2020-01-23   22:46:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2017, Eriksdal (Stockholm)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 2    Utskriftsdatum  11 mars 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:26   
  Arrangör  Neptun_Gustavsberg_Skuru         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 mars 2017         
 
 
 
Gren 2, 800m Frisim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
536  Sofija Lajsic  2002  BO2802  SK NEPTUN    25m   
1155  Tindra Håbro Karjanmaa  2004  BA2204  TÄBY SIM    25m   
1142  Clara Ersson  2004  BA3204  TÄBY SIM    25m   
530  Elin Homnér  2003  BT4203  SK NEPTUN    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
1191  Nicole Valeskog  2004  AT5204  TÄBY SIM    25m   
1202  Isabelle Persson  2004  ac7604  SKURU IK    25m  13:27.35 
642  Susanna Nivenius  2002  BM1802  SPÅRVÄGEN    25m  12:47.61 
1187  Nina Takolander  2003  AX0803  TÄBY SIM    50m  11:44.11 
1138  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TÄBY SIM    25m  11:32.67 
654  Linda Svensson  2000  AR8200  SPÅRVÄGEN    25m  11:42.12 
466  Lisa Eriksson  2003  AO9403  GUSTAVSBER    25m  12:29.90 
496  Evelina Berg  2002  BX0402  SK NEPTUN    25m  13:07.07 
472  Emelie Karlsson  2002  BE0402  GUSTAVSBER    25m   
1139  Filippa Bolling  2004  BA8404  TÄBY SIM    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
832  Tilda Ekedahl  2003  BD8603  WISBY SS    25m  11:29.62 
1189  Maria Tavemark  2001  BA9601  TÄBY SIM    25m  11:27.18 
1028  Linnea Yu Hammarsten  2002  AU7802  SÖDERTÄLJE    25m  11:07.72 
659  Eliane Westermark  2003  AX4603  SPÅRVÄGEN    25m  11:04.30 
636  Linnea Lindqvist  2001  BE7801  SPÅRVÄGEN    50m  11:02.00 
1015  Vendela Lundqvist  2002  BM3602  SÖDERTÄLJE    25m  11:03.90 
599  Ella Langell Högblom  2001  BF1801  SKURU IK    25m  11:07.25 
1003  Angelica Blomberg  2002  AD8802  SÖDERTÄLJE    25m  11:14.95 
600  Lovisa Niska Söderqvist  2004  AX2804  SKURU IK    25m  11:28.55 
633  Maike Kuhlins  2000  BA1600  SPÅRVÄGEN    25m  11:29.98 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
622  Wilma Ekwall  1999  BP7299  SPÅRVÄGEN    25m  10:56.94 
1008  Tina Huslid  2000  AF0600  SÖDERTÄLJE    25m  10:52.20 
518  Madicken Eriksson  2003  AX8203  SK NEPTUN    50m  10:38.62 
1024  Linnéa Teljstedt  2003  AZ6203  SÖDERTÄLJE    25m  10:31.65 
660  Anna Viinapuu  2000  AH8400  SPÅRVÄGEN    25m  10:23.37 
1179  Malin Sangfelt  2001  AC3801  TÄBY SIM    25m  10:25.40 
661  Emilia Wullrich  2003  BI8203  SPÅRVÄGEN    25m  10:37.28 
1089  Ella Törnqvist  2003  AQ1603  TYRESÖ SS    25m  10:47.46 
1159  Anna Ladis  2001  BH7801  TÄBY SIM    25m  10:56.36 
1170  Viktoria Nylund  2001  BD1801  TÄBY SIM    25m  11:01.73 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
511  Filippa Ehn  2001  AP6201  SK NEPTUN    25m  10:14.99 
663  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  10:04.42 
1023  Isabel Teglöf  2003  AZ3203  SÖDERTÄLJE    25m  9:51.49 
1157  Josephine Junehed  2002  AN1202  TÄBY SIM    25m  9:46.37 
566  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    25m  9:15.11 
1178  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  9:42.79 
1184  Thilda Ström  2003  AT5803  TÄBY SIM    25m  9:46.67 
669  Klara Eklöf  2002  AH2202  SKK    25m  9:55.27 
1140  Embla Börjesson  2002  AZ1802  TÄBY SIM    25m  10:04.62 
1171  Frida Nöu  2001  AC2801  TÄBY SIM    25m  10:23.22 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  08:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner