2021-05-18   10:15:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017, Göteborg

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tvling  UGP2    Utskriftsdatum  10 mars 2017   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  18:19   
  Arrangr  Gteborg Sim och SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  11 mars 2017         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
199  Lupin Flink  2002  AW8402  TROLLHTTA    25m   
66  Ellen Kampe  2003  AP3803  MARIESTAD    25m   
58  Lova Skanse  2003  BS0203  KUNGLV    25m   
92  Wilma Bergman  2002  AR0202  S 77    25m   
23  Anna Maria Jkulsdottir  2003  BA4203  GTEBORG    25m   
128  Elna Magnusson  2004  BG1804  S 02    25m   
105  Elina Ryding  2000  BG2800  S 77    25m   
188  Hanna Andrn  2004  AI3204  SK ALINGS    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
171  Lina Nielsen  2005  AD5605  UDDEVALLA    25m   
166  Juni Karfunkel  2004  AO9404  UDDEVALLA    25m   
187  Matilda stblom  2004  AO4204  UDDEVALLA    25m   
113  Lia Bromander  2004  AZ4604  S 02    25m   
139  Sophie Svensson  2003  AZ5803  S 02    25m   
143  Ellen Vrmo  2004  BF8604  S 02    25m   
200  Mja Flink  2005  AH9605  TROLLHTTA    25m   
69  Elsa Olsson  2003  AP4803  MARIESTAD    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
213  Emelie Srkiniemi Carlsso  2005  AF4205  TROLLHTTA    25m  14:39.65 
101  Ellen Olofsson  2000  BK3600  S 77    25m  12:23.19 
21  Saga Johannesson  2005  AE3705  GTEBORG    25m  12:21.88 
173  Tilde Nordstrm  2004  AG0204  UDDEVALLA    50m  11:26.19 
36  Hanna Palmr  2002  BR1602  GTEBORG    25m  11:54.15 
57  Amalia Mattisson  2004  AQ7804  KUNGLV    50m  12:22.60 
214  Izabella Thompson  2003  AG0203  TROLLHTTA    25m  13:28.14 
70  Ellen Persson  2004  AN7804  MARIESTAD    25m   

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
91  Lisa Bergman  2002  AQ9802  S 77    50m  11:13.28 
34  Tove Olsson Brandtvik  2000  BL0800  GTEBORG    25m  11:09.29 
60  Nellie Tjernstrm  2003  AP9403  KUNGLV    25m  11:01.81 
Julia Jonsson  2004  AR5804  FALKPING    25m  10:59.52 
40  Felicia Rundstrm  2002  BI2402  GTEBORG    25m  11:00.74 
33  Sissy Olsson  2001  BH1601  GTEBORG    25m  11:07.92 
Francesca Clark  2001  BE1801  FALKPING    50m  11:10.00 
11  Johanna Edgren  2004  AZ5604  GTEBORG    25m  11:21.61 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
24  Malin Kaldrup  2000  AA1600  GTEBORG    25m  10:49.21 
107  Emma Abrahamsson  2003  AZ7603  S 02    25m  10:39.35 
49  Oliwia Wierzbowska  2003  BD6803  GTEBORG    25m  10:36.15 
185  Evelina Wester  2004  AO6204  UDDEVALLA    25m  10:30.78 
19  Ebba Holmdahl  2003  BA2203  GTEBORG    25m  10:35.07 
59  Felicia Thonander  2001  AC8801  KUNGLV    50m  10:37.29 
10  Johanna de Jonge  2001  BE1401  GTEBORG    25m  10:44.02 
119  Emelie Edberg  2002  BH6802  S 02    25m  10:53.50 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
64  Matilda Torn  2001  AO1601  LIDKPING    25m  10:09.59 
12  Linnea Edgren  2002  AT7202  GTEBORG    25m  9:53.00 
210  Annie Ltt  2001  AO0601  TROLLHTTA    25m  9:38.83 
68  Ebba Olsson  2001  AM7201  MARIESTAD    25m  9:21.77 
39  Andrea Reinhold  2001  AS3401  GTEBORG    25m  9:22.47 
65  Matilda Eni  2002  AF0402  MARIESTAD    25m  9:47.19 
109  Selma Avdic  2003  AM6803  S 02    25m  9:55.05 
18  Hannah Hemberg  2002  AD2402  GTEBORG    25m  10:10.12 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Gteborg Sim och SK S02  Utskriftstid  18:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner