2021-05-10   21:46:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

20_S
Laji 20, 50m RU P-14-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 - 16 v 
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  50 m  30.45  30.45   
356  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  31.12  31.12   
155  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  31.45  31.45   
261  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  32.07  32.07   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  32.30  32.30   
224  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  32.37  32.37   
67  Hyttinen Kalle  2001  BS-PU  01B140  50 m  32.50  32.50   
228  Haverinen Petteri  2001  LaUS  01B030  50 m  32.54  32.54   
239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  32.61  32.61   
10  498  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  50 m  32.79  32.79   
11  554  Einto Eetu  2001  NU  01A927  50 m  32.88  32.88   
12  539  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  31.43  32.93   
13  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  32.99  32.99   
14  158  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  33.18  33.18   
15  70  Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  33.47  33.47   
16  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  50 m  33.49  33.49   
17  476  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  50 m  33.59  33.59   
18  159  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  50 m  33.62  33.62   
19  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  33.64  33.64   
20  565  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  33.65  33.65   
21  438  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  33.69  33.69   
22  135  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  33.76  33.76   
23  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  33.81  33.81   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner