2021-05-15   15:16:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Lhtlista Laji 36
Lhtlista 
 
  Kilpailu  Ikkausimestaruusuinnit 2017    Tulostuspivmr  18 keskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:06   
  Jrjestj  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  16 keskuu 2017         
 
 
 
Laji 36, 200m VU P-14, 15, 16  Loppukilpailut (6) 
Oletettu alkamisaika 17:44 
Er 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    50m  2:16.90  2:16.90 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  2:12.76  2:16.76 
Olli-Pekka Pietarila  2003  03A223  OU    50m  2:16.28  2:16.28 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    50m  2:16.34  2:16.34 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    50m  2:16.89  2:16.89 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    50m  2:17.27  2:17.27 
               

 
Er 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Menp  2003  03A892  SK    50m  2:14.27  2:14.27 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    50m  2:14.10  2:14.10 
Elias Kukkonen  2002  02A569  ORCA    50m  2:12.34  2:12.34 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    50m  2:11.87  2:11.87 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    25m  2:08.05  2:12.05 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    50m  2:12.57  2:12.57 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    50m  2:14.18  2:14.18 
Niko Matela  2003  03A039  LrU    50m  2:15.64  2:15.64 

 
Er 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Mikkola  2001  01B142  Pyry    25m  2:06.89  2:10.89 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  2:09.59  2:09.59 
Noa Mkel  2001  01A112  KemPy    50m  2:07.65  2:07.65 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    50m  2:07.22  2:07.22 
Kasper Envalds  2001  01A496  Vanders    50m  2:07.54  2:07.54 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    50m  2:08.25  2:08.25 
Eemil Kylm  2001  01A631  Cetus    50m  2:10.64  2:10.64 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    50m  2:11.41  2:11.41 

 
Er 4 (6) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    50m  2:13.05  2:13.05 
Lauri Kinnunen  2003  03A537  SK    50m  2:12.47  2:12.47 
Marcus Forsel  2003  03A127  SK    50m  2:08.83  2:08.83 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    50m  2:07.62  2:07.62 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    50m  2:08.46  2:08.46 
Aku Kaila  2003  03A054  RaisU    50m  2:12.19  2:12.19 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HSS    50m  2:13.04  2:13.04 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    50m  2:13.59  2:13.59 

 
Er 5 (6) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roope Paatos  2002  02A108  RaisU    25m  2:04.66  2:08.66 
Jesper Lietzen  2002  02A171  AUi    25m  2:02.08  2:06.08 
Antti Leppnen  2002  02A243  LaUS    50m  2:04.08  2:04.08 
Ronny Brnnkrr  2002  02A150  KemTU    50m  2:03.35  2:03.35 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    50m  2:03.42  2:03.42 
Oscar Skjl  2002  02A684  Cetus    50m  2:04.61  2:04.61 
Axel Olander  2002  02A531  TaTU    50m  2:06.30  2:06.30 
Matias Hjelm  2002  02A098  Vanders    25m  2:06.41  2:10.41 

 
Er 6 (6) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miiro Vartiainen  2001  01A340  JoUS    50m  2:06.24  2:06.24 
Oskari Hynynen  2001  01A113  SK    50m  2:04.16  2:04.16 
Taneli Lantta  2001  01A493  SiWa    50m  2:02.66  2:02.66 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    25m  1:56.93  2:00.93 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    50m  2:02.13  2:02.13 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  1:59.72  2:03.72 
Jere Nevalainen  2001  01A976  AUi    25m  2:01.82  2:05.82 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  2:02.92  2:06.92 

 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  18 keskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:06 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner