2021-05-12   23:33:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

32_S
Laji 32, 400m SKU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
483  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  5:09.78  5:09.78   
361  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  50 m  5:12.46  5:12.46   
353  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  5:12.76  5:12.76   
250  Matela Niko  2003  LrU  03A039  25 m  5:04.58  5:14.58   
369  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  5:23.72  5:23.72   
78  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  5:14.17  5:24.17   
150  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  5:24.19  5:24.19   
444  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  5:26.11  5:26.11   
238  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  5:20.29  5:30.29   
10  433  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  5:31.41  5:31.41   
11  400  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  5:34.16  5:34.16   
12  202  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  50 m  5:35.93  5:35.93   
13  247  Kautto Panu  2003  LrU  03A679  25 m  5:33.23  5:43.23   
14  420  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  50 m  5:44.29  5:44.29   
15  151  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  50 m  5:45.27  5:45.27   
15 v 
406  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  50 m  4:50.85  4:50.85   
332  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  50 m  4:54.22  4:54.22   
445  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  4:54.37  4:54.37   
349  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  5:01.84  5:01.84   
340  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  50 m  5:11.78  5:11.78   
462  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  25 m  5:06.11  5:16.11   
308  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  50 m  5:17.01  5:17.01   
514  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  5:19.29  5:19.29   
291  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  50 m  5:20.13  5:20.13   
10  495  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  25 m  5:10.54  5:20.54   
11  242  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  5:13.63  5:23.63   
12  201  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  5:13.94  5:23.94   
13  306  Peltonen Valdemar  2002  VUS-VSS  02B190  50 m  5:35.95  5:35.95   
14  557  Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  25 m  5:27.20  5:37.20   
16 v 
442  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:35.20  4:45.20   
288  Fjellström Claes  2001  VUS-VSS  01A078  25 m  4:47.96  4:57.96   
163  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  4:52.07  5:02.07   
452  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  4:52.19  5:02.19   
210  Vartiainen Miiro  2001  JoUS  01A340  50 m  5:03.00  5:03.00   
218  Kleimola Ossi  2001  KoU  01A663  50 m  5:03.40  5:03.40   
536  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:57.34  5:07.34   
192  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  4:58.18  5:08.18   
287  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  5:03.37  5:13.37   
10  352  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  5:03.37  5:13.37   
11  81  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  25 m  5:04.86  5:14.86   
12  315  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  5:15.27  5:15.27   
13  226  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  5:15.75  5:15.75   
14  239  Pennanen Atte  2001  LaUS  01A161  50 m  5:16.95  5:16.95   
15  86  Raninen Eemeli  2001  HSS  01A495  25 m  5:08.91  5:18.91   
16  190  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  5:10.01  5:20.01   
17  93  Åström Harald  2001  HSS  01A008  50 m  5:26.41  5:26.41   
18  348  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  5:29.77  5:29.77   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner