Program för Glasriket Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Arena Glasriket Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 april 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Växjö |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangör |
Växjö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 april 2017 |
|
|
|
|
Gren 14, 100m Frisim Pojkar A |
Finaler (4) |
Sponsor: Målerås Glasbruk |
|
Beräknad start 11:54 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
3 |
Filip Nymberg |
2003 |
AV5503 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:45.83 |
50 |
4 |
Ludvig Asplund |
2003 |
AR5703 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:20.67 |
246 |
5 |
Erik Hjelmberg |
2003 |
AR0103 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:21.02 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Albin Mägiste |
2003 |
AD4903 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:18.90 |
49 |
2 |
Elliot Asplund |
2003 |
AR6703 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:14.71 |
135 |
3 |
Gustav Karlsson |
2002 |
AO8502 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:14.01 |
30 |
4 |
William Axelsson |
2002 |
AQ5302 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:11.98 |
75 |
5 |
Rasmus Svensson |
2003 |
AM9303 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:12.91 |
297 |
6 |
Daniel Shebalin |
2002 |
AT2102 |
ÄLMHULT |
|
25m |
1:14.40 |
179 |
7 |
Albin Malmberg |
2002 |
AE9902 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:16.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Gustav Olsson |
2002 |
AQ5902 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:11.62 |
241 |
2 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.87 |
191 |
3 |
Stefanos Gavriliidis |
2003 |
AV6903 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:05.07 |
166 |
4 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:03.65 |
232 |
5 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.64 |
111 |
6 |
Dennis Micin |
2002 |
AX3902 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.20 |
160 |
7 |
Victor Löndal |
2003 |
AF6503 |
MARKARYD |
|
25m |
1:09.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
Ludvig Hallum |
2003 |
AQ6903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:01.56 |
278 |
2 |
Anton Strand |
2003 |
AH8903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:00.21 |
215 |
3 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
59.73 |
220 |
4 |
Kemal Cikota |
2002 |
AS0102 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
57.80 |
61 |
5 |
Carl Lingström |
2002 |
AN7902 |
KALMAR SS |
|
25m |
58.41 |
77 |
6 |
Philip Turkowitch |
2003 |
AY0703 |
KALMAR SS |
|
25m |
59.86 |
55 |
7 |
Gusten Helgesson |
2002 |
AR3302 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:00.33 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
01 april 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:25 |
|