2019-12-15   04:51:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hauki-uinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

6_S
Laji 6, 100m RU P12, P14, M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
86  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  50 m  1:36.79  1:33.79   
75  Korhonen Noa  2005  OuLo  05A261  50 m  1:39.71  1:36.71   
166  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  50 m  1:40.38  1:37.38   
111  Hassinen Joel  2005  OU  05A879  50 m  1:41.10  1:38.10   
115  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  50 m  1:45.75  1:42.75   
246  Leinonen Tuomo  2006  HAHE  06A337  50 m  1:48.37  1:45.37   
33  Orre Tuomas  2005  KaUS  05A864  50 m  2:03.85  2:00.85   
185  Väänänen Artturi  2005  OU  05A709  25 m       
247  Manninen Jesse  2005  HAHE  05A857  25 m       
13 - 14 v 
149  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  25 m  1:16.50  1:16.50   
69  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  25 m  1:25.80  1:25.80   
130  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  25 m  1:25.88  1:25.88   
63  Kilpinen Karlo  2003  KemUS  03A893  50 m  1:28.93  1:25.93   
134  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  50 m  1:30.58  1:27.58   
65  Decena Cedric  2004  OuLo  04A521  25 m  1:28.51  1:28.51   
128  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  50 m  1:36.75  1:33.75   
24  Karjalainen Aapo  2004  KaUS  04A888  50 m  1:39.63  1:36.63   
123  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  50 m  1:41.86  1:38.86   
10  248  Mutanen Roope  2003  HAHE  03B055  25 m  1:39.75  1:39.75   
11  78  Kotila Otso  2004  OuLo  04A434  25 m  1:50.53  1:50.53   
12  122  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  25 m  2:02.07  2:02.07   
15 - 99 v 
179  Vasko Miro  1993  OU  93A337  50 m  1:06.30  1:03.30   
48  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:06.52  1:06.52   
143  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  50 m  1:11.77  1:08.77   
153  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  25 m  1:10.44  1:10.44   
174  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  50 m  1:14.84  1:11.84   
173  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  1:12.60  1:12.60   
71  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  25 m  1:13.48  1:13.48   
21  Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  1:16.50  1:13.50   
158  Rajaniemi Aleksi  2002  OU  02A263  25 m  1:15.46  1:15.46   
10  160  Rajavaara Matias  2002  OU  02A651  25 m  1:19.19  1:19.19   
11  56  Pirneskoski Aatu  2001  KemTU  01A409  25 m  1:23.16  1:23.16   
12  131  Kukkula Lasse  2002  OU  02B184  50 m  1:30.01  1:27.01   
13  256  Saarinen Jeremia  2002  HAHE  02B105  25 m  1:31.45  1:31.45   
14  255  Raunama Severi  2001  HAHE  01B251  25 m  1:36.55  1:36.55   
15  151  Piirainen Mika  1973  OU  73A073  25 m  1:43.89  1:43.89   
16  250  Nikula Tomi  2001  HAHE  01A953  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Haukiputaan Heitto  Tulostusaika  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner