2021-04-15   19:23:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m RU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
451  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  1:14.60  1:14.60   
502  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  1:18.47  1:18.47   
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  1:15.50  1:18.50   
484  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:19.68  1:19.68   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:17.27  1:20.27   
492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:21.57  1:21.57   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  25 m  1:18.62  1:21.62   
427  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  1:21.76  1:21.76   
320  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:19.48  1:22.48   
10  91  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  1:19.90  1:22.90   
11  491  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  1:23.77  1:23.77   
12  344  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  1:24.16  1:24.16   
13  74  Edwards Anna  2004  HSS  04A597  50 m  1:24.62  1:24.62   
14  533  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  1:21.87  1:24.87   
15  140  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  1:25.05  1:25.05   
16  169  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  50 m  1:25.51  1:25.51   
17  390  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:25.74  1:25.74   
18  441  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  1:25.76  1:25.76   
19  279  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  1:25.81  1:25.81   
20  367  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  1:22.98  1:25.98   
21  132  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  1:26.01  1:26.01   
22  137  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  1:26.21  1:26.21   
23  559  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  1:23.30  1:26.30   
24  510  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:23.36  1:26.36   
25  345  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  1:23.80  1:26.80   
26  313  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:26.91  1:26.91   
27  505  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:23.92  1:26.92   
28  118  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:27.19  1:27.19   
29  551  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  1:24.46  1:27.46   
30  489  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  1:24.53  1:27.53   
31  468  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  1:27.59  1:27.59   
32  534  Myllärinen Viljaana  2004  UI  04A492  50 m  1:27.69  1:27.69   
33  254  Jämsä Iiris  2004  MiUS  04A703  50 m  1:27.87  1:27.87   
34  116  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  50 m  1:27.92  1:27.92   
35  297  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  50 m  1:28.00  1:28.00   
36  506  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  1:25.01  1:28.01   
37  300  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  50 m  1:28.12  1:28.12   
38  236  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:25.22  1:28.22   
39  399  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:25.45  1:28.45   
40  519  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  1:25.58  1:28.58   
41  83  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  25 m  1:25.87  1:28.87   
14 v 
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  1:12.93  1:12.93   
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  1:10.94  1:13.94   
269  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  1:15.06  1:15.06   
290  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  50 m  1:15.61  1:15.61   
493  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  1:16.63  1:16.63   
440  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  1:17.68  1:17.68   
164  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  1:19.30  1:19.30   
425  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  1:19.84  1:19.84   
240  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  1:17.26  1:20.26   
10  171  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  1:20.41  1:20.41   
11  435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  50 m  1:20.62  1:20.62   
12  168  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:20.67  1:20.67   
13  266  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  25 m  1:17.85  1:20.85   
14  122  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:21.48  1:21.48   
15  309  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:21.92  1:21.92   
16  511  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  1:22.07  1:22.07   
17  66  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  50 m  1:22.08  1:22.08   
18  339  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:19.13  1:22.13   
19  187  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:22.95  1:22.95   
20  263  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  25 m  1:20.68  1:23.68   
21  154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  1:24.29  1:24.29   
22  289  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  50 m  1:24.75  1:24.75   
23  219  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  1:21.76  1:24.76   
24  393  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  1:24.84  1:24.84   
25  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  50 m  1:24.85  1:24.85   
26  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:24.99  1:24.99   
27  396  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  1:25.07  1:25.07   
28  173  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:22.56  1:25.56   
29  259  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  25 m  1:22.60  1:25.60   
30  490  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  50 m  1:25.70  1:25.70   
31  294  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  50 m  1:25.82  1:25.82   
32  512  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:22.84  1:25.84   
33  125  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  1:22.93  1:25.93   
15 v 
368  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  1:14.53  1:14.53   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:17.38  1:17.38   
172  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  50 m  1:17.73  1:17.73   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:14.86  1:17.86   
516  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:15.33  1:18.33   
524  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:18.45  1:18.45   
166  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  1:18.48  1:18.48   
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  1:15.64  1:18.64   
461  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:16.43  1:19.43   
10  133  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:20.72  1:20.72   
11  471  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  1:21.18  1:21.18   
12  312  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:18.84  1:21.84   
13  310  Aartela Ada  2002  HäUS  02A562  25 m  1:19.02  1:22.02   
14  419  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  1:22.46  1:22.46   
15  293  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  50 m  1:22.86  1:22.86   
16  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  1:19.96  1:22.96   
17  211  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:20.00  1:23.00   
18  558  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:20.37  1:23.37   
19  319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:23.72  1:23.72   
20  537  Grundström Tuisku  2002  Vanders  02A014  50 m  1:23.78  1:23.78   
21  160  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  1:20.80  1:23.80   
22  370  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  1:23.80  1:23.80   
23  556  Kontiainen Aino  2002  NU  02A770  25 m  1:21.01  1:24.01   
24  302  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  50 m  1:24.12  1:24.12   
25  314  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:24.33  1:24.33   
26  262  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:24.35  1:24.35   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
2_S
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:20.25  2:20.25   
301  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  50 m  2:23.71  2:23.71   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  25 m  2:19.51  2:24.51   
508  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  2:20.79  2:25.79   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  2:21.06  2:26.06   
483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  2:26.66  2:26.66   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  2:28.15  2:28.15   
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:30.46  2:30.46   
325  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  2:26.44  2:31.44   
10  92  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  2:31.66  2:31.66   
11  507  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  2:32.54  2:32.54   
12  250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  2:27.88  2:32.88   
13  220  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  2:28.09  2:33.09   
14  433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:28.27  2:33.27   
15  295  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  2:33.62  2:33.62   
16  444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  2:33.63  2:33.63   
17  202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  50 m  2:35.18  2:35.18   
18  75  Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  50 m  2:35.24  2:35.24   
19  307  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  2:35.44  2:35.44   
20  420  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:30.75  2:35.75   
21  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  2:32.19  2:37.19   
22  139  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  2:37.20  2:37.20   
23  112  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  50 m  2:37.42  2:37.42   
24  518  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:37.67  2:37.67   
25  305  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  2:38.38  2:38.38   
26  238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:33.51  2:38.51   
27  128  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  2:39.45  2:39.45   
28  142  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  50 m  2:39.68  2:39.68   
29  486  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  2:39.97  2:39.97   
15 v 
418  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  2:15.73  2:15.73   
144  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  2:17.79  2:17.79   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:19.01  2:19.01   
397  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  2:19.35  2:19.35   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:14.63  2:19.63   
233  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  2:14.68  2:19.68   
496  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  50 m  2:25.70  2:25.70   
178  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  2:27.53  2:27.53   
158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  2:27.67  2:27.67   
10  291  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  2:28.47  2:28.47   
11  340  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  50 m  2:29.41  2:29.41   
12  201  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  2:24.56  2:29.56   
13  453  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  2:24.86  2:29.86   
14  495  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  2:30.52  2:30.52   
15  167  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  50 m  2:30.68  2:30.68   
16  242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  2:26.04  2:31.04   
17  205  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  2:31.63  2:31.63   
18  514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  2:31.95  2:31.95   
19  347  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  2:32.43  2:32.43   
20  517  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:33.05  2:33.05   
21  306  Peltonen Valdemar  2002  VUS-VSS  02B190  50 m  2:33.50  2:33.50   
22  308  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  2:28.60  2:33.60   
16 v 
543  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  2:10.60  2:15.60   
208  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  2:12.08  2:17.08   
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  50 m  2:17.85  2:17.85   
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  2:13.90  2:18.90   
149  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  2:19.91  2:19.91   
235  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  50 m  2:20.67  2:20.67   
230  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  50 m  2:21.05  2:21.05   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  2:21.37  2:21.37   
218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  2:17.56  2:22.56   
10  288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  50 m  2:22.59  2:22.59   
11  155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  2:22.92  2:22.92   
12  452  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  2:18.10  2:23.10   
13  536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  50 m  2:23.58  2:23.58   
14  239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  2:24.20  2:24.20   
15  243  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  2:24.43  2:24.43   
16  261  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  2:25.63  2:25.63   
17  192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  2:26.20  2:26.20   
18  86  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  2:21.27  2:26.27   
19  407  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  2:22.69  2:27.69   
20  549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  2:22.78  2:27.78   
21  67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  2:28.32  2:28.32   
22  226  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  2:28.57  2:28.57   
23  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:23.70  2:28.70   
24  498  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  2:23.73  2:28.73   
25  522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  2:28.77  2:28.77   
26  258  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  2:28.95  2:28.95   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
3_S
Laji 3, 50m PU T-13-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 15 v 
147  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  50 m  28.60  28.60   
326  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  28.96  28.96   
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  29.36  29.36   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  29.39  29.39   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  29.55  29.55   
375  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  29.82  29.82   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  29.93  29.93   
267  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  30.02  30.02   
541  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  30.03  30.03   
10  71  Winqvist Nea  2002  BS-PU  02A729  50 m  30.07  30.07   
11  401  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  30.12  30.12   
12  319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  30.17  30.17   
13  566  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  30.18  30.18   
14  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  30.32  30.32   
15  184  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  29.33  30.33   
16  110  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  50 m  30.53  30.53   
17  362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  30.56  30.56   
18  474  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  30.72  30.72   
19  203  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  29.86  30.86   
20  211  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  30.93  30.93   
21  285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  30.98  30.98   
22  422  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  50 m  31.15  31.15   
23  394  Arenius Alexandra Sophia  2002  AUi  02A750  50 m  31.17  31.17   
24  312  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  31.23  31.23   
25  311  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  31.38  31.38   
26  402  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  31.40  31.40   
27  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  30.45  31.45   
28  485  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  31.53  31.53   
29  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  31.54  31.54   
30  191  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  31.56  31.56   
31  417  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  50 m  31.58  31.58   
32  540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  31.64  31.64   
33  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  50 m  31.72  31.72   
34  336  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  31.74  31.74   
35  240  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  30.82  31.82   
36  278  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  50 m  31.93  31.93   
37  265  Paukkunen Amanda  2002  SWIM  02A895  50 m  32.04  32.04   
38  275  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  50 m  32.04  32.04   
39  268  Raudaskoski Cecilia  2002  SWIM  02B205  50 m  32.05  32.05   
40  157  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  50 m  32.06  32.06   
41  121  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  32.07  32.07   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
4_S
Laji 4, 50m VU P-14-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
156  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  24.72  24.72   
260  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  25.30  25.30   
77  Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  50 m  25.31  25.31   
228  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  24.32  25.32   
398  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  25.32  25.32   
357  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  25.41  25.41   
358  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  25.59  25.59   
162  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  25.67  25.67   
542  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  25.79  25.79   
10  353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  25.85  25.85   
11  356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  25.88  25.88   
12  463  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  25.95  25.95   
13  180  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  25.04  26.04   
14  233  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  50 m  26.14  26.14   
15  388  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  26.21  26.21   
16  322  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  26.34  26.34   
17  438  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  26.52  26.52   
18  509  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  26.54  26.54   
19  119  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  26.56  26.56   
20  178  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  26.65  26.65   
21  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  26.67  26.67   
22  159  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  26.75  26.75   
23  476  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  50 m  26.77  26.77   
24  195  Åström Max  2002  Cetus  02A585  50 m  27.00  27.00   
25  539  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  50 m  27.05  27.05   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
5_S
Laji 5, 800m VU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  9:48.56  9:48.56   
329  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  9:49.13  10:05.13   
231  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  10:05.45  10:05.45   
331  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m  9:51.47  10:07.47   
152  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  10:17.93  10:17.93   
376  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  10:22.70  10:22.70   
126  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  10:09.06  10:25.06   
88  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  10:09.52  10:25.52   
91  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  10:17.01  10:33.01   
10  390  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  25 m  10:17.27  10:33.27   
11  503  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  10:17.99  10:33.99   
12  441  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  10:38.79  10:38.79   
13  489  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  10:23.55  10:39.55   
14  251  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  10:26.19  10:42.19   
14 v 
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  9:03.56  9:19.56   
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  9:29.84  9:45.84   
446  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  9:50.70  9:50.70   
440  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  9:57.98  9:57.98   
443  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  9:42.46  9:58.46   
79  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  9:43.44  9:59.44   
154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  9:45.95  10:01.95   
323  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  9:46.92  10:02.92   
450  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  9:50.66  10:06.66   
10  372  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  10:07.46  10:07.46   
11  373  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  10:08.82  10:08.82   
12  87  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  10:01.34  10:17.34   
15 v 
182  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  9:42.68  9:42.68   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  9:50.25  9:50.25   
181  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  50 m  9:51.60  9:51.60   
374  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  25 m  9:37.55  9:53.55   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  9:38.99  9:54.99   
408  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m  9:42.50  9:58.50   
179  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  10:07.49  10:07.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
6_S
Laji 6, 4X100m VUV P-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
196  Cetus 1  2001  Cetus    50 m  3:43.74  3:43.74   
244  LaUS 1  2001  LaUS    50 m  3:46.06  3:46.06   
380  ÅSK 1  2001  ÅSK    50 m  3:47.45  3:47.45   
415  AUi  2001  AUi    50 m  3:50.59  3:50.59   
198  Cetus 2  2001  Cetus    50 m  3:52.06  3:52.06   
546  Vanders  2001  Vanders    50 m  3:53.10  3:53.10   
525  UiTa 1  2001  UiTa    50 m  3:53.89  3:53.89   
95  HSS 1  2001  HSS    50 m  3:55.16  3:55.16   
212  JoUS  2001  JoUS    50 m  3:56.37  3:56.37   
10  272  SWIM  2001  SWIM    50 m  3:58.21  3:58.21   
11  351  TaTU 1  2001  TaTU    50 m  3:58.23  3:58.23   
12  501  ORCA  2001  ORCA    50 m  4:00.19  4:00.19   
13  382  ÅSK 2  2001  ÅSK    50 m  4:00.42  4:00.42   
14  96  HSS 2  2001  HSS    50 m  4:08.73  4:08.73   
15  527  UiTa 2  2001  UiTa    50 m  4:09.98  4:09.98   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
7_S
Laji 7, 100m RU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m  1:09.01  1:12.01   
483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  1:12.09  1:12.09   
508  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  1:12.50  1:12.50   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  50 m  1:13.06  1:13.06   
209  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  1:15.35  1:15.35   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  1:15.62  1:15.62   
129  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  50 m  1:16.31  1:16.31   
139  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  1:16.60  1:16.60   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  1:17.17  1:17.17   
10  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  1:18.01  1:18.01   
11  535  Oinonen Antti  2003  UI  03B081  50 m  1:18.40  1:18.40   
12  295  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  1:18.68  1:18.68   
13  455  Yu Sihan  2003  OU  03A332  50 m  1:19.04  1:19.04   
14  477  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  50 m  1:19.69  1:19.69   
15  128  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  1:17.10  1:20.10   
16  486  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  1:18.52  1:21.52   
17  518  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  1:21.61  1:21.61   
18  142  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  50 m  1:21.95  1:21.95   
19  513  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  1:19.13  1:22.13   
20  238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  1:20.23  1:23.23   
21  305  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  1:23.46  1:23.46   
22  532  Huhti Aapo  2003  LUS  03A936  25 m  1:20.47  1:23.47   
15 v 
418  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  1:09.36  1:09.36   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  1:11.01  1:11.01   
539  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  1:08.22  1:11.22   
395  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  1:08.62  1:11.62   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  1:08.62  1:11.62   
233  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  25 m  1:09.26  1:12.26   
158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  1:12.62  1:12.62   
193  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  50 m  1:12.80  1:12.80   
565  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  1:12.95  1:12.95   
10  291  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  1:14.29  1:14.29   
11  453  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  50 m  1:14.84  1:14.84   
12  421  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  50 m  1:15.01  1:15.01   
13  347  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  1:15.13  1:15.13   
14  308  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  50 m  1:15.59  1:15.59   
15  316  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  1:12.70  1:15.70   
16  178  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  1:16.21  1:16.21   
17  448  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  1:16.59  1:16.59   
18  232  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  50 m  1:17.12  1:17.12   
19  201  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  1:14.21  1:17.21   
20  557  Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  25 m  1:15.30  1:18.30   
21  514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  1:18.42  1:18.42   
22  306  Peltonen Valdemar  2002  VUS-VSS  02B190  50 m  1:18.78  1:18.78   
23  447  Raesalmi Niklas  2002  OU  02A657  50 m  1:18.80  1:18.80   
24  499  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  1:16.41  1:19.41   
25  386  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  1:17.07  1:20.07   
26  120  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  50 m  1:20.11  1:20.11   
27  130  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  1:20.36  1:20.36   
16 v 
543  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  1:07.05  1:07.05   
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  50 m  1:07.36  1:07.36   
356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:05.49  1:08.49   
261  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  1:08.99  1:08.99   
155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  1:09.64  1:09.64   
67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  1:11.07  1:11.07   
228  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  50 m  1:11.12  1:11.12   
224  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  1:09.04  1:12.04   
498  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  1:12.08  1:12.08   
10  463  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  1:13.07  1:13.07   
11  239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  1:13.33  1:13.33   
12  149  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  1:13.45  1:13.45   
13  243  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  1:13.97  1:13.97   
14  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  1:11.22  1:14.22   
15  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  1:11.31  1:14.31   
16  487  Leino Riku  2001  UKK  01A282  50 m  1:14.56  1:14.56   
17  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  50 m  1:14.58  1:14.58   
18  476  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  50 m  1:14.63  1:14.63   
19  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  1:12.08  1:15.08   
20  135  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  1:15.29  1:15.29   
21  70  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  1:15.46  1:15.46   
22  159  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  1:15.51  1:15.51   
23  82  Linnanen Niklas  2001  HSS  01A606  25 m  1:13.50  1:16.50   
24  438  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  25 m  1:13.51  1:16.51   
25  303  Malm Ivar  2001  VUS-VSS  01A596  50 m  1:16.72  1:16.72   
26  124  Lasmio Atte  2001  RiUS  01A618  25 m  1:14.63  1:17.63   
27  210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  1:17.64  1:17.64   
28  153  Jentze Tatu  2001  Cetus  01A474  50 m  1:17.65  1:17.65   
29  549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  1:14.87  1:17.87   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
8_S
Laji 8, 200m SKU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  2:31.73  2:31.73   
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  2:34.15  2:34.15   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  2:34.17  2:34.17   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:34.67  2:34.67   
451  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  2:33.56  2:38.56   
126  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  2:33.83  2:38.83   
231  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:39.53  2:39.53   
376  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:39.86  2:39.86   
460  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  2:40.82  2:40.82   
10  484  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  2:36.93  2:41.93   
11  492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:42.68  2:42.68   
12  329  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  2:37.90  2:42.90   
13  320  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  2:43.27  2:43.27   
14  427  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  2:43.39  2:43.39   
15  503  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  2:38.57  2:43.57   
16  91  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  2:39.56  2:44.56   
17  441  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  2:44.80  2:44.80   
18  390  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  2:45.27  2:45.27   
19  424  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  2:45.53  2:45.53   
20  88  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  2:41.09  2:46.09   
21  533  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  2:41.29  2:46.29   
22  510  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  2:46.33  2:46.33   
23  489  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  2:46.37  2:46.37   
24  152  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  2:46.63  2:46.63   
25  545  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  2:41.65  2:46.65   
26  331  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m  2:41.79  2:46.79   
27  251  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  50 m  2:46.83  2:46.83   
28  161  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  50 m  2:47.00  2:47.00   
14 v 
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  50 m  2:25.70  2:25.70   
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  2:26.22  2:26.22   
404  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  2:32.09  2:32.09   
440  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  2:32.85  2:32.85   
290  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  50 m  2:32.98  2:32.98   
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  2:33.42  2:33.42   
425  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  2:33.95  2:33.95   
237  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  2:35.60  2:35.60   
443  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  2:36.49  2:36.49   
10  285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  2:38.79  2:38.79   
11  450  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  2:33.85  2:38.85   
12  157  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  50 m  2:39.15  2:39.15   
13  253  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  2:39.80  2:39.80   
14  154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  2:39.90  2:39.90   
15  164  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  2:40.23  2:40.23   
16  321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  2:40.53  2:40.53   
17  446  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  2:40.88  2:40.88   
18  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:41.20  2:41.20   
19  339  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  50 m  2:41.52  2:41.52   
20  372  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:41.57  2:41.57   
21  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  2:41.67  2:41.67   
22  309  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  2:42.08  2:42.08   
23  373  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:42.12  2:42.12   
24  168  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  2:42.16  2:42.16   
25  296  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  50 m  2:42.25  2:42.25   
26  79  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  2:37.93  2:42.93   
15 v 
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  2:27.12  2:27.12   
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  2:30.22  2:30.22   
375  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  2:25.67  2:30.67   
147  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  50 m  2:31.17  2:31.17   
524  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  2:32.63  2:32.63   
319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  2:33.16  2:33.16   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  2:34.39  2:34.39   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  2:35.00  2:35.00   
401  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  2:30.25  2:35.25   
10  461  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  2:30.64  2:35.64   
11  394  Arenius Alexandra Sophia  2002  AUi  02A750  50 m  2:36.18  2:36.18   
12  191  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  2:36.73  2:36.73   
13  479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  2:36.94  2:36.94   
14  485  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  2:32.53  2:37.53   
15  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  2:37.91  2:37.91   
16  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  2:37.93  2:37.93   
17  172  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  2:33.23  2:38.23   
18  166  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  2:38.76  2:38.76   
19  474  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  2:39.15  2:39.15   
20  516  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  2:39.45  2:39.45   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
9_S
Laji 9, 50m PU P-14-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  26.51  26.51   
208  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  50 m  26.61  26.61   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  26.75  26.75   
156  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  26.81  26.81   
397  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  26.85  26.85   
260  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  27.45  27.45   
180  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  50 m  27.67  27.67   
509  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  50 m  27.75  27.75   
155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  27.79  27.79   
10  149  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  27.95  27.95   
11  522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  28.12  28.12   
12  517  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  28.14  28.14   
13  542  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  28.21  28.21   
14  554  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  28.26  28.26   
15  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  28.39  28.39   
16  178  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  28.48  28.48   
17  162  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  28.54  28.54   
18  357  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  28.55  28.55   
19  395  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  28.59  28.59   
20  258  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  28.71  28.71   
21  549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  28.71  28.71   
22  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  28.82  28.82   
23  495  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  28.86  28.86   
24  67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  28.95  28.95   
25  192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  29.01  29.01   
26  449  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  25 m  28.04  29.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
10_S
Laji 10, 50m VU T-13-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 15 v 
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  26.48  26.48   
267  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  27.05  27.05   
184  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  50 m  27.12  27.12   
493  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  27.52  27.52   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  27.67  27.67   
569  Weuro Olivia  2002  ÅSF  02A822  50 m  27.70  27.70   
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  27.71  27.71   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  26.72  27.72   
566  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  27.75  27.75   
10  326  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  27.85  27.85   
11  484  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  27.97  27.97   
12  319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  27.03  28.03   
13  121  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  28.06  28.06   
14  365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  28.15  28.15   
15  203  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  27.23  28.23   
16  552  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  50 m  28.29  28.29   
17  221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  28.40  28.40   
18  403  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  28.48  28.48   
19  262  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  28.60  28.60   
20  374  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  28.81  28.81   
21  419  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  28.87  28.87   
22  269  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  28.88  28.88   
23  396  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  28.89  28.89   
24  401  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  28.90  28.90   
25  479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  28.91  28.91   
26  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  50 m  29.02  29.02   
27  191  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  29.04  29.04   
28  110  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  50 m  29.10  29.10   
29  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  29.14  29.14   
30  181  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  50 m  29.15  29.15   
31  240  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  29.17  29.17   
32  540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  29.22  29.22   
33  271  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  29.31  29.31   
34  471  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  29.33  29.33   
35  504  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  29.35  29.35   
36  436  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  29.37  29.37   
37  336  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  29.38  29.38   
38  207  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  29.40  29.40   
39  133  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  29.41  29.41   
40  253  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  29.44  29.44   
41  145  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  29.47  29.47   
42  329  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  50 m  29.54  29.54   
43  71  Winqvist Nea  2002  BS-PU  02A729  25 m  28.55  29.55   
44  560  Yritys Saana  2003  NU  03A035  50 m  29.55  29.55   
45  241  Skinnari Veera  2003  LaUS  03A090  50 m  29.59  29.59   
46  275  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  50 m  29.61  29.61   
47  185  Siltala Oona  2002  Cetus  02A535  25 m  28.63  29.63   
48  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  29.65  29.65   
49  368  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  29.66  29.66   
50  429  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  50 m  29.69  29.69   
51  541  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  29.69  29.69   
52  558  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  28.69  29.69   
53  211  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  29.72  29.72   
54  321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  28.74  29.74   
55  278  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  50 m  29.75  29.75   
56  467  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  29.79  29.79   
57  90  Toimela Annina  2002  HSS  02A269  50 m  29.83  29.83   
58  324  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  50 m  29.83  29.83   
59  170  Norja Vilma  2002  Cetus  02A305  50 m  29.85  29.85   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
11_S
Laji 11, 800m VU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
301  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  50 m  9:12.24  9:12.24   
325  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  50 m  9:27.69  9:27.69   
507  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  9:13.69  9:29.69   
444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  9:43.06  9:43.06   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  50 m  9:47.06  9:47.06   
220  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  9:40.46  9:56.46   
470  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  9:56.80  9:56.80   
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  9:57.17  9:57.17   
68  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  25 m  9:44.21  10:00.21   
10  433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  10:02.43  10:02.43   
11  486  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  10:05.38  10:05.38   
12  202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  9:53.56  10:09.56   
15 v 
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  8:49.29  9:05.29   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  9:09.07  9:09.07   
186  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  9:11.24  9:11.24   
144  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  8:55.73  9:11.73   
462  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  9:23.62  9:23.62   
386  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  9:33.57  9:49.57   
111  Luukkonen Touko  2002  HU  02A789  25 m  9:36.14  9:52.14   
514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  9:37.49  9:53.49   
242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  9:38.79  9:54.79   
16 v 
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  8:34.07  8:50.07   
134  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  8:50.74  8:50.74   
398  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  8:45.96  9:01.96   
287  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  8:47.18  9:03.18   
358  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  8:56.17  9:12.17   
230  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  8:57.36  9:13.36   
536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  8:59.59  9:15.59   
288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  8:59.67  9:15.67   
93  Åström Harald  2001  HSS  01A008  50 m  9:18.40  9:18.40   
10  407  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  9:08.85  9:24.85   
11  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  50 m  9:30.45  9:30.45   
12  86  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  9:15.88  9:31.88   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
12_S
Laji 12, 4X100m VUV T-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 15 v 
381  ÅSK 1  2002  ÅSK    50 m  4:03.59  4:03.59   
414  AUi  2002  AUi    50 m  4:05.40  4:05.40   
197  Cetus 1  2002  Cetus    50 m  4:06.31  4:06.31   
335  RaisU  2002  RaisU    50 m  4:08.92  4:08.92   
273  SWIM  2002  SWIM    50 m  4:10.56  4:10.56   
456  OU  2002  OU    50 m  4:10.61  4:10.61   
526  UiTa 1  2002  UiTa    50 m  4:11.01  4:11.01   
245  LaUS 1  2002  LaUS    50 m  4:15.63  4:15.63   
199  Cetus 2  2002  Cetus    50 m  4:16.12  4:16.12   
10  103  HSS 1  2002  HSS    50 m  4:16.55  4:16.55   
11  383  ÅSK 2  2002  ÅSK    50 m  4:18.30  4:18.30   
12  529  UiTa 2  2002  UiTa    50 m  4:20.37  4:20.37   
13  282  KUS-GSS  2003  KUS-GSS    50 m  4:22.32  4:22.32   
14  104  HSS 2  2002  HSS    50 m  4:24.30  4:24.30   
15  215  JoUS  2002  JoUS    50 m  4:25.13  4:25.13   
16  547  Vanders  2002  Vanders    50 m  4:25.43  4:25.43   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
13_S
Laji 13, 200m RU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
451  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  2:42.34  2:42.34   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  2:54.50  2:54.50   
484  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  2:48.62  2:54.62   
492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:55.86  2:55.86   
502  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  2:56.30  2:56.30   
427  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  2:57.56  2:57.56   
231  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:57.82  2:57.82   
533  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  3:00.05  3:00.05   
91  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  2:55.66  3:01.66   
10  441  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  3:01.70  3:01.70   
11  390  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  3:02.16  3:02.16   
12  491  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  3:02.84  3:02.84   
13  424  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  3:03.11  3:03.11   
14  169  Nieminen Pinja  2004  Cetus  04A258  50 m  3:03.89  3:03.89   
15  367  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  3:04.26  3:04.26   
16  300  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  50 m  3:06.20  3:06.20   
17  132  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  3:06.44  3:06.44   
18  137  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  3:06.45  3:06.45   
19  236  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  3:00.48  3:06.48   
20  399  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  3:06.82  3:06.82   
21  74  Edwards Anna  2004  HSS  04A597  50 m  3:06.88  3:06.88   
22  559  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  3:07.28  3:07.28   
23  83  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  25 m  3:01.66  3:07.66   
24  279  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  3:07.76  3:07.76   
25  551  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  3:01.78  3:07.78   
26  344  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  3:07.80  3:07.80   
27  345  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  3:07.92  3:07.92   
28  140  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  25 m  3:02.26  3:08.26   
29  505  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  3:08.38  3:08.38   
30  297  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  50 m  3:08.67  3:08.67   
31  299  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  50 m  3:09.00  3:09.00   
32  567  Ailanen Alisa  2004  STR  04A129  50 m  3:09.04  3:09.04   
33  313  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  3:09.20  3:09.20   
34  534  Myllärinen Viljaana  2004  UI  04A492  50 m  3:09.69  3:09.69   
14 v 
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  2:38.87  2:38.87   
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  2:40.49  2:40.49   
269  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  2:44.48  2:44.48   
290  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  50 m  2:47.13  2:47.13   
440  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  2:48.31  2:48.31   
493  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  2:43.06  2:49.06   
164  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  50 m  2:49.71  2:49.71   
425  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  2:50.68  2:50.68   
339  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  50 m  2:52.40  2:52.40   
10  122  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  2:52.88  2:52.88   
11  168  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  2:53.03  2:53.03   
12  171  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  2:54.19  2:54.19   
13  66  Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  50 m  2:54.69  2:54.69   
14  240  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  2:56.59  2:56.59   
15  266  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  25 m  2:50.71  2:56.71   
16  309  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  2:57.20  2:57.20   
17  154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  2:58.01  2:58.01   
18  446  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  2:58.18  2:58.18   
19  263  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  25 m  2:52.71  2:58.71   
20  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  50 m  2:59.77  2:59.77   
21  511  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  3:01.46  3:01.46   
22  165  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  2:57.03  3:03.03   
23  294  Jormanainen Emma  2003  VUS-VSS  03A789  25 m  2:57.05  3:03.05   
24  187  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  3:03.10  3:03.10   
15 v 
368  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  2:41.87  2:41.87   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  2:45.35  2:45.35   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  2:47.79  2:47.79   
172  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  2:42.86  2:48.86   
166  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  2:49.37  2:49.37   
524  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  2:51.96  2:51.96   
516  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  2:46.24  2:52.24   
461  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  2:47.15  2:53.15   
133  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  25 m  2:49.40  2:55.40   
10  471  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  2:57.56  2:57.56   
11  370  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  2:59.06  2:59.06   
12  431  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  50 m  2:59.55  2:59.55   
13  179  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  2:59.76  2:59.76   
14  182  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  2:59.97  2:59.97   
15  160  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  50 m  3:00.03  3:00.03   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
14_S
Laji 14, 200m SU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:23.47  2:23.47   
325  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  2:20.78  2:24.78   
357  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  2:21.49  2:25.49   
507  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  2:25.78  2:25.78   
220  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  2:23.78  2:27.78   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  2:33.96  2:33.96   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  2:30.18  2:34.18   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  2:35.25  2:35.25   
433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  2:35.57  2:35.57   
10  131  Hakkarainen Aki  2003  SiWa  03A251  50 m  2:36.81  2:36.81   
11  139  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  2:37.37  2:37.37   
12  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  2:39.38  2:39.38   
13  486  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  25 m  2:35.64  2:39.64   
14  518  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:39.82  2:39.82   
15  151  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  50 m  2:39.86  2:39.86   
16  305  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  2:40.28  2:40.28   
17  112  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  50 m  2:40.89  2:40.89   
15 v 
418  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  2:16.89  2:16.89   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:14.33  2:18.33   
397  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  2:15.34  2:19.34   
542  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  2:17.61  2:21.61   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:23.30  2:23.30   
496  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  50 m  2:23.64  2:23.64   
89  Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  25 m  2:21.45  2:25.45   
340  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  2:21.96  2:25.96   
205  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  2:27.46  2:27.46   
10  379  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  50 m  2:29.29  2:29.29   
11  359  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  2:31.22  2:31.22   
12  517  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:32.55  2:32.55   
13  130  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  2:33.00  2:33.00   
14  308  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  2:30.20  2:34.20   
15  242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  50 m  2:34.84  2:34.84   
16 v 
156  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  2:05.59  2:09.59   
77  Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  50 m  2:17.42  2:17.42   
288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  2:14.13  2:18.13   
149  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  25 m  2:15.22  2:19.22   
226  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  2:15.87  2:19.87   
452  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  2:16.47  2:20.47   
190  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  2:19.13  2:23.13   
407  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  2:19.45  2:23.45   
146  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  25 m  2:19.46  2:23.46   
10  239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  2:23.90  2:23.90   
11  258  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  2:24.41  2:24.41   
12  257  Mattola Hugo  2001  HK  01A074  25 m  2:22.56  2:26.56   
13  388  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  2:26.72  2:26.72   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
15_S
Laji 15, 50m SU T-13-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 15 v 
267  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  29.65  29.65   
184  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  28.91  29.91   
375  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  30.66  30.66   
157  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  30.14  31.14   
324  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  30.56  31.56   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  32.17  32.17   
485  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  31.27  32.27   
311  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  32.37  32.37   
566  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  25 m  31.53  32.53   
10  558  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  31.69  32.69   
11  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  31.72  32.72   
12  411  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  31.83  32.83   
13  569  Weuro Olivia  2002  ÅSF  02A822  25 m  31.87  32.87   
14  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  32.91  32.91   
15  203  Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  32.04  33.04   
16  471  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  33.20  33.20   
17  370  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  32.38  33.38   
18  360  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  33.53  33.53   
19  80  Kilpeläinen Pilvi  2002  HSS  02A416  25 m  32.69  33.69   
20  327  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  25 m  32.76  33.76   
21  262  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  33.84  33.84   
22  141  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  50 m  33.85  33.85   
23  540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  33.88  33.88   
24  321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  32.91  33.91   
25  560  Yritys Saana  2003  NU  03A035  25 m  32.94  33.94   
26  374  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  25 m  33.04  34.04   
27  494  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  50 m  34.10  34.10   
28  404  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  32.65  32.65  JÄL 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
16_S
Laji 16, 100m PU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  1:07.32  1:07.32   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:09.23  1:09.23   
540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:11.32  1:11.32   
503  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:09.41  1:11.41   
126  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:09.53  1:11.53   
378  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  1:11.87  1:11.87   
69  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  50 m  1:12.70  1:12.70   
376  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  1:12.90  1:12.90   
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  1:13.55  1:13.55   
10  427  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  1:16.41  1:16.41   
11  320  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:14.47  1:16.47   
12  510  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  1:16.74  1:16.74   
13  460  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  25 m  1:15.06  1:17.06   
14  533  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  50 m  1:17.17  1:17.17   
15  83  Långström Wilma  2004  HSS  04A170  50 m  1:17.91  1:17.91   
16  520  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  50 m  1:18.69  1:18.69   
17  161  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  1:16.81  1:18.81   
18  523  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  1:18.83  1:18.83   
19  551  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  50 m  1:18.91  1:18.91   
20  515  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  50 m  1:19.10  1:19.10   
21  292  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  50 m  1:19.41  1:19.41   
22  330  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  1:17.46  1:19.46   
23  251  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  1:17.47  1:19.47   
24  545  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  1:19.63  1:19.63   
25  118  Lehtonen Helmi  2004  JUK  04A335  50 m  1:19.79  1:19.79   
26  519  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:19.90  1:19.90   
27  405  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  1:20.02  1:20.02   
28  206  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  50 m  1:20.09  1:20.09   
29  559  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  1:20.22  1:20.22   
30  279  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  50 m  1:20.39  1:20.39   
31  371  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  1:20.44  1:20.44   
14 v 
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  50 m  1:03.09  1:03.09   
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  50 m  1:07.61  1:07.61   
237  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  1:08.76  1:08.76   
110  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  50 m  1:08.79  1:08.79   
285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  1:09.17  1:09.17   
443  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  1:11.34  1:11.34   
290  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  50 m  1:11.90  1:11.90   
541  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  1:12.06  1:12.06   
450  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  1:13.29  1:13.29   
10  436  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  1:13.35  1:13.35   
11  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  1:13.67  1:13.67   
12  76  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  50 m  1:14.13  1:14.13   
13  564  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:14.23  1:14.23   
14  355  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  1:14.24  1:14.24   
15  512  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:14.27  1:14.27   
16  544  Paju Aino  2003  Vanders  03A053  50 m  1:14.43  1:14.43   
17  337  Rintala Mimosa  2003  RaUS  03A607  50 m  1:14.98  1:14.98   
18  173  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:13.02  1:15.02   
19  253  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:15.05  1:15.05   
20  87  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  50 m  1:15.06  1:15.06   
21  497  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  1:13.11  1:15.11   
22  389  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  1:13.19  1:15.19   
23  84  Piksilä Ethel  2003  HSS  03A032  25 m  1:13.32  1:15.32   
24  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  1:15.49  1:15.49   
25  373  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:13.50  1:15.50   
26  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  50 m  1:15.54  1:15.54   
27  387  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:13.59  1:15.59   
28  437  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  50 m  1:15.93  1:15.93   
15 v 
326  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  1:03.55  1:03.55   
147  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  50 m  1:04.60  1:04.60   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  1:05.75  1:05.75   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:06.80  1:06.80   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:05.13  1:07.13   
255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  1:07.40  1:07.40   
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:07.78  1:07.78   
71  Winqvist Nea  2002  BS-PU  02A729  50 m  1:07.85  1:07.85   
319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:08.79  1:08.79   
10  394  Arenius Alexandra Sophia  2002  AUi  02A750  50 m  1:09.49  1:09.49   
11  566  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  1:10.19  1:10.19   
12  479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  1:10.21  1:10.21   
13  401  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  1:10.29  1:10.29   
14  312  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:08.42  1:10.42   
15  265  Paukkunen Amanda  2002  SWIM  02A895  50 m  1:10.53  1:10.53   
16  422  Vakkuri Elisa  2002  KemUS  02A029  25 m  1:08.66  1:10.66   
17  474  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  50 m  1:10.90  1:10.90   
18  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  1:10.93  1:10.93   
19  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:09.54  1:11.54   
20  408  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:11.71  1:11.71   
21  211  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:10.16  1:12.16   
22  268  Raudaskoski Cecilia  2002  SWIM  02B205  50 m  1:12.85  1:12.85   
23  311  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  1:12.90  1:12.90   
24  417  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  1:10.94  1:12.94   
25  121  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  1:13.06  1:13.06   
26  90  Toimela Annina  2002  HSS  02A269  50 m  1:13.36  1:13.36   
27  434  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  50 m  1:13.72  1:13.72   
28  402  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  1:13.74  1:13.74   
29  174  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  50 m  1:13.82  1:13.82   
30  207  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  1:13.88  1:13.88   
31  271  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  1:11.99  1:13.99   
32  138  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  50 m  1:14.00  1:14.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
17_S
Laji 17, 400m VU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
301  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  4:18.57  4:26.57   
325  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  4:23.54  4:31.54   
508  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  4:25.62  4:33.62   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  25 m  4:27.79  4:35.79   
92  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  4:38.69  4:38.69   
507  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  4:39.10  4:39.10   
444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  4:41.22  4:41.22   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  4:41.26  4:41.26   
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  4:42.00  4:42.00   
10  250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  50 m  4:45.01  4:45.01   
11  202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  50 m  4:50.76  4:50.76   
12  295  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  4:52.12  4:52.12   
13  470  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  4:53.06  4:53.06   
14  75  Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m  4:45.12  4:53.12   
15  238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  50 m  4:53.31  4:53.31   
16  128  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  4:53.51  4:53.51   
17  483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  25 m  4:45.52  4:53.52   
18  220  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  25 m  4:46.04  4:54.04   
19  247  Kautto Panu  2003  LrU  03A679  50 m  4:55.35  4:55.35   
20  420  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  50 m  4:56.16  4:56.16   
21  68  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  25 m  4:49.65  4:57.65   
22  189  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  4:58.34  4:58.34   
23  550  Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  50 m  4:58.94  4:58.94   
24  363  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  4:51.41  4:59.41   
15 v 
144  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  4:21.61  4:21.61   
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  50 m  4:23.64  4:23.64   
186  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  4:27.82  4:27.82   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  4:20.40  4:28.40   
346  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  25 m  4:22.50  4:30.50   
349  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  4:25.19  4:33.19   
462  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  4:35.71  4:35.71   
316  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  4:29.57  4:37.57   
205  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  4:39.39  4:39.39   
10  386  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  50 m  4:40.77  4:40.77   
11  291  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  4:43.43  4:43.43   
12  109  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  50 m  4:48.08  4:48.08   
13  167  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  4:40.17  4:48.17   
14  340  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  4:40.18  4:48.18   
15  514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  4:48.42  4:48.42   
16  464  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  50 m  4:48.58  4:48.58   
17  111  Luukkonen Touko  2002  HU  02A789  25 m  4:41.76  4:49.76   
18  248  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  50 m  4:49.87  4:49.87   
16 v 
134  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  4:17.57  4:17.57   
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:11.88  4:19.88   
398  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  4:15.25  4:23.25   
230  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  25 m  4:15.82  4:23.82   
287  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  4:16.59  4:24.59   
235  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  4:16.79  4:24.79   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  4:27.05  4:27.05   
358  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  4:28.37  4:28.37   
536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:22.58  4:30.58   
10  407  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  4:24.13  4:32.13   
11  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  4:26.35  4:34.35   
12  192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  4:26.53  4:34.53   
13  93  Åström Harald  2001  HSS  01A008  50 m  4:37.86  4:37.86   
14  522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  4:39.58  4:39.58   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
18_S
Laji 18, 4X100m SKUV P-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
196  Cetus 1  2001  Cetus    50 m  4:03.77  4:03.77   
380  ÅSK 1  2001  ÅSK    50 m  4:08.98  4:08.98   
413  AUi  2001  AUi    50 m  4:12.88  4:12.88   
546  Vanders  2001  Vanders    50 m  4:13.14  4:13.14   
244  LaUS 1  2001  LaUS    50 m  4:14.74  4:14.74   
198  Cetus 2  2001  Cetus    50 m  4:16.42  4:16.42   
272  SWIM  2001  SWIM    50 m  4:16.55  4:16.55   
212  JoUS  2001  JoUS    50 m  4:16.57  4:16.57   
525  UiTa 1  2001  UiTa    50 m  4:19.08  4:19.08   
10  97  HSS 1  2001  HSS    50 m  4:21.17  4:21.17   
11  382  ÅSK 2  2001  ÅSK    50 m  4:21.69  4:21.69   
12  457  OU  2001  OU    50 m  4:22.26  4:22.26   
13  501  ORCA  2001  ORCA    50 m  4:22.80  4:22.80   
14  351  TaTU 1  2001  TaTU    50 m  4:26.17  4:26.17   
15  480  Octopus  2001  Octopus    50 m  4:34.61  4:34.61   
16  527  UiTa 2  2001  UiTa    50 m  4:38.40  4:38.40   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
19_S
Laji 19, 400m SKU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  5:11.36  5:21.36   
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  5:33.97  5:33.97   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  5:34.95  5:34.95   
451  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  5:34.97  5:34.97   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  5:39.53  5:39.53   
126  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  5:46.58  5:46.58   
492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  5:50.78  5:50.78   
427  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  50 m  5:51.75  5:51.75   
69  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  5:41.99  5:51.99   
10  236  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  5:42.66  5:52.66   
11  251  Mäki-Hokkonen Ida  2004  LrU  04A394  25 m  5:46.44  5:56.44   
12  559  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  25 m  5:49.54  5:59.54   
13  299  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  50 m  6:04.62  6:04.62   
14 v 
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  4:59.47  5:09.47   
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  50 m  5:11.84  5:11.84   
440  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  50 m  5:24.00  5:24.00   
425  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  5:24.07  5:24.07   
404  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  5:14.52  5:24.52   
154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  5:23.33  5:33.33   
168  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  5:34.92  5:34.92   
450  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  5:28.02  5:38.02   
237  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  5:38.99  5:38.99   
10  164  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  25 m  5:30.35  5:40.35   
11  389  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  50 m  5:43.44  5:43.44   
12  87  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  5:37.29  5:47.29   
13  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  5:47.68  5:47.68   
14  173  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  5:39.10  5:49.10   
15  387  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  5:39.10  5:49.10   
16  309  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  5:51.82  5:51.82   
17  289  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  50 m  5:52.93  5:52.93   
15 v 
326  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  4:57.42  5:07.42   
147  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  50 m  5:22.63  5:22.63   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  5:23.65  5:23.65   
521  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  5:13.75  5:23.75   
401  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  5:22.61  5:32.61   
394  Arenius Alexandra Sophia  2002  AUi  02A750  50 m  5:33.37  5:33.37   
524  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  5:34.08  5:34.08   
182  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  5:35.52  5:35.52   
179  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  5:27.88  5:37.88   
10  454  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  50 m  5:41.10  5:41.10   
11  166  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  5:41.67  5:41.67   
12  264  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  5:43.93  5:43.93   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
20_S
Laji 20, 50m RU P-14-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  50 m  30.45  30.45   
356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  31.12  31.12   
155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  31.45  31.45   
261  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  32.07  32.07   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  32.30  32.30   
224  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  32.37  32.37   
67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  32.50  32.50   
228  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  50 m  32.54  32.54   
239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  32.61  32.61   
10  498  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  32.79  32.79   
11  554  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  32.88  32.88   
12  539  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  31.43  32.93   
13  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  32.99  32.99   
14  158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  33.18  33.18   
15  70  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  33.47  33.47   
16  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  50 m  33.49  33.49   
17  476  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  50 m  33.59  33.59   
18  159  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  33.62  33.62   
19  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  33.64  33.64   
20  565  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  33.65  33.65   
21  438  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  33.69  33.69   
22  135  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  33.76  33.76   
23  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  33.81  33.81   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
21_S
Laji 21, 100m SU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
330  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  1:11.11  1:11.11   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:11.43  1:11.43   
333  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:10.17  1:12.17   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  1:12.30  1:12.30   
141  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  50 m  1:12.47  1:12.47   
424  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  1:12.92  1:12.92   
540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  1:11.02  1:13.02   
460  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  1:13.21  1:13.21   
545  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  1:11.44  1:13.44   
10  376  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  1:14.63  1:14.63   
11  473  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  50 m  1:14.65  1:14.65   
12  329  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  1:13.17  1:15.17   
13  217  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  1:13.73  1:15.73   
14  88  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  1:14.66  1:16.66   
15  292  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  1:14.68  1:16.68   
16  69  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m  1:14.77  1:16.77   
17  74  Edwards Anna  2004  HSS  04A597  25 m  1:15.27  1:17.27   
14 v 
157  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  1:04.42  1:06.42   
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  1:08.08  1:08.08   
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  1:07.14  1:09.14   
404  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:09.15  1:09.15   
443  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  1:07.24  1:09.24   
290  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:09.38  1:11.38   
285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  1:11.54  1:11.54   
321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  1:10.99  1:12.99   
488  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  1:11.39  1:13.39   
10  372  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  1:13.64  1:13.64   
11  278  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:11.68  1:13.68   
12  389  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  1:11.89  1:13.89   
13  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  1:13.99  1:13.99   
14  253  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:13.99  1:13.99   
15  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:12.21  1:14.21   
16  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  25 m  1:12.76  1:14.76   
17  323  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  1:12.86  1:14.86   
18  560  Yritys Saana  2003  NU  03A035  50 m  1:15.15  1:15.15   
19  497  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  1:13.17  1:15.17   
20  387  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:13.37  1:15.37   
21  122  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  1:13.63  1:15.63   
22  541  Lyyra Emilia  2003  Vanders  03A219  50 m  1:15.76  1:15.76   
23  296  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  50 m  1:15.83  1:15.83   
24  437  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  50 m  1:15.87  1:15.87   
25  512  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:13.94  1:15.94   
15 v 
267  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:02.41  1:04.41   
375  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  1:04.94  1:04.94   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:06.14  1:08.14   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  1:08.61  1:08.61   
324  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  1:06.87  1:08.87   
485  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  1:07.77  1:09.77   
188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:08.06  1:10.06   
479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  1:08.15  1:10.15   
566  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  1:10.31  1:10.31   
10  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  1:10.92  1:10.92   
11  474  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:09.03  1:11.03   
12  311  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  1:11.25  1:11.25   
13  80  Kilpeläinen Pilvi  2002  HSS  02A416  50 m  1:11.54  1:11.54   
14  370  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:09.71  1:11.71   
15  374  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  1:11.73  1:11.73   
16  434  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m  1:09.91  1:11.91   
17  558  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  1:09.91  1:11.91   
18  281  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  50 m  1:11.95  1:11.95   
19  262  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:12.23  1:12.23   
20  411  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  1:10.33  1:12.33   
21  360  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  1:13.02  1:13.02   
22  471  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  1:13.40  1:13.40   
23  170  Norja Vilma  2002  Cetus  02A305  25 m  1:11.78  1:13.78   
24  143  Välimaa Siiri  2002  TuUS  02A327  25 m  1:11.83  1:13.83   
25  454  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  50 m  1:14.46  1:14.46   
26  426  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  1:12.71  1:14.71   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
22_S
Laji 22, 100m VU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
508  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  56.27  56.27   
301  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  50 m  57.00  57.00   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  57.22  57.22   
357  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  57.70  57.70   
75  Fredriksson Johan Krister  2003  HSS  03A724  25 m  56.89  58.89   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  50 m  59.79  59.79   
92  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  1:00.20  1:00.20   
483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  1:00.76  1:00.76   
139  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  1:00.88  1:00.88   
10  325  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  50 m  1:01.35  1:01.35   
11  507  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  1:01.66  1:01.66   
12  295  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  1:01.81  1:01.81   
13  477  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  25 m  59.87  1:01.87   
14  307  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  1:01.98  1:01.98   
15  128  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  1:02.01  1:02.01   
16  123  Nuorinko Markus  2003  NumKis  03A396  50 m  1:02.06  1:02.06   
17  420  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  50 m  1:02.10  1:02.10   
18  176  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  50 m  1:02.27  1:02.27   
19  112  Salonen Pauli  2003  HU  03A394  25 m  1:00.57  1:02.57   
20  466  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  50 m  1:02.59  1:02.59   
21  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:00.98  1:02.98   
22  444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  1:02.98  1:02.98   
23  142  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  50 m  1:03.38  1:03.38   
24  202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  1:01.39  1:03.39   
15 v 
418  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  50 m  55.35  55.35   
144  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  55.59  55.59   
233  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  50 m  55.73  55.73   
542  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  50 m  56.63  56.63   
186  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  57.14  57.14   
346  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  58.13  58.13   
178  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m  56.49  58.49   
395  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  58.67  58.67   
225  Turunen Teemu  2002  KuUS  02A747  50 m  59.00  59.00   
10  316  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  50 m  59.56  59.56   
11  119  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  59.59  59.59   
12  539  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  50 m  59.90  59.90   
13  127  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  1:00.22  1:00.22   
14  338  Pesonen Davi-esra  2002  SalU  02B125  50 m  1:00.28  1:00.28   
15  158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  1:00.29  1:00.29   
16  347  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  1:00.50  1:00.50   
17  223  Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  25 m  58.68  1:00.68   
18  248  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  50 m  1:00.75  1:00.75   
19  205  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  1:00.86  1:00.86   
20  386  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  58.89  1:00.89   
21  318  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  1:00.95  1:00.95   
16 v 
156  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  52.66  54.66   
208  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  52.88  54.88   
356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  56.04  56.04   
228  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  25 m  54.12  56.12   
77  Haikonen Veeti  2001  HSS  01A104  50 m  56.31  56.31   
155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  56.35  56.35   
358  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  56.49  56.49   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  56.59  56.59   
235  Mustonen Joonas  2001  LaUS  01A643  25 m  54.69  56.69   
10  134  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  56.98  56.98   
11  260  Kislitsyn Alexander  2001  SWIM  01A981  50 m  57.05  57.05   
12  162  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  57.53  57.53   
13  180  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  50 m  57.53  57.53   
14  463  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  57.59  57.59   
15  243  Zimmermann Harry  2001  LaUS  01A148  50 m  57.75  57.75   
16  322  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  57.78  57.78   
17  388  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  50 m  58.26  58.26   
18  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  58.42  58.42   
19  478  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  50 m  58.58  58.58   
20  149  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  58.73  58.73   
21  549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  56.80  58.80   
22  407  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  57.05  59.05   
23  476  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  25 m  57.25  59.25   
24  452  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  50 m  59.69  59.69   
25  159  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  59.78  59.78   
26  438  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  59.82  59.82   
27  258  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  59.89  59.89   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
23_S
Laji 23, 200m VU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  2:16.16  2:16.16   
329  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  50 m  2:18.37  2:18.37   
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  2:18.83  2:18.83   
231  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:18.96  2:18.96   
484  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  2:19.51  2:19.51   
376  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:19.55  2:19.55   
126  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  50 m  2:20.10  2:20.10   
503  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  2:21.03  2:21.03   
331  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  50 m  2:21.55  2:21.55   
10  489  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  2:21.64  2:21.64   
11  152  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  2:22.48  2:22.48   
12  88  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  50 m  2:23.99  2:23.99   
13  91  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  50 m  2:24.07  2:24.07   
14  460  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  2:25.59  2:25.59   
15  320  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  2:21.65  2:25.65   
16  492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  2:25.65  2:25.65   
17  141  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  50 m  2:25.81  2:25.81   
18  510  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  50 m  2:26.01  2:26.01   
19  94  Änkilä Aamu  2004  HSS  04A071  50 m  2:27.03  2:27.03   
20  236  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  2:23.29  2:27.29   
21  217  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  2:27.46  2:27.46   
22  430  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  50 m  2:27.72  2:27.72   
23  140  Yisrael Nicole  2004  SiWa  04A207  50 m  2:28.02  2:28.02   
24  441  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  2:28.04  2:28.04   
25  137  Nissi Laura  2004  SiWa  04A259  50 m  2:28.14  2:28.14   
26  390  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  2:28.41  2:28.41   
27  330  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  2:28.46  2:28.46   
28  204  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  2:28.53  2:28.53   
29  424  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  25 m  2:24.56  2:28.56   
30  234  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  50 m  2:29.26  2:29.26   
31  465  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  50 m  2:29.29  2:29.29   
32  468  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  2:29.29  2:29.29   
33  482  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  50 m  2:29.50  2:29.50   
34  132  Herrala Iida  2004  SiWa  04A283  50 m  2:29.56  2:29.56   
14 v 
439  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  2:07.98  2:11.98   
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  2:11.99  2:11.99   
493  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  2:10.47  2:14.47   
446  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  2:17.05  2:17.05   
436  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  25 m  2:13.10  2:17.10   
269  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  2:17.35  2:17.35   
373  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  2:17.77  2:17.77   
253  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  2:18.22  2:18.22   
79  Hyttinen Milla  2003  HSS  03A149  25 m  2:14.86  2:18.86   
10  323  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  50 m  2:19.60  2:19.60   
11  321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  2:19.78  2:19.78   
12  450  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  2:19.82  2:19.82   
13  372  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  2:20.00  2:20.00   
14  237  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  50 m  2:20.16  2:20.16   
15  240  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  2:16.21  2:20.21   
16  285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  50 m  2:20.39  2:20.39   
17  278  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  50 m  2:22.03  2:22.03   
18  154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  2:22.15  2:22.15   
19  298  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  50 m  2:22.23  2:22.23   
20  504  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  2:22.29  2:22.29   
21  187  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  2:22.51  2:22.51   
22  76  Freystätter Stella  2003  HSS  03A735  25 m  2:19.31  2:23.31   
23  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:23.32  2:23.32   
24  553  Lehtovaara Ida  2003  AQUILA  03A411  50 m  2:23.67  2:23.67   
25  122  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  2:23.70  2:23.70   
26  194  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  50 m  2:23.82  2:23.82   
27  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  25 m  2:20.11  2:24.11   
28  511  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  2:24.11  2:24.11   
29  183  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  2:24.37  2:24.37   
30  396  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  2:20.40  2:24.40   
31  84  Piksilä Ethel  2003  HSS  03A032  50 m  2:24.44  2:24.44   
32  249  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  50 m  2:24.56  2:24.56   
33  564  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  2:24.66  2:24.66   
15 v 
377  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  2:09.07  2:09.07   
569  Weuro Olivia  2002  ÅSF  02A822  25 m  2:06.50  2:10.50   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  2:11.81  2:11.81   
326  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  25 m  2:08.45  2:12.45   
184  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  50 m  2:13.68  2:13.68   
319  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  2:10.45  2:14.45   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  2:15.69  2:15.69   
461  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  2:12.33  2:16.33   
524  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  2:16.74  2:16.74   
10  479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  2:17.29  2:17.29   
11  374  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  2:17.32  2:17.32   
12  429  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  50 m  2:17.52  2:17.52   
13  255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  2:17.64  2:17.64   
14  516  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  2:14.12  2:18.12   
15  181  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  25 m  2:14.24  2:18.24   
16  182  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  2:18.35  2:18.35   
17  324  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  2:15.11  2:19.11   
18  403  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  50 m  2:19.23  2:19.23   
19  191  Vasara Jonna  2002  Cetus  02A118  50 m  2:19.29  2:19.29   
20  408  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m  2:15.96  2:19.96   
21  185  Siltala Oona  2002  Cetus  02A535  25 m  2:16.30  2:20.30   
22  179  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  2:20.56  2:20.56   
23  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  50 m  2:20.71  2:20.71   
24  552  Lauronen Meri  2002  AQUILA  02A133  25 m  2:16.85  2:20.85   
25  467  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  2:21.09  2:21.09   
26  256  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  50 m  2:21.47  2:21.47   
27  145  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  2:21.63  2:21.63   
28  121  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  50 m  2:21.64  2:21.64   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
24_S
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:26.49  2:26.49   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  2:29.95  2:29.95   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:33.68  2:33.68   
92  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  2:35.51  2:35.51   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  50 m  2:36.97  2:36.97   
68  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  50 m  2:40.49  2:40.49   
189  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  2:38.55  2:42.55   
433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:43.86  2:47.86   
518  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:49.05  2:49.05   
10  238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:46.39  2:50.39   
11  136  Marjala Juho Elia  2003  SiWa  03A275  50 m  2:51.67  2:51.67   
15 v 
397  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  2:14.90  2:18.90   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:17.81  2:21.81   
349  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:18.78  2:22.78   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  2:19.67  2:23.67   
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  2:21.74  2:25.74   
201  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  2:24.32  2:28.32   
517  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:28.57  2:28.57   
496  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  50 m  2:28.93  2:28.93   
462  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  2:27.33  2:31.33   
10  167  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  50 m  2:34.08  2:34.08   
11  514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  2:35.51  2:35.51   
12  449  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  50 m  2:36.43  2:36.43   
13  495  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  2:39.03  2:39.03   
14  109  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  50 m  2:39.77  2:39.77   
15  242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  2:37.55  2:41.55   
16  127  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  2:38.77  2:42.77   
17  248  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  50 m  2:42.92  2:42.92   
16 v 
543  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  2:09.73  2:13.73   
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  2:10.67  2:14.67   
398  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  2:13.99  2:17.99   
522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  2:18.55  2:18.55   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  2:18.97  2:18.97   
192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  2:20.39  2:20.39   
287  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  2:19.35  2:23.35   
288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  2:20.64  2:24.64   
549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  2:23.50  2:27.50   
10  463  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  2:28.37  2:28.37   
11  350  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  2:25.82  2:29.82   
12  86  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  50 m  2:32.00  2:32.00   
13  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  2:28.19  2:32.19   
14  190  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  2:29.43  2:33.43   
15  536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  2:29.48  2:33.48   
16  475  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  2:35.33  2:35.33   
17  226  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  2:31.89  2:35.89   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
25_S
Laji 25, 4X50m SKUV 2T/2P T15/P16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 16 v 
196  Cetus 1  2001  Cetus    50 m  1:53.34  1:53.34   
380  ÅSK 1  2001  ÅSK    50 m  1:55.01  1:55.01   
274  SWIM  2001  SWIM    50 m  1:57.77  1:57.77   
382  ÅSK 2  2001  ÅSK    50 m  1:59.04  1:59.04   
198  Cetus 2  2001  Cetus    50 m  1:59.28  1:59.28   
412  AUi  2001  AUi    50 m  1:59.36  1:59.36   
548  Vanders  2001  Vanders    50 m  2:00.43  2:00.43   
244  LaUS 1  2001  LaUS    50 m  2:01.48  2:01.48   
200  Cetus 3  2001  Cetus    50 m  2:02.02  2:02.02   
10  99  HSS 1  2001  HSS    50 m  2:02.25  2:02.25   
11  214  JoUS  2001  JoUS    50 m  2:02.47  2:02.47   
12  525  UiTa 1  2001  UiTa    50 m  2:02.60  2:02.60   
13  385  ÅSK 3  2001  ÅSK    50 m  2:02.95  2:02.95   
14  481  Octopus  2001  Octopus    50 m  2:04.65  2:04.65   
15  527  UiTa 2  2001  UiTa    50 m  2:04.88  2:04.88   
16  563  NU  2001  NU    50 m  2:05.22  2:05.22   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
26_S
Laji 26, 200m RU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  2:37.60  2:37.60   
508  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  2:36.46  2:42.46   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:43.60  2:43.60   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  50 m  2:44.71  2:44.71   
444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  2:45.81  2:45.81   
129  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  50 m  2:48.55  2:48.55   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  2:49.62  2:49.62   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  2:43.99  2:49.99   
202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  2:44.71  2:50.71   
10  433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:45.00  2:51.00   
11  209  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  2:53.55  2:53.55   
12  139  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  2:53.60  2:53.60   
13  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  2:54.30  2:54.30   
14  455  Yu Sihan  2003  OU  03A332  50 m  2:54.31  2:54.31   
15  477  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  50 m  2:54.62  2:54.62   
16  513  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  50 m  2:56.06  2:56.06   
17  128  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  2:50.41  2:56.41   
18  305  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  2:56.65  2:56.65   
19  535  Oinonen Antti  2003  UI  03B081  50 m  2:57.08  2:57.08   
20  177  Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  2:58.01  2:58.01   
21  295  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  2:52.43  2:58.43   
15 v 
418  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  2:22.73  2:28.73   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  2:31.42  2:31.42   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:32.39  2:32.39   
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  50 m  2:39.53  2:39.53   
193  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  50 m  2:40.50  2:40.50   
158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  2:41.09  2:41.09   
421  Siltari Henrik  2002  KemUS  02A355  50 m  2:43.54  2:43.54   
448  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  50 m  2:44.47  2:44.47   
347  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  2:44.54  2:44.54   
10  291  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  2:45.27  2:45.27   
11  308  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  2:41.06  2:47.06   
12  316  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  50 m  2:49.76  2:49.76   
13  232  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m  2:45.87  2:51.87   
14  386  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  2:46.11  2:52.11   
15  499  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  50 m  2:53.28  2:53.28   
16 v 
543  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  2:25.62  2:25.62   
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  2:21.57  2:27.57   
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  50 m  2:28.10  2:28.10   
230  Helminen Aleksi  2001  LaUS  01A494  50 m  2:32.51  2:32.51   
261  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  25 m  2:26.93  2:32.93   
67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  2:35.47  2:35.47   
498  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  2:37.23  2:37.23   
239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  2:38.36  2:38.36   
487  Leino Riku  2001  UKK  01A282  25 m  2:34.38  2:40.38   
10  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  2:38.00  2:44.00   
11  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:38.57  2:44.57   
12  288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  50 m  2:45.88  2:45.88   
13  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  2:40.62  2:46.62   
14  135  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  2:46.80  2:46.80   
15  82  Linnanen Niklas  2001  HSS  01A606  50 m  2:47.70  2:47.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 
27_S
Laji 27, 200m SU T-13, 14, 15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
432  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  2:31.45  2:31.45   
330  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  50 m  2:35.25  2:35.25   
362  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  2:36.17  2:36.17   
221  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  2:37.32  2:37.32   
231  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  50 m  2:37.71  2:37.71   
85  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  50 m  2:37.74  2:37.74   
141  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  50 m  2:38.11  2:38.11   
492  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  25 m  2:34.44  2:38.44   
424  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  2:39.45  2:39.45   
10  451  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  2:41.19  2:41.19   
11  320  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  50 m  2:41.32  2:41.32   
12  540  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  2:41.43  2:41.43   
13  545  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m  2:41.67  2:41.67   
14  88  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  2:39.49  2:43.49   
15  292  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  50 m  2:44.28  2:44.28   
16  473  Salmi Sini  2004  UiKaa  04A294  50 m  2:44.47  2:44.47   
17  428  Peltonen Eevi  2004  OuLo  04A564  50 m  2:45.39  2:45.39   
18  217  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  2:42.64  2:46.64   
19  277  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  50 m  2:46.87  2:46.87   
14 v 
157  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  2:22.04  2:26.04   
328  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  2:23.91  2:27.91   
404  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  2:25.64  2:29.64   
443  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  2:29.79  2:29.79   
435  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  2:26.06  2:30.06   
237  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  2:29.68  2:33.68   
154  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  50 m  2:37.32  2:37.32   
321  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  2:33.33  2:37.33   
372  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  2:33.43  2:37.43   
10  175  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  25 m  2:34.09  2:38.09   
11  122  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  2:34.22  2:38.22   
12  387  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  2:35.57  2:39.57   
13  389  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  2:35.73  2:39.73   
14  278  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  2:36.44  2:40.44   
15  497  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  2:36.45  2:40.45   
16  285  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  25 m  2:36.64  2:40.64   
17  354  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:41.35  2:41.35   
18  560  Yritys Saana  2003  NU  03A035  50 m  2:41.55  2:41.55   
19  164  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  25 m  2:38.73  2:42.73   
20  538  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  25 m  2:38.76  2:42.76   
21  437  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  50 m  2:43.44  2:43.44   
22  296  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  50 m  2:44.16  2:44.16   
23  73  Ahonen Helmi  2003  HSS  03A160  25 m  2:40.48  2:44.48   
24  252  Pitkänen Siiri  2003  LrU  03A665  25 m  2:40.59  2:44.59   
15 v 
267  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  2:17.04  2:21.04   
375  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  2:18.63  2:22.63   
410  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  2:24.67  2:28.67   
365  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  2:25.47  2:29.47   
485  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  2:27.29  2:31.29   
479  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  50 m  2:31.30  2:31.30   
147  Auvinen Siri  2002  Cetus  02A342  25 m  2:28.50  2:32.50   
255  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  2:32.69  2:32.69   
281  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  50 m  2:33.32  2:33.32   
10  558  Nikkanen Milla  2002  NU  02A124  25 m  2:29.73  2:33.73   
11  188  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  2:30.74  2:34.74   
12  434  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  50 m  2:35.00  2:35.