Program för Caroline af Ugglas knattesim 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Caroline af Ugglas knattesim |
|
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Bro |
|
Utskriftstid |
13:44 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2 |
Wilhelm Flender |
2006 |
AH4106 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
209 |
3 |
Jonathan Runsten |
2005 |
AS8505 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
226 |
4 |
Jakob Fridsell |
2005 |
AT4905 |
SS04 |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Olivia Bjerklin |
2004 |
AY0304 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
103 |
2 |
Hjalmar Witt |
2006 |
AQ0906 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
265 |
3 |
Ludwig Höijer |
2006 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
49 |
4 |
Peter Gabriel Lozinski |
2004 |
AW2104 |
KANAANS SS |
|
25m |
|
62 |
5 |
Rahul Bhat |
2004 |
AY2304 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Jack Dempsey |
2006 |
AP1106 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
67 |
2 |
Edward Olsson |
2006 |
AF1106 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:11.76 |
176 |
3 |
Jakob Stenbom |
2006 |
AG4106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:04.32 |
142 |
4 |
Erik Wällstedt |
2005 |
AC8505 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:04.51 |
264 |
5 |
Gustav Aglert |
2004 |
AY4304 |
SS04 |
|
25m |
|
256 |
6 |
Axel Johansson |
2005 |
AU9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Alfred Lindberg |
2004 |
AX4304 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:02.06 |
120 |
2 |
Henrik Jogell |
2006 |
AA8106 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
56.71 |
168 |
3 |
Anton Perisic |
2006 |
AD9906 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.97 |
16 |
4 |
Aron Leon Salamon |
2006 |
AL2706 |
DANDERYD |
|
25m |
54.35 |
135 |
5 |
Lucas Sjöborg |
2006 |
AA0306 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:00.00 |
197 |
6 |
Max Claesson |
2004 |
AB1904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:03.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Leo Serse |
2006 |
AB0106 |
KANAANS SS |
|
25m |
52.57 |
68 |
2 |
Alexander Trindade |
2006 |
AP6106 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
51.86 |
34 |
3 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
51.00 |
17 |
4 |
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
AN5905 |
DANDERYD |
|
25m |
51.81 |
173 |
5 |
William Rättö |
2005 |
AO1705 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.00 |
73 |
6 |
Nathanael Alexandersson |
2006 |
AJ7706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Erik Frantz |
2006 |
AK1106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.93 |
87 |
2 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
47.32 |
107 |
3 |
Emil Gunnarsson |
2004 |
AM0504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.23 |
14 |
4 |
Benjamin Poehler |
2005 |
AN7905 |
DANDERYD |
|
25m |
44.49 |
202 |
5 |
Jonas Kvist |
2006 |
AD0706 |
ÖSMO SS |
|
25m |
47.81 |
194 |
6 |
Michael Andrée |
2004 |
AX7904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
50.70 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 mars 2017 |
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap |
Utskriftstid |
13:44 |
|