2020-01-19   04:26:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
554  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  53.15   
534  Käll Jönsson Carl  1999  SK NEPTUN  AP5799  25 m  54.47   
1084  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  55.09   
1151  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  55.93   
646  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  56.19   
685  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  56.22   
690  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  56.26   
1007  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  56.29   
1165  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  25 m  56.95   
10  1197  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  ag8903  25 m  57.03  EFT 
11  1181  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  57.53   
12  928  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  57.77   
13  519  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  57.87   
14  1176  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  58.01   
15  1009  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  58.29   
16  1016  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  58.53   
17  641  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  58.72   
18  674  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  58.90   
19  491  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  58.92   
20  507  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  59.17   
21  1175  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  50 m  59.20   
22  662  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  59.27   
23  541  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  59.40   
24  1193  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  59.53   
25  1169  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  59.74   
26  1145  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  59.78   
27  643  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  59.82   
28  499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:00.12   
29  1001  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  1:00.53   
30  543  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:00.79   
31  678  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:01.03   
32  842  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:01.03   
33  1167  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  1:01.39   
34  1199  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  1:01.46  EFT 
35  588  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:01.59   
36  1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  1:01.67   
37  1021  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  1:01.96   
38  682  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:02.00   
39  1004  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  1:02.01   
40  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:02.30   
41  605  Sjöborg Noah  2001  SKURU IK  AY9501  25 m  1:02.37   
42  593  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  1:02.44   
43  533  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  25 m  1:02.57   
44  604  Sjöborg Adam  2001  SKURU IK  AY8501  25 m  1:02.87   
45  547  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  25 m  1:03.02   
46  551  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  50 m  1:03.28   
47  565  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  1:03.29   
48  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:03.36   
49  656  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:03.66   
50  625  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:03.91   
51  624  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  1:03.92   
52  837  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  1:04.05   
53  623  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  1:04.36   
54  1018  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:04.37   
55  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  1:04.44   
56  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  1:04.56   
57  505  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  1:04.70   
58  640  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  1:04.82   
59  926  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  1:04.96   
60  627  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  1:05.43   
61  1201  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  al8999  25 m  1:05.51  EFT 
62  1006  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  1:05.94   
63  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:06.22   
64  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  1:06.24   
65  835  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:06.49   
66  1192  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  1:06.69   
67  1025  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:06.70   
68  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  1:07.18   
69  1149  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  1:07.43   
70  1079  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:07.60   
71  465  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:08.04   
72  1020  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  1:08.09   
73  1162  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:08.19   
74  608  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:08.26   
75  1188  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m  1:08.31   
76  729  Swahn Åke  2002  SÖDERTÖRN  AS3702  25 m  1:08.35   
77  615  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:08.92   
78  1078  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:09.16   
79  552  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  50 m  1:09.17   
80  617  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m  1:09.31   
81  527  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  1:09.39   
82  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m  1:09.42   
83  590  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  25 m  1:09.44   
84  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  1:09.70   
85  839  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  25 m  1:09.70   
86  560  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  50 m  1:09.71   
87  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  1:09.78   
88  602  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:09.83   
89  601  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  1:09.97   
90  611  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:10.38   
91  647  Parsa Daniel  2003  SPÅRVÄGEN  AL8503  25 m  1:10.49   
92  833  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  1:11.17   
93  1158  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:11.39   
94  470  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  1:11.41   
95  549  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  1:11.74   
96  836  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  1:12.03   
97  1180  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  1:12.20   
98  649  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  1:12.38   
99  550  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  1:12.45   
100  473  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  1:12.92   
101  635  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  1:13.07   
102  998  Agarwal Daniel  2002  SÖDERTÄLJE  AU2302  25 m  1:13.22   
103  471  Halvardsson Emil  2004  GUSTAVSBER  AS1704  25 m  1:13.25   
104  1168  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  1:13.50   
105  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:13.51   
106  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:13.61   
107  959  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  1:14.72   
108  555  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:14.88   
109  522  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  50 m  1:15.11   
110  1152  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:16.23   
111  477  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:16.99   
112  515  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  1:17.89   
113  834  Hoas Adam  1999  WISBY SS  AS4799  25 m  1:18.01   
114  727  Noe Glaser Felix  2003  SÖDERTÖRN  AS5903  25 m  1:18.26   
115  1080  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  1:18.49   
116  616  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:19.19   
117  1011  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  1:20.27   
118  559  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m  1:20.58   
119  613  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:20.69   
120  561  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m  1:21.39   
121  475  Nordström Anton  2002  GUSTAVSBER  AT1502  25 m  1:22.15   
122  1010  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  1:22.37   
123  464  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:22.48   
124  612  Alm Joel  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9504  25 m  1:24.13   
125  1005  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  1:26.63   
126  1082  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:28.62   
127  962  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m  1:28.77   
128  469  Hagelberg Isac  2002  GUSTAVSBER  AU6902  25 m  1:33.95   
129  479  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m  1:35.15   
130  650  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  25 m  1:35.33   
131  544  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  25 m     
132  664  Asplund Marcus  2002  SKK  AZ4502  25 m     
133  1203  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  ae8104  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
2_S
Gren 2, 800m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
566  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  9:15.11   
1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  9:42.79   
1157  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  9:46.37   
1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  9:46.67   
1023  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  9:51.49   
669  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  9:55.27   
663  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  10:04.42   
1140  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  10:04.62   
511  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  10:14.99   
10  529  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  10:19.78   
11  1171  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  10:23.22   
12  660  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  10:23.37   
13  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  10:25.40   
14  1024  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  10:31.65   
15  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  10:37.28   
16  518  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  10:38.62   
17  1089  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  10:47.46   
18  1008  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  10:52.20   
19  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  10:56.36   
20  622  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  10:56.94   
21  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  11:01.73   
22  636  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  50 m  11:02.00   
23  1015  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  11:03.90   
24  659  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  11:04.30   
25  653  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  11:07.01   
26  599  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  11:07.25   
27  1028  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  11:07.72   
28  1003  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  11:14.95   
29  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  11:27.18   
30  600  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  11:28.55   
31  832  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  11:29.62   
32  633  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  11:29.98   
33  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  11:32.67   
34  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  11:33.98   
35  654  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  11:42.12   
36  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  50 m  11:44.11   
37  677  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  11:50.12   
38  466  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  12:29.90   
39  1022  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  12:35.87   
40  642  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  12:47.61   
41  496  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  25 m  13:07.07   
42  1202  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  ac7604  25 m  13:27.35   
43  1012  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  13:31.70   
44  472  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m     
45  476  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m     
46  493  Ballnus Marie-Chantal  2002  SK NEPTUN  BX5802  25 m     
47  530  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m     
48  536  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  25 m     
49  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m     
50  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m     
51  1139  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m     
52  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m     
53  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m     
54  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m     
55  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m     
56  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
3_S
Gren 3, 200m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:05.03   
675  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  2:17.68   
690  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:23.23   
1151  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  2:23.99   
646  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  2:24.06   
519  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  2:27.21   
630  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  2:27.97   
1018  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  2:29.70   
1144  Fernandez Tobias  1999  TÄBY SIM  AN7799  25 m  2:30.48   
10  1133  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  2:31.00   
11  1016  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  2:35.14   
12  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  2:35.20   
13  641  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  2:37.74   
14  1175  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:38.04   
15  1001  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  2:41.29   
16  1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:47.59   
17  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  2:49.42   
18  1020  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  2:53.49   
19  1134  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  25 m  2:55.05   
20  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  3:08.26   
21  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m     
22  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m     
23  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m     
24  543  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m     
25  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m     
26  609  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m     
27  617  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m     
28  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m     
29  1079  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m     
30  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m     
31  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m     
32  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m     
33  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
4_S
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:05.50   
680  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:05.85   
684  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:06.62   
679  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:07.00   
1026  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:08.19   
671  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:08.46   
492  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:09.21   
645  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:09.41   
1156  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  1:09.74   
10  1185  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:10.12   
11  639  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:10.17   
12  1136  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m  1:10.24   
13  644  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:10.28   
14  999  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:10.40   
15  1028  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  1:10.83   
16  1163  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:10.87   
17  1172  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:11.04   
18  495  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  1:11.84   
19  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  1:12.36   
20  1064  Danielsson Victoria  2002  SKK  bp6802  25 m  1:12.44   
21  629  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:12.65   
22  658  Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:13.26   
23  631  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:13.38   
24  595  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  1:13.41   
25  511  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  1:14.69   
26  523  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  1:14.98   
27  510  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  1:15.15   
28  1076  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:15.24   
29  1003  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  1:15.27   
30  688  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  1:15.40   
31  596  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  25 m  1:15.89   
32  691  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  1:16.25   
33  1000  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:16.63   
34  1024  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:17.08   
35  525  Gustafsson Rebecca  2003  SK NEPTUN  AB5203  25 m  1:17.20   
36  529  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  1:17.46   
37  626  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:17.56   
38  1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  1:17.62   
39  1027  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:18.34   
40  1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:18.37   
41  724  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:18.60   
42  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:18.88   
43  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  1:19.00   
44  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:19.04   
45  620  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:19.15   
46  598  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:19.19   
47  528  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:19.36   
48  563  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  1:19.50   
49  628  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  1:20.06   
50  508  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  1:20.22   
51  632  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:20.34   
52  1086  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:20.45   
53  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:20.77   
54  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:20.89   
55  524  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  50 m  1:21.05   
56  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  1:21.16   
57  654  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:21.40   
58  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:21.42   
59  637  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:21.84   
60  622  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  1:21.97   
61  841  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:22.20   
62  653  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  1:22.47   
63  599  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:22.73   
64  521  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  1:22.76   
65  556  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  1:22.78   
66  526  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m  1:22.84   
67  1015  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:22.89   
68  567  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  50 m  1:22.94   
69  618  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:23.35   
70  594  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:23.73   
71  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:23.81   
72  659  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:23.98   
73  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  1:24.09   
74  597  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:24.99   
75  840  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  25 m  1:25.33   
76  1139  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:25.34   
77  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  1:25.47   
78  1081  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:26.97   
79  610  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:27.80   
80  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:28.26   
81  1154  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:28.29   
82  1160  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:29.30   
83  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  1:29.51   
84  1150  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  50 m  1:30.00   
85  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  1:30.28   
86  634  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  1:30.65   
87  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:31.46   
88  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:31.51   
89  1002  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  1:31.72   
90  509  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:31.97   
91  503  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:32.13   
92  535  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  1:32.26   
93  927  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:33.54   
94  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  1:33.99   
95  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  1:34.07   
96  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  25 m  1:34.72   
97  642  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  1:34.95   
98  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  1:34.98   
99  496  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  1:35.97   
100  648  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:36.57   
101  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  50 m  1:37.60   
102  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m  1:37.84   
103  592  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  1:41.22   
104  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  50 m  1:41.40   
105  1141  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  1:41.91   
106  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m  1:42.33   
107  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  1:43.18   
108  472  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  1:43.49   
109  537  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  50 m  1:43.66   
110  1174  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:43.68   
111  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  1:55.60   
112  506  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m     
113  558  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  25 m     
114  619  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m     
115  621  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m     
116  667  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  25 m     
117  731  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m     
118  960  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m     
119  1182  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
5_S
Gren 5, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1157  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  2:24.54   
1136  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m  2:25.21   
1190  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  2:26.90   
999  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  2:28.07   
658  Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  2:28.55   
1172  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:30.29   
1023  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  2:30.67   
1185  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  2:31.24   
538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  2:31.82   
10  1148  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  2:32.61   
11  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  2:32.94   
12  1017  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  2:33.84   
13  636  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  2:34.20   
14  639  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  2:34.27   
15  1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  2:34.80   
16  498  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:35.82   
17  542  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  2:35.92   
18  1064  Danielsson Victoria  2002  SKK  bp6802  25 m  2:36.09   
19  525  Gustafsson Rebecca  2003  SK NEPTUN  AB5203  25 m  2:37.09   
20  629  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  2:38.49   
21  645  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  2:39.25   
22  1028  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  2:39.31   
23  546  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:40.11   
24  1140  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  2:40.92   
25  691  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  2:41.08   
26  1163  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:42.11   
27  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  2:42.69   
28  1160  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  2:43.04   
29  1143  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  2:43.39   
30  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  2:43.57   
31  1026  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  2:45.11   
32  1161  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  2:45.45   
33  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  2:45.48   
34  671  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  2:46.29   
35  637  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  2:46.42   
36  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  2:46.62   
37  564  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  2:47.09   
38  610  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  2:48.25   
39  1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  2:48.52   
40  1089  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  2:49.66   
41  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  2:50.65   
42  1002  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  25 m  2:51.33   
43  642  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  2:51.77   
44  634  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  2:52.82   
45  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  2:53.26   
46  521  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  2:53.67   
47  665  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  2:54.56   
48  633  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  2:54.59   
49  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  2:54.69   
50  725  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  2:54.85   
51  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:55.20   
52  657  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  2:55.47   
53  628  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  2:56.81   
54  614  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:57.07   
55  1088  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  2:58.42   
56  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  2:58.96   
57  503  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  3:01.58   
58  659  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  3:02.32   
59  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  3:04.33   
60  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  3:04.34   
61  1150  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  3:04.51   
62  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  50 m  3:07.40   
63  638  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  3:08.97   
64  655  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  3:11.16   
65  466  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  3:12.02   
66  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  3:12.27   
67  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  3:15.42   
68  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  3:16.69   
69  632  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  3:17.30   
70  1141  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  3:18.22   
71  1174  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  50 m  3:19.64   
72  1202  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  ac7604  25 m  3:22.34  EFT 
73  486  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  25 m  3:25.87   
74  591  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  3:26.15   
75  537  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  50 m  3:37.43   
76  485  Dombos Alice  2004  LIDINGÖ SK  BI7804  25 m     
77  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m     
78  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m     
79  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m     
80  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m     
81  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m     
82  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m     
83  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m     
84  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m     
85  619  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m     
86  621  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m     
87  726  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m     
88  728  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m     
89  730  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m     
90  1090  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m     
91  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m     
92  1154  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m     
93  1182  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m     
94  1195  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m     
95  1196  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1181  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  1:01.37   
1009  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:02.18   
674  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  1:04.05   
1144  Fernandez Tobias  1999  TÄBY SIM  AN7799  25 m  1:04.45   
1133  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  1:05.88   
682  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:06.35   
1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  1:06.43   
1007  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  1:06.85   
1167  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  1:06.94   
10  499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:07.01   
11  588  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:07.50   
12  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  1:07.65   
13  928  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  1:07.95   
14  1145  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  1:08.15   
15  1176  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  1:08.32   
16  1016  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:08.40   
17  1018  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:08.59   
18  651  Stupans Rudolfs  1999  SPÅRVÄGEN  AX0599  25 m  1:08.65   
19  593  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  1:08.66   
20  689  Tufvesson Sebastian  2000  SKK  AJ5100  25 m  1:08.96   
21  842  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:09.90   
22  685  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  1:10.27   
23  662  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  1:10.52   
24  652  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  1:10.89   
25  624  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  1:11.48   
26  1004  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  1:12.02   
27  630  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  1:12.09   
28  1201  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  al8999  25 m  1:12.33  EFT 
29  1197  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  ag8903  25 m  1:12.75  EFT 
30  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:13.12   
31  1001  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  1:13.44   
32  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  1:13.62   
33  643  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  1:14.50   
34  1193  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  1:14.63   
35  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  1:14.72   
36  1169  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  1:14.83   
37  678  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  1:15.01   
38  641  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  1:15.05   
39  543  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  1:15.49   
40  656  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  1:15.89   
41  1200  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  1:16.10  EFT 
42  1025  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  1:16.47   
43  547  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  25 m  1:16.57   
44  505  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  1:16.66   
45  627  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  1:17.01   
46  1192  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  1:17.09   
47  835  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:17.14   
48  640  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  1:17.33   
49  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:17.63   
50  1162  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  1:17.69   
51  1149  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  1:18.02   
52  687  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  1:18.07   
53  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  1:18.12   
54  1199  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  1:18.52  EFT 
55  1079  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:18.65   
56  608  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:19.03   
57  1006  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  1:19.14   
58  837  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  1:19.22   
59  1021  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  1:19.26   
60  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  1:19.44   
61  625  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  1:19.95   
62  615  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  1:20.05   
63  647  Parsa Daniel  2003  SPÅRVÄGEN  AL8503  25 m  1:20.42   
64  555  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:20.71   
65  611  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  1:20.76   
66  616  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  1:20.94   
67  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:21.44   
68  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  1:21.50   
69  465  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  1:22.18   
70  551  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  25 m  1:22.73   
71  833  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  1:23.14   
72  635  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  1:23.19   
73  550  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  25 m  1:23.30   
74  1078  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:23.32   
75  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m  1:23.51   
76  617  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m  1:23.95   
77  998  Agarwal Daniel  2002  SÖDERTÄLJE  AU2302  25 m  1:24.32   
78  649  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  1:24.34   
79  672  Gunneriusson Emil  2000  SKK  AJ4100  25 m  1:24.67   
80  623  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  1:24.74   
81  1158  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  1:25.04   
82  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  1:25.42   
83  549  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  1:25.75   
84  515  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  1:25.81   
85  1168  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  1:25.84   
86  839  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  25 m  1:27.21   
87  1180  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  1:27.64   
88  729  Swahn Åke  2002  SÖDERTÖRN  AS3702  25 m  1:27.86   
89  836  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  1:28.98   
90  522  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  50 m  1:29.05   
91  612  Alm Joel  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9504  25 m  1:29.94   
92  464  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m  1:30.44   
93  552  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  25 m  1:30.90   
94  1152  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:30.97   
95  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  1:32.00   
96  1188  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m  1:32.13   
97  1080  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  1:32.85   
98  477  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:33.58   
99  1011  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  50 m  1:33.59   
100  1082  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:34.09   
101  561  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  50 m  1:35.30   
102  1010  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  1:36.06   
103  650  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  25 m  1:41.80   
104  613  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  1:42.69   
105  962  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m  1:43.86   
106  834  Hoas Adam  1999  WISBY SS  AS4799  25 m  1:44.20   
107  1005  Frisch Sebastian  2004  SÖDERTÄLJE  AO4104  25 m  1:47.11   
108  479  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m  1:50.07   
109  469  Hagelberg Isac  2002  GUSTAVSBER  AU6902  25 m  1:54.83   
110  502  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m     
111  959  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m     
112  1203  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  ae8104  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
679  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  2:09.14   
512  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  2:09.69   
1008  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  2:10.62   
1017  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  2:12.04   
566  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  2:12.23   
1156  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  2:14.00   
526  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m  2:14.21   
1136  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  25 m  2:14.37   
532  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  2:15.43   
10  680  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  2:15.82   
11  1023  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  2:16.06   
12  644  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  2:16.45   
13  1190  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  2:16.59   
14  1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  50 m  2:17.58   
15  538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  2:17.75   
16  660  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  2:18.63   
17  669  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  2:18.77   
18  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  2:19.02   
19  626  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  2:19.46   
20  1064  Danielsson Victoria  2002  SKK  bp6802  25 m  2:19.80   
21  663  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  2:20.20   
22  498  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  2:20.25   
23  1163  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:21.07   
24  639  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  2:21.12   
25  1172  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  2:21.33   
26  683  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  2:21.57   
27  1148  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  2:21.69   
28  1166  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  2:22.05   
29  492  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  2:22.23   
30  488  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  2:22.39   
31  556  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  2:22.41   
32  688  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  2:22.81   
33  636  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  2:23.00   
34  529  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  2:23.02   
35  495  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  2:23.36   
36  1185  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  2:23.36   
37  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  2:23.45   
38  525  Gustafsson Rebecca  2003  SK NEPTUN  AB5203  25 m  2:23.78   
39  563  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  2:24.16   
40  1171  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  2:24.79   
41  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  2:25.33   
42  659  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  2:25.34   
43  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  2:26.06   
44  516  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:26.31   
45  1028  Yu Hammarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  2:27.04   
46  546  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  2:27.21   
47  1089  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  2:27.29   
48  528  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  2:27.36   
49  628  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  2:27.44   
50  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  2:27.50   
51  564  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  2:27.61   
52  631  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  2:27.74   
53  632  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  2:28.02   
54  599  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  2:28.61   
55  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  2:29.12   
56  523  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  2:29.57   
57  1003  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  2:30.19   
58  557  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  2:30.23   
59  691  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  2:30.50   
60  655  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  2:30.73   
61  622  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  2:30.98   
62  508  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  2:31.12   
63  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  2:31.41   
64  589  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  50 m  2:31.42   
65  620  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  2:31.49   
66  648  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  2:31.96   
67  598  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  2:32.00   
68  1015  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  2:32.33   
69  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  2:32.38   
70  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  2:32.59   
71  670  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  2:32.74   
72  610  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  2:33.04   
73  841  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  2:33.39   
74  614  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  2:34.56   
75  493  Ballnus Marie-Chantal  2002  SK NEPTUN  BX5802  25 m  2:34.65   
76  633  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  50 m  2:34.80   
77  668  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  2:35.46   
78  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  2:35.60   
79  1161  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  2:37.19   
80  524  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  2:37.24   
81  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  2:37.41   
82  521  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  2:37.90   
83  840  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  25 m  2:38.18   
84  1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  2:38.82   
85  597  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  2:39.19   
86  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  2:39.46   
87  567  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  2:39.52   
88  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  2:39.57   
89  676  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  2:39.58   
90  642  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  2:40.09   
91  594  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  2:40.12   
92  1150  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  2:40.58   
93  665  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  2:41.02   
94  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  2:41.50   
95  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:42.84   
96  621  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m  2:43.10   
97  657  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  2:43.19   
98  1083  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  2:43.69   
99  1027  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  2:43.73   
100  600  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  2:44.96   
101  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  25 m  2:45.69   
102  536  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  2:46.15   
103  500  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  25 m  2:47.50   
104  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  2:47.55   
105  466  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  2:47.62   
106  592  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  2:48.48   
107  472  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  2:48.52   
108  1000  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  2:49.03   
109  1081  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  2:49.13   
110  606  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  2:49.23   
111  832  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  2:49.28   
112  509  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  2:51.87   
113  927  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  2:52.07   
114  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  2:52.75   
115  1002  Bethiso Jennifer  2003  SÖDERTÄLJE  BT5203  50 m  2:53.42   
116  723  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  2:53.64   
117  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  2:53.86   
118  496  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  2:54.11   
119  1090  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  2:54.23   
120  1195  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  2:54.41   
121  1022  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  2:54.57   
122  535  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  25 m  2:54.67   
123  1141  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  2:54.71   
124  537  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  2:55.23   
125  1182  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  2:55.86   
126  1154  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  2:56.05   
127  506  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  2:56.13   
128  607  Varnestig Tilde  2003  SKURU IK  BJ0403  25 m  2:56.91   
129  619  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m  2:58.75   
130  1196  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  25 m  2:59.01   
131  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  3:03.41   
132  530  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  3:05.23   
133  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  3:07.00   
134  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  3:07.26   
135  1174  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  50 m  3:07.36   
136  1012  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  3:08.79   
137  667  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  3:11.06   
138  960  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK  AS3200  25 m  3:14.45   
139  1087  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  3:15.44   
140  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m  3:20.96   
141  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m  3:22.67   
142  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  3:24.87   
143  476  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m     
144  478  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m     
145  485  Dombos Alice  2004  LIDINGÖ SK  BI7804  25 m     
146  486  Dombos Vilma  2004  LIDINGÖ SK  BI5804  25 m     
147  514  Engardt Klara  2003  SK NEPTUN  CB8603  25 m     
148  666  Björlin Millie  2003  SKK  CB8203  25 m     
149  958  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m     
150  1013  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m     
151  1198  Berggren Alexandra  2002  SK NEPTUN  by5402  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
8_S
Gren 8, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
507  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:18.63   
1181  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  2:19.65   
499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  2:20.49   
541  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:20.54   
1016  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  2:21.73   
1176  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:24.24   
1167  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:24.38   
652  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  2:25.39   
1175  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:25.85   
10  675  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  2:26.05   
11  1009  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  2:26.25   
12  630  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  25 m  2:26.97   
13  1169  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:29.43   
14  1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:30.25   
15  543  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  2:30.30   
16  928  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  2:30.57   
17  1001  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  2:30.64   
18  687  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  2:30.71   
19  651  Stupans Rudolfs  1999  SPÅRVÄGEN  AX0599  25 m  2:31.30   
20  1197  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  ag8903  25 m  2:31.56  EFT 
21  491  Andersson Felix  2002  SK NEPTUN  AC4502  25 m  2:31.69   
22  1018  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  2:31.79   
23  641  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  2:31.82   
24  643  O´Malley Aaron  2002  SPÅRVÄGEN  AI3902  25 m  2:32.03   
25  588  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:32.55   
26  678  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  2:32.89   
27  1145  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  2:33.18   
28  624  Hallbäck Martin  2001  SPÅRVÄGEN  AP8101  25 m  2:34.09   
29  842  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  2:34.10   
30  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  2:34.35   
31  1004  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  2:34.55   
32  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  2:34.65   
33  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  2:36.23   
34  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  2:36.69   
35  623  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  2:37.13   
36  593  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  2:37.58   
37  1021  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  2:37.90   
38  640  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  2:38.11   
39  662  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  2:38.11   
40  615  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:38.41   
41  565  Wallström-Blomgren Isak  2003  SK NEPTUN  AQ9303  25 m  2:39.68   
42  1193  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  2:40.73   
43  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  2:41.57   
44  625  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  2:41.90   
45  605  Sjöborg Noah  2001  SKURU IK  AY9501  25 m  2:43.40   
46  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:44.96   
47  533  Jonson Viktor  2003  SK NEPTUN  AQ5303  25 m  2:45.63   
48  505  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m  2:45.89   
49  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  2:47.31   
50  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  2:47.77   
51  551  Rasmuson Karl Johan  2001  SK NEPTUN  AT0901  50 m  2:47.80   
52  1025  Thormé Rova Johan  2004  SÖDERTÄLJE  AK7504  25 m  2:48.00   
53  527  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  2:48.18   
54  835  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  2:48.79   
55  1134  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  2:48.96   
56  627  Holmström Jesper  2003  SPÅRVÄGEN  AO4903  25 m  2:49.00   
57  1020  Runfjäll Casper  2002  SÖDERTÄLJE  AJ7102  25 m  2:49.08   
58  1006  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  2:50.57   
59  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  2:50.79   
60  656  Török Matyas  2002  SPÅRVÄGEN  AQ3502  25 m  2:50.82   
61  1162  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  2:51.61   
62  1199  Granado Persson Philip  2002  SK NEPTUN  AP1702  25 m  2:52.68  EFT 
63  647  Parsa Daniel  2003  SPÅRVÄGEN  AL8503  25 m  2:52.94   
64  1149  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  2:52.96   
65  617  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m  2:53.59   
66  611  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  2:54.19   
67  649  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  2:54.41   
68  833  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  2:55.39   
69  1079  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m  2:56.02   
70  550  Rasmuson Jakob  2003  SK NEPTUN  AP9103  50 m  2:56.52   
71  1200  Lange Jacob  2002  SÖDERTÄLJE  AR5702  25 m  2:56.93  EFT 
72  1078  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  2:57.65   
73  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m  2:58.06   
74  635  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m  2:58.26   
75  602  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  2:59.11   
76  465  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  2:59.12   
77  502  Brinnen Adrian  2001  SK NEPTUN  AX8101  25 m  3:03.44   
78  549  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m  3:04.99   
79  1180  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  3:07.07   
80  839  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  25 m  3:07.80   
81  836  Höglund Oliver  2003  WISBY SS  AC8103  25 m  3:07.90   
82  1158  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m  3:08.90   
83  555  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  3:09.62   
84  998  Agarwal Daniel  2002  SÖDERTÄLJE  AU2302  25 m  3:09.65   
85  1188  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m  3:11.84   
86  470  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  3:14.65   
87  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  3:15.16   
88  959  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  3:16.26   
89  515  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  50 m  3:17.26   
90  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  3:17.37   
91  559  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m  3:17.90   
92  1168  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m  3:19.52   
93  612  Alm Joel  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9504  25 m  3:20.17   
94  1010  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  3:21.59   
95  613  Alverfors Ludvig  2004  SPÅRVÄGEN  AT8104  25 m  3:23.31   
96  1011  Köndell Lennon  2004  SÖDERTÄLJE  AO3104  25 m  3:23.81   
97  1152  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  3:24.57   
98  477  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  3:29.03   
99  473  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  3:34.40   
100  522  Granqvist Filip  2001  SK NEPTUN  AN8501  25 m  3:40.81   
101  464  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m     
102  469  Hagelberg Isac  2002  GUSTAVSBER  AU6902  25 m     
103  471  Halvardsson Emil  2004  GUSTAVSBER  AS1704  25 m     
104  479  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m     
105  544  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  25 m     
106  547  Palmqvist Karl  2002  SK NEPTUN  AZ6102  25 m     
107  552  Rasmuson Ludvig  2001  SK NEPTUN  AT1901  25 m     
108  604  Sjöborg Adam  2001  SKURU IK  AY8501  25 m     
109  1080  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m     
110  1203  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  ae8104  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
9_S
Gren 9, 400m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
504  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  5:08.06   
512  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  5:10.43   
999  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  5:14.11   
679  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  5:21.26   
542  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  5:22.48   
1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  5:23.93   
1148  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  5:24.24   
1166  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  5:29.38   
538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  5:29.81   
10  498  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  5:30.13   
11  645  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  5:33.16   
12  492  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  5:33.20   
13  556  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  5:36.27   
14  1140  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  5:38.17   
15  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  5:38.84   
16  511  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  5:38.87   
17  495  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  5:41.83   
18  1026  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  5:42.71   
19  529  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  5:42.90   
20  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  5:43.77   
21  510  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  5:47.62   
22  518  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  5:48.08   
23  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  5:48.13   
24  525  Gustafsson Rebecca  2003  SK NEPTUN  AB5203  25 m  5:50.49   
25  653  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  5:50.71   
26  528  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  5:53.18   
27  638  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  5:53.19   
28  563  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  5:57.68   
29  1015  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  5:58.53   
30  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  50 m  6:02.36   
31  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  6:03.70   
32  546  Nordeman Freja  2003  SK NEPTUN  AU7203  25 m  6:06.41   
33  1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  6:06.51   
34  670  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  6:08.59   
35  516  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  6:09.42   
36  508  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  6:09.70   
37  523  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  50 m  6:15.77   
38  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  6:16.60   
39  557  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  50 m  6:18.94   
40  521  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  6:23.80   
41  567  Wihk Embla  2002  SK NEPTUN  BD9602  25 m  6:33.93   
42  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  6:46.14   
43  596  Heintz Felicia  2004  SKURU IK  AU8204  50 m  6:49.80   
44  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  6:51.53   
45  1160  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  6:56.48   
46  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m     
47  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m     
48  503  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m     
49  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m     
50  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m     
51  524  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m     
52  526  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m     
53  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m     
54  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m     
55  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m     
56  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m     
57  564  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m     
58  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m     
59  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
10_S
Gren 10, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1140  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:14.10   
1166  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  1:14.56   
1014  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  1:15.20   
1148  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:15.28   
1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  1:15.85   
532  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:16.70   
671  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:16.78   
504  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  1:16.94   
538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  1:17.02   
10  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:17.39   
11  679  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:17.75   
12  1172  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:18.21   
13  730  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:18.26   
14  683  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:18.54   
15  595  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  1:18.95   
16  668  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:19.47   
17  528  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:19.79   
18  490  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:20.29   
19  1161  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:20.40   
20  556  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  1:20.57   
21  644  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:21.22   
22  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  1:21.79   
23  631  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:22.01   
24  557  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:22.06   
25  620  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:22.48   
26  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  1:22.91   
27  632  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  1:23.08   
28  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:23.40   
29  645  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:23.90   
30  648  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:24.04   
31  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  1:24.45   
32  638  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:24.95   
33  633  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:24.97   
34  673  Gunneriusson Julia  2002  SKK  AX7402  25 m  1:24.97   
35  1064  Danielsson Victoria  2002  SKK  bp6802  25 m  1:25.01   
36  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  1:25.09   
37  1150  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  1:25.27   
38  639  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  1:25.29   
39  503  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:25.33   
40  1141  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:25.92   
41  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:26.28   
42  1157  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  1:26.33   
43  508  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:26.41   
44  655  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  1:26.94   
45  626  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  1:27.40   
46  1024  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  1:27.43   
47  1160  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:28.01   
48  677  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:28.04   
49  614  Andras Noémi  2001  SPÅRVÄGEN  BJ1601  25 m  1:28.40   
50  636  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:28.58   
51  658  Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:28.80   
52  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:28.94   
53  841  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  1:29.07   
54  1083  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:29.07   
55  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  1:29.44   
56  637  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:29.52   
57  669  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  1:29.64   
58  1088  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:29.86   
59  629  Jansson Kristin  2001  SPÅRVÄGEN  BC4601  25 m  1:30.06   
60  1077  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:30.41   
61  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:30.58   
62  654  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:30.63   
63  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  1:31.17   
64  1086  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:31.33   
65  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  1:31.51   
66  622  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  1:32.14   
67  1000  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  1:32.18   
68  591  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:32.43   
69  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:32.67   
70  597  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  1:32.72   
71  594  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:32.83   
72  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  1:33.37   
73  657  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  1:33.48   
74  1182  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:33.57   
75  1027  Vinger Lisa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ8203  25 m  1:33.64   
76  832  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  1:33.97   
77  1019  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  1:34.14   
78  618  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  1:34.19   
79  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:34.28   
80  628  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  1:35.18   
81  728  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:36.24   
82  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  1:36.39   
83  1081  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:36.57   
84  723  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:36.68   
85  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  1:36.80   
86  610  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:36.94   
87  1139  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:37.00   
88  603  Sepp Jocelyn  2002  SKURU IK  BW3402  25 m  1:37.21   
89  726  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  1:37.52   
90  1174  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:37.63   
91  1012  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  1:37.66   
92  676  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  1:37.79   
93  619  Chiuarzzo Åström Kristina  2004  SPÅRVÄGEN  BG1204  25 m  1:37.99   
94  506  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  1:38.20   
95  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  1:38.24   
96  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:38.67   
97  731  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  1:38.77   
98  725  Ehn Gabriella  2003  SÖDERTÖRN  BE5403  25 m  1:39.10   
99  592  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK  AE0804  25 m  1:39.39   
100  509  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  25 m  1:39.45   
101  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  1:39.63   
102  606  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  1:40.45   
103  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  1:40.72   
104  589  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:40.77   
105  621  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m  1:40.81   
106  840  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  25 m  1:40.92   
107  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  50 m  1:41.09   
108  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  1:41.22   
109  530  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:41.76   
110  558  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  25 m  1:41.95   
111  599  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  1:42.00   
112  496  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  25 m  1:42.10   
113  501  Bohman Frida  2003  SK NEPTUN  BT2603  25 m  1:42.11   
114  961  Silberstein-Kantor Michelle  2001  HELLAS SK  AF1200  25 m  1:42.30   
115  472  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  1:42.69   
116  1154  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  1:42.97   
117  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m  1:43.42   
118  1022  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  1:44.12   
119  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  1:45.26   
120  478  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m  1:45.63   
121  1013  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m  1:45.75   
122  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m  1:46.72   
123  607  Varnestig Tilde  2003  SKURU IK  BJ0403  25 m  1:46.98   
124  1085  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  25 m  1:48.27   
125  476  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m  1:48.67   
126  537  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  1:50.12   
127  1087  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:50.89   
128  958  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m  1:51.22   
129  487  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  1:51.59   
130  468  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  1:55.53   
131  474  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m  2:23.80   
132  514  Engardt Klara  2003  SK NEPTUN  CB8603  25 m     
133  666  Björlin Millie  2003  SKK  CB8203  25 m     
134  724  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
11_S
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
541  Martinsson Morgan  2001  SK NEPTUN  AN1701  25 m  2:29.20   
1181  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  2:32.14   
507  Dalsgaard Dexter  2001  SK NEPTUN  AS0501  25 m  2:32.79   
652  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  2:33.88   
1016  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  2:35.99   
1169  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:36.47   
1021  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  2:37.43   
1167  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:40.68   
1165  Lörinc Wilhelm  2000  TÄBY SIM  AU7900  25 m  2:42.47   
10  1192  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  2:43.63   
11  640  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  2:44.08   
12  687  Thörn Linus  2002  SKK  AN6102  25 m  2:44.98   
13  1175  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:45.13   
14  609  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:46.68   
15  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  2:48.29   
16  615  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:48.38   
17  1176  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:49.06   
18  842  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  2:52.28   
19  1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:53.84   
20  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  2:56.49   
21  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  2:56.72   
22  1133  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  25 m  2:57.30   
23  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:59.19   
24  837  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  3:02.45   
25  838  Lyth Elias  2004  WISBY SS  AO8504  25 m  3:05.86   
26  1180  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m  3:06.17   
27  833  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  3:08.38   
28  835  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  3:09.16   
29  590  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  25 m  3:09.74   
30  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  3:10.01   
31  601  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  3:11.85   
32  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  3:13.91   
33  649  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  3:15.73   
34  623  Erneholm Oliver  2003  SPÅRVÄGEN  AO4503  25 m  3:17.20   
35  465  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  3:18.48   
36  527  Haargaard Malte  2003  SK NEPTUN  AP2703  25 m  3:19.79   
37  1134  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  3:20.24   
38  545  Mueller Hjalmar  2004  SK NEPTUN  AR8104  25 m  3:21.60   
39  549  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  3:25.43   
40  1149  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  50 m  3:25.94   
41  616  Annas Markus  2004  SPÅRVÄGEN  AF1704  25 m  3:29.93   
42  1188  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  50 m  3:35.26   
43  1080  Kristersson Campe Nicolai  2002  TYRESÖ SS  AF5502  25 m  3:37.72   
44  834  Hoas Adam  1999  WISBY SS  AS4799  25 m  3:48.54   
45  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  3:52.43   
46  1168  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  50 m  3:52.90   
47  555  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  3:59.72   
48  477  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  4:00.71   
49  479  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m  4:11.03   
50  473  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  4:21.01   
51  464  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m     
52  469  Hagelberg Isac  2002  GUSTAVSBER  AU6902  25 m     
53  475  Nordström Anton  2002  GUSTAVSBER  AT1502  25 m     
54  505  Cerps Gustavs  2004  SK NEPTUN  AJ3704  25 m     
55  515  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m     
56  540  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m     
57  544  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  25 m     
58  559  Svärd Hedenström Elias  2004  SK NEPTUN  AV6704  25 m     
59  560  Theodosiadis Stavros  2002  SK NEPTUN  AY7502  25 m     
60  561  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  25 m     
61  635  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m     
62  650  Ström John  2004  SPÅRVÄGEN  AQ9704  25 m     
63  1158  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m     
64  1193  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m     
65  1203  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  ae8104  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
12_S
Gren 12, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
566  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  4:28.20   
504  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  4:34.22   
679  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  4:41.46   
1178  Rydbeck Nordén Esther  2001  TÄBY SIM  BN8801  25 m  4:42.11   
680  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  4:42.86   
538  Lundgren Sonnergren Isa  2004  SK NEPTUN  AW5404  25 m  4:45.47   
1023  Teglöf Isabel  2003  SÖDERTÄLJE  AZ3203  25 m  4:45.53   
1157  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  25 m  4:46.63   
532  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  4:46.98   
10  1184  Ström Thilda  2003  TÄBY SIM  AT5803  25 m  4:47.40   
11  1156  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  25 m  4:48.03   
12  511  Ehn Filippa  2001  SK NEPTUN  AP6201  25 m  4:51.60   
13  1166  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  25 m  4:51.79   
14  529  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  25 m  4:52.08   
15  518  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  4:52.45   
16  626  Holmberg Sofia  2002  SPÅRVÄGEN  AU1202  25 m  4:53.62   
17  644  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  4:54.13   
18  563  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  4:56.51   
19  510  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  4:56.79   
20  1064  Danielsson Victoria  2002  SKK  bp6802  25 m  4:57.62   
21  660  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  4:58.61   
22  663  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  5:00.07   
23  1179  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  25 m  5:00.55   
24  683  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  5:00.99   
25  1024  Teljstedt Linnéa  2003  SÖDERTÄLJE  AZ6203  25 m  5:01.15   
26  1185  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  5:02.43   
27  639  Malm Lovisa  2002  SPÅRVÄGEN  BD4402  25 m  5:04.08   
28  688  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  5:04.60   
29  1089  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  5:05.59   
30  1159  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  25 m  5:05.94   
31  661  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  5:08.94   
32  1143  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  25 m  5:10.80   
33  523  Grähs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  5:11.08   
34  564  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  5:15.30   
35  636  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  50 m  5:16.25   
36  628  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  5:16.80   
37  622  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  5:17.01   
38  599  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  5:17.73   
39  1014  Lindberg Vilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL9204  25 m  5:19.39   
40  1187  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  5:19.95   
41  1170  Nylund Viktoria  2001  TÄBY SIM  BD1801  25 m  5:21.95   
42  670  Engelgren Ella  2004  SKK  AM9804  25 m  5:22.60   
43  610  Östlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  5:23.56   
44  631  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  5:24.89   
45  653  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  5:24.99   
46  655  Torstensson Sara  2004  SPÅRVÄGEN  AW3604  25 m  5:26.71   
47  654  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  5:27.98   
48  632  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m  5:28.17   
49  1135  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  5:29.26   
50  648  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  50 m  5:30.37   
51  1186  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  50 m  5:30.39   
52  840  Silfwergård Nella  2004  WISBY SS  BE4604  25 m  5:30.77   
53  1138  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  5:31.24   
54  1155  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  25 m  5:33.78   
55  1153  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  5:34.25   
56  677  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  5:35.62   
57  841  Sköld Hedda  2002  WISBY SS  AM0402  25 m  5:35.91   
58  676  Kärvestedt Sara  2003  SKK  AO0403  25 m  5:36.09   
59  1139  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  5:36.17   
60  493  Ballnus Marie-Chantal  2002  SK NEPTUN  BX5802  50 m  5:36.35   
61  517  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  5:38.57   
62  642  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  5:38.82   
63  633  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  5:40.12   
64  657  Vaamonde Belize  2004  SPÅRVÄGEN  AI5404  25 m  5:40.67   
65  1142  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  25 m  5:40.80   
66  665  Björkman Emma  2004  SKK  AW2404  25 m  5:41.84   
67  1189  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  5:43.55   
68  621  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m  5:43.87   
69  1150  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  5:44.83   
70  618  Bagelius Johanna  2004  SPÅRVÄGEN  BB4604  25 m  5:45.37   
71  1147  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  25 m  5:46.73   
72  503  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  5:47.10   
73  1019  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  5:47.43   
74  1000  Bengtsson Frida  2003  SÖDERTÄLJE  AY2803  25 m  5:50.09   
75  597  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  5:51.43   
76  1022  Sörensen Ella  2004  SÖDERTÄLJE  BO6604  25 m  5:54.77   
77  1146  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  5:55.13   
78  1161  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  5:56.83   
79  1132  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  6:00.24   
80  536  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  6:03.10   
81  531  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  6:03.48   
82  539  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  6:04.70   
83  1160  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  6:07.77   
84  1191  Valeskog Nicole  2004  TÄBY SIM  AT5204  50 m  6:07.83   
85  548  Pettersdotter Wenster Penny  2004  SK NEPTUN  BM3404  25 m  6:10.48   
86  496  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  50 m  6:12.54   
87  520  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  6:15.60   
88  1182  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  6:17.35   
89  600  Niska Söderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  6:18.56   
90  634  Kullman Malin  2004  SPÅRVÄGEN  AW8404  25 m  6:19.92   
91  537  Litterfeldt Alice  2003  SK NEPTUN  AZ3803  25 m  6:20.30   
92  472  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  6:23.38   
93  530  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  25 m  6:26.96   
94  535  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  6:30.71   
95  1012  Landegren Wilma  2004  SÖDERTÄLJE  AL1404  25 m  6:31.04   
96  1174  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  6:31.95   
97  497  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  25 m  7:33.86   
98  553  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  7:41.30   
99  494  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  7:53.93   
100  513  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  8:27.90   
101  500  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  25 m     
102  562  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  25 m     
103  668  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m     
104  1013  Lange Oliwia  2004  SÖDERTÄLJE  BS6604  25 m     
105  1083  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m     
106  1141  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m     
107  1154  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 
13_S
Gren 13, 1500m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
554  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  16:25.83   
1151  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  17:07.43   
675  Jacobsson Fredrik  2001  SKK  AK8701  25 m  17:45.58   
499  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  17:48.54   
646  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  17:56.50   
674  Gustafsson Isak  2001  SKK  AA5901  25 m  18:31.86   
588  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  18:38.29   
1145  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  18:41.13   
609  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  19:19.33   
10  1177  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  25 m  19:35.69   
11  1173  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  19:37.38   
12  593  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  19:39.67   
13  678  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  19:44.23   
14  1162  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  25 m  20:30.11   
15  686  Sundling Walter  2004  SKK  AE6904  25 m  20:44.97   
16  1183  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  20:47.13   
17  1001  Bergstrand Erik  2002  SÖDERTÄLJE  AD3102  25 m  21:16.89   
18  611  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  22:32.41   
19  652  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  25 m  23:23.65   
20  477  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  24:50.30   
21  1010  Karlström Huerta Spencer  2004  SÖDERTÄLJE  AV5504  25 m  26:25.23   
22  464  Ekström Adrian  2004  GUSTAVSBER  AV6104  25 m     
23  465  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m     
24  467  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m     
25  469  Hagelberg Isac  2002  GUSTAVSBER  AU6902  25 m     
26  470  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m     
27  471  Halvardsson Emil  2004  GUSTAVSBER  AS1704  25 m     
28  473  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m     
29  480  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m     
30  602  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m     
31  608  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m     
32  617  Backlund Nils  2002  SPÅRVÄGEN  AX9302  25 m     
33  625  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m     
34  635  Käll Oskar  2002  SPÅRVÄGEN  AS9902  25 m     
35  685  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m     
36  835  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m     
37  839  Pettersson Walter  2003  WISBY SS  AT3503  25 m     
38  1131  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m     
39  1137  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m     
40  1149  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m     
41  1152  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m     
42  1158  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  25 m     
43  1164  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m     
44  1167  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m     
45  1168  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  25 m     
46  1180  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  25 m     
47  1188  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m     
48  1193  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m     
49  1194  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner