2020-05-25   14:41:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Äggadoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Måndagen den 2/4 kl. 09.00

9_S
Gren 9, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  35.18   
Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  36.00   
46  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  36.53   
236  Hua Isabella  2007  HÖRBY  AE0607  25 m  36.65   
125  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  37.83   
63  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  38.71   
155  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  39.57   
213  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  39.62   
77  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  41.73   
10  199  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  25 m  41.74   
11  113  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  42.31   
12  65  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  42.32   
13  122  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  42.73   
14  139  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  43.78   
15  43  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  44.96   
16  47  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  45.69   
17  76  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  46.69   
18  168  Olsson Signe  2007  SJÖBO SS  AS5807  25 m  48.43   
19  104  Jönsson Tova  2007  SK RAN  AW0207  25 m  48.85   
20  220  Hallqvist Freja  2007  ÖSTERLEN  AK8407  25 m  51.44   
21  161  Larsson Vilda  2008  SJÖBO SS  AJ0408  25 m  52.19   
22  129  Nordqvist Inez  2008  S 71  AA9408  25 m  52.27   
23  204  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  52.50   
24  36  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  54.03   
25  97  Ahlström Ellen  2007  SK RAN  AV0807  25 m  54.74   
26  201  Malmborg Emilia  2008  YSTADS SS  AE5808  25 m  55.63   
27  151  Carlsson Minna  2007  SJÖBO SS  AS7807  25 m  55.81   
28  212  Stenberg Olivia  2008  YSTADS SS  AE3808  25 m  55.99   
29  224  Wahlfrid Kira  2007  ÖSTERLEN  AK3807  25 m  56.85   
30  39  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  58.52   
31  149  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m     
32  162  Malmberg Emma  2008  SJÖBO SS  AK3608  25 m     
33  259  Mårtensson-Strömqvist Michaela  2007  SJÖBO SS  AX1207  25 m     
34  258  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 april 2017 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  11:18 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner