2021-04-15   19:04:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-aamu

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  16 kesäkuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  09:27   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 kesäkuu 2017         
 
 
 
Laji 1, 100m RU T-13, 14, 15  Loppukilpailut (13) 
Oletettu alkamisaika 10:00 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Jessica Mäkinen  2004  04A198  UiTa    25m  1:25.58  1:28.58 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:25.22  1:28.22 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    25m  1:25.45  1:28.45 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    25m  1:25.87  1:28.87 
               
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  1:25.01  1:28.01 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  1:27.92  1:27.92 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    50m  1:27.69  1:27.69 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    25m  1:24.53  1:27.53 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  1:27.59  1:27.59 
Iiris Jämsä  2004  04A703  MiUS    50m  1:27.87  1:27.87 
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    50m  1:28.00  1:28.00 
Viivi Lehtonen  2004  04A451  VUS-VSS    50m  1:28.12  1:28.12 

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  1:27.19  1:27.19 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  1:26.91  1:26.91 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    25m  1:23.36  1:26.36 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    50m  1:26.21  1:26.21 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    25m  1:23.30  1:26.30 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    25m  1:23.80  1:26.80 
Frida Ekman  2004  04A550  UiTa    25m  1:23.92  1:26.92 
Nessa Järvinen  2004  04A159  AQUILA    25m  1:24.46  1:27.46 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Manja Lindell  2004  04A084  ÅSK    25m  1:22.98  1:25.98 
Eveliina Koivula  2003  03A192  UiTa    25m  1:22.84  1:25.84 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    50m  1:25.81  1:25.81 
Salla Rantala  2004  04A102  Pyry    50m  1:25.74  1:25.74 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    50m  1:25.76  1:25.76 
Emma Jormanainen  2003  03A789  VUS-VSS    50m  1:25.82  1:25.82 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    25m  1:22.93  1:25.93 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    50m  1:26.01  1:26.01 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Järvinen  2003  03A761  SWIM    25m  1:22.60  1:25.60 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:25.51  1:25.51 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    50m  1:25.05  1:25.05 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  1:21.87  1:24.87 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  1:24.99  1:24.99 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    50m  1:25.07  1:25.07 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:22.56  1:25.56 
Anni Ruokanen  2003  03A488  UKK    50m  1:25.70  1:25.70 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    50m  1:24.84  1:24.84 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    50m  1:24.75  1:24.75 
Viivi Merisalo  2002  02A419  SWIM    50m  1:24.35  1:24.35 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    50m  1:24.29  1:24.29 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  1:24.33  1:24.33 
Anna Edwards  2004  04A597  HSS    50m  1:24.62  1:24.62 
Liisa Lassila  2003  03A641  KoU    25m  1:21.76  1:24.76 
Vilja Grundström  2003  03B185  Vanders    50m  1:24.85  1:24.85 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emily Majors  2002  02A409  VUS-VSS    50m  1:24.12  1:24.12 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  1:23.80  1:23.80 
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    50m  1:23.78  1:23.78 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    50m  1:23.72  1:23.72 
Alina Talja  2004  04A322  UKK    50m  1:23.77  1:23.77 
Nella Korpela  2002  02A577  Cetus    25m  1:20.80  1:23.80 
Aino Kontiainen  2002  02A770  NU    25m  1:21.01  1:24.01 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    50m  1:24.16  1:24.16 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  1:20.37  1:23.37 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    25m  1:19.96  1:22.96 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    25m  1:19.90  1:22.90 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  1:19.48  1:22.48 
Minna Ingi  2002  02A339  VUS-VSS    50m  1:22.86  1:22.86 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  1:22.95  1:22.95 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  1:20.00  1:23.00 
Inka Metiäinen  2003  03A640  SWIM    25m  1:20.68  1:23.68 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Yli-Jama  2003  03A354  SalU    25m  1:19.13  1:22.13 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  1:22.07  1:22.07 
Emma Hämäläinen  2003  03A424  ViesU    50m  1:21.92  1:21.92 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  1:21.48  1:21.48 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  1:18.84  1:21.84 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    25m  1:19.02  1:22.02 
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    50m  1:22.08  1:22.08 
Katariina Kourula  2002  02A350  KemUS    50m  1:22.46  1:22.46 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    25m  1:17.85  1:20.85 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    50m  1:20.67  1:20.67 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    50m  1:20.41  1:20.41 
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    25m  1:16.43  1:19.43 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  1:17.26  1:20.26 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    50m  1:20.62  1:20.62 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    50m  1:20.72  1:20.72 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    50m  1:21.18  1:21.18 

 
Erä 11 (13) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    25m  1:18.62  1:21.62 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    25m  1:17.27  1:20.27 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    25m  1:15.50  1:18.50 
Pinja Taskila  2004  04A073  OU    50m  1:14.60  1:14.60 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    50m  1:18.47  1:18.47 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    50m  1:19.68  1:19.68 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    50m  1:21.57  1:21.57 
Laura Markuksela  2004  04A336  OuLo    50m  1:21.76  1:21.76 

 
Erä 12 (13) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    50m  1:19.30  1:19.30 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  1:16.63  1:16.63 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  1:15.06  1:15.06 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    50m  1:12.93  1:12.93 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    25m  1:10.94  1:13.94 
Emma Haglund  2003  03A493  VUS-VSS    50m  1:15.61  1:15.61 
Minja Lukkari  2003  03A364  OU    50m  1:17.68  1:17.68 
Roosa Kärkkäinen  2003  03A051  OuLo    50m  1:19.84  1:19.84 

 
Erä 13 (13) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  1:18.48  1:18.48 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    25m  1:15.33  1:18.33 
Pinja Paulomo  2002  02A288  Cetus    50m  1:17.73  1:17.73 
Emilia Liven  2002  02A205  ÅSK    50m  1:14.53  1:14.53 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    50m  1:17.38  1:17.38 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    25m  1:14.86  1:17.86 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    50m  1:18.45  1:18.45 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  1:15.64  1:18.64 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  09:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner