2019-12-16   04:30:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Porvoon Mitta-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Porvoon Mitta-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  10:14   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    25m     
William Fagerstedt  2005  05A803  BS-PU    25m     
Jan Voloshin  2008  08A207  USH    25m     
Aarne Laurila  2006  06A667  Cetus    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konstantin Terekhov  2008  08A222  USH    25m     
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m  55.10  55.10 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    25m  51.80  51.80 
Alex Karlsson  2006  06A469  BS-PU    25m  54.09  54.09 
Daniel Björn  2006  06A716  USH    25m     
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  06A606  BS-PU    25m     

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miska Korkalainen  2006  06A374  VoVi    25m  49.90  49.90 
Jani Ekman  2006  06A324  BS-PU    25m  43.79  43.79 
Joakim Kuhlberg  2004  04A072  BS-PU    50m  39.98  39.98 
Veikko Kauhanen  2005  05A175  SGR    25m  42.54  42.54 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  48.78  48.78 
Nikita Rantsev  2007  07A393  USH    25m  51.04  51.04 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    25m  38.10  38.10 
Antti Kuisma  1976  76A101  JUK    25m  34.01  34.01 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  32.75  32.75 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    25m  33.33  33.33 
Toni Kougappi  2001  01B361  HaUS    25m  35.18  35.18 
Max Eriksson  2002  02A483  BS-PU    25m  38.54  38.54 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  31.72  31.72 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    25m  29.34  29.34 
Olli Soramies  1998  98A496  VoVi    50m  27.17  27.17 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    50m  28.72  28.72 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    25m  29.87  29.87 
Roni Törnqvist  2000  00A554  BS-PU    25m  31.92  31.92 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  10:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner