2021-05-09   18:44:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

24_S
Laji 24, 200m PU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:26.49  2:26.49   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  50 m  2:29.95  2:29.95   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  2:33.68  2:33.68   
92  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  2:35.51  2:35.51   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  50 m  2:36.97  2:36.97   
68  Jatkola Isak  2003  BS-PU  03A470  50 m  2:40.49  2:40.49   
189  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  2:38.55  2:42.55   
433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:43.86  2:47.86   
518  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:49.05  2:49.05   
10  238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:46.39  2:50.39   
11  136  Marjala Juho Elia  2003  SiWa  03A275  50 m  2:51.67  2:51.67   
15 v 
397  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  2:14.90  2:18.90   
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:17.81  2:21.81   
349  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:18.78  2:22.78   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  2:19.67  2:23.67   
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  2:21.74  2:25.74   
201  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  2:24.32  2:28.32   
517  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:28.57  2:28.57   
496  Kukkonen Elias  2002  ORCA  02A569  50 m  2:28.93  2:28.93   
462  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  2:27.33  2:31.33   
10  167  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  50 m  2:34.08  2:34.08   
11  514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  2:35.51  2:35.51   
12  449  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  50 m  2:36.43  2:36.43   
13  495  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  2:39.03  2:39.03   
14  109  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  50 m  2:39.77  2:39.77   
15  242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  2:37.55  2:41.55   
16  127  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  2:38.77  2:42.77   
17  248  Kettunen Lauri  2002  LrU  02B225  50 m  2:42.92  2:42.92   
16 v 
543  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  2:09.73  2:13.73   
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  2:10.67  2:14.67   
398  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  2:13.99  2:17.99   
522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  2:18.55  2:18.55   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  2:18.97  2:18.97   
192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  2:20.39  2:20.39   
287  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  2:19.35  2:23.35   
288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  2:20.64  2:24.64   
549  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  25 m  2:23.50  2:27.50   
10  463  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  50 m  2:28.37  2:28.37   
11  350  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  2:25.82  2:29.82   
12  86  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  50 m  2:32.00  2:32.00   
13  218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  25 m  2:28.19  2:32.19   
14  190  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  2:29.43  2:33.43   
15  536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  2:29.48  2:33.48   
16  475  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  50 m  2:35.33  2:35.33   
17  226  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  25 m  2:31.89  2:35.89   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner