2020-01-18   06:02:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Porvoon Mitta-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Porvoon Mitta-uinnit    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  10:14   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Daniel Björn  2006  06A716  USH    25m     
Toni Kougappi  2001  01B361  HaUS    25m     
Frans Nyström  2008  08A214  BS-PU    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Konstantin Terekhov  2008  08A222  USH    25m  1:11.45  1:11.45 
Konsta Järvinen  2008  08A092  AQUILA    25m  1:04.30  1:04.30 
Joel Pukki  2007  07A487  AQUILA    25m  56.36  56.36 
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    25m  57.80  57.80 
Herman Pettersson  2007  07A223  AQUILA    25m  1:04.79  1:04.79 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Artemi Tsinjonnõi  2008  08A169  Cetus    25m  55.09  55.09 
Jan Voloshin  2008  08A207  USH    25m  52.71  52.71 
Nikita Rantsev  2007  07A393  USH    25m  51.82  51.82 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  52.32  52.32 
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  06A606  BS-PU    25m  54.86  54.86 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    25m  55.24  55.24 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rasmus Rutanen  2001  01B328  BS-PU    50m  50.19  50.19 
Antti Pesonen  2003  03B263  JUK    25m  48.77  48.77 
Jani Ekman  2006  06A324  BS-PU    50m  46.77  46.77 
Roni Törnqvist  2000  00A554  BS-PU    50m  47.52  47.52 
Lauri Cederberg  2003  03B146  JUK    25m  49.46  49.46 
Jaakko Nyholm  2003  03B133  JUK    25m  50.72  50.72 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    25m  37.63  37.63 
Atte Alila  2001  01B157  AQUILA    50m  36.13  36.13 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    25m  32.02  32.02 
Niilo Olander  2001  01B360  BS-PU    25m  33.46  33.46 
Miska Kurvinen  1999  99A253  AQUILA    25m  36.48  36.48 
Isak Jatkola  2003  03A470  BS-PU    25m  46.25  46.25 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  10:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner