2020-01-19   21:24:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Späckhuggarsim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 09.30

9_S
Gren 9, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
212  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  35.67  EFT 
100  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  36.68   
35  Lindahl Andersson Amanda  2002  ESLÖVS SS  BC9202  25 m  38.36   
89  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  38.56   
211  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  39.04  EFT 
76  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  39.11   
154  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  40.86   
196  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  41.03   
153  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  41.59   
10  31  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  41.96   
11  32  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  42.35   
12  24  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  50 m  42.41   
13  155  Hellner Elin  2004  SJÖBO SS  AT0604  25 m  42.66   
14  127  Karylle Barbette  2003  SK RAN  BR0603  25 m  42.70   
15  101  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  43.04   
16  135  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  43.25   
17  140  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  43.33   
18  187  Tolf Astrid  2003  TRELLEBORG  BQ9603  25 m  43.56   
19  40  Rietz Julia  2004  ESLÖVS SS  BB7204  25 m  44.37   
20  65  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  44.91   
21  23  Andersson Ella  2006  ESLÖVS SS  AH8406  25 m  45.60   
22  161  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  46.73   
23  133  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  46.84   
24  157  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  47.30   
25  134  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  47.57   
26  166  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  48.63   
27  213  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  48.64  EFT 
28  201  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  48.87   
29  98  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  48.95   
30  83  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  50.20   
31  110  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  51.03   
32  210  Jewelle-Palejaro Zharice  2007  SK RAN  AH1407  25 m  51.33  EFT 
33  39  Palm Hedda  2005  ESLÖVS SS  BH9405  25 m  51.82   
34  142  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  53.17   
35  122  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  53.49   
36  36  Lindahl-Andersson Maja  2005  ESLÖVS SS  AP4805  25 m  53.65   
37  69  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  53.69   
38  68  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  54.00   
39  139  Rosvall Karla  2008  SK RAN  AB5608  25 m  54.13   
40  109  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m  54.75   
41  104  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  55.27   
42  29  Hansson Klara  2006  ESLÖVS SS  AA0216  25 m  55.80   
43  34  Larsson Linnea  2007  ESLÖVS SS  AJ0807  25 m  55.98   
44  129  Larsén Clara  2006  SK RAN  AL9606  25 m  56.12   
45  63  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  58.19   
46  25  Folkesson Tilda  2009  ESLÖVS SS  AC1409  25 m  58.53   
47  172  Idewald Siri  2005  VARBERG  AL7605  25 m  59.12   
48  138  Rosenlund Freja  2005  SK RAN  AX4205  25 m  59.67   
49  73  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  1:00.69   
50  143  Skogberg Hanna  2005  SK RAN  AX5205  25 m  1:02.18   
51  12  Rasch Malou  2007  RØNNE  0734AJ  25 m  1:04.94   
52  14  Christiansen Sofie  2005  RØNNE  0558AV  25 m     
53  15  Jansuk Rømer Jasmin  2007  RØNNE  0784AJ  25 m     
54  27  Hansson Kajsa  2008  ESLÖVS SS  AE0808  25 m     
55  33  Landmyr Livia  2006  ESLÖVS SS  BH8206  25 m     
56  67  Miftari Elåna  2006  LANDSKRONA  BH2406  25 m     
57  72  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m     
58  96  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m     
59  108  Szabó Noa  2004  POSEIDON  BX3204  25 m     
60  128  Kubenia Liidia  2004  SK RAN    25 m     
61  146  Vaporidi Chrissanthi  2006  SK RAN  BD9806  25 m     
62  170  Eklöv Liv  2007  VARBERG  AW8407  25 m     
63  178  Mårtensson Elin  2007  VARBERG  AW9407  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 mars 2017 
Licensierad till: Eslövs Simsällskap  Utskriftstid  19:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner