  39.15   
19  191  Hjort Frideborg  2001  YSTADS SS  BX6801  25 m  41.54   
20  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  50 m  41.82   
21  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  25 m  44.14   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
25_S
Gren 25, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  26.78   
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  27.08   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  28.14   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  29.52   
197  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m  32.44   
30  Al-Sheesh Leith  2003  MKK  AQ3303  25 m  32.96   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  33.26   
Thurn Max  2002  SS DELFIN  AX0902  25 m  33.82   
163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  35.15   
10  75  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  35.78   
11  20  Stojkovic Kristian  2000  ESLÖVS SS  BA7500  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
26_S
Gren 26, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  37.78   
211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  41.18   
218  Behlic Leila  2006  ÖSTERLEN  AB9706  25 m  42.93   
134  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  43.05   
121  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  43.81   
50  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  45.41   
11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  46.89   
158  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  47.39   
126  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  49.44   
10  205  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  49.57   
11  222  Lundgren Astrid  2006  ÖSTERLEN  AT8806  25 m  50.14   
12  140  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  50.65   
13  109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  53.73   
14  196  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  54.55   
15  202  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  56.56   
16  94  Wemlén Saga  2006  MKK  AQ2806  25 m  56.66   
17  96  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  57.97   
18  106  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  58.23   
19  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  1:01.03   
20  184  Angelsmark Agnes  2006  YSTADS SS  AE5606  25 m  1:05.28   
21  58  Jörgensen Astrid  2006  MKK  BJ4406  25 m     
22  83  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  25 m     
23  114  Schelin Klara  2006  SK RAN  BI8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
27_S
Gren 27, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  46.56   
57  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  48.47   
95  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  49.91   
89  Söderberg Arvid  2006  MKK  AC0306  25 m  51.37   
123  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  52.69   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  54.07   
164  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m  54.62   
61  Kruk Philip  2006  MKK  AQ3906  25 m  56.31   
112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  56.31   
10  40  Brodelius Filip  2006  MKK  AL2506  25 m  58.47   
11  17  Malmquist Adam  2006  ESLÖVS SS  AN7706  25 m  1:00.54   
12  87  Sommarström Elliott  2006  MKK  AN7506  25 m  1:01.20   
13  71  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  25 m  1:03.49   
14  Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:04.96   
15  49  Fahim Youssef  2006  MKK  AO9506  25 m  1:06.02   
16  34  Becarevic Enid  2006  MKK  AQ4906  25 m  1:07.34   
17  136  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m  1:07.69   
18  41  Carlund Möllerström Adrian  2006  MKK  AQ6906  25 m  1:12.31   
19  67  Lödeborg Nicholas  2006  MKK  AR3706  25 m     
20  108  Malmgren Linus  2006  SK RAN  AR4106  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
28_S
Gren 28, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  46.06   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  47.88   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  48.44   
46  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  49.27   
76  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  51.42   
200  Lundstedt Elsa  2007  YSTADS SS  AN1607  25 m  51.63   
47  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  52.99   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  53.48   
104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  54.70   
10  155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  54.78   
11  125  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  54.91   
12  113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  56.73   
13  43  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  57.17   
14  122  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  57.22   
15  224  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  58.59   
16  199  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  25 m  58.76   
17  36  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  58.91   
18  204  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  1:03.66   
19  179  Stoltz Isabella  2008  SJÖBO SS  AI1208  25 m  1:04.16   
20  212  Stenberg Olivia  2008  YSTADS SS  AE3808  25 m  1:04.98   
21  139  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  1:05.67   
22  151  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  1:06.00   
23  201  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  1:06.95   
24  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m  1:07.42   
25  39  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  1:11.61   
26  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
27  149  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m     
28  259  Mårtensson-Strömqvist Michaela  2007  SJÖBO SS  AX1207  25 m     
29  258  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
29_S
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
237  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY  AA5707  25 m  45.41   
190  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  25 m  50.47   
79  Persson Tobias  2007  MKK  AE5307  25 m  53.73   
73  Nilsson Gustav  2007  MKK  AC0507  25 m  53.81   
99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m  54.32   
98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  57.03   
55  Ivan Stefan  2007  MKK  AF2507  25 m  57.93   
186  Conradsson Häggel Aaron  2008  YSTADS SS  AD3908  25 m  1:00.42   
210  Silow Maximilian  2007  YSTADS SS  AI2907  25 m  1:04.35   
10  203  Martinsson Eric  2007  YSTADS SS  AI5907  25 m  1:05.06   
11  44  Darwich Isak  2008  MKK  AE3908  25 m  1:05.16   
12  141  Zhang Alexander  2007  S 71  AG3707  25 m  1:05.24   
13  90  Söderberg Nils  2009  MKK  AB3509  25 m  1:08.53   
14  72  Nillund Finn  2008  MKK  AB0308  25 m  1:10.33   
15  45  Dolinski Lindgren Lukas  2008  MKK  AE2908  25 m     
16  69  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m     
17  91  Thalin Melker  2008  MKK  AF2308  25 m     
18  102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m     
19  103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
20  111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
30_S
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
144  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  25 m  1:06.97   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:10.51   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:15.46   
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  1:16.12   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:23.34   
174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  1:34.10   
132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:35.73   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
31_S
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  1:10.58   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:18.89   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  1:44.74   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
32_S
Gren 32, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:09.20   
211  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:19.48   
198  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  1:22.65   
52  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:28.50   
205  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:30.13   
109  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  1:35.49   
113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  1:35.96   
11  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  1:37.72   
218  Behlic Leila  2006  ÖSTERLEN  AB9706  50 m  1:43.12   
10  106  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  1:44.59   
11  10  Vaseghi Darya  2006  SS DELFIN  AJ8806  25 m  1:47.97   
12  Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m     
13  15  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m     
14  33  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m     
15  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m     
16  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m     
17  114  Schelin Klara  2006  SK RAN  BI8406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
33_S
Gren 33, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
23  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  1:17.80   
Oredsson Karl  2006  SS DELFIN  AD9706  25 m  1:19.47   
57  Jönsson Alex  2006  MKK  AL8506  25 m  1:22.83   
107  Madsen William  2006  SK RAN  AI8506  25 m  1:27.81   
35  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  1:28.25   
31  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:28.95   
123  Andersson Tim  2006  S 71  AM5506  25 m  1:33.12   
95  Vozhzhov Andrey  2006  MKK  AQ9506  25 m  1:41.23   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:41.71   
10  98  Andersson Kasper  2008  SK RAN  AE7708  25 m  1:47.62   
11  112  Paci Geri  2006  SK RAN  AI9506  25 m  1:53.97   
12  42  Causevic Davit  2006  MKK  AL0506  25 m     
13  99  Bjursell Anton  2008  SK RAN  AA2908  25 m     
14  102  Feldt Elliot  2007  SK RAN  AJ0507  25 m     
15  103  Johansson Arvid  2007  SK RAN  AJ0707  25 m     
16  108  Malmgren Linus  2006  SK RAN  AR4106  25 m     
17  111  Norin Joel  2007  SK RAN  AJ9507  25 m     
18  136  Sköld Filip  2006  S 71  AH0106  25 m     
19  164  Nilsson Sebastian  2006  SJÖBO SS  AN5706  25 m     
20  260  Sörum Hugo  2006  MKK    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
34_S
Gren 34, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  33.82   
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  25 m  35.02   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  36.53   
137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  38.52   
147  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  39.46   
166  Nordin Clara  2004  SJÖBO SS  BR1204  25 m  43.23   
153  Hellner Elin  2004  SJÖBO SS  AT0604  50 m  45.92   
157  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  46.42   
182  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  49.69   
10  19  Rietz Julia  2004  ESLÖVS SS  BB7204  25 m  51.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
35_S
Gren 35, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
22  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  35.62   
21  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  35.80   
93  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  36.03   
177  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  45.77   
238  Härjesten Hugo  2004  HÖRBY  AV0504  25 m  47.89   
92  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  25 m  50.11   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  50.78   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
36_S
Gren 36, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  38.84   
27  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  39.28   
223  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  39.44   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  40.14   
195  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  40.20   
32  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  40.51   
165  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  40.86   
180  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  42.07   
189  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  42.37   
10  88  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  43.25   
11  70  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  48.28   
12  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  48.51   
13  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  49.35   
14  16  Lindahl-Andersson Maja  2005  ESLÖVS SS  AP4805  25 m  58.20   
15  28  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m     
16  255  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  43.97  EFT 
17  256  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  47.08  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
37_S
Gren 37, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  35.39   
59  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  37.59   
54  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  42.37   
68  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  42.61   
64  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  42.81   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  46.69   
156  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  50.99   
81  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  53.66   
78  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  54.09   
10  209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:02.38   
11  252  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  35.43  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
38_S
Gren 38, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
181  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:14.09   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:16.40   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:16.50   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:16.71   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:17.06   
86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  1:25.30   
13  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  1:26.25   
138  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:26.53   
148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:26.90   
10  60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  1:28.20   
11  84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  1:29.72   
12  48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  50 m  1:43.14   
13  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  25 m  1:49.96   
14  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  50 m  2:03.90   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
39_S
Gren 39, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  1:04.44   
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  1:08.24   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:12.00   
145  Andersson Victor  2002  SJÖBO SS  AQ7902  25 m  1:17.04   
75  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
40_S
Gren 40, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  30.94   
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  25 m  31.50   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  31.58   
147  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  34.91   
137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  35.32   
66  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  35.87   
166  Nordin Clara  2004  SJÖBO SS  BR1204  25 m  37.60   
182  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  37.86   
19  Rietz Julia  2004  ESLÖVS SS  BB7204  25 m  39.89   
10  105  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  40.49   
11  135  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  25 m  41.06   
12  257  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  36.60  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
41_S
Gren 41, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  30.58   
93  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  31.29   
22  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  31.77   
18  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  32.23   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  35.21   
238  Härjesten Hugo  2004  HÖRBY  AV0504  25 m  36.70   
177  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  36.76   
92  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  25 m  39.34   
207  Riis Marcus  2004  YSTADS SS  AM5504  25 m  40.14   
10  101  Cakmak Robin  2004  SK RAN    25 m     
11  116  Vulic Luka  2004  SK RAN  AY4104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
42_S
Gren 42, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  32.28   
88  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  32.96   
165  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  33.37   
27  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  33.63   
180  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  33.64   
223  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  34.28   
53  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  35.00   
195  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  35.05   
189  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  36.15   
10  127  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  50 m  36.54   
11  131  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  37.29   
12  28  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  38.03   
13  70  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  38.26   
14  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  38.27   
15  185  Cassé Emmie  2005  YSTADS SS  AN6205  25 m  38.30   
16  169  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  39.71   
17  29  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  40.61   
18  56  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  41.59   
19  217  Almström Klara  2005  ÖSTERLEN  BB4605  50 m  43.02   
20  172  Quant Alma  2005  SJÖBO SS  AL5805  25 m  43.18   
21  16  Lindahl-Andersson Maja  2005  ESLÖVS SS  AP4805  25 m  43.87   
22  187  Donaldsson Amanda  2005  YSTADS SS  BL4205  25 m  44.35   
23  62  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  44.42   
24  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  45.25   
25  100  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
26  110  Najem Mariam  2005  SK RAN  BQ8405  25 m     
27  256  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  37.44  EFT 
28  255  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  40.40  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
43_S
Gren 43, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
59  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  31.45   
37  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  33.11   
54  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  35.90   
64  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  36.34   
68  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  36.40   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  37.55   
78  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  37.55   
Claesson Sebastian  2005  SS DELFIN  AB9907  25 m  37.79   
81  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  37.84   
10  156  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  39.05   
11  38  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  39.26   
12  209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  41.04   
13  12  Förnvik Gabriel  2005  ESLÖVS SS  AP0505  25 m  42.70   
14  176  Smith Maximilian  2005  SJÖBO SS  AO3705  25 m  46.10   
15  206  Persson Noah  2005  YSTADS SS  AR0105  25 m  51.41   
16  208  Rosén Alfons  2005  YSTADS SS  AR8305  25 m  55.70   
17  82  Selimovski Cem  2005  MKK  AU4705  25 m     
18  193  Johnsson Oscar  2005  YSTADS SS  AT9305  25 m     
19  252  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  30.53  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
44_S
Gren 44, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  38.33   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  39.39   
14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  50 m  40.36   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  40.47   
174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  44.36   
60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  44.85   
138  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  45.21   
48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  46.32   
84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  46.79   
10  148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  47.58   
11  191  Hjort Frideborg  2001  YSTADS SS  BX6801  50 m  48.04   
12  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  25 m  49.57   
13  86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  52.94   
14  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  50 m  58.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
45_S
Gren 45, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
167  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  36.76   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  37.31   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  42.45   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  42.93   
221  Kanold Lukas  2000  ÖSTERLEN  BA4300  25 m  44.04   
163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  44.34   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  45.19   
133  Persson-Bodén Filip  2003  S 71  AW9903  25 m  45.35   
30  Al-Sheesh Leith  2003  MKK  AQ3303  25 m  45.62   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
46_S
Gren 46, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:16.16   
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  25 m  1:16.66   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  1:21.58   
147  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:30.52   
137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  1:36.37   
157  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  1:37.70   
153  Hellner Elin  2004  SJÖBO SS  AT0604  25 m  1:40.98   
66  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m     
105  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m     
10  257  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:31.27  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
47_S
Gren 47, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
93  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  1:20.01   
18  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  1:25.75   
21  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  1:30.75   
177  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  1:36.76   
238  Härjesten Hugo  2004  HÖRBY  AV0504  25 m  1:38.85   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  1:45.45   
22  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m     
101  Cakmak Robin  2004  SK RAN    25 m     
116  Vulic Luka  2004  SK RAN  AY4104  25 m     
10  207  Riis Marcus  2004  YSTADS SS  AM5504  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
48_S
Gren 48, 100m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:25.07   
27  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  1:25.67   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  1:25.71   
223  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  1:27.87   
53  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:28.01   
165  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  1:32.34   
180  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  1:33.29   
189  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:33.54   
28  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  1:35.41   
10  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:36.31   
11  127  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  1:37.83   
12  185  Cassé Emmie  2005  YSTADS SS  AN6205  25 m  1:41.22   
13  217  Almström Klara  2005  ÖSTERLEN  BB4605  25 m  1:42.52   
14  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  1:47.32   
15  29  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:52.22   
16  215  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  1:56.35   
17  62  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  2:03.54   
18  100  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
19  110  Najem Mariam  2005  SK RAN  BQ8405  25 m     
20  255  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:31.97  EFT 
21  256  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:40.59  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
49_S
Gren 49, 100m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:21.14   
59  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:22.53   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  1:33.08   
156  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  1:40.64   
Claesson Sebastian  2005  SS DELFIN  AB9907  25 m  1:44.91   
38  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  1:49.83   
209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  1:52.02   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
50_S
Gren 50, 4X50m Frisim Mixed 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
245  Kiviks SK Mix [1918]  KIVIKS SK    25 m  1:56.92   
24  Eslövs SS Mix [2001]  2001  ESLÖVS SS    25 m     
26  Eslövs SS Mix 2001 Lag 2  ESLÖVS SS    25 m     
118  SK Ran Mixed A  SK RAN    25 m     
142  S 71 Mix  S 71    25 m     
249  Sjöbo SS Lag 1A  SJÖBO SS    25 m     
250  Sjöbo SS Lag 2A  SJÖBO SS    25 m     
251  Sjöbo SS Lag 3A  SJÖBO SS    25 m     
253  Sjöbo SS Lag 4A  SJÖBO SS    25 m     
10  254  Sjöbo SS Lag 5A  SJÖBO SS    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
51_S
Gren 51, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:30.40   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:34.46   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  2:41.61   
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  2:43.80   
138  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  3:08.26   
132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  3:12.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
52_S
Gren 52, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:40.19   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  2:43.50   
145  Andersson Victor  2002  SJÖBO SS  AQ7902  25 m  2:56.02   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  3:01.62   
216  Almström Gustav  2002  ÖSTERLEN  AX1302  25 m  3:09.77   
197  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
53_S
Gren 53, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  35.31   
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  25 m  36.74   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  39.76   
147  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  39.94   
153  Hellner Elin  2004  SJÖBO SS  AT0604  25 m  40.93   
66  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  41.14   
137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  41.67   
157  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  43.87   
19  Rietz Julia  2004  ESLÖVS SS  BB7204  25 m  44.37   
10  166  Nordin Clara  2004  SJÖBO SS  BR1204  25 m  45.78   
11  105  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  47.38   
12  135  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  25 m  55.39   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
54_S
Gren 54, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  36.14   
18  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  37.70   
22  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  41.08   
238  Härjesten Hugo  2004  HÖRBY  AV0504  25 m  43.29   
177  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  44.33   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  44.61   
207  Riis Marcus  2004  YSTADS SS  AM5504  25 m  49.02   
92  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  25 m     
101  Cakmak Robin  2004  SK RAN    25 m     
10  116  Vulic Luka  2004  SK RAN  AY4104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
55_S
Gren 55, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  39.34   
195  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  39.42   
165  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m  39.85   
53  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  39.88   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  41.26   
88  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  41.57   
27  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  41.66   
131  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  42.93   
28  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  43.69   
10  70  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  44.16   
11  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  44.22   
12  189  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  45.03   
13  169  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  45.10   
14  127  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  50 m  45.63   
15  56  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  46.93   
16  29  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  47.45   
17  187  Donaldsson Amanda  2005  YSTADS SS  BL4205  25 m  50.25   
18  217  Almström Klara  2005  ÖSTERLEN  BB4605  25 m  50.85   
19  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  51.11   
20  62  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  52.25   
21  16  Lindahl-Andersson Maja  2005  ESLÖVS SS  AP4805  25 m  53.13   
22  215  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  54.61   
23  100  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
24  110  Najem Mariam  2005  SK RAN  BQ8405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
56_S
Gren 56, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Claesson Sebastian  2005  SS DELFIN  AB9907  25 m  43.22   
64  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  43.34   
78  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  43.99   
68  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  44.02   
54  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  44.22   
209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  45.81   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  48.08   
38  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  48.99   
176  Smith Maximilian  2005  SJÖBO SS  AO3705  25 m  49.87   
10  156  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  51.05   
11  12  Förnvik Gabriel  2005  ESLÖVS SS  AP0505  25 m  51.69   
12  81  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  53.78   
13  193  Johnsson Oscar  2005  YSTADS SS  AT9305  25 m  57.18   
14  82  Selimovski Cem  2005  MKK  AU4705  25 m     
15  252  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  37.50  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
57_S
Gren 57, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  1:01.50   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  1:02.31   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:02.86   
181  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  1:03.90   
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:07.50   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  1:08.73   
14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:09.89   
138  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:11.66   
13  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  1:13.66   
10  86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  1:15.51   
11  84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  1:16.99   
12  60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  1:18.82   
13  132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:20.04   
14  48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  50 m  1:26.29   
15  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  25 m  1:26.60   
16  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  25 m  1:27.59   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
58_S
Gren 58, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  58.88   
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  1:00.16   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:02.92   
145  Andersson Victor  2002  SJÖBO SS  AQ7902  25 m  1:04.28   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  1:04.78   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:06.85   
167  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  1:07.52   
197  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m  1:10.93   
Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  1:12.14   
10  216  Almström Gustav  2002  ÖSTERLEN  AX1302  25 m  1:15.87   
11  30  Al-Sheesh Leith  2003  MKK  AQ3303  25 m  1:16.03   
12  20  Stojkovic Kristian  2000  ESLÖVS SS  BA7500  25 m  1:17.29   
13  133  Persson-Bodén Filip  2003  S 71  AW9903  25 m  1:21.07   
14  163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  1:23.38   
15  75  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  1:28.35   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
59_S
Gren 59, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  25 m  40.07   
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  40.41   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  41.16   
157  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  45.25   
147  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  45.97   
153  Hellner Elin  2004  SJÖBO SS  AT0604  25 m  47.20   
66  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  47.34   
137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  48.29   
182  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  48.92   
10  19  Rietz Julia  2004  ESLÖVS SS  BB7204  25 m  52.04   
11  135  Simpson Maja  2004  S 71  BI8804  25 m  52.36   
12  105  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  55.30   
13  257  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  48.28  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
60_S
Gren 60, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
22  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  41.53   
177  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  25 m  45.94   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  49.28   
238  Härjesten Hugo  2004  HÖRBY  AV0504  25 m  49.85   
207  Riis Marcus  2004  YSTADS SS  AM5504  25 m  51.89   
92  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  25 m     
101  Cakmak Robin  2004  SK RAN    25 m     
116  Vulic Luka  2004  SK RAN  AY4104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
61_S
Gren 61, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
53  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  41.67   
180  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  42.55   
127  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  43.72   
80  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  43.87   
32  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  43.93   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  46.22   
131  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  47.77   
189  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  48.40   
28  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  48.57   
10  29  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  48.59   
11  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  50.80   
12  70  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  51.05   
13  215  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  52.50   
14  16  Lindahl-Andersson Maja  2005  ESLÖVS SS  AP4805  25 m  52.90   
15  62  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  55.31   
16  169  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  57.11   
17  56  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  57.90   
18  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m  1:07.81   
19  100  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
20  110  Najem Mariam  2005  SK RAN  BQ8405  25 m     
21  255  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  46.28  EFT 
22  256  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  51.53  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
62_S
Gren 62, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  40.73   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  45.31   
176  Smith Maximilian  2005  SJÖBO SS  AO3705  25 m  46.69   
64  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  47.22   
78  Persson Malte  2005  MKK  AO1305  25 m  47.45   
156  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  49.05   
54  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  49.38   
38  Berglind Vincent  2005  MKK  AM5305  25 m  49.47   
81  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  51.17   
10  206  Persson Noah  2005  YSTADS SS  AR0105  25 m  51.59   
11  68  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  51.67   
12  12  Förnvik Gabriel  2005  ESLÖVS SS  AP0505  25 m  54.38   
13  Claesson Sebastian  2005  SS DELFIN  AB9907  25 m  55.44   
14  209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  56.38   
15  208  Rosén Alfons  2005  YSTADS SS  AR8305  25 m  58.91   
16  82  Selimovski Cem  2005  MKK  AU4705  25 m     
17  193  Johnsson Oscar  2005  YSTADS SS  AT9305  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
63_S
Gren 63, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
154  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  30.78   
178  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  31.49   
175  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  50 m  31.82   
143  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  32.35   
241  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  32.63   
181  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  33.20   
152  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  34.49   
242  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  34.73   
171  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  34.88   
10  14  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  37.49   
11  138  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  38.13   
12  174  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  38.55   
13  60  Kazarian Elina  2003  MKK  BW4203  25 m  39.22   
14  132  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  39.25   
15  84  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  39.27   
16  48  Ekström Sofi  2003  MKK  BT6803  25 m  41.20   
17  148  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  41.89   
18  86  Skarp Kay  2002  MKK  BO9402  25 m  43.39   
19  74  Nilsson Hanna  1999  MKK  BF5699  25 m  48.68   
20  85  Skans Marjana  2002  MKK  BW3802  25 m  51.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
64_S
Gren 64, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
150  Börjesson Jakob  2001  SJÖBO SS  AG9901  25 m  29.03   
170  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  30.12   
243  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  31.16   
239  Brink Maximilian  2002  KIVIKS SK  AL1902  25 m  31.53   
173  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  33.85   
167  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  34.33   
145  Andersson Victor  2002  SJÖBO SS  AQ7902  25 m  34.40   
221  Kanold Lukas  2000  ÖSTERLEN  BA4300  25 m  36.63   
216  Almström Gustav  2002  ÖSTERLEN  AX1302  25 m  36.83   
10  Claeson Fabian  2002  SS DELFIN  AR7902  25 m  38.29   
11  20  Stojkovic Kristian  2000  ESLÖVS SS  BA7500  25 m  45.10   
12  163  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  25 m  51.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
65_S
Gren 65, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
235  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖRBY  AQ1204  50 m  2:30.71   
244  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:31.93   
240  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:33.80   
80  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:41.20   
Möller Jonna  2005  SS DELFIN  AA1605  25 m  2:43.65   
32  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  2:44.00   
27  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  2:46.60   
88  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  2:52.10   
Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  3:03.14   
10  182  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  3:06.78   
11  137  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  3:08.88   
12  100  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m     
13  105  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m     
14  110  Najem Mariam  2005  SK RAN  BQ8405  25 m     
15  115  Toth Vivien  2005  SK RAN  BE7405  25 m     
16  169  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m     
17  257  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  2:45.26  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 
66_S
Gren 66, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  2:26.38   
18  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m  2:41.37   
59  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  2:41.69   
93  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  25 m  2:48.22   
130  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  3:03.26   
Johnsson Hugo  2005  SS DELFIN  AD4905  25 m  3:04.21   
209  Silow Alexander  2005  YSTADS SS  AF1505  25 m  3:20.57   
101  Cakmak Robin  2004  SK RAN    25 m     
116  Vulic Luka  2004  SK RAN  AY4104  25 m     
10  252  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  2:33.31  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner