Program for Mastersmestaruusuinnit (25 m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Lähtölista Laji 35
|
Kilpailu |
Masters-mestaruuskilpailut |
|
Tulostuspäivämäärä |
19 maaliskuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Lappeenranta |
|
Tulostusaika |
09:09 |
|
|
Järjestäjä |
LrU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 maaliskuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 35, 50m Vapaauinti Naiset |
Loppukilpailut (13) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Natalia Antsiferova |
1951 |
65-69 |
RADUGA |
|
25m |
48.37 |
48.37 |
2 |
Marja Turunen |
1951 |
65-69 |
KuUS |
|
25m |
38.79 |
38.79 |
3 |
Maritta Kurki |
1952 |
65-69 |
La-Ka |
|
25m |
36.78 |
36.78 |
4 |
Sirpa Visakoski |
1952 |
65-69 |
AUi |
|
50m |
38.29 |
37.29 |
5 |
Marjatta Koivisto |
1952 |
65-69 |
ORCA |
|
50m |
46.54 |
45.54 |
6 |
Pirjo-Leena Pitkänen |
1945 |
70-74 |
SWIM |
|
50m |
40.10 |
39.10 |
7 |
Anna Pyrrö |
1941 |
75-79 |
SWIM |
|
50m |
46.22 |
45.22 |
8 |
Carita Bremer |
1940 |
75-79 |
HSS |
|
25m |
51.60 |
51.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sari Salomaa |
1959 |
55-59 |
S.C.P. |
|
25m |
39.84 |
39.84 |
2 |
Taina Miekka |
1959 |
55-59 |
Nereus |
|
50m |
38.15 |
37.15 |
3 |
Anne Hoffren |
1962 |
55-59 |
TuUS |
|
50m |
39.36 |
38.36 |
4 |
Raija Sandelin |
1960 |
55-59 |
Nereus |
|
50m |
41.37 |
40.37 |
5 |
Annikki Liakka |
1954 |
60-64 |
OU |
|
50m |
42.58 |
41.58 |
6 |
Kerstin Rehnström |
1957 |
60-64 |
ESS |
|
25m |
38.21 |
38.21 |
7 |
Leena Kaseva |
1954 |
60-64 |
Cetus |
|
50m |
41.66 |
40.66 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Liisa Tirkkonen |
1963 |
50-54 |
LrKT |
|
25m |
35.98 |
35.98 |
4 |
Anu Lajunen |
1966 |
50-54 |
SWIM |
|
50m |
36.26 |
35.26 |
5 |
Minna Karhama |
1966 |
50-54 |
Vanders |
|
25m |
35.53 |
35.53 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tatiana Tikhomirova |
1964 |
50-54 |
NEVA STARS |
|
25m |
33.00 |
33.00 |
3 |
Pirkko Hankonen |
1963 |
50-54 |
JUK |
|
50m |
33.15 |
32.15 |
4 |
Violetta Shaboltas |
1967 |
50-54 |
NEVA STARS |
|
25m |
30.52 |
30.52 |
5 |
Beronika Bykova |
1967 |
50-54 |
NEVA STARS |
|
25m |
32.00 |
32.00 |
6 |
Satu Hyvärinen |
1967 |
50-54 |
STR |
|
25m |
32.79 |
32.79 |
7 |
Maarit Kestilä |
1967 |
50-54 |
HAHE |
|
50m |
35.57 |
34.57 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pauliina Melamies |
1968 |
45-49 |
HTU |
|
25m |
39.73 |
39.73 |
3 |
Petra Sinisalo-Katajisto |
1969 |
45-49 |
NU |
|
25m |
36.00 |
36.00 |
4 |
Petra Thodin |
1968 |
45-49 |
VUS-VSS |
|
50m |
29.84 |
28.84 |
5 |
Maarit Venesmäki |
1969 |
45-49 |
TuUS |
|
50m |
30.10 |
29.10 |
6 |
Minna Rantanen |
1968 |
45-49 |
S.C.P. |
|
50m |
37.47 |
36.47 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Krista Rokka |
1977 |
40-44 |
AQUILA |
|
25m |
36.18 |
36.18 |
4 |
Carrie Turunen |
1973 |
40-44 |
HSS |
|
50m |
35.31 |
34.31 |
5 |
Minna Burman |
1976 |
40-44 |
VUS-VSS |
|
25m |
35.05 |
35.05 |
6 |
Anne-Mari Kuusela |
1975 |
40-44 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Terhi Kirsi Heikkilä |
1974 |
40-44 |
RiUS |
|
50m |
33.86 |
32.86 |
2 |
Sanna Soininen |
1973 |
40-44 |
BraUi |
|
50m |
31.48 |
30.48 |
3 |
Marjaana Mäkinen |
1975 |
40-44 |
KoU |
|
50m |
30.48 |
29.48 |
4 |
Raakel Luoto |
1975 |
40-44 |
ÅSK |
|
50m |
27.60 |
26.60 |
5 |
Olga Fedurova |
1975 |
40-44 |
NEVA STARS |
|
25m |
27.05 |
27.05 |
6 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
40-44 |
Cetus |
|
50m |
31.39 |
30.39 |
7 |
Lotta Rutanen |
1974 |
40-44 |
HSS |
|
50m |
31.69 |
30.69 |
8 |
Aija Matela |
1977 |
40-44 |
LrU |
|
50m |
33.98 |
32.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Laura Haimakainen |
1979 |
35-39 |
HyUS |
|
25m |
|
|
4 |
Heidi Viljanen |
1980 |
35-39 |
KU |
|
25m |
36.76 |
36.76 |
5 |
Anu Marttila |
1979 |
35-39 |
Kuhat |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anu Skyttä |
1980 |
35-39 |
LrU |
|
25m |
34.05 |
34.05 |
3 |
Maarit Vainio |
1980 |
35-39 |
AUi |
|
50m |
29.51 |
28.51 |
4 |
Elisa Suomi |
1981 |
35-39 |
Vanders |
|
50m |
29.31 |
28.31 |
5 |
Kaisa Männistö |
1978 |
35-39 |
KU |
|
50m |
29.48 |
28.48 |
6 |
Asta Viuhkola |
1980 |
35-39 |
OuLo |
|
50m |
31.99 |
30.99 |
7 |
Johanna Malmsten |
1982 |
35-39 |
STR |
|
50m |
35.96 |
34.96 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Riia Koskelainen |
1987 |
30-34 |
Kuhat |
|
25m |
|
|
4 |
Helena Mäkinen |
1985 |
30-34 |
OuLo |
|
25m |
35.11 |
35.11 |
5 |
Katri Laitinen |
1983 |
30-34 |
Kuhat |
|
25m |
|
|
6 |
Salla Kivelä |
1983 |
30-34 |
Kuhat |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Reetta Pyykkö |
1986 |
30-34 |
BraUi |
|
50m |
34.55 |
33.55 |
2 |
Eeva Järvenpää |
1984 |
30-34 |
Octopus |
|
25m |
31.52 |
31.52 |
3 |
Vladimira Therman |
1985 |
30-34 |
HSS |
|
50m |
30.06 |
29.06 |
4 |
Riikka Majander |
1984 |
30-34 |
TuUS |
|
50m |
28.00 |
27.00 |
5 |
Mari Kiuru |
1984 |
30-34 |
HäUS |
|
50m |
28.72 |
27.72 |
6 |
Riikka Kovanen |
1986 |
30-34 |
Octopus |
|
50m |
32.44 |
31.44 |
7 |
Elisa Laurila |
1984 |
30-34 |
ORCA |
|
25m |
32.73 |
32.73 |
8 |
Tanja Laine |
1986 |
30-34 |
KuUS |
|
50m |
35.32 |
34.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Pauliina Ahvenniemi |
1990 |
25-29 |
HyUS |
|
25m |
|
|
3 |
Emma Kyrklund |
1991 |
25-29 |
ORCA |
|
25m |
|
|
4 |
Milla Hämäläinen |
1991 |
25-29 |
SWIM |
|
50m |
38.23 |
37.23 |
5 |
Noora Kollanus |
1991 |
25-29 |
Plaani |
|
25m |
|
|
6 |
Miia Valkonen |
1992 |
25-29 |
SWIM |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Ryhmä |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Riikka Saari |
1989 |
25-29 |
OuLo |
|
50m |
35.01 |
34.01 |
2 |
Jonna Teräväinen |
1991 |
25-29 |
SWIM |
|
25m |
29.49 |
29.49 |
3 |
Laura Sneck |
1991 |
25-29 |
KUS-GSS |
|
25m |
29.09 |
29.09 |
4 |
Noora Sartela |
1991 |
25-29 |
SWIM |
|
50m |
27.10 |
26.10 |
5 |
Linda Lillhonga |
1991 |
25-29 |
KUS-GSS |
|
50m |
29.41 |
28.41 |
6 |
Mari Mäkilä |
1991 |
25-29 |
OU |
|
50m |
30.23 |
29.23 |
7 |
Lotta Luoma |
1990 |
25-29 |
Vanders |
|
50m |
32.70 |
31.70 |
8 |
Janina Lehti |
1990 |
25-29 |
STR |
|
25m |
35.42 |
35.42 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
19 maaliskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit |
Tulostusaika |
09:09 |
|