Program för HärnöRacet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Härnörace |
|
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Härnösand |
|
Utskriftstid |
15:19 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 30, 100m Frisim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
Elina Fors |
2003 |
CC2203 |
UMEÅ SS |
|
25m |
|
277 |
4 |
Kristina Vestman |
2004 |
|
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:31.76 |
182 |
5 |
Hilma Nordenmark |
2003 |
AU1803 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:46.38 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:28.17 |
39 |
3 |
Alva Fridlund |
2004 |
BE9404 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:25.96 |
88 |
4 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:24.79 |
202 |
5 |
Beda Skylare Berglöf |
2004 |
AK1804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:25.95 |
274 |
6 |
Ronja Widell |
2004 |
|
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:27.23 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Alice Granström |
2003 |
BV4403 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:24.74 |
273 |
2 |
Moa Berglund |
2004 |
|
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:22.76 |
189 |
3 |
Lovisa Brynger |
2003 |
BM1203 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:21.02 |
172 |
4 |
Linnea Sjöström |
2001 |
AM6601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:18.82 |
239 |
5 |
Isabelle Skoglund |
2001 |
BX2601 |
DOROTEA |
|
25m |
1:19.76 |
157 |
6 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:21.11 |
168 |
7 |
Ruth Robertsson |
1999 |
BS7299 |
UMEÅ SS |
|
25m |
1:24.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Anna Skylare Berglöf |
2003 |
AY2603 |
SK ÄGIR |
|
50m |
1:18.46 |
187 |
2 |
Amanda Boson |
2004 |
BG8804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:17.76 |
9 |
3 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:17.38 |
25 |
4 |
Ella Kretz |
2004 |
AQ5804 |
KRAMFORS |
|
25m |
1:16.79 |
37 |
5 |
Stephanie Fjellgren |
2004 |
BL2204 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:17.00 |
54 |
6 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:17.64 |
97 |
7 |
Emilia Hamberg |
2002 |
AB0602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:18.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Saga Hållander |
2004 |
BL1804 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:16.69 |
10 |
2 |
Anja Lind |
2004 |
AB8804 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:16.02 |
76 |
3 |
Linnea Engström |
2004 |
AM8404 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:15.72 |
45 |
4 |
Isabelle Grönlund |
2004 |
AR7604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:14.14 |
198 |
5 |
Love-Lee Lindberg |
2003 |
BX1403 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:14.58 |
6 |
6 |
Line Björlin |
2003 |
BB9603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:15.85 |
191 |
7 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:16.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Emelie Carlzén |
2003 |
|
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:13.77 |
61 |
2 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:13.36 |
119 |
3 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:13.00 |
50 |
4 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:11.69 |
156 |
5 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:12.16 |
255 |
6 |
Alice Moberg |
2003 |
AX4202 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:13.18 |
265 |
7 |
Levina Elfström |
2003 |
AN8403 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:13.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
1:11.50 |
128 |
2 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:10.96 |
193 |
3 |
Alice Eriksson |
2004 |
BQ0604 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:10.19 |
137 |
4 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:09.79 |
184 |
5 |
Isabel Åhrström |
2002 |
BV0802 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:10.16 |
83 |
6 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:10.38 |
7 |
7 |
Maja Bostedt |
2003 |
AP6603 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
1:11.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Lotta Larsson Wermelin |
2002 |
AB4202 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:09.54 |
120 |
2 |
Emma Norlin |
2002 |
AF9602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:07.06 |
251 |
3 |
Wilma Henriksson |
2001 |
BM9601 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
1:06.73 |
268 |
4 |
Olivia Lindgren |
1999 |
AL1899 |
KOMETERNA |
|
25m |
1:06.61 |
206 |
5 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:06.70 |
77 |
6 |
Isa Forsberg |
2002 |
BB5202 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:07.00 |
96 |
7 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:08.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Maja Jakobsson |
2000 |
AM7800 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:06.54 |
186 |
2 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:05.60 |
136 |
3 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:04.26 |
108 |
4 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:03.18 |
141 |
5 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:03.69 |
176 |
6 |
Maja Byström |
2003 |
BS3603 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:04.27 |
241 |
7 |
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
DOROTEA |
|
25m |
1:06.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:02.05 |
113 |
2 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:00.97 |
101 |
3 |
Frida Hedlund |
1999 |
AG5699 |
SUNDSVALL |
|
25m |
59.51 |
171 |
4 |
Sara Sharp |
1992 |
BD5892 |
UMEÅ SS |
|
25m |
57.35 |
124 |
5 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
57.93 |
109 |
6 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:00.96 |
126 |
7 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:02.03 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
Licensierad till: Härnösands Simsällskap |
Utskriftstid |
15:19 |
|