Ohjelma Grand Prix 50 m
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 47
|
Kilpailu |
Grand Prix (50 m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:02 |
|
|
Järjestäjä |
|
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 47, 200m Vapaauinti Naiset |
Alkuerät (6) |
ME: Federica PELLEGRINI (1988) 1:52.98 2009-07-29 |
EE: Federica PELLEGRINI (1988) 1:52.98 2009-07-29 |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:58.68 2009-06-28 |
Nuorten SE: Aino Otava (1999) 2:02.77 2016-03-24 |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lotta Pälsi |
2004 |
04A147 |
HSS |
|
50m |
2:18.83 |
2:18.83 |
|
3 |
Laura Kellberg |
2003 |
03A441 |
Cetus |
|
25m |
2:14.76 |
2:18.76 |
|
4 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
Cetus |
|
25m |
2:14.24 |
2:18.24 |
|
5 |
Irene Mäkilä |
2004 |
04A289 |
RaisU |
|
25m |
2:14.44 |
2:18.44 |
|
6 |
Kerttu Koivuniemi |
1998 |
98A052 |
NU |
|
50m |
2:18.82 |
2:18.82 |
|
7 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
04A222 |
LaUS |
|
50m |
2:18.96 |
2:18.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Kiira Mauranen |
1999 |
99B133 |
HSS |
|
25m |
2:13.69 |
2:17.69 |
|
2 |
Cia Wacklin |
2001 |
01A425 |
Cetus |
|
50m |
2:17.49 |
2:17.49 |
|
3 |
Sanna Saarinen |
1998 |
98A362 |
SiWa |
|
50m |
2:17.34 |
2:17.34 |
|
4 |
Lotta Auvinen |
2001 |
01A565 |
Cetus |
|
25m |
2:13.20 |
2:17.20 |
|
5 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
50m |
2:17.29 |
2:17.29 |
|
6 |
Aino Hämäläinen |
2000 |
00A469 |
LaUS |
|
25m |
2:13.36 |
2:17.36 |
|
7 |
Peppi Pinomäki |
2002 |
02A049 |
ÅSK |
|
50m |
2:17.51 |
2:17.51 |
|
8 |
Juuli Miettinen |
2000 |
00A048 |
SiWa |
|
25m |
2:14.19 |
2:18.19 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Daniela Nummi |
2000 |
00A754 |
HSS |
|
25m |
2:12.75 |
2:16.75 |
|
2 |
Petra Äkkinen |
2000 |
00A150 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:16.31 |
2:16.31 |
|
3 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
50m |
2:15.69 |
2:15.69 |
|
4 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Cetus |
|
50m |
2:14.73 |
2:14.73 |
|
5 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
25m |
2:11.35 |
2:15.35 |
|
6 |
Jenna Sjöblom |
2001 |
01A952 |
KoU |
|
25m |
2:11.94 |
2:15.94 |
|
7 |
Wilma Andreasen |
2000 |
00A430 |
HSS |
|
50m |
2:16.34 |
2:16.34 |
|
8 |
Marilla Parhiala |
2000 |
00B046 |
HSS |
|
50m |
2:16.85 |
2:16.85 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
25m |
2:09.03 |
2:13.03 |
|
2 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
50m |
2:10.81 |
2:10.81 |
|
3 |
Sini Silvennoinen |
2002 |
02A080 |
ÅSK |
|
50m |
2:09.07 |
2:09.07 |
|
4 |
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
00A310 |
NumKis |
|
25m |
2:02.49 |
2:06.49 |
|
5 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
50m |
2:08.36 |
2:08.36 |
|
6 |
Sara Kazi |
1999 |
99A752 |
RaisU |
|
50m |
2:09.66 |
2:09.66 |
|
7 |
Emma Uusküla |
2002 |
02A310 |
AUi |
|
50m |
2:11.81 |
2:11.81 |
|
8 |
Denize Korkiakoski |
1999 |
99A474 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:10.68 |
2:14.68 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Anniina Perkiö |
1999 |
99A549 |
HSS |
|
25m |
2:08.57 |
2:12.57 |
|
2 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
ÅSF |
|
25m |
2:06.50 |
2:10.50 |
|
3 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
98A386 |
HSS |
|
25m |
2:04.46 |
2:08.46 |
|
4 |
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
96A676 |
ÅSK |
|
25m |
2:00.78 |
2:04.78 |
|
5 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
50m |
2:07.82 |
2:07.82 |
|
6 |
Julia Bruneau |
1999 |
99A066 |
LaUS |
|
25m |
2:05.65 |
2:09.65 |
|
7 |
Adelia Spångberg |
1999 |
99A418 |
Cetus |
|
50m |
2:11.44 |
2:11.44 |
|
8 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
25m |
2:10.47 |
2:14.47 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Anniina Kallio |
2002 |
02A207 |
RaisU |
|
25m |
2:08.45 |
2:12.45 |
|
2 |
Emma Koiranen |
2001 |
01A054 |
HSS |
|
25m |
2:05.81 |
2:09.81 |
|
3 |
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
96A597 |
HSS |
|
50m |
2:08.41 |
2:08.41 |
|
4 |
Aino Otava |
1999 |
99A484 |
Cetus |
|
50m |
2:02.77 |
2:02.77 |
|
5 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
50m |
2:07.79 |
2:07.79 |
|
6 |
Ronja Riihinen |
2000 |
00A801 |
Cetus |
|
25m |
2:05.49 |
2:09.49 |
|
7 |
Mila Manner |
2001 |
01A167 |
UiTa |
|
50m |
2:11.35 |
2:11.35 |
|
8 |
Peppi Päiviö |
1999 |
99A882 |
Cetus |
|
25m |
2:10.25 |
2:14.25 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
14 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:02 |
|