2020-01-25   22:59:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

Heatlista Gren 12
Heatlista 
 
  Tävling  Späckhuggarsim    Utskriftsdatum  24 mars 2017   
  Tävlingsort  Eslöv    Utskriftstid  19:03   
  Arrangör  Eslövs Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 mars 2017         
 
 
 
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
113  Kasper Andersson  2008  AE7708  SK RAN    25m   
202  Alexander Olsson  2004    POSEIDON    25m   
84  Edvin Dahlén  2004  AQ9904  POSEIDON    25m  1:52.89 
136  Geri Paci  2006  AI9506  SK RAN    25m  1:56.05 
118  Anton Bjursell  2008  AA2908  SK RAN    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
168  Filip Carlqvist  2004  AS7104  VARBERG    25m  1:50.03 
77  Marcus Bengtsson  2005  AK0505  POSEIDON    25m  1:40.37 
216  Axel Rydström  2005  AF3305  POSEIDON    25m  1:34.16 
132  William Madsen  2006  AI8506  SK RAN    25m  1:40.33 
90  Victor Khan-Amidy  2004  AQ8904  POSEIDON    25m  1:43.67 
195  Dennis Henriksson  2005  AN4705  SS IDEN    25m  1:52.20 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
111  Olle Zetterström  2003  AW1103  POSEIDON    25m  1:31.83 
199  Jakob Kristersson  2003  AQ3103  SS IDEN    25m  1:26.81 
215  Toni Milkov  2004  AK6304  ESLÖVS SS    25m  1:24.57 
198  Casper Kristensen  2005  AK7505  SS IDEN    25m  1:26.76 
119  David Elfvin  2002  AI2102  SK RAN    25m  1:31.27 
137  Pavli Rafael  2002  AS5902  SK RAN    25m  1:34.11 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
120  Albert Gudermanis  2000  AY6100  SK RAN    50m  1:23.60 
81  Lucas Bontidean  2005  AC0305  POSEIDON    25m  1:21.79 
115  Arvid Axelsson  2003  AN5303  SK RAN    25m  1:21.30 
William Studsgaard  2004  0433AK  RØNNE    25m  1:21.47 
105  Axel Sandberg  2004  AA7307  POSEIDON    25m  1:22.69 
214  Mohamad Hariri  2002  AK1502  SK RAN    25m  1:24.40 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
45  Oskar Strandqvist  2004  AG0304  ESLÖVS SS    25m  1:17.34 
145  Douglas Thulin Ahlström  2001  AQ0901  SK RAN    25m  1:14.18 
41  Filip Salbrink  2002  AH6502  ESLÖVS SS    25m  1:05.31 
30  Anton Jönsson  2001  AL4501  ESLÖVS SS    25m  1:07.79 
Phillip Quist  2003  0395AN  RØNNE    25m  1:15.44 
117  Emil Bergman  2001  AE7501  SK RAN    25m  1:17.59 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 mars 2017 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  19:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner