2021-05-08   00:39:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Lähtölista Laji 34
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:06   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 kesäkuu 2017         
 
 
 
Laji 34, 100m SU P-14, 15, 16  Loppukilpailut (8) 
Oletettu alkamisaika 16:49 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  1:12.06  1:14.06 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  1:13.89  1:13.89 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    50m  1:13.38  1:13.38 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    25m  1:11.31  1:13.31 
Teemu Oksakari  2003  03A161  VUS-VSS    50m  1:13.35  1:13.35 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    50m  1:13.80  1:13.80 
Henri Heikkilä  2003  03A172  AQUILA    25m  1:11.92  1:13.92 
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    50m  1:11.95  1:11.95 
Tuukka Pekkanen  2002  02A422  KeuTo    50m  1:11.35  1:11.35 
Aki Hakkarainen  2003  03A251  SiWa    50m  1:11.20  1:11.20 
Joona Forsell  2002  02A932  KuUS    25m  1:08.72  1:10.72 
Teemu Turunen  2002  02A747  KuUS    25m  1:09.13  1:11.13 
Ville-Veikko Katajisto  2002  02A868  NU    25m  1:09.33  1:11.33 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  1:11.81  1:11.81 
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    50m  1:13.13  1:13.13 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    50m  1:09.92  1:09.92 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    50m  1:09.73  1:09.73 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  1:07.46  1:09.46 
Veikka Saren  2002  02A809  SomE    25m  1:07.26  1:09.26 
Eemeli Raninen  2001  01A495  HSS    25m  1:07.31  1:09.31 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    50m  1:09.63  1:09.63 
Oskari Rantamäki  2001  01A497  Octopus    25m  1:07.77  1:09.77 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    50m  1:10.57  1:10.57 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    50m  1:09.06  1:09.06 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    50m  1:08.25  1:08.25 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  1:07.47  1:07.47 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    25m  1:05.41  1:07.41 
Eetu Einto  2001  01A927  NU    25m  1:05.42  1:07.42 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  1:07.86  1:07.86 
Oskar Voiko  2002  02A964  ÅSK    25m  1:06.91  1:08.91 
Lauri Kettunen  2002  02B225  LrU    25m  1:07.22  1:09.22 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    25m  1:05.28  1:07.28 
Kasper Vaittinen  2001  01A226  Cetus    25m  1:04.82  1:06.82 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    25m  1:04.56  1:06.56 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    50m  1:06.00  1:06.00 
Perttu Somero  2001  01A317  La-Ka    25m  1:04.19  1:06.19 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    25m  1:04.63  1:06.63 
Hugo Mattola  2001  01A074  HK    25m  1:05.21  1:07.21 
Perttu Mikkola  2001  01B142  Pyry    50m  1:07.39  1:07.39 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  1:07.46  1:09.46 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    50m  1:05.68  1:05.68 
Marcus Forsel  2003  03A127  ÅSK    50m  1:05.51  1:05.51 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  1:02.09  1:04.09 
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    25m  1:02.89  1:04.89 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  1:03.59  1:05.59 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    50m  1:08.37  1:08.37 
Pauli Salonen  2003  03A394  HU    25m  1:08.40  1:10.40 

 
Erä 7 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  1:05.08  1:07.08 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    50m  1:05.84  1:05.84 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    25m  1:02.35  1:04.35 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    50m  1:01.75  1:01.75 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  1:00.58  1:02.58 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    25m  1:02.97  1:04.97 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:04.02  1:06.02 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    25m  1:05.55  1:07.55 

 
Erä 8 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    50m  1:05.37  1:05.37 
Claes Fjellström  2001  01A078  VUS-VSS    50m  1:04.19  1:04.19 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    50m  1:03.20  1:03.20 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  56.39  58.39 
Veeti Haikonen  2001  01A104  HSS    25m  59.88  1:01.88 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m  1:03.39  1:03.39 
Oskari Hynynen  2001  01A113  ÅSK    50m  1:04.95  1:04.95 
Teemu Annala  2001  01A514  Cetus    25m  1:03.69  1:05.69 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner