2019-12-15   23:13:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hauki-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

5_S
Laji 5, 100m RU T12, T14, N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
145  Niemi Saara  2005  OU  05A356  50 m  1:24.60  1:21.60   
170  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  1:24.12  1:24.12   
144  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  50 m  1:35.31  1:32.31   
178  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  1:33.74  1:33.74   
126  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  1:38.41  1:38.41   
234  Hirvasoja Aada  2005  HAHE  05A577  50 m  1:42.67  1:39.67   
183  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  25 m  1:41.82  1:41.82   
52  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  50 m  1:45.20  1:42.20   
102  Uusitalo Saana  2005  OuLo  05A529  50 m  1:45.69  1:42.69   
10  161  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  25 m  1:43.03  1:43.03   
11  113  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  50 m  1:47.46  1:44.46   
12  257  Sipola Ella  2005  HAHE  05A684  25 m  1:46.42  1:46.42   
13  92  Pulkkinen Teresa  2005  OuLo  05A314  50 m  1:49.78  1:46.78   
14  38  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:50.19  1:47.19   
15  Kiljala Riialiina  2008  ViesU  08A093  50 m  1:50.63  1:47.63   
16  232  Eskola Lilli  2005  HAHE  05A794  25 m  1:47.84  1:47.84   
17  136  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  25 m  1:47.95  1:47.95   
18  223  Saranen Pinja  2005  KemPy  05A933  25 m  1:50.67  1:50.67   
19  209  Korva Linnea  2006  KemPy  06A443  25 m  1:53.07  1:53.07   
20  258  Siponen Siiri  2005  HAHE  05A785  25 m  1:53.15  1:53.15   
21  35  Ruotsalainen Erika  2005  KaUS  05A923  25 m  1:53.56  1:53.56   
22  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  1:53.88  1:53.88   
23  55  Mört Jutta  2005  KemTU  05B027  25 m  1:55.59  1:55.59   
24  243  Keränen Reetta  2006  HAHE  06A296  25 m  1:56.74  1:56.74   
25  125  Kilpeläinen Sofia  2005  OU  05A542  50 m  2:01.88  1:58.88   
26  14  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  2:02.13  1:59.13   
27  214  Moilanen Anni  2006  KemPy  06A579  50 m  2:03.80  2:00.80   
28  27  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  2:05.81  2:05.81   
29  228  Törmänen Fanni  2006  KemPy  06A582  25 m  2:12.28  2:12.28   
30  40  Tolonen Hanna-mari  2005  KaUS  05B028  50 m  2:16.75  2:13.75   
31  10  Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  25 m       
32  16  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m       
33  146  Nissilä Jenna  2005  OU  05A942  25 m       
34  176  Tikkanen Ella-olivia  2005  OU  05A632  25 m       
35  271  Klemetti Sanni  2006  SCV  06A608  25 m       
13 - 14 v 
172  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  1:17.35  1:14.35   
Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:21.95  1:18.95   
155  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  1:23.83  1:20.83   
117  Hiltunen Madeleine  2003  OU  03A214  25 m  1:21.59  1:21.59   
108  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  1:25.27  1:25.27   
66  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  1:30.04  1:27.04   
203  Jurmu Iiris  2003  KemPy  03A615  50 m  1:30.43  1:27.43   
36  Säily Rebekka  2003  KaUS  03B206  25 m  1:28.76  1:28.76   
157  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  1:36.33  1:33.33   
10  95  Savolainen Nanna  2004  OuLo  04A430  25 m  1:34.17  1:34.17   
11  51  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  50 m  1:38.46  1:35.46   
12  82  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  25 m  1:35.75  1:35.75   
13  60  Ylimäki Sara  2003  KemTU  03B038  25 m  1:36.04  1:36.04   
14  25  Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m  1:40.38  1:40.38   
15  208  Korva Erika  2004  KemPy  04B054  25 m  1:40.83  1:40.83   
16  89  Niskanen Vilma  2004  OuLo  04B109  50 m  1:47.21  1:44.21   
17  164  Salonen Jenna  2004  OU  04A689  50 m  1:48.91  1:45.91   
18  31  Moilanen Micaela  2004  KaUS  04B190  50 m  1:49.41  1:46.41   
19  217  Niemelä Saana-mari  2004  KemPy  04B141  50 m  1:49.44  1:46.44   
20  39  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  25 m  1:46.57  1:46.57   
21  26  Kortelainen Viivi  2004  KaUS  04B062  50 m  1:54.05  1:51.05   
22  37  Takalo Emma  2003  KaUS  03B256  50 m  1:56.12  1:53.12   
23  30  Matero Siiri  2003  KaUS  03B255  50 m  2:00.89  1:57.89   
24  62  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m       
25  83  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  25 m       
15 - 99 v 
202  Jouhten Senni  2002  KemPy  02A428  25 m  1:17.05  1:17.05   
47  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  50 m  1:22.32  1:19.32   
84  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  50 m  1:23.79  1:20.79   
87  Niskanen Lotta  2002  OuLo  02B229  50 m  1:38.04  1:35.04   
50  Häkkilä Laura  2002  KemTU  02A677  25 m  1:49.04  1:49.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Haukiputaan Heitto  Tulostusaika  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner