Program för Polisen Head Summer Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Polisen Head Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
14:17 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
200 |
3 |
Samuel Flores |
2008 |
AA8908 |
SKK |
|
50m |
|
297 |
4 |
Robin Suves |
2006 |
AS1306 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
242 |
5 |
Gustav Storell |
2006 |
AL4106 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
550 |
6 |
Isak Monka |
2003 |
AY8903 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:29.73 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Kevin Lenstad |
2005 |
AU3905 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
256 |
2 |
Jan Danovskij |
2007 |
AD8307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
305 |
3 |
Edward Watson |
2008 |
AC8108 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
203 |
4 |
William Martin-Lamm |
2006 |
AJ5506 |
SKK |
|
50m |
|
272 |
5 |
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
369 |
6 |
Junes Khattab |
2006 |
AK0106 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
237 |
7 |
Niklas Nygren |
2006 |
AL1106 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
174 |
8 |
Oliver Struwe |
2008 |
AE8108 |
SALA SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Milton Eriksson |
2007 |
AC8307 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
262 |
2 |
Sixten Ersson |
2007 |
AD5307 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
202 |
3 |
Albin Löfqvist |
2006 |
AM3706 |
SKK |
|
25m |
1:59.31 |
204 |
4 |
Hugo Patrikson |
2006 |
AJ6506 |
SKK |
|
25m |
1:50.30 |
301 |
5 |
Arvid Thoresson |
2005 |
AS5505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:55.88 |
285 |
6 |
Carl Olsson |
2008 |
AE5708 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
308 |
7 |
William Zhao |
2006 |
AN8306 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
384 |
8 |
Erik Svensson |
2007 |
AH5507 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
422 |
1 |
Jakob Fridsell |
2005 |
AT4905 |
SS04 |
|
25m |
1:45.03 |
268 |
2 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:39.15 |
259 |
3 |
Elvin Degerbalkan |
2006 |
AH6106 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:38.79 |
183 |
4 |
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.23 |
184 |
5 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.44 |
363 |
6 |
Erik Frantz |
2006 |
AK1106 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.88 |
198 |
7 |
Casper Drozdz |
2006 |
AG2306 |
SKK |
|
25m |
1:42.68 |
264 |
8 |
Eric Fransson |
2006 |
AN0506 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:45.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
325 |
1 |
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
UPSALA S |
|
25m |
1:37.39 |
201 |
2 |
William Hamilton |
2006 |
AM2706 |
SKK |
|
25m |
1:36.58 |
414 |
3 |
Teodor Berglund |
2006 |
AM7306 |
SS04 |
|
25m |
1:35.90 |
175 |
4 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:34.30 |
150 |
5 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.55 |
145 |
6 |
Axel Skott Storheden |
2006 |
AI3506 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.13 |
221 |
7 |
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
AV9304 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:37.11 |
418 |
8 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
25m |
1:37.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:33.49 |
87 |
2 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:32.71 |
250 |
3 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.38 |
273 |
4 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.34 |
373 |
5 |
Ivar Lövefors |
2003 |
AY4903 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.34 |
302 |
6 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.95 |
401 |
7 |
Michael Andrée |
2004 |
AX7904 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:33.12 |
340 |
8 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
1:33.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
319 |
1 |
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
UPSALA S |
|
25m |
1:28.72 |
530 |
2 |
Rannar Laast |
2005 |
|
KPS |
|
50m |
1:25.40 |
105 |
3 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.62 |
108 |
4 |
Uno Härmark |
2005 |
AD8705 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:24.22 |
169 |
5 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
50m |
1:24.46 |
99 |
6 |
Filip Granqvist |
2001 |
AN8501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.09 |
397 |
7 |
Ståle Danemyr |
2002 |
AO0302 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
1:28.65 |
24 |
8 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:29.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Gustav Edman |
2005 |
AG3505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.25 |
266 |
2 |
Leo Güleryüz |
2006 |
AA4906 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.05 |
531 |
3 |
Artur Hunt |
2004 |
|
KPS |
|
50m |
1:22.40 |
245 |
4 |
Daner Alex Tapia |
2005 |
AG9305 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.94 |
343 |
5 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.59 |
316 |
6 |
Joel Fischer |
2003 |
AE8103 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.40 |
205 |
7 |
Emil Berg |
2003 |
AK4903 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.16 |
532 |
8 |
Sixten Heinloon |
2003 |
|
KPS |
|
50m |
1:23.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Johan Werkmästar |
2002 |
AI4502 |
FALUN |
|
25m |
1:20.04 |
359 |
2 |
Christopher Dufva |
2006 |
AS2306 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:19.20 |
329 |
3 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.59 |
345 |
4 |
Andreas Savin |
2003 |
AG9503 |
UPSALA S |
|
50m |
1:17.50 |
232 |
5 |
Tobias Lindberg |
2005 |
AI7105 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.93 |
312 |
6 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
50m |
1:19.08 |
478 |
7 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:19.45 |
134 |
8 |
Philip Palmqvist |
2005 |
AR1505 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:20.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Jan Salentin |
2004 |
AT2104 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.05 |
346 |
2 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.03 |
525 |
3 |
Ralf Erik Prits |
2004 |
|
MYFITNESS |
|
50m |
1:14.87 |
402 |
4 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:14.66 |
22 |
5 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:14.76 |
223 |
6 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:15.84 |
277 |
7 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.53 |
328 |
8 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
317 |
1 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.70 |
539 |
2 |
Sindre Moldsvor |
2000 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
1:11.36 |
342 |
3 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.38 |
488 |
4 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:08.16 |
390 |
5 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:08.33 |
423 |
6 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
1:10.51 |
62 |
7 |
Oliver Albinzon |
2005 |
AC3105 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.48 |
165 |
8 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:13.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
344 |
1 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.42 |
407 |
2 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:06.07 |
171 |
3 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:05.40 |
538 |
4 |
Jonas Johansen |
2002 |
|
VESTBYEN T |
|
50m |
31.84 |
39 |
5 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
1:05.15 |
311 |
6 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.95 |
395 |
7 |
Anton Boström |
2001 |
AK0501 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
1:06.08 |
214 |
8 |
Alexis Camacho |
2001 |
AE5301 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.97 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:17 |
|