2021-05-08   00:08:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  17 kesäkuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:11   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 kesäkuu 2017         
 
 
 
Laji 23, 200m VU T-13, 14, 15  Loppukilpailut (12) 
Oletettu alkamisaika 18:40 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Sofia Ellonen  2004  04A435  UKK    50m  2:29.50  2:29.50 
Anni Ranta-Valkama  2004  04A369  SCR    50m  2:29.29  2:29.29 
Inka Elamaa  2004  04A328  OuLo    25m  2:24.56  2:28.56 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    50m  2:29.26  2:29.26 
Inka Lytz  2004  04A438  SCR    50m  2:29.29  2:29.29 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    50m  2:29.56  2:29.56 
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riikka Niskala  2004  04A142  RaisU    50m  2:28.46  2:28.46 
Laura Nissi  2004  04A259  SiWa    50m  2:28.14  2:28.14 
Nicole Yisrael  2004  04A207  SiWa    50m  2:28.02  2:28.02 
Lotta Hermonen  2004  04A405  KoU    50m  2:27.46  2:27.46 
Nanna Savolainen  2004  04A430  OuLo    50m  2:27.72  2:27.72 
Olga Emilia Mattila  2004  04A143  OU    50m  2:28.04  2:28.04 
Salla Rantala  2004  04A102  Pyry    50m  2:28.41  2:28.41 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    50m  2:28.53  2:28.53 

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aamu Änkilä  2004  04A071  HSS    50m  2:27.03  2:27.03 
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    50m  2:25.81  2:25.81 
Meeri Yli-Äyhö  2004  04A166  UKK    50m  2:25.65  2:25.65 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    50m  2:24.66  2:24.66 
Helmi Jouhten  2004  04A360  KemPy    50m  2:25.59  2:25.59 
Tinja Lasonen  2004  04A230  PUS    25m  2:21.65  2:25.65 
Adeliina Kaarlenkaski  2004  04A139  UiTa    50m  2:26.01  2:26.01 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  2:23.29  2:27.29 

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  2:24.44  2:24.44 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    50m  2:24.37  2:24.37 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    25m  2:20.11  2:24.11 
Veera Säämänen  2004  04A007  HSS    50m  2:23.99  2:23.99 
Helmiina Toivonen  2004  04A030  HSS    50m  2:24.07  2:24.07 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  UiTa    50m  2:24.11  2:24.11 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    25m  2:20.40  2:24.40 
Hilla Kuuva  2003  03A513  LrU    50m  2:24.56  2:24.56 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  2:23.70  2:23.70 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  2:23.32  2:23.32 
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  2:22.51  2:22.51 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    50m  2:22.29  2:22.29 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  2:22.48  2:22.48 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  2:19.31  2:23.31 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    50m  2:23.67  2:23.67 
Iina von Schrowe  2003  03A146  Cetus    50m  2:23.82  2:23.82 

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    50m  2:22.15  2:22.15 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    50m  2:21.64  2:21.64 
Jenni Alanen  2002  02B210  Cetus    50m  2:21.63  2:21.63 
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    50m  2:21.47  2:21.47 
Aino-Kaisa Paatos  2004  04A144  RaisU    50m  2:21.55  2:21.55 
Santra Nieminen  2004  04A208  UKK    50m  2:21.64  2:21.64 
Wilma Lakanen  2003  03A711  KUS-GSS    50m  2:22.03  2:22.03 
Tara Korkiakoski  2003  03A152  VUS-VSS    50m  2:22.23  2:22.23 

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meri Lauronen  2002  02A133  AQUILA    25m  2:16.85  2:20.85 
Kiira Kangasniemi  2003  03A124  SeUi    50m  2:20.39  2:20.39 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  2:16.21  2:20.21 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  2:20.00  2:20.00 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    50m  2:20.16  2:20.16 
Oona Siltala  2002  02A535  Cetus    25m  2:16.30  2:20.30 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    50m  2:20.56  2:20.56 
Ronja Nätynki  2002  02A807  SCR    50m  2:21.09  2:21.09 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Säntti  2003  03A589  OU    50m  2:19.82  2:19.82 
Roosa Aho  2003  03A060  RaisU    50m  2:19.60  2:19.60 
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    50m  2:19.23  2:19.23 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  2:14.86  2:18.86 
Helmi Heinonen  2002  02A204  RaisU    25m  2:15.11  2:19.11 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    50m  2:19.29  2:19.29 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    50m  2:19.78  2:19.78 
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    25m  2:15.96  2:19.96 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Salminen  2002  02A046  Cetus    25m  2:14.24  2:18.24 
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    50m  2:17.64  2:17.64 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  2:17.32  2:17.32 
Emma von Dickoff  2002  02A117  UiTa    50m  2:16.74  2:16.74 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  2:17.29  2:17.29 
Enni-Sofia Perätalo  2002  02A378  OuLo    50m  2:17.52  2:17.52 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    25m  2:14.12  2:18.12 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  2:18.35  2:18.35 

 
Erä 10 (12) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    50m  2:20.10  2:20.10 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    50m  2:19.51  2:19.51 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m  2:18.83  2:18.83 
Petra Ansaranta  2004  04A064  OU    50m  2:16.16  2:16.16 
Irene Mäkilä  2004  04A289  RaisU    50m  2:18.37  2:18.37 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    50m  2:18.96  2:18.96 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  2:19.55  2:19.55 
Siiri Arjanmaa  2004  04A173  UiTa    50m  2:21.03  2:21.03 

 
Erä 11 (12) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  2:17.77  2:17.77 
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  2:13.10  2:17.10 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  2:10.47  2:14.47 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    25m  2:07.98  2:11.98 
Rebekka Luoto  2003  03A191  RaisU    50m  2:11.99  2:11.99 
Mathilda Puutio  2003  03A347  OU    50m  2:17.05  2:17.05 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  2:17.35  2:17.35 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  2:18.22  2:18.22 

 
Erä 12 (12) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  2:15.69  2:15.69 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    50m  2:13.68  2:13.68 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  2:11.81  2:11.81 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  2:09.07  2:09.07 
Olivia Weuro  2002  02A822  ÅSF    25m  2:06.50  2:10.50 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    25m  2:08.45  2:12.45 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  2:10.45  2:14.45 
Senni Jouhten  2002  02A428  KemPy    25m  2:12.33  2:16.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  17 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner